[Sigerous Mod COP] SGM Mod

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez Voldi w 19 Sie 2013, 22:32

Wydaje mi się, że mogą Cię znielubić. A najemników polecam nie zabijać, bo są tam celowo. Mają kilka fajnych questów na terenie fabryki Jupiter. Ja co prawda zatrzymałem się bodaj przy trzecim, bo potem padła mi karta graficzna i nie mogłem kontynuować grania, ale pierwszy z nich (lub drugi, kiedy idzie się na teren fabryki sprawdzić "coś") sprawi, że nawet jeśli nie przeklinasz, zaczniesz rzucać na prawo i lewo ku*wami, próbując wydostać się z ciasnych korytarzy i ślepych zaułków budynków kompleksu ;)
Image
Awatar użytkownika
Voldi
Ekspert

Posty: 843
Dołączenie: 29 Gru 2011, 11:11
Ostatnio był: 30 Maj 2024, 11:26
Miejscowość: Kraków/Hajnówka
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 426

Reklamy Google

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez Żuczek94 w 19 Sie 2013, 23:09

no najemnikow zabilam ale mam zapis przed w razie czego xD a takie pytanie jeszcze co do tej wirtualnej waluty, wygralam znowu kase u handlarza, schodze na dol (zwlok to nie licze ile przeszukalam, szczegolnie po tym napadzie na najemnikow) wybieram ''wymiana'' a tam pokazuje mi ze mam 0 wirtualnej gotowki, to gdzie sa w koncu te pieniadze ktore wygralam w oczko ? o co chodzi
"Dotykając nieba nie zapomnij że stoisz na ziemi"
Awatar użytkownika
Żuczek94
Stalker

Posty: 102
Dołączenie: 02 Paź 2012, 15:55
Ostatnio była: 19 Lut 2017, 21:25
Miejscowość: Bydgoszcz
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 7

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez djcycu w 19 Sie 2013, 23:36

A zainstalowałaś aplikację na PDA? W ekwipunku możesz mieć płytę z programem na którą trzeba kliknąć dwa razy. Osobiście nie polecam zamiany elektronicznej waluty na fizyczną bo dzięki walucie elektronicznej można kupić lokalizacje schowków u Sowy które no cóż... Pozwolą więcej zarobić :) Polecam też jak najprędzej nazbierać technikom złomu do sejfów z częściami zamiennymi. Po oddaniu 80 części technik będzie nam robił remonty i ulepszenia za dziecinnie małe pieniądze.
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez Żuczek94 w 20 Sie 2013, 00:05

W takim razie mam problem bo nie dostałam żadnej płyty :)
Trzeba wykonać jakieś zadanie czy coś :kotek: ?
"Dotykając nieba nie zapomnij że stoisz na ziemi"
Awatar użytkownika
Żuczek94
Stalker

Posty: 102
Dołączenie: 02 Paź 2012, 15:55
Ostatnio była: 19 Lut 2017, 21:25
Miejscowość: Bydgoszcz
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 7

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez djcycu w 20 Sie 2013, 00:26

Jeśli dobrze pamiętam to trzeba zagadać z handlarzem na Skadowsku. Oczywiście nie mam tu na myśli Sowy i Brodacza tylko tego który będzie stał niedaleko lady u Brodacza :) Chyba miałaś wzmiankę o tym że można zaprogramować PDA. Idź więc do niego i zagadaj na temat oprogramowania mając oczywiście 5 000 banknotów do dyspozycji :)
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen

Za ten post djcycu otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Żuczek94.
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez Adam w 20 Sie 2013, 10:26

O ile dobrze pamiętam, gościu zwie się Żulowskij :D

Naprawdę warto to zrobić od razu, gdy pojawiamy się w Zatonie. Trzeba mieć co prawda tą kasę, ale korzyści są z tym niewspółmierne.

Co do najemników w Jupku to też ich wybiłem, bo nie wiedziałem, jak tam wejść :) Wartownik kazał mi spadać, a jak próbowałem go minąć, strzelali do mnie. Wtedy podszedłem do murku i nawrzucałem im na placyk z 70 granatów F1. Zyski z nich były o wiele większe niż gdybym musiał robić dla nich questy ;)
Image
Image
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez djcycu w 20 Sie 2013, 11:06

Ja wiedziałem od razu jak mnie o kod poprosili. Pomyślałem że pewnie będzie jakieś zadanie z SBU na wejście do bazy i czekałem póki nie dostałem kodu w łapska. Kombinezon miałem na sobie więc wlazłem i zatrybiło. Po uporaniu się z zadaniami wynik był prosty... Rozstrzelać! :D To samo było z Monolitem.
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez Żuczek94 w 20 Sie 2013, 12:27

od najemnikow łup był taki piekny ze nie zalowalam i postanowilam nie cofac save'a :D szczegolnie moj ukochany RP-74 :D co prawda koles ktory z nim lazil byl nie do rozwalenia, na niego najwiecej poszlo granatow i amunicji, ale nie zalowalam :D zaczelo sie oczywiscie od tego ze uslyszalam ostre strzaly jak tylko wybilam bandytow i postanowilam to sprawdzic, akurat najemnicy walczyli z pijawka ktore biegala po ich terenie, byli dla mnie neutralni dlatego weszlam na ich teren zeby im pomoc - jak tylko pijawka padla zaczeli strzelac do mnie i mnie zabili :facepalm: jak wczytalam gre i podeszlam do bramy to jeden z nich mnie zaczepil i spytal czego chce, a ze byli dla mnie nie uprzejmi w poprzednim i teraz rowniez mnie wyganial xD to odpowiedzialam mu ze ma spie*rzać i ucieklam za murek, a stamtad zaczela sie wojna :D:D:D A co powiecie na tych platnych ochroniarzy ? warto takiego kupic jako przynete ? :D
"Dotykając nieba nie zapomnij że stoisz na ziemi"
Awatar użytkownika
Żuczek94
Stalker

Posty: 102
Dołączenie: 02 Paź 2012, 15:55
Ostatnio była: 19 Lut 2017, 21:25
Miejscowość: Bydgoszcz
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 7

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez Adam w 20 Sie 2013, 13:45

Warto, przynajmniej kończy się największy błąd serii: Samotność. W końcu można wynająć jakiegoś czopka, który potowarzyszy nam w naszych przygodach. Osobiście zawsze wybierałem Detektywa Rutkowskiego z bunkra naukowców. Ponoć najemnicy w swojej bazie mieli ochroniarza w egzo, ale zawsze go zabijałem. :)
Image
Image
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez Żuczek94 w 20 Sie 2013, 14:06

owszem jest tam jakis ''czopek'' :kotek: :kotek: wybilam wszystkich najemnikow ale nadal pokazywalo mi ze gdzies jest jeszcze dwoje ludzi. poszlam za kontenery a tam stal taki dziadzio jak taka sierotka i mowil ze jest ochroniarzem :D rewolwer sie nazywal :D ale nie wzielam go bo jakby gdzies mi zginal to by mi bylo go szkoda xD wole jakiegos mlodego ! :D xDD
"Dotykając nieba nie zapomnij że stoisz na ziemi"
Awatar użytkownika
Żuczek94
Stalker

Posty: 102
Dołączenie: 02 Paź 2012, 15:55
Ostatnio była: 19 Lut 2017, 21:25
Miejscowość: Bydgoszcz
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 7

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez Gwizdek w 20 Sie 2013, 14:07

Halp :!:

Mam sgm 2.2 wraz ze spolszczeniem i modem SGM 2.2 Gun Pack Addon. Wszystko ładnie zainstalowane, odpala nową grę i po drobnym ruchu myszką wylot do pulpitu.
Kod: Zaznacz wszystko
FATAL ERROR
 
[error]Expression    : !m_error_code
[error]Function      : raii_guard::~raii_guard
[error]File          : D:\prog_repository\sources\trunk\xrServerEntities\script_storage.cpp
[error]Line          : 748
[error]Description   : ....a.l.k.e.r. - zew prypeci\gamedata\scripts\_g.script:4415: attempt to index local 'file' (a nil value)
 

stack trace:
Błękitni Orneta, tudutudududu!
Awatar użytkownika
Gwizdek
Tropiciel

Posty: 216
Dołączenie: 09 Sty 2012, 13:40
Ostatnio był: 14 Sie 2024, 01:26
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 88

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez Żuczek94 w 20 Sie 2013, 16:05

zauwazylam ze u handlarzy i w niektorych skrytkach z pendrive mozna znalezc skrzynki do naprawiania pancerza i broni ale koszt takiej walizeczki wynosi np 5 tys, czy to jest sprzet do naprawienia jednej broni czy ma on jakis limit czy jak to jest ? bo na moje troche bez sensu w takim razie kupowac skrzynke do naprawy broni za te 5 tys czy po ile tam jest w cenie skoro mozna naprawic sie za np 3 tys u technika, o co chodzi z tymi skrzyneczkami ? :P
"Dotykając nieba nie zapomnij że stoisz na ziemi"
Awatar użytkownika
Żuczek94
Stalker

Posty: 102
Dołączenie: 02 Paź 2012, 15:55
Ostatnio była: 19 Lut 2017, 21:25
Miejscowość: Bydgoszcz
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 7

PoprzedniaNastępna

Powróć do Zew Prypeci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości