Ojciec Walerian

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Re: Ojciec Walerian

Postprzez Omnibus w 23 Lut 2013, 13:36

Jak dla mnie słuszna decyzję podjęli. uwaga będzie mały offtop.
no spoko mamy drogi agroprom-dolina mroku, kordon-magazyny i sporo artefaktów, złomu. ale wiecie jak wstąpiłem do bandytów to już tak różowo nie było: - tyle tych waznych szlaków było ze ich odziały baraniały i stały w miejscu, a jak już to szli w przeciwnym kierunku niż ja. Pół biedy jakby te miejsca trzymali czy coś, zas tu żaden posterunek nie przeżył dłuzej niż 5 minut. w sumie nic dziwnego jak przeciw egzoszkieletom, granatom, tunderom i najlepszym kałachom od powinności stają goscie z kałaszkami, pistoletami i dwururkami ubrani w "menelskie" stroje, nawet bez bandaży o apteczkach nie wspominając. wojna na 3 fronty, prawie 4 bo od północy równiez wolność i bestie idą.
Taki wniosek: Jak się chce zajmowac środek zamieszkanej Zony to sie trzeba ogarnąć, i skołować coś groźniejszego niz patyki.

/edit/: powinność zajęła barykady i zatrzymała się przed wejściem do bazy, strach nosa wyściubić, bo podziurawią jak ser mimo iż mam seve na maksa naprawioną i cały arsenał. strzelają do wszystkiego co sie rusza w okolicach torów. Normalnie wstyd i mogiła :facepalm: . Zmieniam frakcje w profilu

Za ten post Omnibus otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive LECH.
Awatar użytkownika
Omnibus
Łowca

Posty: 536
Dołączenie: 20 Lut 2013, 09:07
Ostatnio był: 01 Mar 2021, 15:28
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 153

Reklamy Google

Re: Ojciec Walerian

Postprzez LECH w 15 Mar 2013, 23:09

Leo0502 napisał(a):Powiedz to Bandytom, przenieśli się z Wysypiska do Doliny Mroku :facepalm:

Bandyci są po prostu za słabi, żeby przeciwstawić się trzem frakcjom. Zresztą Wolność zwolniła im miejsce w dolinie mroku(przeniosła się do magazynów), toteż tam się udali... na zadupie zony ;)

Za ten post LECH otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive kajzerPL.
Awatar użytkownika
LECH
Stalker

Posty: 58
Dołączenie: 28 Cze 2011, 20:40
Ostatnio był: Wczoraj, 18:14
Miejscowość: Jarocin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Sniper Obokan
Kozaki: 10

Re: Ojciec Walerian

Postprzez stalker3467 w 23 Mar 2013, 18:48

Ojciec Walerian to lider samotników w czystym niebie.Możemy za jego sprawą wpisać się na listę samotników.
Samotność to wolność i swoboda od problemów.

stalker3467
Wygnany z Zony

Posty: 27
Dołączenie: 09 Gru 2012, 16:29
Ostatnio był: 09 Maj 2014, 14:53
Miejscowość: Lublin
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 2

Re: Ojciec Walerian

Postprzez Red_Bullet w 04 Kwi 2013, 16:57

Omnibus napisał(a):Jak dla mnie słuszna decyzję podjęli. uwaga będzie mały offtop.
no spoko mamy drogi agroprom-dolina mroku, kordon-magazyny i sporo artefaktów, złomu. ale wiecie jak wstąpiłem do bandytów to już tak różowo nie było: - tyle tych waznych szlaków było ze ich odziały baraniały i stały w miejscu, a jak już to szli w przeciwnym kierunku niż ja. Pół biedy jakby te miejsca trzymali czy coś, zas tu żaden posterunek nie przeżył dłuzej niż 5 minut. w sumie nic dziwnego jak przeciw egzoszkieletom, granatom, tunderom i najlepszym kałachom od powinności stają goscie z kałaszkami, pistoletami i dwururkami ubrani w "menelskie" stroje, nawet bez bandaży o apteczkach nie wspominając. wojna na 3 fronty, prawie 4 bo od północy równiez wolność i bestie idą.
Taki wniosek: Jak się chce zajmowac środek zamieszkanej Zony to sie trzeba ogarnąć, i skołować coś groźniejszego niz patyki.

/edit/: powinność zajęła barykady i zatrzymała się przed wejściem do bazy, strach nosa wyściubić, bo podziurawią jak ser mimo iż mam seve na maksa naprawioną i cały arsenał. strzelają do wszystkiego co sie rusza w okolicach torów. Normalnie wstyd i mogiła :facepalm: . Zmieniam frakcje w profilu


Ja mam tylko pytanie, o których torach mówisz? O tych co lecą od Agropromu do bazy bandytów na wysypisku? A barykada w którym miejscu jest? Bo jakoś nie mogę sobie tego zwizualizować, a ciekawość nie daje mi spać po nocach:). Z ciekawości zainstalowałem S:CN, ale dopiero na bagniskach jestem. Nie wiem czemu ale tym razem na 1.5.08 (dla mnie najstabilniejsza wersja gry) mam jakieś wysypki do systemu i mod na śpiwór wywala grę w trakcie odpalania (zanim się logo pokarze). Zanim dojdę do wysypiska to może trochę czasu minąć, a chciałbym wiedzieć już teraz:).

Co do samego Ojca Waleriana, to podejrzewam że miała być jakaś misja w stylu "zaginieni stalkerzy", ale albo się scenarzyście odechciało, albo nie pasowała koncepcyjnie i pomysł został zarzucony. Tylko nikt nie pomyślał żeby usunąć to co po misji pozostało. No bo kto się będzie zapuszczał w tak niegościnne ostępy, i to jeszcze w Czerwonym Lesie. A tu kuku, brać stalkerowa zbadała każdy milimetr zony i wyszły kwiatki. W sumie to fajnie, bo pozostawia miejsce na dywagacje i otwartą bramkę dla moderów. Jaki problem "dorobić" taką misję w którymś modzie?
Red_Bullet
Kot

Posty: 24
Dołączenie: 14 Lis 2011, 11:16
Ostatnio był: 25 Lut 2020, 12:22
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 6

Re: Ojciec Walerian

Postprzez Omnibus w 10 Kwi 2013, 19:46

Barykady są na drodze z agropromu do wysypiska, nieopodal wyjścia z tunelu. Chodziło mi o tory w bazie bandytów , które są fragmentem torów prowadzących aż do bazy samotników w agropromie.
Awatar użytkownika
Omnibus
Łowca

Posty: 536
Dołączenie: 20 Lut 2013, 09:07
Ostatnio był: 01 Mar 2021, 15:28
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 153

Poprzednia

Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 27 gości