Czym się w życiu zajmujecie?

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: Czym się w życiu zajmujecie?

Postprzez Woland w 09 Paź 2012, 21:47

Obecnie jestem w trzeciej gimbazjum. Jestem gimbusem a więc. Poza tym nerdzenie i nic nie robienie.

Za ten post Woland otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Afrose.
Woland
Legenda

Posty: 1772
Dołączenie: 26 Sie 2010, 11:18
Ostatnio był: 28 Mar 2019, 00:05
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 10

Reklamy Google

Re: Czym się w życiu zajmujecie?

Postprzez pan kozaq w 10 Paź 2012, 11:38

Druga klasa gimbazy. Poza tym to trochę się w harcerstwo bawię oraz zawodowo gram w RPG-i.
Image
Image
Image

Za ten post pan kozaq otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Tajemniczy, Iwan Iwanow.
Awatar użytkownika
pan kozaq
Weteran

Posty: 558
Dołączenie: 07 Mar 2012, 15:51
Ostatnio był: 24 Wrz 2024, 17:58
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 43

Re: Czym się w życiu zajmujecie?

Postprzez Gro3a w 10 Paź 2012, 22:18

"Prawie" technik mechanik. Ostatnia klasa technikum, w której nastawiam się na maturę i na kwalifikację zawodowe. Zawodowe przedmioty nie sprawiają mi żadnych kłopotów, więc czekam na lepsze życie.
Nie ma miłości, jest tylko żądza. Nie do człowieka, a do pieniądza.

Dziękuję Ci Boże, za te wspaniałe dni, bez których nie mógłbym teraz żyć. Dziękuje Ci za te wspaniałe chwile, bo w swym życiu nie miałem ich aż tyle. Za wszystkie spędzone w samotności i za te szczęśliwe, pełne miłości...
Awatar użytkownika
Gro3a
Technik

Posty: 718
Dołączenie: 05 Maj 2012, 22:26
Ostatnio był: 02 Wrz 2023, 01:37
Miejscowość: Lubawa - warmińsko-mazurski Sosnowiec
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sawn-off Double-barrel
Kozaki: 294

Re: Czym się w życiu zajmujecie?

Postprzez utak3r w 17 Paź 2012, 16:01

Widzę, że temat się dynamicznie rozwija... :P

Liceum, profil mat.-fiz., potem najpierw optoelektronika na WAT, potem zmiana w trakcie na inżynierię oprogramowania na Politechnice Szczecińskiej.

Pracuję w zawodzie (czyli jestem programistą) - wcześniej różne dziwne systemy kontroli dostępu, systemy wbudowane, sprzedaży itp., aktualnie oprogramowanie do tworzenia grafiki w studio TV - moja specjalizacja to systemy sportowe :)
Image
Awatar użytkownika
utak3r
Modder

Posty: 2200
Dołączenie: 11 Lis 2009, 18:15
Ostatnio był: 31 Lip 2023, 16:01
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 376

Re: Czym się w życiu zajmujecie?

Postprzez wobes w 17 Paź 2012, 23:37

Na co dzień pracuję jako administrator sieci oraz administrator warstwy dostępowej infrastruktury gridowej PL-Grid. A w wolnych chwilach opieprzam się na doktoracie z informatyki...

Hobbystycznie: kolekcjoner starych odbiorników radiowych i konstruktor szeroko rozumianych urządzeń mikroprocesorowych.
wobes
Tropiciel

Posty: 219
Dołączenie: 22 Sie 2010, 20:20
Ostatnio był: 31 Mar 2015, 00:50
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 38

Re: Czym się w życiu zajmujecie?

Postprzez Bolec243 w 31 Paź 2012, 23:09

Aktualnie uczę się w zawodówce jako mechanik poj. samochodowych. A po szkole pykam w stalkera SoC oraz CoP. interesuje się czarnobylem jak i prypeciem. uwielbiam militarię :) to chyba tyle no i mam 17 lat , a zwą mnie łukasz ;p miło było coś napisać o sobie :)
Bolec243
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 31 Paź 2012, 21:36
Ostatnio był: 01 Kwi 2013, 16:26
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: Czym się w życiu zajmujecie?

Postprzez Adam w 31 Paź 2012, 23:21

Liceum Ogólnokształcące, klasa maturalna o profilu prawno-dziennikarskim. W przyszłości wymarzyłem sobie pójść do Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych we Wrocławiu, na drugim miejscu wybrałem kierunek wojskoznawstwo na UMK w Toruniu, w ostateczności historia w Łodzi. Po studiach chcę pracować jako archiwista wojskowy czy coś w tym rodzaju.

Wszystkie zainteresowania wypisałem zgrabnie w moim stalkerowym profilku :)
Image
Image
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

Re: Czym się w życiu zajmujecie?

Postprzez StalkerCiastek w 31 Paź 2012, 23:25

Uczeń szkoły średniej, kandydat na przyszłego technika logistyka. To póki co mój cel w życiu: zdać maturę, egzamin zawodowy i wreszcie być wolnym ;) . Oj, ciężko będzie. Już teraz widzę, że wielu nie dotrwa, ale ja jakoś muszę. Co po logistyce? Na pewno nie studia. Za dużo studentów w naszym kraju. Myślę, że z wykształceniem technicznym i to jeszcze jako logistyk łatwo znajdę w mojej okolicy pracę. Mnóstwo dookoła mniejszych lub większych zakładów, wiele niemieckich - mieszkam koło Wrocławia, właściwie prawie w jakiejś strefie ekonomicznej, gdzie powstają takie zakłady.
Czy to znaczy, że będę pracował w zawodzie? Możliwe. To z pewnością łatwy start, ale prawdopodobnie jak trochę popracuję, zarobię, ułożę sobie życie to spróbuję dostać się do wojska. Dobra pensja, dobra i ciekawa praca. To mi się podoba.
Nie zamierzam pracować za biurkiem. Nawet za 3000 zł miesięcznie, albo i więcej.
Co robię oprócz tego? Gram, co jest oczywiste. Od półtorej roku ćwiczę, ale w domu. Efekty są i to spore. Jak się zrobi cieplej będę chodzić na siłownię. Teraz nie mogę, bo dojeżdżałbym rowerem, a jest zimno i ciemno :/ . Oprócz tego, no właśnie - jeżdżę rowerem. Pływam. Czytam książki. Robię coś na podwórku, takie zwykłe przydomowe prace, czasem coś większego. To tyle o mnie.

Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych we Wrocławiu

Adam - to może się spotkamy ;) . Jeśli już uda dostać mi się do wojska to po odsłużeniu paru lat jako szeregowiec na pewno będę myślał o awansie. Test sprawnościowy zaliczyłbym nawet i teraz, ale badanie lekarskie, uuu... Wzrok nie jest najgorszy, okularów nie noszę, bo nie muszę (jeszcze ^^), a lekarz sporo wad by u mnie znalazł :P. Dlatego te 4 lata nauki, oprócz nauki, zamierzam poświęcić jeszcze na poprawę kondycji i zdrowia.
LOL
Awatar użytkownika
StalkerCiastek
Redaktor

Posty: 357
Dołączenie: 27 Cze 2008, 21:17
Ostatnio był: 26 Cze 2014, 17:46
Miejscowość: Gdzieś
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 58

Re: Czym się w życiu zajmujecie?

Postprzez Adam w 31 Paź 2012, 23:28

StalkerCiastek, szczerze, zapoznałem się z wieloma opiniami na temat rekrutacji i wychodzi na to, że to jest moje "utopijne" stwierdzenie. Matma i anglik na rozszerzeniu, test sprawnościowy to dla humanisty-historyka tragedia...

Skończę pewnie w szkole podoficerów w Poznaniu ;(
Image
Image
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

Re: Czym się w życiu zajmujecie?

Postprzez JONYK w 01 Lis 2012, 08:26

Student Marceologii :) ( Towaroznawstwo , specjalność Kontrola i sterowanie jakością w gospodarce żywnościowej) na wylocie ( w przenośni i dosłownie ).
Image
Awatar użytkownika
JONYK
Stalker

Posty: 134
Dołączenie: 01 Sty 2010, 18:28
Ostatnio był: 21 Cze 2016, 10:13
Miejscowość: OKOLICE OLSZTYNA
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 17

Re: Czym się w życiu zajmujecie?

Postprzez VintorezVSS w 01 Lis 2012, 08:38

Ja się na razie uczę i idę na zawód piekarza ;D
Awatar użytkownika
VintorezVSS
Kot

Posty: 39
Dołączenie: 10 Paź 2012, 16:31
Ostatnio był: 19 Gru 2012, 16:30
Miejscowość: Czarnobyl
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: 2

Re: Czym się w życiu zajmujecie?

Postprzez Afrose w 01 Lis 2012, 14:36

Heh jak narazie 3 gimnazjum ;) Robie co typowa gimbaza czyli "nic" czym chciałbym się chwalić :D
Awatar użytkownika
Afrose
Tropiciel

Posty: 229
Dołączenie: 04 Lis 2010, 16:10
Ostatnio był: 16 Lip 2019, 18:35
Miejscowość: Stacja "PROSPEKT MIRA"
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 54

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt48 oraz 13 gości