[Sigerous Mod COP] SGM Mod

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez RadekNioch w 26 Sty 2014, 10:11

Mam pytanie. W Janowie jest jakiś wolnościowiec, który oferuje mi pomoc za 7k rubli. Przyda mi się on do czegoś? Czy lepiej nie marnować kasy?
Awatar użytkownika
RadekNioch
Łowca

Posty: 438
Dołączenie: 28 Lip 2013, 06:31
Ostatnio był: 12 Maj 2019, 01:59
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 55

Reklamy Google

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez SkullDagger w 26 Sty 2014, 11:15

Jest on troche niedopracowany. Po pierwsze nie używa shotguna na mutanty, często zamiast iść za nami atakuje kogoś kto jest dalej, gdy uzyjemy teleportu lub idziemy z innymi stalkerami nasz kompan zostaje w miejscu z którego wyruszyliśmy, gdy wejdziemy do bunkra to nie możemy wyjść bo on nam blokuje przejście, ma bardzo mało życia. Takze myslę ze sie nie opłaca, no chyba ze masz dużo kasy i czujesz się raźniej we dwóch.
I5-3570K 3,40Ghz 3,80Ghz in Turbo
GA B75M-D3V GoodRam 8GB 1600Mhz
GTX 660 2GB Win 7 64bit

Za ten post SkullDagger otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive RadekNioch.
Awatar użytkownika
SkullDagger
Ekspert

Posty: 881
Dołączenie: 26 Sie 2011, 01:04
Ostatnio był: 03 Paź 2024, 09:59
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 63

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez Apollyon w 26 Sty 2014, 20:23

Witam ;)
Pobrałem sobie SGM 1.6. Przeszedłem S.T.A.L.K.E.R.-a kilka razy i stwierdzam, że jest świetny. Ale do rzeczy... Przeglądając sobie różne, różniste fora natrafiłem na informację, że jest wersja moda 2.2. Moje pytanie brzmi: Czy ktoś mógłby mi podać link do pobrania SGM 2.2 i (jeżeli jest) spolszczenia do niego? Będę wdzięczny.
Pozdrawiam :)
Время жить. Время умирать.
Не время нам о судьбе другой мечтать.
Не вернуть былого вновь.
Прости меня, мой дом родной.
Awatar użytkownika
Apollyon
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 26 Sty 2014, 19:57
Ostatnio był: 04 Sty 2015, 15:08
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez RadekNioch w 26 Sty 2014, 20:26

Ćśśśś

:

http://stalkerteam.pl/topic/4112-sigerous-mod-22-wersja-pl/


Tu masz też spolszczenie i różne dodatki tylko dodatkowe bronie.

Za ten post RadekNioch otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Apollyon.
Awatar użytkownika
RadekNioch
Łowca

Posty: 438
Dołączenie: 28 Lip 2013, 06:31
Ostatnio był: 12 Maj 2019, 01:59
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 55

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez Apollyon w 26 Sty 2014, 20:32

Dzięki Panie kolego! :D Łap :wódka:

Edit: Chyba już po temacie na tym forum :C
Время жить. Время умирать.
Не время нам о судьбе другой мечтать.
Не вернуть былого вновь.
Прости меня, мой дом родной.
Awatar użytkownika
Apollyon
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 26 Sty 2014, 19:57
Ostatnio był: 04 Sty 2015, 15:08
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez igla2008 w 26 Sty 2014, 21:57

Mam pytanko, dostałem od dowódcy Świtowców zadanie na uzupełnienie schowków. Pancerze już mam, naprawiłem za darmo u Nowika i pojawiły mi się schowki. Problem polega na tym, że nie wiem co mam do nich włożyć. I nigdzie nie mam tego zapisanego.
http://forum.wojnyfrakcji.org/forum/index.php http://www.wojnyfrakcji.cba.pl/index.php :D Dziękuje dobranoc... znowu padło :D To już się robi tragiczne. Jak można cały czas tak nieudolnie tym zarządzać... Ale tak to jest jak cały czas te same osoby trzymają stołki choć dawno żadnych pomysłów już nie mają.
Awatar użytkownika
igla2008
Ekspert

Posty: 760
Dołączenie: 20 Sty 2012, 00:45
Ostatnio był: 02 Paź 2024, 07:56
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 48

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez SkullDagger w 26 Sty 2014, 22:29

Ich przywódca mówi co trzeba włożyc. Z tego co pamiętam trzeba chyba apteczki i bandaże tam dac.
I5-3570K 3,40Ghz 3,80Ghz in Turbo
GA B75M-D3V GoodRam 8GB 1600Mhz
GTX 660 2GB Win 7 64bit
Awatar użytkownika
SkullDagger
Ekspert

Posty: 881
Dołączenie: 26 Sie 2011, 01:04
Ostatnio był: 03 Paź 2024, 09:59
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 63

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez igla2008 w 26 Sty 2014, 22:50

No właśnie nie wiem, co trzeba włożyć. Teoretycznie Walesa broń i kombinezon. O apteczkach nie słyszałem.

Podrzuciłby ktoś listę co trzeba wrzucić do tego schowka? Znaczy się ilościowa co i czego.


Ok już to rozgryzłem :) Wszystko wiem.

Ale mam następne pytanko
Witam i kolejne pytanie, gdzie znajdę ten artefakt dla Hermana, złaziłem już pół zony i nadal nigdzie go nie ma. Ktoś coś wie na temat tego arta?
http://forum.wojnyfrakcji.org/forum/index.php http://www.wojnyfrakcji.cba.pl/index.php :D Dziękuje dobranoc... znowu padło :D To już się robi tragiczne. Jak można cały czas tak nieudolnie tym zarządzać... Ale tak to jest jak cały czas te same osoby trzymają stołki choć dawno żadnych pomysłów już nie mają.
Awatar użytkownika
igla2008
Ekspert

Posty: 760
Dołączenie: 20 Sty 2012, 00:45
Ostatnio był: 02 Paź 2024, 07:56
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 48

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez RadekNioch w 31 Sty 2014, 21:24

Mam pytanie. Pewnie tylko Cell będzie wiedział :E Czy w Sigerousie 2.2 z dodatkiem aplikującym nowe bronie, znajdę coś lepszego z rodziny kałachów oprócz AK Cyklona i AK 47? Staram się kupować tylko bronie kałasznikowopodobne, i nie wiem, czy opłaca się zbierać na coś lepszego, czy też poulepszać Cyklona. Za odpowiedź jak zwykle kozak.
Awatar użytkownika
RadekNioch
Łowca

Posty: 438
Dołączenie: 28 Lip 2013, 06:31
Ostatnio był: 12 Maj 2019, 01:59
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 55

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez Pangia w 31 Sty 2014, 23:34

Pełno było przeróbek AKS-74, jeden z lepszych to był taki z tłumikiem i jakimś kolimatorem, bardzo celny i z dużym zasięgiem. Wytrzymałość też miał chyba podniesioną w stosunku do zwykłego AK. Ale zakładam, że raczej chodziło ci już o coś lepszego, a w SGM-a dużo nie grałem.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!

Za ten post Pangia otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive RadekNioch.
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez nati20 w 01 Lut 2014, 03:34

@igla
Ten artefakt dla hermana czyli o który Ci chodzi? O ten nieznany artefakt co szuka się go serafinem?

Jeśli tak to ja znalazłam pierwszy za wioską kopaczi w anomalii spalającej. Na rosyjskim forum pisali, że powinien być właśnie w spalającej (po zaćmieniu czy jakoś tak). Masz jeszcze taką koło fabryki jupiter. Później trzeba znaleźć następne takie artefakty. Jest ich kilka i różnią się kolorem. Jak znajdziesz wszystkie to profesorek przetransmutuje je w wartościowy artefakt. Jeden był też w kwasowej anomalii gdzie jest pogłębiarka. W prypeci był w anomalii leszczyna. Na zatonie był w żelaznym lesie. Pamiętam tylko te 4 ale sprawdzaj duże/zaznaczone anomalie wszystkich 3 głównych lokalizacjach. Jeśli nie będzie żadnego na danej lokalizacji, idź na inną. Za każdym razem jak znajdziesz jakiś, idź oddaj profesorkowi nim zaczniesz szukać następnego.

Mam nadzieje że o to Ci chodziło bo ten artefakt z "okresowych emisji psionicznych" raczej wszyscy wiedzą z podstawki co i jak.
:

Get out of here STALKER!

Image

Za ten post nati20 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive igla2008.
nati20
Tropiciel

Posty: 303
Dołączenie: 13 Cze 2009, 14:26
Ostatnio była: 22 Gru 2019, 19:00
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: 68

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez igla2008 w 02 Lut 2014, 15:39

I jeszcze jedno pytanie, dostałem zadanie od kolesia z wolności na odnalezienie trzech schowków w dolinie mroku w byłem bazie wolności. Niestety nic nie udało mi się znaleźć :/ Ktoś ma jakiś pomysł gdzie mogą one być? Chodzi o zadanie dawne schowki wolności w dolinie mroku.
http://forum.wojnyfrakcji.org/forum/index.php http://www.wojnyfrakcji.cba.pl/index.php :D Dziękuje dobranoc... znowu padło :D To już się robi tragiczne. Jak można cały czas tak nieudolnie tym zarządzać... Ale tak to jest jak cały czas te same osoby trzymają stołki choć dawno żadnych pomysłów już nie mają.
Awatar użytkownika
igla2008
Ekspert

Posty: 760
Dołączenie: 20 Sty 2012, 00:45
Ostatnio był: 02 Paź 2024, 07:56
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 48

PoprzedniaNastępna

Powróć do Zew Prypeci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości