Sniper: Ghost Warrior

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Re: Sniper: Ghost Warrior

Postprzez paintball_0 w 11 Cze 2011, 23:32

Z tego, co widać na niemal ośmiu minutach gameplayu, to różnica między jedynką a dwójką kończy się na silniku graficznym. PRowiec od CI opowiada tylko o grafice. Cry Engine to, Cry Engine tamto. Przecież wszyscy wiemy, jakie możliwości ma Cry Engine 2!
Żadne pytanie o wielkość gry i o swobodę rozgrywki nie doczekało się prostej i jasnej odpowiedzi.

Akurat gram w jedynkę (a raczej utknąłem w jedynce, która czeka w kolejce za Wiedźminem 2) i jestem w stanie wiele jej wybaczyć, jako że była to pierwsza od wielu lat odważna próba stworzenia gry dużego kalibru przez CI. Ale dwójka jest tworzona na Cry Engine 2! W tym przypadku CI nie ma jak zwalić winy o AI, czy fizykę na silnik!! Tym razem nie daję im żadnej taryfy ulgowej. Jeśli nie nauczyli się na własnych błędach, to ja tej grze powiem "nie".

ps.: Multi w sniperze jest zaskakująco przyjemne. Osobiście nie przepadam za multi (bo nie mam z kim grać, a z obcymi nie lubię), ale przepiękne projekty map i dobrze zbalansowane bronie bardzo przypadły mi do gustu. Najlepsze w multi jest to, że nie giniesz po 1 sec od respawnu, bo ktoś akurat kampi respa, albo w grze nie zaimplementowano żadnych zmiennych środowiskowych i wystarczy tylko nie ruszać myszą, a trafi się perfekcyjnie w punkt.
Awatar użytkownika
paintball_0
Legenda

Posty: 1285
Dołączenie: 18 Wrz 2008, 15:12
Ostatnio był: 30 Sty 2017, 23:03
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 184

Reklamy Google

Re: Sniper: Ghost Warrior

Postprzez dorian w 27 Cze 2012, 19:21

Wczoraj skończyłem.Bardzo fajna gierka.Co prawda AI przeciwnika kuleje oraz parę baboli się jak zwykle znajdzie, ale ładne "Crysis-owe" lokacje, deszcz, misje nocne no i oczywiście fajnie pokazane headshoty.Czekam na Sniper GW2, na pewno kupię.
ImageImageImageImage

Do tego fajne wstawki filmowe, np:
Image

Grę oceniam na mocne +7:
Awatar użytkownika
dorian
Legenda

Posty: 1409
Dołączenie: 11 Lut 2008, 16:02
Ostatnio był: 23 Sie 2024, 17:38
Miejscowość: W-wa
Frakcja: Zombie
Kozaki: 246

Poprzednia

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości