Wojna Frakcji

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Wojna Frakcji

Postprzez eXZab w 24 Mar 2013, 04:21

Mam pytanie, czy jak dołączę do Wolności to mogę od razu przystąpić do ataku na Powinność. U mnie problem polega na tym, że tych żołnierzy z Powinności biegnie w cholerę dużo i choćby nie wiem co bym robił to i tak nie zajmę ich bazy, chyba, że sam bez ich pomocy.

1. Wolność zamiast poruszać się do przodu, to czeka i broni pozycji
2. Czy muszę zawsze mówić do jednego z nich "Czy mogę ci pomóc", wtedy dostaję zadanie poboczne z zajęciem dalszej pozycji, niestety wolność porusza się bardzo wolno, co jest bardzo irytujące.
3. Odparłem z 15 fal żołnierzy i byłem w połowie drogi (mam na myśli mapę z Instytutu Agroprom), 1 raz się zagapiłem i wybito mi całą kompanię.
4. Postanowiłem iść sam (nie liczę ile ich zastrzeliłem, bo było ich naprawdę sporo) i w końcu wyelminowałem wszystkich.
5. Dostałem nagrodę ( egzoszkielet wolności, Sniperke, 15k i jeszcze jakieś śmieci), ale najlepsze jest to, że żołnierze Powinności zrespili się i jest ich tyle samo co wtedy, nadal mam cele zajmij jakieś tam pozycje.

Proszę o wasze opinie na ten temat. Czy wy mieliście podobny schemat zdarzeń i podobne problemy?

Za ten post eXZab otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Woland.
eXZab
Kot

Posty: 48
Dołączenie: 10 Mar 2013, 19:54
Ostatnio był: 08 Kwi 2013, 23:38
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 6

Reklamy Google

Re: Wojna Frakcji

Postprzez Tajemniczy w 24 Mar 2013, 08:52

Nie da się wybić całej frakcji co do nogi zawsze będą się respić w swoich bazach, vaniliowa wersja jest tak skopana że Wojny Frakcji na dłuższą metę są bezsensowne, nie będziesz po 15 razy latał do tej samej bazy. Jeśli chcesz to możesz sobie ściągnąć mod TFW on bardzo poprawia Wojny Frakcji można też m.in zająć bazę wrogiej frakcji oraz poprawia szereg innych aspektów gry.
Awatar użytkownika
Tajemniczy
Monolit

Posty: 2188
Dołączenie: 13 Sie 2010, 20:48
Ostatnio był: 14 Cze 2021, 19:41
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 517

Re: Wojna Frakcji

Postprzez Pangia w 24 Mar 2013, 12:48

eXZab napisał(a):5. Dostałem nagrodę ( egzoszkielet wolności, Sniperke, 15k i jeszcze jakieś śmieci), ale najlepsze jest to, że żołnierze Powinności zrespili się i jest ich tyle samo co wtedy, nadal mam cele zajmij jakieś tam pozycje.

Tak więc:
Image
I koniec. Dostałeś nagrodę, więc swoje zrobiłeś. Teraz możesz kontynuować fabułę, bo Powinność i tak wciąż będzie istnieć.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!

Za ten post Pangia otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive eXZab.
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Wojna Frakcji

Postprzez eXZab w 24 Mar 2013, 16:19

Dzięki za pomoc, to wiele wyjaśnia.
Ciekawi mnie tylko to, czy nadal będę miał 2 bezsensowne misje poboczne (zajmij jakieś tam pozycję dla Wolności w Agropromie). Jak np. zająć te wagony w Agropromie ( Na wschód od bazy stalkerów) skoro tam są stalkerzy?
Czy da się te misje anulować?

EDIT: Czy na tym modzie ( wojny frakcji) trzeba grać od nowa?
eXZab
Kot

Posty: 48
Dołączenie: 10 Mar 2013, 19:54
Ostatnio był: 08 Kwi 2013, 23:38
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 6

Re: Wojna Frakcji

Postprzez Gizbarus w 24 Mar 2013, 16:57

eXZab - zadania będziesz otrzymywać nadal, ale możesz je już olać. Czasem niestety trzeba było oczyścić posterunek z członków sojuszniczej frakcji, tylko po to, żeby "nasi" mogli przejąć ważny dla nich przyczółek...:facepalm:

Co do TFW - tak, wymaga nowej gry, gdyż sporo ingeruje w treść rozgrywki. Ale powiem ci, ze warto, mimo tego, iż na chwilę obecną jeszcze nadal nie ma fabuły (chyba, że coś się zmieniło).
A czy TY już przeczytałeś i oceniłeś moją twórczość?
"Samotność w Zonie" - nadal kontynuowana.
"Dawno temu w Zonie" - tylko dla weteranów forum.
"Za późno" - czerwona część cyklu "Kolory Zony"
"Akurat o czasie" - biała część cyklu "Kolory Zony"
"Za wcześnie" - niebieska część cyklu "Kolory Zony"
"Pęknięte Zwierciadło" - mini-cykl o Zonie w wersji noir

Za ten post Gizbarus otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive eXZab.
Awatar użytkownika
Gizbarus
Opowiadacz

Posty: 2895
Dołączenie: 18 Paź 2011, 16:44
Ostatnio był: 27 Sie 2024, 20:51
Miejscowość: Zadupie Mniejsze Wybudowania Kolonia II
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 854

Re: Wojna Frakcji

Postprzez StrielokXD w 27 Mar 2013, 17:03

Respienie się tych "Powinnościowców" (jak i reszty) jest nie ograniczony ;/ respiom się non stop :C
Jeśli to czytasz znaczy że JE**EM posta :DD
Awatar użytkownika
StrielokXD
Kot

Posty: 14
Dołączenie: 27 Mar 2013, 16:00
Ostatnio był: 09 Maj 2013, 18:49
Miejscowość: Dolina Mroku
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Viper 5
Kozaki: -7


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 28 gości