Potrzeba mnie laptopa

Naznaczony nie rozumiał tej wojny. Prawdą jednak było, że zbierała krwawe żniwo. Konsole czy PCty?

Re: Potrzeba mnie laptopa

Postprzez Darth ReX w 06 Wrz 2012, 20:05

Waść na Radeony nie narzeka, gdyż do zguby to doprowadzają laików i ignorantów wszelakich, a ja dwie karty w posagu mając z kuźni tej, zawiedzion nie byłem.
|| Ryzen 5 3600 3,6GHz | 32GB DDR4 RAM | XFX Radeon RX 580 8GB | Windows 10 Pro x64 ||
Awatar użytkownika
Darth ReX
Redaktor

Posty: 2051
Dołączenie: 08 Lut 2008, 17:27
Ostatnio był: 23 Wrz 2024, 17:28
Kozaki: 224

Reklamy Google

Re: Potrzeba mnie laptopa

Postprzez Terminus w 08 Wrz 2012, 09:35

Onegdaj w laptopum miałem kartę co zaś przez pachołków zielonego trolla była wykuta. Szczezła ona azaliż nim powtórnie babie lato ujrzała. Kolejne kartum, które to zielone pachołki osadziły w moim machinarium takoż drugiej wiosny nie doczekała. W laptopum siostry mej przezacnej małżonki i duszki mego serca nieszczęsne mechanizmum na karcie zielonego trolla wspartej westchnienie żałosne wydawszy z siebie było zdechło marnie tej wiosny. I zdziwienie niepomierne tym faktem było, gdyż wszystkie te laptopum zaufany Żyd Mojsze Asustein dostraczył.

Wypadki te do wnioskum słusznego mnie przywiodły aby od Żyda brać tylko laptopum z kartą w kuźni ognistego smoka wykutej na której to runy potężne były wykute: HD5870 i kontent z niej niezmiernie jestem.
CREDO [łac. Wierzę]

Za ten post Terminus otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Canthir.
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

Re: Potrzeba mnie laptopa

Postprzez tomasz4815 w 22 Wrz 2012, 18:04

Dobra pytałem w swoim imieniu, więc teraz zapytam w imieniu ziomusia z klasy.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Powitać Was pragnę zacni mocarze.
Jako, że demona z otchłani piekielnych do królestwa swego sprowadzić pragnę, Was o radę prosić muszę. Bydlę to pełnoprawnym laptopem zwane, wytrzymałe ino być musi. Najlepiej coby w pisaniu edyktów książęcych przez kilka godzin, ze zmordowania nie padała i do prowadzenia pertraktacji przez internety, godzin kilka zdatna była (6-9h). Ogólnie waść rzecz ujmując, demon ten gry najróżniejsze dźwigać za rozkaz miał będzie, toteż części z kuźni najlepszych zamocowane mieć powinien. Aby siłując się z Crysis'ami, Metr'ami 2033, S.T.A.L.K.E.R'ami, Skyrim'ami czy Gothic'ami zawsze obronną ręką wychodził. Na sesję gamingową wsparcie z gniazdka miała będzie, dlatego długiego czasu grania na bateryji nie wymagam. Ale zaznaczyć raz kolejny skory będę, iżby w internetach królewskich obeznana była i chodzić spokojnym krokiem przez czas długi skora była. Cena rynsztunku owego za 3800 sztuk złota wychodzić, powinna skora nie być.
Doradcy moi jak na razie z rejsu zamorskiego wróciwszy, zapiski takie mi wręczyli: MSI GT683
Wygląd gamingowy, z klawiaturą podświetlaną uznanie moje zdobędzie -> Klik
Podpisano: Zakłopotany Samir.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Czyli ogólnie chodzi o laptopa do grania z fajnym design'em, ale takiego wytrzymałego, który i na uczelni te 6-9 godzin wytrzyma.
Awatar użytkownika
tomasz4815
Łowca

Posty: 403
Dołączenie: 17 Lut 2011, 12:46
Ostatnio był: 25 Wrz 2024, 18:09
Miejscowość: Tam, gdzie atik czołgiem jeździ.
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 96

Re: Potrzeba mnie laptopa

Postprzez Fred w 23 Wrz 2012, 01:01

Co by się w budżecie zmieścić trza by kupić Acer Aspire Timeline Ultra M3-581T (kod producenta NX.RYKEP.003). Nic lepszego nie można kupić w tej cenie. Podczas testów na bechmarku przy małym obciążeniu (jak przy pisaniu/czytaniu dokumentów) bateria trzymała 11h (czas deklarowany przez producenta 8h). Przy zakupie zwracać uwagę na kod producenta bo pod tą samą nazwą jest kilka różnych konfiguracji. W tej jest.
Kod: Zaznacz wszystko
Matryca    15,6" 1366x768
Ekran    Błyszczący
Procesor    Core i5 2467M 1,6
Wielkość dysku HDD    500GB
Pamięć RAM    4GB
Karta graficzna    nVidia GeForce GT 640M
Napęd optyczny    DVD-RW
System operacyjny    Windows 7 Home Premium
Sieć bezprzewodowa WLAN    b/g/n
Bluetooth    Tak
HDMI    tak
Waga    2,3 kg
Nr producenta    NX.RYKEP.003
There is no such thing as innocence, only degrees of guilt.
| Core i5 8600K + SPC Grandis XE1236 | G.SKILL 16GB DDR4 3200MHz CL15 | GTX 1070Ti JetStream 8GB | GoodRam Iridium Pro 240GB | Toshiba P300 1TB | PNY XLR8 CS3030 1TB | Corsair RM550x | BQ Silent Base 600 |
Awatar użytkownika
Fred
Weteran

Posty: 609
Dołączenie: 25 Lip 2007, 12:07
Ostatnio był: 24 Sie 2021, 12:16
Miejscowość: Oahu
Frakcja: Najemnicy
Kozaki: 25

Poprzednia

Powróć do Sprzęt komputerowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości