Fallout

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Re: Fallout

Postprzez Soviet w 01 Gru 2013, 12:59

Masz prawdę, ale to nadal remake klasycznego RPG z fabułą, czyli w założeniach to samo, co Project Eternity czy Torment.

No ale zebrali też dużo mniej kasy niż inXile Entertainment na swoje gry. Trzeba jednak poczekać na to Wasteland, bo już się pojawią propozycje, żeby wykorzystać system walki z Wasteland w Tormencie.
r u avin a giggle m8? LA nie będzie.
Image
Awatar użytkownika
Soviet
Very Important Stalker

Posty: 2736
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:41
Ostatnio był: 19 Cze 2024, 22:59
Miejscowość: Wow
Kozaki: 787

Reklamy Google

Re: Fallout

Postprzez Microtus w 01 Gru 2013, 13:52

Święte słowa, wasteland pokaże. A Shadowrun to była ultra kupa (praktycznie zerowy wybór - taki w zasadzie piont and klick z elementami rpg) i chyba tylko w wersji papierowej był fajny.

Myślę, że i na Tormenta i na Wasteland 2 warto czekać, min. z recji tego kto jest w te projekty zaangażowany.
Jeśli te gry odniosą sukces komercyjny to coś się na rynku zmieni.

A uproszczenia w grach dobijają narazie - wystarczy wspomnieć diablo 3 w które zwyczajnie mi się po paru godzinach nie chciało grac. A W dwójkę i jedynkę ciupałem po 12 godzin dziennie...(zdarzało się oj zdarzało) :E
War. War never changes...
Bury
zapraszam do lektury :)
Awatar użytkownika
Microtus
Legenda

Posty: 1028
Dołączenie: 18 Cze 2007, 14:31
Ostatnio był: 19 Sty 2019, 22:54
Miejscowość: łorsoł
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 106

Re: Fallout

Postprzez Soviet w 01 Gru 2013, 14:14

No ale widzisz, teraz i tak byś pewnie nie miał czasu łupać 12 godzin, nawet jak by ci się podobało. Stąd IMO też nieco inaczej patrzymy na starsze gry, bo w moim przypadku dużo z nich nie wytrzymuje próby czasy, jeśli miałbym dzisiaj do nich wrócić.
r u avin a giggle m8? LA nie będzie.
Image
Awatar użytkownika
Soviet
Very Important Stalker

Posty: 2736
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:41
Ostatnio był: 19 Cze 2024, 22:59
Miejscowość: Wow
Kozaki: 787

Re: Fallout

Postprzez Terminus w 01 Gru 2013, 14:28

Soviet to zależy od gry (no i od człowieka). Ja w tym roku kupiłem na gog-u Return to Krondor, i mimo zupełni archaicznej mechaniki i gameplaya wyraźnie słabszego od Betrayal'a zagrywałem się jak głupi.
A do kompletnie zabytkowych Pirates! z C64 wracam regularnie, mimo że wyszły w międzyczasie 2 "poprawione" wersje.

A w Wastelands (1) grałem raptem kilka lat temu, mimo, że ta gra to kompletny antyk.
CREDO [łac. Wierzę]
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

Re: Fallout

Postprzez Pangia w 01 Gru 2013, 14:55

Soviet napisał(a):Stąd IMO też nieco inaczej patrzymy na starsze gry, bo w moim przypadku dużo z nich nie wytrzymuje próby czasy, jeśli miałbym dzisiaj do nich wrócić.

Bo ja wiem… Ludzie dalej młócą w Half-Life'a, chociaż w zeszłym tygodniu stuknęło mu 15 lat, przy czym znacznie bardziej żywy jest tryb wieloosobowy, choć i singleplayer też jest mocno ogrywany, zwłaszcza przez speedrunnerów.
Microtus napisał(a):A uproszczenia w grach dobijają narazie - wystarczy wspomnieć diablo 3 w które zwyczajnie mi się po paru godzinach nie chciało grac. A W dwójkę i jedynkę ciupałem po 12 godzin dziennie...(zdarzało się oj zdarzało) :E

Dobijają tych, którzy przynajmniej częściowo pamiętają, jakie gry były kiedyś - teraz przeciętny FPS to pospolita napie*dalanka w stylu „zabij wszystko co się rusza”, a jakieś elementy wymagające myślenia przypominają testy na inteligencję widziane w kreskówkach z Kaczorem Donaldem (usilne wciskanie kwadratu w okrągły otwór, trójkąt w kwadracie itd.). Nawet tak głupi przykład jak Left 4 Dead - w jedynce jedyną podręczną bronią był pistolet (drugiego Colta znajdywało się w trakcie kampanii). W dwójce jest jeszcze Magnum, który zabija przeciętne zombie jednym strzałem na wszystkich poziomach trudności i bronie białe, które mają identyczną właściwość. W praktyce do korzystania z pistoletów trzeba szybkich palców (wbrew pozorom da się osiągnąć te 600 strzałów na minutę bez autoclickera/strzału ustawionego na kółku), a do Magnuma czy broni białej tylko palca, bo każdy debil sobie poradzi z jednorazowym kliknięciem myszką w odpowiednim momencie.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Fallout

Postprzez M3Fis70 w 02 Gru 2013, 00:20

I pokazała się kolejna informacja:
"KVNGR REV ALPHA PPS VT PIZ UHMYLPVOQ CM XHWMZP. NBJB SPI'F BYQS QT D'Y BYFGEOB FI VQDYL MAQ. -NGQHT 5120-"
w tłumaczeniu na eng:
"THE INSTITUTE IS SEALED. THEY WON´T HELP US I´M HEADING TO BLACK ROW"
a na polski:
"Instytut jest zapieczętowany. Oni nam nie pomogą, podążam do czarnego rządu(?)"
Ciekawostką jest że "Blackrow" jest istniejącą firmą http://www.blackrow.com/
A całość, można powiedzieć jest dalszą częścią wiadomości nadawanej morsem, mówiącej o osobie podążającej do instytutu, który znajduje się we "Wspólnocie" znane z nowszych Fo.

Krótko to ujmując. Gówno nam to mówi.

Uwagi moderatora:

Naucz się w końcu dawać linki bez tego [code] bo będzie warn. To nie forum warezowe i nikt ci nie bedzie tego kopiował by móc to otworzyć.
Dobry mutant, to martwy mutant.
Tajne zaszyfrowane inforamcje
:

Kovek to ciągle pauka
Awatar użytkownika
M3Fis70
Weteran

Posty: 652
Dołączenie: 08 Kwi 2010, 20:34
Ostatnio był: 23 Lip 2019, 10:04
Miejscowość: Brzydgoszcz/Posen
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 76

Re: Fallout

Postprzez atikabubu w 07 Gru 2013, 15:17

Fiat justitia ruat caelum
W10 x64 / Ryzen 3600 4.2 GHz/ Gigabyte GTX 1070 / 16 GB DDR 4
Pierwszy opek/ LA Persona (Firefox) / Hińskie bajki obejrzane
Awatar użytkownika
atikabubu
Very Important Stalker

Posty: 1459
Dołączenie: 23 Lut 2008, 13:10
Ostatnio był: 27 Sie 2024, 19:15
Miejscowość: Zajebista
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: RP-74
Kozaki: 569

Re: Fallout

Postprzez M3Fis70 w 07 Gru 2013, 16:49

Ku♥wa MAĆ, dzięki Ati z zniszczone święta.
Wracam do domu się hibernować.
Dobry mutant, to martwy mutant.
Tajne zaszyfrowane inforamcje
:

Kovek to ciągle pauka
Awatar użytkownika
M3Fis70
Weteran

Posty: 652
Dołączenie: 08 Kwi 2010, 20:34
Ostatnio był: 23 Lip 2019, 10:04
Miejscowość: Brzydgoszcz/Posen
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 76

Re: Fallout

Postprzez frosth w 07 Gru 2013, 18:08

Kiedyś zastanawiałem się dlaczego ludzie z forum robią komentarze typu "ati to pała", teraz już wiem :)
:

Bez obrazy atikabubu. Kiedyś myślałem nawet, że chodzi o radeony od ATI/AMD :)

F4 pewnie i tak wyjdzie. Silnik od Nieba-Obręczy szybko się zestarzeje a monety Betezda zarabiać musi. tym samym i F4.
frosth
Łowca

Posty: 437
Dołączenie: 20 Lut 2012, 15:35
Ostatnio był: 12 Kwi 2021, 09:16
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 60

Re: Fallout

Postprzez Michu w 07 Gru 2013, 19:54

W sumie fajny pomysł na reklamę. Podsunąć komuś stronę która nakręci hype a później powiedzieć że fani się bawią.

A hucznie się zrobiło pod napływem tych fałszywych informacji. Nawet ja uwierzyłem (trochę :caleb:)
Awatar użytkownika
Michu
Very Important Stalker

Posty: 1557
Dołączenie: 10 Lip 2007, 00:34
Ostatnio był: 30 Cze 2024, 22:02
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 131

Re: Fallout

Postprzez Leo0502 w 07 Gru 2013, 20:49

A ja wierzyłem :(. Trolle są zdolne do wszystkiego. Ja i tak liczę, że F4 kiedyś wyjdzie. Kiedyś.
Leo0502
Tropiciel

Posty: 358
Dołączenie: 20 Wrz 2012, 18:10
Ostatnio był: 03 Sie 2024, 11:35
Miejscowość: Pierdziszewice wylotem na Dupów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 140

Re: Fallout

Postprzez KoweK w 07 Gru 2013, 21:17

Bo trzeba czytać newsy Sovietunia na eurogamerze, a nie na gównianych cda i polygamiach.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack

Za ten post KoweK otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Soviet.
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5662
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 02 Wrz 2024, 23:31
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

PoprzedniaNastępna

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości