Epuls i temu podobne

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Postprzez Nieznany w 29 Paź 2007, 22:13

fjk napisał
a fotke na fotce mam poto żeby inni się nie czepiali (1 miech gadana "filip weś załóż fotke!" krzywi "muzg").

Słaba wola fjk, ja wytrzymałem ich nieustanne rzęszenie mi nad uchem aż w końcu mniej więcej się odczepili, a oni zrozumieli, że jak mówię NIE to oznacza tylko jedną jedyną rzecz i nic tego nie zmieni, a mianowicie NIE znaczy NIE.
Nieznany


Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00

Reklamy Google

Postprzez nagyatsu w 29 Paź 2007, 22:14

No ja mam konto na fotce, ale jak wyżej powiedział Infernal zadaje się tylko z tymi których znam... A jak już mi ktoś wystawi ocenę to nie widzę problemu, aby wystawić temu komuś również szczerą wg mnie ocenę :] Ale tak żeby siedzieć całymi dniami na tego typu serwisach to popieram, że jest to jedna wielka głupota....
Awatar użytkownika
nagyatsu
Łowca

Posty: 501
Dołączenie: 21 Cze 2007, 21:25
Ostatnio był: 24 Sie 2015, 18:02
Miejscowość: krk city
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 2

Postprzez Glock 17 w 19 Lis 2007, 01:00

Ja mam konto na epulsie i na fotce. Nie dlatego, że chciałbym kogoś poznać przez internet. Na epulsie głównie dlatego, że mam wielu znajomych którzy mają tam konta i często ktoś podeśle mi nicka jakiegoś wykręta ze śmiesznymi fotami i opisem, co poprawia mi humor. Na fotce od czasu do czasu oglądam zdjęcia fajnych lasek z okolicy. Na obu kontach mam po jednej fotce wyraźnie przedstawiającą moją twarz i resztę, bez żadnych pieprzonych photoshopowych tricków, tak, że widząc mnie na zdjęciu wiesz dokładnie jak wyglądam. Nie mam za to żadnego opisu. Jesteś w błędzie kowek, że ktoś ma Cię poznać po twoim wnętrzu. Nie da się tak przez internet poznać 'wnętrza' człowieka. To co napiszesz o sobie nigdy Cię nie odzwierciedli, to będzie tylko to co sam o sobie myślisz.
Nie sądzę by ktoś potrafił ocenić moją osobowość znając mnie tylko ze szkoły, czy po kilku spotkaniach przy piwie, a co dopiero przez internetowy serwis typu fotka. Umieszczam swoje zdjęcia i oceniam zdjęcia innych, nie ich opisy. Zresztą w większości przypadków lepiej nie czytać tych opisów, bo rzeczywiście są tak kretyńskie ;)
Nie poświęcam na to "całych dni" ani nie siedzę z 'drżącymi dłoniami' czekając na komentarz czy ocene, także ostrożnie z tymi określeniami typu 'pokemony' bo jest jednak garstka ludzi, którzy się poprostu dobrze bawią, nie tworząc przy tym swojej drugiej wersji nie mającej nic wspólnego z oryginałem w realnym świecie, tak jak często bywa w internecie, w tym również na forach :)
9x19mm

"Nie sztuką jest umrzeć, znacznie trudniej jest żyć!"
Awatar użytkownika
Glock 17
Stalker

Posty: 108
Dołączenie: 24 Sty 2006, 23:59
Ostatnio był: 31 Sty 2008, 14:19
Miejscowość: Łapy
Kozaki: 0

Postprzez Atomoffka w 25 Gru 2007, 21:09

Odkopuje temat, bo chyba tylko mnie tu brak.

Z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że kiedyś byłam okropnie pusta. Nic mnie nie interesowało poza tym, ile mam wizytatorów na epulsie, albo kiedy mi się konto divine skończy (akurat wtedy to była nowość.. Ja rosłam z dumy ) Byłam takim trollem, że wszystko i wszystkich miałam gdzieś, darłam ryja tu i tam, a gdy duużo osób skomentowało moje zdjęcia, czułam zachwyt, że jednak coś osiągnęłam.
Teraz pytam sama siebie... Co ja chciałam przez to osiągnąć?
Kilkanaście "komencików" seryjnie wystawianych przez inne dzieci neo? "Cmok za cmok, 10 za 10" ?
Odpokutowałam już swoje występki . ;] Jestem dumna, że wyrwałam się z tego epulsowego marazmu. (Wkroczyłam na wyższy stan świadomości nt. swojej osoby, lol )

To by było na tyle. Wzruszające, prawda? -_-
!!Gołe baby !!

Image
марика поэдращиа.
Awatar użytkownika
Atomoffka
Stalker

Posty: 65
Dołączenie: 18 Sie 2007, 22:29
Ostatnio była: 22 Cze 2014, 18:56
Miejscowość: się biorą dzieci?
Kozaki: 0

Postprzez klawisz w 25 Gru 2007, 21:40

Atomoffka napisał(a):Jestem dumna, że wyrwałam się z tego epulsowego marazmu. (Wkroczyłam na wyższy stan świadomości nt. swojej osoby, lol )

To by było na tyle. Wzruszające, prawda? -_-


Stworzyłem drugiego ePulsa, pod nazwą Stalker.pl :O!
Awatar użytkownika
klawisz
Retired

Posty: 684
Dołączenie: 16 Lis 2004, 14:27
Ostatnio był: 01 Sie 2024, 16:50
Miejscowość: Sopot
Kozaki: 87

Postprzez Atomoffka w 25 Gru 2007, 22:21

Czyżbyś tym samym miał jakieś zastrzeżenia do mnie? ;] Cusz...To strashne!!!11 ;(((( tak mi przykro...
!!Gołe baby !!

Image
марика поэдращиа.
Awatar użytkownika
Atomoffka
Stalker

Posty: 65
Dołączenie: 18 Sie 2007, 22:29
Ostatnio była: 22 Cze 2014, 18:56
Miejscowość: się biorą dzieci?
Kozaki: 0

Postprzez Quinn w 25 Gru 2007, 22:35

W sumie każdy z nas zaczynał od niczego. Ja na przykład pierwsze doświadczenia z internetowymi społecznościami miałem na waneko.pl, na tamtejszym forum. Wykucałem sie o fakt, że nie edytuję postów (wtedy nawet nie wiedziałem co to... ^^).

Jakby kto się chciał pośmiać, to powiedzcie, dam wam link. ;]
Awatar użytkownika
Quinn
Ekspert

Posty: 712
Dołączenie: 14 Cze 2007, 13:37
Ostatnio był: 10 Cze 2024, 19:44
Miejscowość: Seattle, budynek z elektryczną owcą na dachu...
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 4

Postprzez klawisz w 25 Gru 2007, 23:51

Atomoffka napisał(a):Czyżbyś tym samym miał jakieś zastrzeżenia do mnie? ;] Cusz...To strashne!!!11 ;(((( tak mi przykro...


Tak to odebrałaś? Nie, po prostu ciekawe jest to, że z tak "cukierkowej" społeczności, dołączyłaś do ... Stalker.pl :P
Awatar użytkownika
klawisz
Retired

Posty: 684
Dołączenie: 16 Lis 2004, 14:27
Ostatnio był: 01 Sie 2024, 16:50
Miejscowość: Sopot
Kozaki: 87

Postprzez Nieznany w 25 Gru 2007, 23:59

klawisz napisał(a):Stworzyłem drugiego ePulsa, pod nazwą Stalker.pl :O!

Dobre klawisz, to tak jakby powiedzieć "stworzyłem nowego kaszlaka, pod nazwą Lamborghini Murcielago" dosłownie :) . A czy to zamierzone, że link w Twoim podpisie odsyła do nieistniejącej stronki :wink: .
Nieznany


Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00

Postprzez Quinn w 26 Gru 2007, 08:00

klawisz napisał(a):Tak to odebrałaś? Nie, po prostu ciekawe jest to, że z tak "cukierkowej" społeczności, dołączyłaś do ... Stalker.pl :P


Ja podejrzewam, że musiało minąć jeszcze nieco czasu, nim Atomoffka tu trafiła. Nie sądzę, by był to tak nagły przeskok. Nim przeżyjemy internetowy catharsis, to jednak musimy zedrzeć z siebie dumę na wielu forach, a patrząc na dojrzałość postów Atomoffka śmię wysunąć wniosek, że miała kontakt przed stalker.pl z wieloma innymi społecznościami, o! :wink: Podobnie jak ja.
Awatar użytkownika
Quinn
Ekspert

Posty: 712
Dołączenie: 14 Cze 2007, 13:37
Ostatnio był: 10 Cze 2024, 19:44
Miejscowość: Seattle, budynek z elektryczną owcą na dachu...
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 4

Postprzez ST4LK3R w 26 Gru 2007, 09:11

Proszę, zakończcie dysputy o epulsie, itp. Ostatnimi czasy taką wielką społecznością zrobiła się nasza-klasa i zerknięci w dział 'pomysły i sugestie', dochodzę do wniosku, że niektórzy chcieliby tam mieć liczniki odwiedzić, ocenki, itd. Jednym słowem kolejny epuls... Aż żal patrzeć i czytac te dzieci neo...
A co do oczyszczenia z brudów neta i wskoczenia w świat Stalkera, to długiej drogi nie ma - i tam i tu BAJZEL :wink: :wink: :wink:
AMD FX-8350 @4500 | Gigabyte GA-970A-UD3 | 2x 4GB DDR3 1600 Kingston | Gigabyte GF 660 OC | OCZ Vertex 4 SSD | OCZ ModXStream Pro 600W | Iiyama E2407HDS | Windows 7 Pro.

Canon EOS 550D | LG 4X HD | Fiat Stilo 2007 MultiJet 150 KM.
Awatar użytkownika
ST4LK3R
Retired

Posty: 1309
Dołączenie: 28 Lip 2005, 15:35
Ostatnio był: 17 Sty 2024, 12:18
Miejscowość: Katowice
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Kozaki: 9

Postprzez ThaiWarrior w 26 Gru 2007, 16:15

JA sam uważam N-K za coś o wiele wyżej w hierachii rozwojowej od fotek i epulsów. Po pierwszej 99% userów występuje tam pod swoim imieniem i nazwiskiem. Po drógie ideą N-K jest odświeżenie starych znajomości , czy przypomnienie starych dobrych czasów podstawówki. Bedę prosił o jakiś atak na ich serwerownie, gdy powstana tam jakieś chore rankingi popularności/piękności/płci/Bóg wie czego jeszcze.
Image
Awatar użytkownika
ThaiWarrior
Retired

Posty: 571
Dołączenie: 26 Lut 2006, 18:44
Ostatnio był: 11 Gru 2017, 22:00
Miejscowość: Zgorzelec/Żagań
Kozaki: 37

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt07 oraz 5 gości