Downloadable Content, mówiąc krótko "DLC"

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Re: Downloadable Content, mówiąc krótko "DLC"

Postprzez Soviet w 26 Kwi 2012, 19:35

Przecież możesz płacić przez paypal. No ale paypal też oczywiście można shackować :E. Możesz też poprosić Sovieta, to ci kupię DLC na Steamie jako prezent :).
r u avin a giggle m8? LA nie będzie.
Image
Awatar użytkownika
Soviet
Very Important Stalker

Posty: 2736
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:41
Ostatnio był: 19 Cze 2024, 22:59
Miejscowość: Wow
Kozaki: 787

Reklamy Google

Re: Downloadable Content, mówiąc krótko "DLC"

Postprzez Glaeken w 26 Kwi 2012, 19:49

Szpagin napisał(a):[...]a ja nie mam zamiaru podawać na jakimkolwiek serwisie (nawet tak renomowanym, jak Steam) numeru mojego konta, tym bardziej, że w zeszłym roku było kilka afer z wyciekiem danych. To jest główny powód mojej niechęci do DLC.

Rozumiem Twoją obawę bo miałem... i nadal mam taką samą, dlatego korzystam ze zdrapek z kodem do PSN ;)
A w przypadku jakichś innych zakupów w zagranicznych sklepach internetowych, wykorzystuję kartę kredytową (zresztą m. in. po to ona jest!), na której sam sobie założyłem limit - gdyby nawet ktoś się włamał/przejął etc. to i tak gówno z niej wyciągnie, dodatkowo zamiast auto-spłaty ustawiłem manualną, dzięki temu w pełni kontroluję kiedy i jaką kwotę spłacę.

p.s.: karta kredytowa a konto bankowe to dwie różne rzeczy.
Awatar użytkownika
Glaeken
Administrator

Posty: 1034
Dołączenie: 16 Lip 2011, 17:53
Ostatnio był: 09 Mar 2024, 18:58
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 371

Re: Downloadable Content, mówiąc krótko "DLC"

Postprzez djcycu w 26 Kwi 2012, 21:11

Moim zdaniem to powinni wprowadzić system płatności poprzez PaySafeCard. Powiem tak... Kupujesz kuponik niczym doładowanie do komórki i twój kupon jest ważny przez rok. Nominały 20, 50, 100, 300 tak że jest z czego składać w ceny. Drugim plusem jest to że nie trzeba żadnego konta bankowego ani nawet na serwisie. Chcesz płacić? Wstukujesz PIN z kuponu i transakcja jest zrealizowana już i teraz. Sprawdzanie stanu konta (bo te kupony powiedzmy że wydają resztę :P ) odbywa się na stronie bez pitolonych kont! Szybko, wygodnie i bezpiecznie. Płacę tak a raczej płaciłem w NFS jak było tanio (i to naprawdę tanio). System jest wręcz rewelacyjny. Wystarczy tylko lecieć do kiosku. No ale nie... Tu trzeba konta bankowe, PayPale no i wynikają z tego afery, problemy no i wymagany jest numer konta który można zaiste przechwycić.
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Downloadable Content, mówiąc krótko "DLC"

Postprzez KoweK w 26 Kwi 2012, 21:30

djcycu napisał(a):no i wymagany jest numer konta który można zaiste przechwycić.

To straszne. Ło jezusiu, co to będzie gdy ktoś ukradnie mój numer konta. Jeszcze przez przypadek ktoś na nie wpłaci pieniądze!

:facepalm:

Czy ktokolwiek z krytykujących tutaj ma konto w banku albo kartę kredytową? Bo jak patrze na takie posty jak djcyca, to sądzę, że nie.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5662
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 20 Wrz 2024, 13:41
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: Downloadable Content, mówiąc krótko "DLC"

Postprzez djcycu w 27 Kwi 2012, 13:03

Może źle to napisałem a ty już wyśmiewasz... Zamiast wziąć pod uwagę całą wypowiedź to uhaczyłeś sobie dwa słowa i pociągnąłeś za język. Chodziło mi o to że płacąc PayPalem musisz robić przelew z konta na PP bo inaczej się nie da. Prostym zleceniem przelewu bez konta i podawania haseł się niestety nie da bo jak pieniądze źle polecą z takiego zlecenia to już ich nie odzyskasz i taki bajer już miałem okazję zobaczyć. Może cię to nigdy nie spotkało i szkoda bo może byś nie był taki wyśmiewny jakby ci ktoś opędzlował środki na koncie internetowym. Nie chodziło mi tyle o ten i tylko ten jedyny numer konta ale ogólnie o każde możliwe konto czy to PP czy to bankowe.
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen

Za ten post djcycu otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Soviet.
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Downloadable Content, mówiąc krótko "DLC"

Postprzez KoweK w 27 Kwi 2012, 13:09

No i co z tego, że ktoś Tobie ukradnie hasło i konto do konta bankowego? Pytanie: masz konto w banku? :D A szydzę, bo jest z czego - widać, że wypowiadasz się na temat, o którym masz troszkę blade pojęcie.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5662
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 20 Wrz 2024, 13:41
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: Downloadable Content, mówiąc krótko "DLC"

Postprzez djcycu w 27 Kwi 2012, 13:12

Mam ale używam go tylko do wypłat :P Zakupy przez internet robię i tak sporadycznie więc radzę się innego choć podobnego kroku.
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Downloadable Content, mówiąc krótko "DLC"

Postprzez zybex w 18 Maj 2012, 15:03

Witam. Chciałem się zapytać o jakość DLC do FNV, bo o kiepskim żarcie Bethesdy jakim były dodatki do Fallout 3 nie ma co pisać...
Twier­dze­nie Petera: Nawet naj­więk­sza liczba ćwierć­in­te­li­gen­tów nie daje jed­nego inteligenta.
Awatar użytkownika
zybex
Kot

Posty: 43
Dołączenie: 18 Maj 2012, 13:54
Ostatnio był: 19 Gru 2012, 11:52
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 10

Re: Downloadable Content, mówiąc krótko "DLC"

Postprzez KoweK w 21 Maj 2012, 16:22

zubex, przeczytaj te recenzje: [ http://www.fallout3.net/ie_fallout_new_vegas.htm ] .

Jak można wywnioskować, tylko jedno DLC jest warte uwagi, ale to już zależy od gustu. Ogólnie ludzie mówią, że DLC do NV są o niebo lepsze, niż te do 3.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5662
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 20 Wrz 2024, 13:41
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Poprzednia

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości