Najgorszy mutant

Tutaj dyskutujemy w tematach, które nie pasują do żadnej części S.T.A.L.K.E.R.'a.
Regulamin forum
Chcesz zadać pytanie lub masz problem? Napisz w tym dziale, a Twój temat na pewno zostanie usunięty.

Re: Najgorszy mutant

Postprzez Szweminek999 w 06 Sie 2012, 18:58

Eee tam pijawa nie jest taka straszna jak kontroler! Ja uważam, że nie wszystkie mutanty muszą być agresywne, niektóre mogłyby uciekać przed stalkerami, inne ich ignorować itd. Myślę, że do dodałoby grze jeszcze więcej klimatu (o ile to możliwe, mówimy o Stalkerze!).
S.T.A.L.K.E.R.
Awatar użytkownika
Szweminek999
Stalker

Posty: 87
Dołączenie: 09 Kwi 2012, 21:57
Ostatnio był: 01 Sie 2014, 13:12
Miejscowość: Baza Powinności
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 8

Reklamy Google

Re: Najgorszy mutant

Postprzez SkullDagger w 06 Sie 2012, 20:38

W COPie chyba te mięsacze uciekają przed bohaterem, a czy to dodaje klimatu? Pewny nie jestem.
I5-3570K 3,40Ghz 3,80Ghz in Turbo
GA B75M-D3V GoodRam 8GB 1600Mhz
GTX 660 2GB Win 7 64bit
Awatar użytkownika
SkullDagger
Ekspert

Posty: 881
Dołączenie: 26 Sie 2011, 01:04
Ostatnio był: 13 Wrz 2024, 16:42
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 63

Re: Najgorszy mutant

Postprzez Generał Golonka w 06 Sie 2012, 20:40

Najgorszym mutantem we wszystkich seriach jest zdecydowanie kontroler. Zwykle trzymam się z dala od tuneli itp. Tam kontroler zawsze jest.
Generał Golonka
Tropiciel

Posty: 248
Dołączenie: 02 Maj 2012, 19:24
Ostatnio był: 25 Mar 2024, 14:07
Miejscowość: Dziwna
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 29

Re: Najgorszy mutant

Postprzez Ahmed1109 w 06 Sie 2012, 20:59

Chomiki czasem są straszne, jak pierwszy raz grałem to słyszałem jak coś ryczy, wystraszyłem się że to pewnie pijawka albo coś, patrze a tu takie coś małego z krzaków wyskakuje, 1 strzał z AK-74 i po strachu.

A pijawka to mistrz w straszeniu, W Zewie Prypeci, rozwaliła mnie porada od Gonty o polowaniu, że trzeba ją wystraszyć, raz szedłem za pijawką żeby ją ustrzelić, skradam się skradam się, gdzieś tak z 10 m i zaraz ryknęła i znikła, i jeszcze bardziej się wystraszyłem jak usłyszałem że coś sapie za mną.

Co do kontrolerów to największego stracha miałem w x16, schodzę schodami i zaraz ryk, nie wiem czy to chimera czy pijawka czy coś innego, przez cały czas w labie tylko się rozglądałem co mnie będzie chciało wpierdzielić.
Awatar użytkownika
Ahmed1109
Stalker

Posty: 174
Dołączenie: 28 Lip 2012, 22:04
Ostatnio był: 10 Gru 2017, 15:37
Miejscowość: Wioska kotów
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Re: Najgorszy mutant

Postprzez Merhius w 07 Sie 2012, 05:52

kasjusz21996 napisał(a):14. Spalacz: wydaje mi się, że spotkałem takowe przy wychodzeniu z podziemii agropomu. Były nieśmiertelne i dały mi się we znaki waląc tymi płomieniami, ale jedynie dlatego, że coś niewidzialnego zblokowywało mi drogę na schodach i musiałem robić wiele podejść, aby sobię przejść, a zbyt długie wystawienie się na płomienie poprostu musiało czymś poskutkować. Btw. Czy ten spalacz, to aby nie poltergeist ogniowy? I jeśli tak, to czemu był nieśmiertelny w podziemiach agropomu? Póki co, to to każe mi myśleć, że to nie jest poltergeist ogniowy, aczkolwiek podobieństwa są duże... Efekt strachu: Brak. Efekt zaskoczenia: Brak.


Hehe, podobają mi się te twoje opisy potworów. Kozaczek już w drodze. ALE, co do tego o tutaj "spalacza" to naprostuję troszkę. Po pierwsze, tak, to jest poltergeist ogniowy (za to "spalacz" to anomalia). Po drugie to da się je zabić, po prostu trudno trafić w ich eee... Jądro? No, w ich środek. Po trzecie... to "coś niewidzialnego" to była zapewne skrzynia na schodach, albo zblokowane resztki tej skrzyni, jeżeli wcześniej ją zniszczyłeś.

No, żeby nie oskarżono mnie o brak wypowiedzi o swoim najgorszym mutancie to powiem że jest nim Kontroler. Między innymi dlatego że główny bohater dostaje zeza gdy widzi Kontrolera, rysuje bronią po suficie i chowa ją jak debil w najgorszym momencie. Poza tym w modzie TFW, Kontroler był największym kozakiem ze wszystkich mutków, jako jedyny potrafił zabić samą swoją obecnością (wysyłał krytyczne obrażenia psioniczne) i był wytrzymały jak czołg, do tego zawsze towarzyszyły mu zombiaki albo kontrolowani stalkerzy. ALE, na zwykłego Kontrolera (takiego bez modów) jest jeden prosty sposób, trzeba do niego szybko podbiec, zatrzymać się jakieś 2 metry od niego i powoli zacząć się cofać. Gdy tak się zrobi to Kontroler porzuca ataki psioniczne i stara się nas "dogonić" i zatłuc pięściami. Wtedy wystarczy ostrzał z karabinu czy tam strzelby i mamy trupka. Oczywiście można się też pobawić w Magde Gessler i przerobić go nożem na kebab, jak kto lubi. No i to wszystko, papa.
Awatar użytkownika
Merhius
Stalker

Posty: 133
Dołączenie: 24 Maj 2012, 21:37
Ostatnio był: 27 Paź 2016, 02:55
Miejscowość: Gruzowisko koło reaktora
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 94

Re: Najgorszy mutant

Postprzez Shaker279 w 07 Sie 2012, 12:51

Ja nienawidzę kontrolera ponieważ idziesz sobie a tu nagle jebudu pokazuje się jego ochydna twarz a my mamy schowaną broń i jak wyciągamy i strzelimy 1 serie znów to samo i tak dopóki go nie zabijemy.
:

I po co to czytasz i tak nie znajdziesz tu nic mądrego
Awatar użytkownika
Shaker279
Stalker

Posty: 56
Dołączenie: 25 Cze 2012, 19:17
Ostatnio był: 27 Wrz 2013, 17:14
Miejscowość: I tak nie zansz tego zadupia
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 6

Re: Najgorszy mutant

Postprzez Paus w 07 Sie 2012, 12:58

Osobiście stwierdzam że dla mnie najgorszym mutantem jest Mięsacz. Taka kulka z zezem biegająca na odnóżach pająko-podobnych. Może i łatwo ubić ale ten mutant nie dodaje klimatu jak np. Dziki lub Ślepe psy
"Dwie rzeczy popychają ludzi do działania – interes i strach"- Napoleon Bonaparte
Awatar użytkownika
Paus
Stalker

Posty: 95
Dołączenie: 17 Sty 2010, 13:12
Ostatnio był: 11 Sty 2023, 00:33
Miejscowość: Baza Stalkerów w Agropromie
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 13

Re: Najgorszy mutant

Postprzez Kamasz Stalker w 10 Sie 2012, 20:36

Najgorsze jak dla mnie mutanty to zmutowane psy. Dlaczego?
Dlatego iż bardzo dużo podróżowałem po Zonie a takie bestie są upierdliwe i mogą nieźle zranić!
(A apteczki kosztują! :+: )
Nienawidzę ich! Ble...
http://www.youtube.com/watch?feature=en ... Ss0nmTHcMA
War...war in the Zone a Never Ending...

Kamasz Stalker
Wygnany z Zony

Posty: 49
Dołączenie: 10 Sie 2012, 15:49
Ostatnio był: 22 Sie 2012, 07:28
Miejscowość: Kordon
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 19

Re: Najgorszy mutant

Postprzez kajzerPL w 18 Sie 2012, 10:43

Zgadzam się na 100% z Kamasz Stalker.Ślepe psy są upierdliwe.
Widzew nigdy nie zginie!
Awatar użytkownika
kajzerPL
Stalker

Posty: 110
Dołączenie: 13 Sie 2012, 13:58
Ostatnio był: 28 Sie 2024, 22:44
Miejscowość: تونس
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 38

Re: Najgorszy mutant

Postprzez Merhius w 18 Sie 2012, 11:04

kajzerPL napisał(a):Zgadzam się na 100% z Kamasz Stalker

Od tego drogi kajzerku są kozaczki :)

A co do psów to JO się nie zgadzam! Jak można nie lubić piesków, co z tego że są upierdliwe i umieją zranić? Ja też dużo podróżuję i jakoś nigdy nie miałem z nimi problemów. Wystarczy je omijać albo po prostu jak człowieka gonią to wystarczy troszkę posprintować i dają sobie spokój. Zresztą... to pieski, no jak można nie lubić piesków?

Za ten post Merhius otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Bandyta Dymitr, Kamasz Stalker.
Awatar użytkownika
Merhius
Stalker

Posty: 133
Dołączenie: 24 Maj 2012, 21:37
Ostatnio był: 27 Paź 2016, 02:55
Miejscowość: Gruzowisko koło reaktora
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 94

Re: Najgorszy mutant

Postprzez ETE21 w 18 Sie 2012, 11:33

Mnie najbardziej denerwuje burer może wyrwać broń oraz spowolnić gracza i zabiera trochę życia ale jest wolny i łatwo go trafić.
Awatar użytkownika
ETE21
Stalker

Posty: 68
Dołączenie: 15 Sie 2012, 21:30
Ostatnio był: 05 Kwi 2016, 17:50
Miejscowość: Bartoszyce
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: -1

Re: Najgorszy mutant

Postprzez epickaziq w 02 Wrz 2012, 11:57

Snorki, to okropne, beznadziejne mutanty wydają głupi ryk, okropnie skaczą, ciężko(jak dla mnie) trafić.
Awatar użytkownika
epickaziq
Kot

Posty: 17
Dołączenie: 05 Sty 2012, 19:17
Ostatnio był: 23 Sie 2013, 12:36
Miejscowość: Fabryka Jupiter
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 2

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości