Wiara

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: Wiara

Postprzez vandr w 24 Kwi 2013, 16:59

Wojak napisał(a):Co jak co, ale tu trochę powiało ignorancją, bez względu na to, jak Islam byłby nielubiany w europie.


Był, jest i będzie nienawidzony, przynajmniej u nas w Polsce.
TAJAG JUDYN
HAZBAZ
SEKODYN!
vandr
Modder

Posty: 3876
Dołączenie: 21 Lut 2011, 14:18
Ostatnio był: 12 Sie 2024, 20:47
Kozaki: 1747

Reklamy Google

Re: Wiara

Postprzez Woland w 24 Kwi 2013, 17:10

To już subiektywna opinia autora artykułu. Choć w tym jest nutka prawdy, czytając same cytaty ledwie kilka aż się senny zrobiłem :E
Co do islamu- nie cierpię go. Pytacie a czemu to ja mam tyle jadu na kościół akurat. A ja taką samą ilość jadu co na kościół mam i na islam. Uważam że islam stanowi zagrożenie dla Europy. I to zagrożenie na własne życzenie. Ledwie Europa się wyrwała choć jeszcze nie w pełni, nadal się otrzepuje, z zabobonów jednych a tu widmo kolejnego, równie groźnego.


BTW. na pewno Judaizm ma jeszcze nietolerancję wpisaną w świętą księgę.
Nowy Testament- cóż, Jezus... Powiem szczerze iż po lekturze dzieła Nietzschego pod tytułem "Antychryst" zmieniłem stosununek do niego, on akurat był spoko ;)
Za to apostołowie nieraz zaszaleli w takich bzdurach typu wzywanie do nietolerancji czy po prostu bzdury i bełkot. No ale czy o niewiernych nie przypominam sobie.
Woland
Legenda

Posty: 1772
Dołączenie: 26 Sie 2010, 11:18
Ostatnio był: 28 Mar 2019, 00:05
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 10

Re: Wiara

Postprzez T-man w 24 Kwi 2013, 17:10

@Vandr. Czemu mówisz że "jest, był i będzie" nienawidzony w Polsce? To nieprawda. Ja na przykład nie nienawidzę Muzułmanów, a i w internecie nie widzę zbyt wiele nienawiści do islamu. To wszystko zachodnia propaganda, USA próbuje nam wmówić że to nasi wrogowie ale tak nie jest.
T-man


Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00

Re: Wiara

Postprzez vandr w 24 Kwi 2013, 17:15

t_man napisał(a):@up. Czemu mówisz że "jest, był i będzie" nienawidzony w Polsce? To nieprawda. Ja na przykład nie nienawidzę Muzułmanów, a i w internecie nie widzę zbyt wiele nienawiści do islamu. To wszystko zachodnia propaganda, USA próbuje nam wmówić że to nasi wrogowie ale tak nie jest.


Napisałem przed chwilą długiego posta, ale ręce mi opadły i stwierdziłem, że nie ma sensu podejmować dyskusji...

Zmienisz z Wojakiem zdanie, jak Ci się wpakuje taki turban na chatę i oznajmi:

Ten telewizor wypie*dala, krzyż ze ściany też, Twoją żonę i córkę wyrucham bo mają fajne dupy a potem je ukamienuję za fakt, że dały mi się zgwałcić(tak, była masa wykonanych kar śmierci na muzułmańskich kobietach za to, że padły ofiarą gwałtu).

Ludzie, Wy naprawdę jesteście ślepi czy też strony na które wchodzicie to http://www.miłośćpokójtolerancjamultikulti.pl?

Pierwszy z brzegu(a mam takowych dziesiątki):

Islam w Danii. Muzułmanie w radzie osiedlowej znieśli Boże Narodzenie

Decyzja zdominowanej przez muzułmanów rady osiedlowej w duńskim Kokkedal, która zrezygnowała z obchodów Bożego Narodzenia, sprowokowała narodową debatę nad duńskim modelem państwa wielokulturowego - pisze agencja AFP.


Nie wspominając o przyzwoleniu w Koranie na uprawianie stosunku z niemowlęciem(w którymś temacie tutaj ktoś wrzucił dowód), traktowanie kobiet niczym ostatniego ścierwa, oblewanie kwasem za pokazanie kawałka nogi itp. No ale widocznie to chłonę wszystko co wciskają Hamerykańce i nie potrafię sam zweryfikować tego co czytam/oglądam.

Acha- żeby nie było. Znam osobiście kilku muzułmanów i z całą pewnością nie mogę o nich powiedzieć, że są ludźmi, z którymi chciałbym się zadawać. Zdaję sobie sprawę, że nie każdy przeca jest fanatycznym szmatogłowym, ale proszę was...

Przecież postawiłeś kozaka t_man'owi, który wyraźnie napisał o Muzułmanach, więc czemu teraz się wykręcasz pisząc, że nie chodziło Ci o nich tylko o Buddystów? Nic tu po mnie...Dziękuję, damy sobie radę z odparciem "turbanizacji". Osobiście spalę pierwszy meczet, który się pojawi w mojej okolicy. ;)

Pozdrawiam.
Ostatnio edytowany przez vandr 24 Kwi 2013, 17:31, edytowano w sumie 8 razy
TAJAG JUDYN
HAZBAZ
SEKODYN!

Za ten post vandr otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Universal.
vandr
Modder

Posty: 3876
Dołączenie: 21 Lut 2011, 14:18
Ostatnio był: 12 Sie 2024, 20:47
Kozaki: 1747

Re: Wiara

Postprzez Wojak w 24 Kwi 2013, 17:17

W takim razie trzeba było jej nie podejmować. Tamte zdanie jakoś wiele nie wniosło, a i nie było nawet swoistą odpowiedzią, bo powiedziałem, że bez względu na to jak byłby nienawidzony, nie zmienia to faktu, że powinien być traktowany obiektywnie, chociaż dla ogólnej informacji.

Nie bronię Islamu. Właściwie to mówiłem o Buddystach, którzy wyrobili sobie zdanie Terminusa. Nie wiem czemu nagle temat się zmienił na Islam, nie interesuje mnie on szczególnie. Nienawidźcie ich sobie, i tak jest Was więcej, więc liczę, że dacie sobie radę z odparciem... "turbanizacji".

Edit: Nie bronię Islamu, ale też nie atakuję. Wiem, że bycie neutralnym jest dla wielu ciężkie i nie do zniesienia jest też przebywać wśród neutralnych ludzi, bo nigdy Cię nie poprą, ale tak bywa. Po prostu nie wyrabiam sobie zdania na temat ludzi, o których słyszę jedynie z mediów. A to, że nie znam żadnego osobiście, mój w tym problem. Moja niewiedza.
Ostatnio edytowany przez Wojak 24 Kwi 2013, 17:31, edytowano w sumie 5 razy
Oceniasz zbyt prędko.
Awatar użytkownika
Wojak
Stalker

Posty: 171
Dołączenie: 23 Paź 2009, 22:37
Ostatnio był: 14 Lip 2021, 16:25
Miejscowość: Wielkie Równiny
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 37

Re: Wiara

Postprzez T-man w 24 Kwi 2013, 17:28

Ja też nie bronię islamu, tylko próbuję powiedzieć że nie jest on jednostronie zły.
T-man


Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00

Re: Wiara

Postprzez scigacz1975 w 24 Kwi 2013, 17:30

vandr napisał(a):
t_man napisał(a):@up. Czemu mówisz że "jest, był i będzie" nienawidzony w Polsce? To nieprawda. Ja na przykład nie nienawidzę Muzułmanów, a i w internecie nie widzę zbyt wiele nienawiści do islamu. To wszystko zachodnia propaganda, USA próbuje nam wmówić że to nasi wrogowie ale tak nie jest.


Napisałem przed chwilą długiego posta, ale ręce mi opadły i stwierdziłem, że nie ma sensu podejmować dyskusji...

Zmienisz z Wojakiem zdanie, jak Ci się wpakuje taki turban na chatę i oznajmi:

Ten telewizor wypie*dala, krzyż ze ściany też, Twoją żonę i córkę wyrucham bo mają fajne dupy a potem je ukamienuję za fakt, że dały mi się zgwałcić(tak, była masa wykonanych kar śmierci na muzułmańskich kobietach za to, że padły ofiarą gwałtu).

Ludzie, Wy naprawdę jesteście ślepi czy też strony na które wchodzicie to http://www.miłośćpokójtolerancjamultikulti.pl?

Pierwszy z brzegu(a mam takowych dziesiątki):

Islam w Danii. Muzułmanie w radzie osiedlowej znieśli Boże Narodzenie

Decyzja zdominowanej przez muzułmanów rady osiedlowej w duńskim Kokkedal, która zrezygnowała z obchodów Bożego Narodzenia, sprowokowała narodową debatę nad duńskim modelem państwa wielokulturowego - pisze agencja AFP.

Acha- żeby nie było. Znam osobiście kilku muzułmanów i z całą pewnością nie mogę o nich powiedzieć, że są ludźmi, z którymi chciałbym się zadawać. Zdaję sobie sprawę, że nie każdy przeca jest fanatycznym szmatogłowym, ale proszę was...


Miałem zacytować i się wypowiedzieć ale jak widać @vandr rozwinął myśl - cóż - mogę się tylko podpisać.
Mamy tu już Azjatów, zaproście jeszcze kozojebców - niedługo będziemy żółtkami klęczącymi kilka razy dziennie i zawodzącymi ALLAH AKBAR
:facepalm:

t_man napisał(a):Ja też nie bronię islamu, tylko próbuję powiedzieć że nie jest on jednostronie zły.


nom - zwłaszcza sprzedaż 8-mio letnich dziewczynek za żony

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... l?skad=rss
Awatar użytkownika
scigacz1975
Monolit

Posty: 3243
Dołączenie: 29 Sty 2010, 00:26
Ostatnio był: 12 Wrz 2024, 15:31
Miejscowość: Stalowa Wola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 926

Re: Wiara

Postprzez Pangia w 24 Kwi 2013, 17:35

Wiesz co, Vandr, w życiu nie podejrzewałbym Cię o fanatyzm religijny, a przynajmniej nienawiść na tym tle. Ciebie, Ścigacz, także.
A co was ku♥wa obchodzą turbany? Do Polski to oni w życiu się nie dostaną, będą się kisić najwyżej w Turcji i prosić się o wejście do Unii Europejskiej. Martwcie się o krajowe poletko, nad nami jest wystarczająca burza kościelna.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Wiara

Postprzez T-man w 24 Kwi 2013, 17:37

@scigacz1975. Tak, ale czy to religa nakazuje im sprzedawać ośmioletnie dziewczynki?
T-man


Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00

Re: Wiara

Postprzez Wojak w 24 Kwi 2013, 17:39

Moherowa babcia jest przedstawicielem katolicyzmu. Jest to tak samo oczywiste, jak dziecio- i kozojebca, jako reprezentant Islamu. Sugerujecie się stereotypami, ale odrzucacie tylko te, które dotyczą Was. Tak to przynajmniej wygląda z mojej perspektywy, więc nie zamierzam nikogo urazić.
Ostatnio edytowany przez Wojak, 24 Kwi 2013, 17:40, edytowano w sumie 1 raz
Oceniasz zbyt prędko.
Awatar użytkownika
Wojak
Stalker

Posty: 171
Dołączenie: 23 Paź 2009, 22:37
Ostatnio był: 14 Lip 2021, 16:25
Miejscowość: Wielkie Równiny
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 37

Re: Wiara

Postprzez Tajemniczy w 24 Kwi 2013, 17:40

@Pangia
W Niemczech też po wojnie nie było arabów a tu bach! kilka lat i mamy całe rodziny w Niemczech. Możemy się spodziewać dwóch rzeczy; albo zdominowania państwa przez islam albo wielki come back 1933r co też dobre nie będzie dla ogółu. A z Niemiec do Polski wbrew pozorom bliziutko,bliziutko...
Awatar użytkownika
Tajemniczy
Monolit

Posty: 2188
Dołączenie: 13 Sie 2010, 20:48
Ostatnio był: 14 Cze 2021, 19:41
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 517

Re: Wiara

Postprzez scigacz1975 w 24 Kwi 2013, 17:41

A kto powiedział że jestem fanatykiem i ich nienawidzę? Jestem wobec nich bardzo ostrożny. Miałem okazję poznać ich w Niemczech i w Anglii. A tam już zaczynają być problemem, jak na razie trudnym do rozwiązania. Całe szczęście że Polska jeszcze nie leży w ich sferze zainteresowań. Ale lepiej dmuchać na zimne. Przynajmniej patrząc na to co się dzieje w innych dziedzinach - homosrobia i podobne tematy zastępcze(czy aby na pewno?)
Edit:
@t_man - ich religia pozwala na to i sankcjonuje takie zwyczaje.
Ostatnio edytowany przez scigacz1975, 24 Kwi 2013, 17:43, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
scigacz1975
Monolit

Posty: 3243
Dołączenie: 29 Sty 2010, 00:26
Ostatnio był: 12 Wrz 2024, 15:31
Miejscowość: Stalowa Wola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 926

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości