Far Cry

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Re: Far Cry

Postprzez Pangia w 27 Gru 2012, 23:21

Na to akurat się nic nie poradzi. To jak te wszystkie The Westy, Plemiona itp. - otwierają nowy świat, zaczynasz grać równo z resztą, a po tygodniu okazuje się, że ty masz lvl5, a top 10 zbliża się do lvl40 :P
No i FC3 musi być dobrą grą, skoro nawet mi się spodobał :D
O, a to coś mi przypomina. Sniper Elite V2 też mi się podobał i nawet myślałem o jego kupnie, dopóki nie ujrzałem magicznego napisu "THIS GAME DOES NOT SUPPORT WINDOWS XP OS". A jak się w tej sprawie ma najnowszy Far Cry? Żadnych problemów z obsługą tego starego kacapa zwanego XP-kiem?
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Reklamy Google

Re: Far Cry

Postprzez LSkiper w 28 Gru 2012, 02:15

I tu cię rozczaruję... FC3 nie jest na xp jest na Vista ,7,8
MSI B450A Pro MAX/Ryzen 7 5800X3D/MSI Radeon RX 6700XT/32GB DDR4 3600MHz/2TB WD Blue + 2TB SSD/Logitech MX Master/W10/Cooler Master MWE Gold V2 750W
Samsung Galaxy S22 Ultra
Awatar użytkownika
LSkiper
Tropiciel

Posty: 318
Dołączenie: 19 Gru 2011, 23:27
Ostatnio był: Wczoraj, 11:26
Miejscowość: Posen
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 38

Re: Far Cry

Postprzez KoweK w 28 Gru 2012, 07:15

Jak w ogóle można spełniać wymagania Far Cry 3 i nadal siedzieć na XP? Nie rozumiem takich ludzi. Pangia, nie rozumiem też po co czekasz na promocję na Steamie skoro to nowa gra, a nawet jak będzie przecena to i tak wersja pudełkowa będzie tańsza. I nie, nie pograsz w tę grę na Steamie, bo i tak wymaga usługi Uplay nawet gdy ją kupisz przez Steam - podobnie jest z moim Walking Dead, którego kupiłem na Originie i się odpala mimo tego na Steamie.

Btw. Far Cry 3 chodzi na XP.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5663
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: Dzisiaj, 01:51
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: Far Cry

Postprzez SkullDagger w 28 Gru 2012, 07:33

Wielu ludzi ma problemy z saveami gry na XPeku, nie zapisują sie, kasują.
I5-3570K 3,40Ghz 3,80Ghz in Turbo
GA B75M-D3V GoodRam 8GB 1600Mhz
GTX 660 2GB Win 7 64bit
Awatar użytkownika
SkullDagger
Ekspert

Posty: 881
Dołączenie: 26 Sie 2011, 01:04
Ostatnio był: 13 Wrz 2024, 16:42
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 63

Re: Far Cry

Postprzez Junx w 28 Gru 2012, 18:27

Jestem po skończenie Far Cry 3 i powiem, że gra jest coś warta. Jeżeli lubi się grę "hybridową" w której skład wchodzi: Call of Duty/Battlefield + Splinter Cell + Jakaś gra łowiecka + ładna grafika to jest gra dla Was.
Ryzen 5600x || 32gb DDR4 || RTX 2080 Super

Za ten post Junx otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive dorian.
Awatar użytkownika
Junx
Modder

Posty: 2341
Dołączenie: 15 Kwi 2008, 09:39
Ostatnio był: 20 Wrz 2024, 22:08
Miejscowość: Na co Ci to :)
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 358

Re: Far Cry

Postprzez Pangia w 28 Gru 2012, 22:21

xKoweKx napisał(a):Jak w ogóle można spełniać wymagania Far Cry 3 i nadal siedzieć na XP? Nie rozumiem takich ludzi.

Na nowego Windowsa nie chcę bulić, do pirata dostęp mam, ale za dużo byłoby męczarni z przeinstalowywaniem całego tego grajdołu. Myślę już chwilę o zmianie systemu, ale uznałem, że poczekam z tym, aż kupię nowy dysk (chociaż nie wiem, jakim cudem mam ten dysk 160 GB i wciąż go nie mogę zapełnić)
xKoweKx napisał(a):Pangia, nie rozumiem też po co czekasz na promocję na Steamie skoro to nowa gra, a nawet jak będzie przecena to i tak wersja pudełkowa będzie tańsza.

Trzeba najpierw znaleźć wersję pudełkową :> Tak samo chciałem kupić pudełkowy Zew Prypeci, ale nie mogłem znaleźć, a na Steamie akurat cena wtedy spadła do bodaj €5, to kupiłem (bo za pudełkowy pewnie bym zabulił ze 60 złotych)
xKoweKx napisał(a):I nie, nie pograsz w tę grę na Steamie, bo i tak wymaga usługi Uplay nawet gdy ją kupisz przez Steam - podobnie jest z moim Walking Dead, którego kupiłem na Originie i się odpala mimo tego na Steamie.

Weź to napisz jeszcze raz, bo się zrozumieć nie da. Jak kupię na Steamie, to nie zadziała, bo ty kupiłeś coś tam innego na kompletnie innej platformie i musisz mieć do tego Steama? Zresztą - to pewnie to samo, co z GTA IV - kupiłem na Steamie, ale musiałem się jeszcze rejestrować na GFWL (oczywiście, skończyło się to instalacją XLiveLess, bo po 30 minutach chciało, abym się rejestrował na czwartej stronie Microsoftu -.- - aż żałuję, że tego nie nagrałem).
Na Steamie wypisane jest, że obsługuje XP.
"Requires an UPlay account"

"Ch♥j. A pomyśleć, że na początku tak dobrze się zapowiadało"
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Far Cry

Postprzez KoweK w 29 Gru 2012, 08:18

Pangia napisał(a):Trzeba najpierw znaleźć wersję pudełkową :>

Na allegro mało ofert? Ewentualnie zamów na muve.pl.

Pangia napisał(a):Weź to napisz jeszcze raz, bo się zrozumieć nie da.

Jeżeli gra wymaga Uplay to będzie działała przez Uplay, a nie przez Steam. O to mi chodzi. Co najwyżej Steam może ją uruchamiać. Takie są moje podejrzenia. A "The Walking Dead" podałem jako przykład, bo kupiłem tę grę na Originie, a mimo to odpala się przez Steama, ponieważ gra jest Steamworks. Teraz lepiej? :F
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5663
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: Dzisiaj, 01:51
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: Far Cry

Postprzez djcycu w 29 Gru 2012, 12:36

LSkiper napisał(a):I tu cię rozczaruję... FC3 nie jest na xp jest na Vista ,7,8

Bo na GOL tak pisze? W oficjalnych danych XP SP3 jest wypisany jak byk! I to na zalecanych jak i minimalnych ;)

SkullDagger napisał(a):Wielu ludzi ma problemy z saveami gry na XPeku, nie zapisują sie, kasują.

A to dziwne. Może nie zrozumieli że SAVE zapisany przez nas robi się w miejscu gdzie stoimy i zapisujemy ale AUTOSAVE respawnuje nas po śmierci w najbliższym opanowanym przez nas miejscu albo w miejscu punktów kontrolnych misji ;)

Co do opinii na temat gry to... Rewelka! Wali w grze klimatem z jedynki a szczególnie wygląd wyspy. Więcej survivalu czyli polowanie i tworzenie ze skór lepszych i pojemniejszych ładownic, plecaków, pasów, kabur itd. Jak dla mnie na plus. Gadki ludzi, dźwięk, głos naszego bohatera, intonacje w danych chwilach no coś miodnego. Jedynym największym minusem w tej grze jest DUBSTEP który owszem jest dziś muzyką modną ale dlaczego narzuca się ją nawet w grach? Nie jestem fanem tego gatunku, wielu ludzi których znam nie lubi tego typu muzyki a niestety twórcy nas tym badziewiem obstawili w niektórych momentach tej gry. Mało jest też broni i pewne ograniczenie dodatków do nich. Nie mogę zrozumieć jak celownik, tłumik i większy magazynek może się wykluczać :/
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Far Cry

Postprzez Pangia w 29 Gru 2012, 13:39

xKoweKx napisał(a):Jeżeli gra wymaga Uplay to będzie działała przez Uplay, a nie przez Steam. O to mi chodzi. Co najwyżej Steam może ją uruchamiać. Takie są moje podejrzenia. A "The Walking Dead" podałem jako przykład, bo kupiłem tę grę na Originie, a mimo to odpala się przez Steama, ponieważ gra jest Steamworks. Teraz lepiej? :F

No pewnie, że lepiej :) Jak chcesz, to umiesz ;)
A Allezło nie ufam. Wolę w jakimś porządnym sklepie internetowym kupić (chociaż pewnie dla większości ludzi Steam nie ma nic wspólnego z porządkiem)
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Far Cry

Postprzez meJKu w 29 Gru 2012, 17:25

Oto moja recenzja Far Cry 3. "Usługa Far Cry 3 nie jest dostępna". Gra ssie, dawno w takie gówno nie grałem (ba, ubisoft nawet mi nie da zagrać). Ssie, grafika ssie, gameplay ssie, uPlay ssie.

Plusy:
-gra jest chu*owa

Minusy:
-ta gra ssie tak bardzo, ze nawet się włączyć nie chce
-uPlay
-ubisoft
-ananas
-gówniane serwery
-tryb offline to jedno wielkie gówno

ocena: 0/10.

Za ten post meJKu otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive tomasz4815, The Witcher, Soviet, Kuballa44, Pijawol, kis104,
Negative fliso888, SkullDagger, Ilja, Merhius.
Awatar użytkownika
meJKu
Weteran

Posty: 681
Dołączenie: 04 Gru 2007, 22:21
Ostatnio był: Dzisiaj, 05:36
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 111

Re: Far Cry

Postprzez KoweK w 29 Gru 2012, 17:40

Jak nie grałeś to po co oceniasz? :suchar:
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack

Za ten post KoweK otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive vandr.
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5663
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: Dzisiaj, 01:51
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: Far Cry

Postprzez djcycu w 30 Gru 2012, 11:24

meJKu napisał(a):Oto moja recenzja Far Cry 3. "Usługa Far Cry 3 nie jest dostępna". Gra ssie, dawno w takie gówno nie grałem (ba, ubisoft nawet mi nie da zagrać). Ssie, grafika ssie, gameplay ssie, uPlay ssie.

To chyba w dwójkę nie grałeś... Dwójka może trójce loda zrobić i będzie za mało. Gdybyś mówił o najnowszym NFS to bym cię poparł ale niestety na temat Far Cry nie masz zupełnie racji :)

Gram na najniższej grafice bo kompa już niestety mam dziadka... I tak mimo wszystko kolorystyka i ogólna grafika wymiata. Powtarzam na najniższych detalach... Poza tym nie grafika najważniejsza. Liczy się to że jest co w tej grze robić, teksty są fajnie wrzucane przez bohatera a jazda samochodem po mapach iście mnie wkręca. Nie jest nudno i sucho jak w FC2 który gdyby miał tę samą mechanikę i AI był by grą równie świetną. Wśród nieudanych gniotów na ostatnie parę lat doczekaliśmy się fajnej gry choć wielu ją ze startu spisywało na straty... To obłęd że zamiast pochwalić, wielu psioczy.

PS: Idźcie zatem grać w Postala. To jest zaje*ista gra, grafa wymiata, uplaya nie ma, ubisoft nawet paznokcia w produkcji nie umoczył :caleb:
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

PoprzedniaNastępna

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości