FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Wasze uwagi dotyczące strony i forum Stalker.pl

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Glaeken w 16 Mar 2013, 21:26

@Plaargath: a mod-portal nie spełnia twoich oczekiwań?

Mniej pier....a a więcej inicjatyw i realnej pomocy. Uwagi i propozycje łatwo napisać ale żeby ktoś własnoręcznie opracował coś choćby w wordzie i wyslał do ewentualnej publikacji lub poprawki to już chętnych brak. Nie dziwcie się, że Kowek koncentruje się głównie na najbardziej czytanych, oglądanych częściach strony skoro cała ekipa która cokolwiek robi na stronie składa się raptem z paru-kilku osób. Wypocenie najprostszego newsa zajmuje czasem kilka godzin nie mówiąc już o bardziej skomplikowanych rzeczach.
Awatar użytkownika
Glaeken
Administrator

Posty: 1034
Dołączenie: 16 Lip 2011, 17:53
Ostatnio był: 09 Mar 2024, 18:58
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 371

Reklamy Google

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Kudkudak w 16 Mar 2013, 22:05

Sam bym chętnie opracował Strefę dla CS, bo lubię takie pisać, ale problem w tym, że nie grałem w tą grę i nie mam screenów, a z internetu nie chciałbym zrzynać :) O Czerwonym Lesie wiem tyle, że jest bardziej czerwony od swego poprzednika, a na Bagnach jest dużo wody i obóz Czystego Nieba :P Lokacje widziałem tylko w modach i pisząc o tym nie chciałbym palnąć byka. Mimo to jeśli potrzebujecie pomocy w innej sferze, zawsze mogę w czymś pomóc, napiszcie tylko PW albo coś ;)
Image
Image Image Image Image Image
Awatar użytkownika
Kudkudak
Legenda

Posty: 1462
Dołączenie: 02 Lis 2011, 18:55
Ostatnio był: 02 Maj 2020, 00:25
Miejscowość: atomizer
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: RPG-7u
Kozaki: 656

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Pangia w 16 Mar 2013, 22:11

Glaeken napisał(a):@Plaargath: a mod-portal nie spełnia twoich oczekiwań?

To tam w ogóle ktoś zagląda? Potencjał jest, ale zmarnowano go przez brak uwagi i kilkadziesiąt botów, które skutecznie zaspamowały całą Wikię :( Ale nie powiem, mimo to parę razy udało mi się znaleźć tam coś przydatnego.
Glaeken napisał(a):Mniej pier....a a więcej inicjatyw i realnej pomocy. Uwagi i propozycje łatwo napisać ale żeby ktoś własnoręcznie opracował coś choćby w wordzie i wyslał do ewentualnej publikacji lub poprawki to już chętnych brak.

Jak już mówiłem - na brak czasu nie narzekam i mogę coś napisać, o ile będę coś na dany temat wiedział. Na dobry początek jakieś artykuły o broniach machnąć czy co tam kiepsko wygląda... Na dobry początek się zrobi o pukawkach z Zewu Prypeci - jakiś krótki opis, parę screenów i będzie git... Nawet gdzieś mi się na kompie M$ Word pałęta, to może jakoś się to ładnie poustawia, żeby to wyglądało. Akurat jakieś zajęcie na niedzielę będę miał.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Kudkudak w 16 Mar 2013, 22:22

@Pangia, nie wiem o czym mówisz odnośnie MOD-PORTALu. Może i mało osób zagląda, ale jaki spam, jakie boty? Wszystko jest przejrzyste i można tam znaleźć naprawdę masę ciekawych rzeczy, dzięki którym potrafię coś więcej niż wczytać save'a - może i ta wiedza, którą posiadłem jest bardzo standardowa, bo ogranicza się do edycji plików, ale są tam też ciekawsze artykuły. Trzeba docenić pracę kolegów ;)
Image
Image Image Image Image Image
Awatar użytkownika
Kudkudak
Legenda

Posty: 1462
Dołączenie: 02 Lis 2011, 18:55
Ostatnio był: 02 Maj 2020, 00:25
Miejscowość: atomizer
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: RPG-7u
Kozaki: 656

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Pangia w 16 Mar 2013, 22:37

Kudkudak napisał(a):jaki spam, jakie boty?

Kliknij sobie "Ostatnie zmiany" - dla leniwych link
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Kudkudak w 16 Mar 2013, 22:43

Nom, ja przez całe swoje istnienie nie zwróciłem na to uwagi, klikając tylko w zakładki SoC lub CoP :E
Image
Image Image Image Image Image
Awatar użytkownika
Kudkudak
Legenda

Posty: 1462
Dołączenie: 02 Lis 2011, 18:55
Ostatnio był: 02 Maj 2020, 00:25
Miejscowość: atomizer
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: RPG-7u
Kozaki: 656

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez KoweK w 17 Mar 2013, 00:46

No niestety jeżeli chodzi o wiki to skrypt jest strasznie trudny w obsłudze i ogólnie beznadziejny - brak chociażby masowago, proste usuwania użytkowników czy blokowania tego i owego. Udało mi się jednak zablokować rejestrację oraz cały materiał, który do tej pory powstał. Strona jak najbardziej jest do odczytu, ale czy do rozwijania? Nie za bardzo. Tak czy siak, zostało tam już opisane wszystko, co mogli przekazać nasi polscy modderzy. Ew. jeżeli coś się ruszy w polskim moddingu (co na 99% się nie wydarzy) to postawi się na nowo wiki, z aktualnymi artykułami bez botów i możliwością rejestracji przez normalnych użytkowników.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5662
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 20 Wrz 2024, 13:41
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez scigacz1975 w 17 Mar 2013, 14:40

Propozycja/Prośba/Sugestia - celem uniknięcia takich kwiatków :arrowd:

http://up.oblivionlost.pl/viewer.php?fi ... 528947.jpg

Ograniczenie wiekowe przy rejestracji na forum od 12 lat (przynajmniej) plus jakiś test ortograficzny? - Chociaż nie wiem czy to pomoże na dzisiejszy idiotyzm co poniektórych (coraz częściej występujący) - może jednak choć trochę to ograniczy.
Awatar użytkownika
scigacz1975
Monolit

Posty: 3243
Dołączenie: 29 Sty 2010, 00:26
Ostatnio był: 12 Wrz 2024, 15:31
Miejscowość: Stalowa Wola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 926

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Pangia w 17 Mar 2013, 15:53

Proponuję pytanie przy rejestracji "2+2*2=?"

Nie, to nie jest 8.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Kudkudak w 17 Mar 2013, 16:01

Może lepiej działanie, którego nie potrafi wykonać poprawnie 70% ludzi do lat 16, a czasem wyżej? ;)

6 : 2(2 + 1) = ?
Image
Image Image Image Image Image
Awatar użytkownika
Kudkudak
Legenda

Posty: 1462
Dołączenie: 02 Lis 2011, 18:55
Ostatnio był: 02 Maj 2020, 00:25
Miejscowość: atomizer
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: RPG-7u
Kozaki: 656

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez KoweK w 17 Mar 2013, 16:32

Nie zrobię tego, co proponujecie, ponieważ wtedy nikt się nie zarejestruje. :E
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5662
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 20 Wrz 2024, 13:41
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Pangia w 17 Mar 2013, 16:39

Kudkudak napisał(a):6 : 2(2 + 1) = ?

Na Mistrzach nawet był screen o tym i ktoś napisał coś w stylu "Wy się tak śmiejecie, a pewnie jutro TVN będzie miał o tym program". W piątek przy kolacji ryknąłem śmiechem, widząc na pasku "Jutro we >>Wstajesz i Weekend<<: 6:2(2+1)=?"
@xKoweKx: widzisz, że same dziwolągi się tu rejestrują - nie umieją pisać, pytają o bzdury, gadają do siebie... A kto będzie inteligentny, to nawet jak nie będzie znał odpowiedzi, to wygoogluje. Pewnie złą odpowiedź, ale co tam, najwyżej straci wiarę w ludzi xD
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

PoprzedniaNastępna

Powróć do Strona i forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość