Legalizacja narkotyków

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Jesteś za legalizacją?

Tak, wszystkich narkotyków
16
8%
Tak, ale tylko tych miękkich
85
44%
Nie jestem
93
48%
 
Razem głosów : 194

Re: Legalizacja narkotyków

Postprzez KoweK w 17 Mar 2012, 01:10

Matrix Strefa14 napisał(a):A co dokładniej mieli by leczyć?

Ty tak jaja sobie robisz, czy naprawdę wierzysz w całkowitą nieszkodliwość marihuany? Image
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5664
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: Wczoraj, 01:51
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Reklamy Google

Re: Legalizacja narkotyków

Postprzez MatrixSTR w 17 Mar 2012, 11:36

A Wy sobie jaja robicie i wierzycie że nagle szpitale będą pełne chorych? ;)
Awatar użytkownika
MatrixSTR
Modder

Posty: 1097
Dołączenie: 26 Maj 2009, 23:44
Ostatnio był: 24 Wrz 2024, 05:14
Miejscowość: Gdzieś Daleko W Wielkopolsce
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 276

Re: Legalizacja narkotyków

Postprzez KoweK w 17 Mar 2012, 15:35

Umiesz odpowiedzieć niepytaniem na pytanie? Ja nic o tym, że szpitale będą pełne chorych nie pisałem, więc nie terminusuj i normalnie odpowiedz.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5664
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: Wczoraj, 01:51
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: Legalizacja narkotyków

Postprzez MatrixSTR w 17 Mar 2012, 15:58

Już nie raz pisałem że jest szkodliwa...

A tutaj ciekawy link: http://www.haszysz.com/szkodliwo-marihuany.html
Awatar użytkownika
MatrixSTR
Modder

Posty: 1097
Dołączenie: 26 Maj 2009, 23:44
Ostatnio był: 24 Wrz 2024, 05:14
Miejscowość: Gdzieś Daleko W Wielkopolsce
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 276

Re: Legalizacja narkotyków

Postprzez KoweK w 17 Mar 2012, 16:03

Matrix Strefa14 napisał(a):Już nie raz pisałem że jest szkodliwa...

To po co pytasz, co mieliby leczyć? :E

impulse'owi raczej chodziło o to, że jeżeli służba zdrowia byłaby prywatna, to każdy byłby odpowiedzialniejszy oraz uważałby na to, co pali. Wtedy nikt z naszej kieszeni nie leczyłby uzależnionych od alkoholu, marihuany itd..
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5664
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: Wczoraj, 01:51
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: Legalizacja narkotyków

Postprzez JONYK w 17 Mar 2012, 20:48

Pamiętajmy, że uzależnić się psychicznie można dosłownie od wszystkiego - nawet herbaty ;) .
W końcu chyba wszyscy słyszeli o więziennym czaju.
Poza tym mitem jest iż jeżeli spróbowałeś trawki to na pewno skończysz marnie jako heroinista.
Jeżeli tak by było to z 70 % polaków należało by zamknąć w zakładach zamkniętych i leczyć z alkoholizmu.
Niestety ale wóda uzależnia - szczególnie wybitna pod tym względem była ruska wóda z przemytu ( mieszkam na Warmii , niedaleko mam do Rosji, to i się kiedyś naoglądałem skutków jej działania na żulach ), oni podobnież CELOWO dolewali czegoś uzależniającego do tego gówna.
Image
Awatar użytkownika
JONYK
Stalker

Posty: 134
Dołączenie: 01 Sty 2010, 18:28
Ostatnio był: 21 Cze 2016, 10:13
Miejscowość: OKOLICE OLSZTYNA
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 17

Re: Legalizacja narkotyków

Postprzez Warsoonclang w 19 Mar 2012, 00:41

To przez głupich i nieodpowiedzialnych ludzi są wprowadzane takie zakazy (nawet dla lekkich narkotyków) albowiem wpadają potem Tacy naćpani pod autobus czy obijają kogokolwiek na kogo wpadną. Jeżeli o mnie chodzi to choć czasami mam chęć spróbować tego i owego to wolę jednak by tępili takich ludzi bo potem się syf na ulicach robi.
Teraz jest w porządku. Nielegalne substancje i tak trafiają do środowiska lecz jest to mocno ograniczane i starają się to (często bezskutecznie) kontrolować.
Gdyby zalegalizować tylko te lekkie "ziółka" to po pewnym czasie znaleźli by się tacy co chcą czegoś mocniejszego a takowych by przybierało.
Stanowczo mówię NIE legalizacji bo domyślam się jak to by mogło daleko zajść ...
Не перейдут
Awatar użytkownika
Warsoonclang
Stalker

Posty: 134
Dołączenie: 13 Kwi 2010, 20:22
Ostatnio był: 30 Mar 2016, 09:40
Miejscowość: Bunkier Naukowców w Jantarze
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 18

Re: Legalizacja narkotyków

Postprzez djcycu w 19 Mar 2012, 02:30

Te stanowcze nie czasem jest niepoparte ale ok odpuszczę rozprawkę na ten temat. Zaiste prawdę piszesz milordzie bo fakt faktem gówno i syf płynie ulicami gdy się nawali różnym szajsem kilka młodziaków. Co do marihuany to ona akurat daje na luz i nie słyszałem by ktoś po marihuanie kogoś potrzaskał.

Zabronić to tylko te dopalacze co ostatnio tak głośno było. Ten szajs robił nieraz z ludzi terminatorów... Szedł taki buc na imprezę czy gdziekolwiek a potem prał każdego nie czując nic i nie myśląc wcale. Na dobrą miarę to dziś można się sterydami naszprycować i też nieźle daje w czapę. Ja tego nie praktykuję bo mam łeb na karku ale miałem kolesi w klasie którzy to cholerstwo stosowali... Wierzcie mi, przy żulu prędzej wytrzyma jak przy takich napakowanych, rozjuszonych, nadpobudliwych tępakach... Nigdy nie jesteś w stanie przewidzieć co takiemu w łeb strzeli w danym momencie.

Naprawdę do marihuany nie mam nic chociaż ma swoje efekty uboczne jak z resztą wszystko. Inne lekkie narkotyki to już tylko w zależności od skutków bo jak wiemy Polskie społeczeństwo to raczej głupie społeczeństwo bez umiaru które łyka w całości a potem dopiero skarży się na ból brzucha...
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Legalizacja narkotyków

Postprzez JONYK w 19 Mar 2012, 06:23

Warsoonclang napisał:
To przez głupich i nieodpowiedzialnych ludzi są wprowadzane takie zakazy (nawet dla lekkich narkotyków) albowiem wpadają potem Tacy naćpani pod autobus czy obijają kogokolwiek na kogo wpadną.

Na pierwszy rzut oka niby masz racje, nie bez powodu często się powtarza iż "Wszystko jest dla ludzi, tylko mądrych" .
Ale chwila, jeżeli będziemy myśleć w ten sposób to dojdziemy do wniosku iż wszystkiego trzeba zakazać bo społeczeństwo u nas głupieje na potęgę ( czy tylko ja mam takie ogólne wrażenie ?), a przecież DOSŁOWNIE WSZYSTKO w rekach nieodpowiedzialnych ludzi robi się niebezpieczne - od zapałek, przez noże do obierania jabłek, że już nie wspomnę jakim niebezpieczeństwem jest dobry samochód w rękach świeżo upieczonego kierowcy z rocznym stażem jazdy, który dochodzi do wniosku że po roku to umie już wszystko.
Dlatego jak dla mnie droga zakazów jest ślepą drogą bez przyszłości, bo jeżeli będziemy tak myśleć do kiedyś ktoś nadgorliwy może dojść do wniosku jak Kononowicz " Niech nie będzie niczego " skoro wszystko może być niebezpieczne.
Image
Awatar użytkownika
JONYK
Stalker

Posty: 134
Dołączenie: 01 Sty 2010, 18:28
Ostatnio był: 21 Cze 2016, 10:13
Miejscowość: OKOLICE OLSZTYNA
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 17

Re: Legalizacja narkotyków

Postprzez djcycu w 19 Mar 2012, 12:33

No takich ludzi to już w rządzie mamy co zakazali noszenia noży dłuższych o tyle i tyle bo to broń... A jak wiemy jest to narzędzie. To że naród głupieje na potęgę to chyba jest fakt. Coraz mniejszą ilość stanowią ludzie którzy są normalni. Dziś na łeb na szyję bije moda cechowana brakiem umiaru, brakiem kultury, brakiem poszanowania i przede wszystkim bezbożnością... Rozumiem że komuś się nie wierzy ale ja wierzący nie atakuję niewierzącego tak jak on mnie wyzywając i się śmiejąc. To jest taka moja opinia na temat ludzi bez umiaru i pomyślunku.
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Legalizacja narkotyków

Postprzez robo_pl w 19 Mar 2012, 16:28

Ludzie... żyjecie stereotypami i nie znacie prawdy o marihuanie... A czy wiecie, że marihuana może być zamiennikiem dla ok. 30% obecnych na rynku lekarstw, jest naturalna i w przeciwieństwie do wielu z lekarstw nie szkodzi żołądkowi i wątrobie, a Polska jest jednym z państw, które zabraniają stosowania marihuany do celów medycznych. Marihuana może działać przeciwbólowo, poprawiać apetyt, zmniejszać ból, samopoczucie oraz łatwiej przejść przez chorobę podczas stosowania chemioterapii. Marihuana pomaga m.i.n. na: AIDS, Alzheimera, Jaskrę, stwardnienie rozsiane, urazy mózgu, nowotwory oraz wiele innych chorób i stosowanie jej w odpowiedni sposób nie przynosi efektów ubocznych w porównaniu z innymi legalnymi środkami...
Awatar użytkownika
robo_pl
Stalker

Posty: 71
Dołączenie: 14 Lip 2011, 15:03
Ostatnio był: 16 Maj 2016, 14:40
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 16

Re: Legalizacja narkotyków

Postprzez djcycu w 19 Mar 2012, 16:39

To co wypisujesz też ma sens i daje światło na całą sprawę... Na cholerę legalizować skoro może to załamać nieco rynek farmaceutyczny prawda? To z resztą nie od dziś wiemy że wszelkie naturalne metody leczenia rząd, ministerstwa i inne "burżuazyjne" instytucje wywalają na jak najbardziej oddalony plan byle tylko pieniądz się kręcił.

PS: Ja od kilku lat nie kupuję lekarstw... Idę do lekarza po diagnozę a sam leczę się miodami, syropami z cebuli, syropami z szyszek i innymi. Po co mam płacić skoro natura też mnie poskłada? Jedyne co kupuję to środki przeciwbólowe ale to wychodzi mnie 5 paczek na rok (silne migreny powodowane ciśnieniem).
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości