Obrona konieczna

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: Obrona konieczna

Postprzez Microtus w 12 Lis 2013, 21:42

Kpuc napisał(a):
Microtus napisał(a):
Kpuc napisał(a):zaszli mnie od lasu i sru dostałem czymś w głowę, ocknąłem się po kilku sekundach widząc jak skur. ucieka z moją torbą gdy 6/7 mnie kopało próbując ukraść portfel i telefon, zacząłem się szarpać, walić pięściami i drzeć wtedy zaczęli uciekać każdy w inną stronę.


LOL Kpuc jakby cię 6/7 kopało to byś nie miał jak już policji wezwać nie mówiąc o reszcie twojego opisu. Opowieści dziwnej treści zachowaj dla wnuków. :facepalm:


:facepalm: Ty byś pewnie skomlał jak mała dziewczynka by cie zostawili, ale wiesz mało mnie obchodzi zdanie jakiegoś pajaca co nie umie czytać ze zrozumieniem. Masz wypij mi kozaka sram na to, nie będę udowadniał jakiemuś pajacowi że mnie napadło stado zakapturzonych skur.


Przepraszam ale to jak to jest ja mam udowadniać, że Cię ktoś napadł? Poza tym sam nie czytasz ze zrozumieniem.
A Twoje pojecie o tym co się może zdarzyć bierze się z gier komputerowych. Jakbym miał podliczać nielogiczności Twojej poprzedniej wypowiedzi to zajęłoby mi to kilka stron A4. Kozaków nie wypijam i rzadko stawiam bo uważam to za rzecz kompletnie zbędną i psującą to forum. Reasumując jesteś koazkiem forumowym i niech tak zostanie ;)
War. War never changes...
Bury
zapraszam do lektury :)
Awatar użytkownika
Microtus
Legenda

Posty: 1028
Dołączenie: 18 Cze 2007, 14:31
Ostatnio był: 19 Sty 2019, 22:54
Miejscowość: łorsoł
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 106

Reklamy Google

Re: Obrona konieczna

Postprzez szm w 12 Lis 2013, 22:15

Druga sprawa to że zanim wyciągniesz swojego batonika i go rozłożysz to już bedziesz mieć klepanie maski na poziomie parteru. Matematyki sie nie oszuka


Ha... czyli kilka razu udało mi się oszukać matematykę. Powinienem dostać jakiegoś nobla, czy coś...
NA KOWNO!
Awatar użytkownika
szm
Ekspert

Posty: 896
Dołączenie: 16 Wrz 2008, 18:39
Ostatnio był: 22 Wrz 2024, 15:29
Miejscowość: Ciemnogród k. Moherowa Wielkiego.
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 163

Re: Obrona konieczna

Postprzez kapucha w 12 Lis 2013, 23:37

Microtus napisał(a):Kapucha, niestety nie wierzę w to co napisałeś, Twoja opowieść się kupy nie trzyma, lałeś jednego typa a dwóch stało i patrzyło?


Nie musisz wierzyć.

Gościa nie lałem pół godziny, tylko uderzyłem dwa razy. Gdybym od razu rzucił się do ucieczki, to mogło by być bardzo różnie. Kasując ich przywódcę zaskoczyłem ich i zyskałem tą sekundę czy dwie przewagi. Pewnie tylko dzięki temu dałem radę uciec.

Co do "narzędzi" to kastet by był spoko, ale gdyby był legalny. Jest zabroniony i za sam fakt posiadania można mieć kłopoty, a za użycie to już całkiem lipa. Dokształciłem się trochę w temacie i kupuje gaz pieprzowy. Wybrałem firmę Sabre Red, pojemnik z dyszą pianową - mogę walić pod wiatr i w ciasnych pomieszczeniach. Gaz musi być skuteczny z jednego prostego powodu - gdyby taki nie był to nie znajdowałby się na wyposażeniu policji, straży granicznej, ochrony itp.

Pogadałem też z jednym gościem co stoi na bramce. Powiedział mi że zadziałałem najlepiej jak tylko można w takiej sytuacji. Z tego co mówił, to jeśli jest do czynienia z grupą kilku zawodników to Oni zawsze skupiają się na obiekcie który jest największy, najgłośniejszy, lub najbardziej agresywny. Zazwyczaj jeśli taki gościu leży już sponiewierany i psiknięty gazem na glebie, to jego słabsi kumple odpuszczają, nawet jeśli jest ich więcej. Koleś wypowiedział się też na temat gazu i polecił mi właśnie ten środek do samoobrony. Tylko żebym nie kupował jakiegoś dziadostwa za grosze, tylko gaz z wyższej półki. A gaz na psy (który mi polecono na pierwszej stronie) to jakiś żart. Zawsze jest on słabszy od tego na ludzi bo psy mają bardzo czułe nosy i po prostu mniej substancji drażniącej wystarczy. "Ludzki" gaz mógłby trwale uszkodzić psi nos. Polecił mi kupić największą puszkę, jaką będę w stanie wygodnie nosić. 50 ml to absolutne minimum.

A co do użycia... to mam iść na całość. Psikać tak długo, aż puszka będzie pusta. Im więcej gazu na ryju, tym gorzej dla przestępcy. A po drugie na bezpieczeństwie się nie oszczędza. Po pierwszym użyciu gaz idzie do wywalenia nawet jeśli coś jeszcze zostało, bo na drugi raz może zabraknąć, a i ciśnienie nie będzie to samo. Czyli jednorazówka. Co do naćpanych i pijanych to też działa, tylko ze sporym opóźnieniem bo nawet do jakiś 10 sekund.

Jak ten koleś zaczynał prace na bramce, to polecili mu psiknąć sobie w twarz gazem, żeby wiedzieć czego się spodziewać na łobuzie którego trzeba było uspokoić. Zamknął oczy, wstrzymał oddech i psiknął. Czyli najgorszy możliwy scenariusz. Mimo to powaliło go. Kaszlał, zaślinił się, skóra twarzy piekła go jakby wychłostał się pokrzywą, smarki płynęły szerokim strumieniem, próbował wytrzeć gaz z twarzy (co robi większość popsikanych) ale tylko napchał sobie go pod zaciśnięte powieki i nie było zmiłuj. Po około 20 minutach dopiero poprawiło mu się na tyle, żeby w miarę normalnie funkcjonować. Mówił, że jeśli by już kogoś powalił na glebę to z zamkniętymi oczyma mógłby go trochę poturbować, ale jakby ten ktoś chociaż trochę się poruszał to by do tego nie dopuścił. Wyobraźcie sobie walkę z zamkniętymi oczyma, kiedy twarz dosłownie płonie.

Tyle dowiedziałem się na temat gazu.
kapucha
Łowca

Posty: 400
Dołączenie: 09 Kwi 2011, 13:53
Ostatnio był: 01 Lut 2015, 22:11
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: F1 Grenade
Kozaki: 94

Re: Obrona konieczna

Postprzez Universal w 13 Lis 2013, 00:21

kapucha napisał(a):A gaz na psy (który mi polecono na pierwszej stronie) to jakiś żart.

Ja napisałem. Tylko:
- nie na psy, a ogólnie na "zwierzęta", miałem na myśli dzikie, nie sprecyzowałem
- tylko napomknąłem o takiej opcji, a nie podawałem jej jako pewnik; nie wiem, może mi puszczono bajkę i ja głupi uwierzyłem, że ponoć coś takiego istnieje
To różnica między tym co napisałem, a tym co przeczytałeś.
kapucha napisał(a):A co do użycia... to mam iść na całość. Psikać tak długo, aż puszka będzie pusta.

Logiczne. Żadnego odkrycia Ameryki.

A tym bardziej zero odkryć, jeśli konkluzja jest jedna - zero walki, tylko brać nogi za pas. I nie łazić po ciemku tam, gdzie się nie ma łazić. Reszta i tak była w linku, który rzuciłem na pierwszej stronie.
Język kłamie głosowi, a głos myślom kłamie; myśl z duszy leci bystro, nim się w słowach złamie.
Awatar użytkownika
Universal
Monolit

Posty: 2614
Dołączenie: 21 Lip 2010, 17:54
Ostatnio był: 09 Cze 2024, 23:33
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1052

Re: Obrona konieczna

Postprzez Kpuc w 13 Lis 2013, 09:42

Microtus napisał(a):
Przepraszam ale to jak to jest ja mam udowadniać, że Cię ktoś napadł? .



Twoja głupota niema granic.
Image
Awatar użytkownika
Kpuc
Legenda

Posty: 1813
Dołączenie: 06 Paź 2010, 09:10
Ostatnio był: 16 Sie 2024, 23:18
Miejscowość: zona
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 285

Re: Obrona konieczna

Postprzez xionc w 13 Lis 2013, 10:31

szm napisał(a):Ha... czyli kilka razu udało mi się oszukać matematykę. Powinienem dostać jakiegoś nobla, czy coś...

Gratulacje prawdziwy z ciebie madafaka, taki nasz własny lokalny Stiwen Sigal. Sprałeś jakiś leszczy a dumny że japierdole :facepalm:
Image
Awatar użytkownika
xionc
Przewodnik

Posty: 906
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:33
Ostatnio był: 19 Lip 2022, 20:36
Miejscowość: Zg-c
Kozaki: 171

Re: Obrona konieczna

Postprzez Microtus w 13 Lis 2013, 11:45

Kpuc napisał(a):
Microtus napisał(a):
Przepraszam ale to jak to jest ja mam udowadniać, że Cię ktoś napadł? .



Twoja głupota niema granic.


Nie chciałem być niemiły ale widać muszę, bo się dzieciaku niczego nie nauczysz...

Po pierwsze wpadłeś na ściemnianiu i teraz reagujesz agresją jak gówniarz. Teraz szczegółowo rozpiszę babole które napisałeś.
Od początku samo zdanie, że Cię zaszli od lasu (jak może od lasu zajść grupa 7-8 osób) i dać czymś w głowę?!
Ok, ok napisz że że to jeden zaszedł i uderzył. ;)

Kolejna akcja: dostałeś w głowę ocknąłeś się po kilku sekundach widząc jak kolo ucieka z Torbą (masz niesamowitą zdolność nie poddawania się dezorientacji po utracie przytomności) co więcej byłeś wtedy jednocześnie atakowany przez 6-7 kolesi (kopany) generalnie to podziwiam Cie stary powinieneś stratować w MMA co najmniej.

Kpuc napisał(a):zacząłem się szarpać, walić pięściami i drzeć wtedy zaczęli uciekać każdy w inną stronę


Bo 6-7 facetów mając Cię na glebie przestraszyło się twoich pięści w czasie kopania, zaraz się położę ze śmiechu.
I uciekali każdy w inną stronę oczywiście.

Poczekajcie teraz będzie lepsze,
Kpuc napisał(a):Zacząłem lecieć w stronę tego z torbą on już znikał mi z oczu między działkami, wtedy drogę zajechali mi mundurowi w cywilu, powiedzieli że dostali zgłoszenie o bójce na przystanku
Po pierwsze czasu reakcji Policji nie powstydzili by się hollywoodzcy reżyserzy, jak ktoś wzywał kiedyś Policje do jakiegoś zajścia wie o czym mowa. Po drugie pominę opis jeżdżenia i szukania bandytów. Nie odwieźli by Cie do domu a najpewniej do szpitala (byłeś po utracie przytomności) a jeszcze pewniej to zawieźli by Cię na komisariat i byś parę godzin najpierw czekał, aż ktoś by miał czas spisać zeznanie a potem byś gadał z jakimś przygłupem ze 2-3 godziny. A jeszcze dostałbyś wezwanie potem na okazanie jakby nałapali jakichś frajerów.

Ale przecież Ty jesteś karateka-ludojad i to co pisałeś to pewnie na szybko i dlatego się kupy nie trzyma...

Do tego sam na początku napisałeś, że ukradli Ci telefon z torby a potem że kolo uciekł z torbą a goście Cię kopali bo chcieli odebrać telefon i portfel. Dziur w tej opowieści jest więcej niż w serze tylżyckim...

Dlatego pomyśl nim następnym razem zrobisz z siebie pajaca na całe forum.

To, że piszesz że jestem głupi spływa po mnie jak po kaczce bo już dawno się przyzwyczaiłem do takich leszczy forumowych.

Pozdrawiam nieserdecznie nasz ty karateko-ludojadzie...
War. War never changes...
Bury
zapraszam do lektury :)

Za ten post Microtus otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Terminus, Piłat, Pangia.
Awatar użytkownika
Microtus
Legenda

Posty: 1028
Dołączenie: 18 Cze 2007, 14:31
Ostatnio był: 19 Sty 2019, 22:54
Miejscowość: łorsoł
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 106

Re: Obrona konieczna

Postprzez Kpuc w 13 Lis 2013, 12:32

Jesteś zwykłym trollem forumowym i śmieciem Microtus, na 100% to zostało zapisane gdzieś w jakiejś notatce bo mnie spisali, wystarczyło by udać się na komendę i sprawdzić ale takie gówno jak ty niema takich możliwości bo łatwiej jest wyśmiewać kogoś na forum będąc anonimowym.


ps. Jak jesteś taki cwany pajacu to przyjeżdżasz do łodzi i idziemy na komendę, jak się okaże że jest wpis to ci wymaluje na łbie troll forumowy.
Image

Za ten post Kpuc otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative Gizbarus, xionc, Tormentor, Pangia, Realkriss, STALKIER998, kapucha, Adam, KoweK.
Awatar użytkownika
Kpuc
Legenda

Posty: 1813
Dołączenie: 06 Paź 2010, 09:10
Ostatnio był: 16 Sie 2024, 23:18
Miejscowość: zona
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 285

Re: Obrona konieczna

Postprzez Soviet w 13 Lis 2013, 12:41

Nie kućcie się.
r u avin a giggle m8? LA nie będzie.
Image
Awatar użytkownika
Soviet
Very Important Stalker

Posty: 2736
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:41
Ostatnio był: 19 Cze 2024, 22:59
Miejscowość: Wow
Kozaki: 787

Re: Obrona konieczna

Postprzez Microtus w 13 Lis 2013, 12:42

O a teraz Cię spisali jednak, nie ma to znaczenia nie sądzisz chyba, że będę szukał po komisariatach notatek o tym czy Cie spisali? Nie wiedząc nawet jak się nazywasz lol Więc za anonimowością forumową to Ty się łachu ukrywasz. :facepalm: Jak chcesz udowodnić, że pisałeś prawdę Ty to zrób pajacu forumowy... Łacha z Cibie będą darły kolejne forumowe pokolenia ;)

Jak na razie to Twoją jedyną obroną jest sypanie we mnie inwektywami. Więc już się nie pogrążaj...
Radzę Ci się przyznać, że jesteś zaklinaczem rzeczywistości i liczyć na wyrozumiałość innych użytkowników.
Dla mnie już jesteś po prostu frajerem który się zapętlił w Swoje kłamstwa.

EDIT: PS: Ja mam jeździć do łodzi bo Ty ściemniasz? chyba coś Ci się pomyliło kolego. Do tego to kolejny wybieg w stylu dziecinady. Jakbyś został napadnięty jak piszesz to nie zostałbyś tylko spisany a przynajmniej wezwany na przesłuchanie więc naprawdę już skończ temat...
War. War never changes...
Bury
zapraszam do lektury :)
Awatar użytkownika
Microtus
Legenda

Posty: 1028
Dołączenie: 18 Cze 2007, 14:31
Ostatnio był: 19 Sty 2019, 22:54
Miejscowość: łorsoł
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 106

Re: Obrona konieczna

Postprzez Terminus w 13 Lis 2013, 12:56

Jak Cię spisali Kpuc to chyba powinieneś dostać pouczenie o prawach osoby poszkodowanej, albo kopię zgłoszenia przestępstwa, które możesz nam pokazać...
CREDO [łac. Wierzę]
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

Re: Obrona konieczna

Postprzez xionc w 13 Lis 2013, 13:05

Pewno sie zgubiło, albo pies zeżarł
Image
Awatar użytkownika
xionc
Przewodnik

Posty: 906
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:33
Ostatnio był: 19 Lip 2022, 20:36
Miejscowość: Zg-c
Kozaki: 171

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt07 oraz 3 gości