Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Tutaj dyskutujemy w tematach, które nie pasują do żadnej części S.T.A.L.K.E.R.'a.
Regulamin forum
Chcesz zadać pytanie lub masz problem? Napisz w tym dziale, a Twój temat na pewno zostanie usunięty.

Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Powinność
150
19%
Wolność
76
10%
Bandyci
285
37%
Monolit
113
15%
Wojsko
77
10%
Czyste Niebo
10
1%
Naukowcy
17
2%
Najemnicy
43
6%
 
Razem głosów : 771

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez Voldi w 01 Sty 2013, 21:11

czarnyj_stalker napisał(a):Do tej pory,żadna z części, nie rozwinęła w jakimś sensownym stopniu obrazu Monolitu.
Są tylko tłem dla wiodących grup.


Polecam odświeżyć znajomość z niejakim "Włóczęgą" ukrywającym się wraz ze swoją grupą w rurze przepustowej gdzieś niedaleko Janowa. A potem wsłuchać się w to co mówi i pomyśleć...
Co nie zmienia faktu, że też po*ebów po praniu mózgu (a może paleniu, jak mózgozwęglacz nieopodal?) nie lubię.
Image
Awatar użytkownika
Voldi
Ekspert

Posty: 843
Dołączenie: 29 Gru 2011, 11:11
Ostatnio był: 30 Maj 2024, 11:26
Miejscowość: Kraków/Hajnówka
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 426

Reklamy Google

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez MuchaMovies2 w 15 Sty 2013, 20:52

Lubie Wolność, bo w CS można sobie wypasioną snajperę zrobić. Jeśli chodzi o najgorszych to Bandyci, nie są niebezpieczni chodzą z tymi kałachami, bardziej denerwujący niż niebezpieczni. Też nie lubię powinności. Bo są zbyt sztywni. I źle według mnie jest zrobione to że są questy z Powinności i to nawet nie poboczne tylko główne. Więc jakbym chciał przyłączyć się do wolności to lipa, bo questów nie zrobię. -.-
Do Zony, hej Stalkerze. Do Zony, bo tam cud! Artefakt w dole leży, by zbawić Cię od psów.
Wypędzi te pijawki, rozproszy Zony mrok! Doprowadzi do Prypeci, i zrobi z mózgu sok. : O
Awatar użytkownika
MuchaMovies2
Kot

Posty: 18
Dołączenie: 02 Sty 2013, 22:43
Ostatnio był: 14 Paź 2013, 23:40
Miejscowość: Bydgoszcz
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 3

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez patman29 w 15 Sty 2013, 21:55

powinnosci
dlaczego?
banda frajeów w ganitórkach i ciągle mam zadania od barmana ZAWSZE!!np wejz do laboratorium x18 x10 x16
po co?
po jakieś papierymacie f :+: :wódka: :E

Za ten post patman29 otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative Wunderwaffe, szczypiorofix, Ranger801, Kałach, n1ck, Tormentor, stalker3467.
patman29
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 13 Sty 2013, 13:07
Ostatnio był: 13 Lut 2013, 20:47
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Viper 5
Kozaki: -7

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez Wańka_Wkręt w 17 Sty 2013, 10:36

Nie lubię powinności, ponieważ chcą za wszelką cenę zniszczyć zonę i myślą że jak mają dobry sprzęt to wszystko im wolno. :mad:
Grupa Wasi
Image

Wańka_Wkręt
Wygnany z Zony

Posty: 59
Dołączenie: 28 Sie 2012, 11:09
Ostatnio był: 18 Lip 2015, 19:33
Miejscowość: Magazyny Wojskowe
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 15

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez Ranger801 w 26 Sty 2013, 16:55

Nienawidzę bandytów(niektórzy są w porządku), i nie lubię też Powinności po co niszczyć Zonę? I ta ciągła propaganda w megafonach

Za ten post Ranger801 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Wańka_Wkręt.
Ranger801
Łowca

Posty: 410
Dołączenie: 22 Wrz 2012, 11:57
Ostatnio był: 28 Sie 2016, 16:12
Miejscowość: Miejsce zamieszkania nieznane
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Kora-919
Kozaki: 94

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez StrielokXD w 30 Mar 2013, 01:38

Osobiście nie lubię czystego nieba jacyś ciency tacy. Za to uwielbiam Wolność z ich styl życia i podejście do zony
Jeśli to czytasz znaczy że JE**EM posta :DD

Za ten post StrielokXD otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative silos.
Awatar użytkownika
StrielokXD
Kot

Posty: 14
Dołączenie: 27 Mar 2013, 16:00
Ostatnio był: 09 Maj 2013, 18:49
Miejscowość: Dolina Mroku
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Viper 5
Kozaki: -7

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez Kristof w 04 Kwi 2013, 14:24

Jako stalker samotnik miałem do czynienia z wszystkimi frakcjami i zdanie sobie wyrobiłem :)
Najbardziej to nie lubię monolitu! OK, strzelają do stalkerów podobnie jak żołnierze ale w przeciwieństwie do nich nie potrafią utrzymać porządku na terenie który zajmują!
Żołdaki proste chłopy, strzelają do wszystkiego co sie rusza i nie nosi munduru i gitara. Czasem są nawet pomocni. Wie o tym każdy, komu udało się poszczuć żołnierzy na pijawkę w podziemiach agropromu ;)
Natomiast monolit nie dość, że skrajnie agresywny to jeszcze nie masz pewności czy Cię czasem jakieś tałatajstwo zmutowane nie napadnie...
Wspomnę chocby pijawy w podziemiach pod antenami, zatrzęsienie snorków w Prypeci, czy obecność tychże na terenie elektrowni.

A tunel Prypeć 1 to już w ogóle lipa! Najpierw chmara snorków potem chmara monolitowców... Już się zacząłem zastanawiać czy oni czasem tych mutantów celowo nie hodują???
- Niech Cię zona pochłonie!!!
- Już pochłonęła :)
Awatar użytkownika
Kristof
Kot

Posty: 13
Dołączenie: 04 Kwi 2013, 13:45
Ostatnio był: 30 Lis 2014, 19:13
Miejscowość: Polanica-Zdrój / Wrocław
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez Obywatel w 04 Kwi 2013, 19:48

Najbardziej znienawidzona frakcja - Powinność.
Powinność to największa mafia na terenie Zony, gorsi od bandytów bo udają praworządnych żołnierzyków.
Powinność rzekomo usiłuje zatrzymać zlo Zony w Zonie, a pozwala na handel artefaktami przy czym czerpie zyski z których może kupić potrzebny sprzęt.
Walczą z Wolnością których nazywają anarchistami i bandytami, a tak naprawdę przeszkadzają im po prostu w interesach i ich cel nie jest im na miejscu - jeśli każdy miałby mieć swobodny dostęp do Zony, z Zony wypędzono by wojsko czy Powinność, a handel artefaktami stałby się o wiele prostszy to cała mafia i zarobek poszedłby się sypać. A na to nie chcą pozwolić.
Powiedz NIE dla Powinności!

Precz z mafią w Zonie! :E
Awatar użytkownika
Obywatel
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 04 Kwi 2013, 18:42
Ostatnio był: 23 Maj 2013, 16:06
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 4

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez stalker3467 w 08 Kwi 2013, 18:02

Również bandyci ponieważ okradają,mordują,porywają dla zdobycia forsy samotnych stalkerów a pozatym to zwykli tchórze bo do Zony przybyli tylko żeby unikąć siedzenia w pudle i upszykszać ludziom życie.To zwykła mafia którą należy zwalczać za pomocą ognia i siarki.
Samotność to wolność i swoboda od problemów.

Za ten post stalker3467 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive snorek, kajzerPL.

stalker3467
Wygnany z Zony

Posty: 27
Dołączenie: 09 Gru 2012, 16:29
Ostatnio był: 09 Maj 2014, 14:53
Miejscowość: Lublin
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 2

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez T-man w 12 Kwi 2013, 15:12

Bandyci. Kiedy chciałem się do nich przyłączyć wykonywałem dla nich zadania poboczne na Wysypisku. Zdobyłem barykady a kiedy oni przybyli na miejsce któryś rzucił tekst w stylu "może byś schował broń i tu podszedł, śmierdzielu". Nie przemyślałem tego i podszedłem...20412 rubli stracone. Ale to nic. wczytałem quicksave który zrobiłem po zdobyciu barykad. Wtedy nie podszedłem i oni zaczęli do mnie strzelać więc i ja odpowiedziałem ogniem. Cały skład (tzn.Bandyci którzy w nim byli) w momencie zrobili się czerwoni na PDA. OD tego czasu aby przejść do Agropromu musiałem albo iść albo przez "obozowisko na wzgórzu" albo zaczekać na Powinność. A poza tym to miałem trochę dosyć ciągłego okradania mnie przez tych miłych panów z Wysypiska ^^
T-man


Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez Tiga w 12 Kwi 2013, 18:52

Powinność to frakcja, za którą nie przepadam. Dlaczego? Tak jak wypowiedziało się jeszcze kilka innych osób, są strasznie sztywni, poważni, zero luzu. Również ich ciągłe teksty o: pozbyciu się zony, porannych musztrach itp. dobijają człowieka. Innymi słowy to wojskowi neutralni do gracza.
Tiga
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 11 Kwi 2013, 22:01
Ostatnio była: 16 Maj 2014, 21:49
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez MrUniwersum w 03 Maj 2013, 11:23

Wolność-Banda anarchistów myślących, że emisje są dziełem Powinności i walki z mutantami.Ćwoki z masą luzu ciekawe co im się bardziej przyda podczas walki ten ich swój luz czy dyscyplina i ciężkie treningi.

Najemnicy-Nieczułe pacany dla których najważniejsza jest tylko gotówka. żerujące mendy na ciałach niewinnych naukowców którzy zastrzeliliby nawet swojego żeby dostać forsę.

Wojsko-Tępe pały które myślą, że wszystko im wolno, ponieważ obozują tam gdzie swoje osady mają wolni stalkerzy, a gdzyby doszło co do czego to srali by w gacie przed oddziałami fanatyków z Monolitu.

Za ten post MrUniwersum otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Kałach.
Awatar użytkownika
MrUniwersum
Kot

Posty: 18
Dołączenie: 02 Maj 2013, 18:28
Ostatnio był: 18 Maj 2014, 16:03
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 6

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości