SOPA/PIPA/ACTA

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: SOPA/PIPA/ACTA

Postprzez Terminus w 28 Sty 2012, 22:05

@szczypiorofix Moje zawsze musi być na wierzchu :E

@Adrenalin2k: Gratuluję Twojego konstruktywnego udziału tym wątku: dowiedzieliśmy się dzięki Tobie o ACTA, że:
1. Za WTC stoi rząd USA.
2. Nie opłaca się być żołnierzem zawodowym...
Ostatnio edytowany przez Terminus 28 Sty 2012, 22:08, edytowano w sumie 2 razy
CREDO [łac. Wierzę]
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

Reklamy Google

Re: SOPA/PIPA/ACTA

Postprzez djcycu w 28 Sty 2012, 22:07

Zaprzeczasz Terminus wszystkiemu co się tylko da... Prawdę ci piszą że twoje zawsze musi być na wierzchu. Teorie spiskowe? No to powiem ci że czasem warto pomyśleć na dwa fronty bo Smoleńsk też z początku miał być tylko wypadkiem a dziś masz tu masę niedomówień, coraz nowsze fakty i to coraz bardziej szokujące. Dobrze że Macierewicz depcze po tym śledztwie dalej więc może przypadkiem nadepnie na wrzód który pęknie i się czegoś interesującego dowiemy. Poczytał byś o sposobie prowadzenia takich śledztw to byś potem też myślał teoriami spiskowymi albo raczej bardziej prawdziwymi... Nam spiskowcom i krzykaczom karzesz siedzieć na dupie i cicho a jak ty mówisz to ja muszę przeczytać i się zgodzić... Dlaczego? Skoro twoje jest prawdziwe to moje (czy tam nasze) już nie?

Piszę o tym bo tak samo jak Adrenalin2k myślę i o sprawie WTC. Już pisałem o filmikach na ten temat co znikały... Były to inne i bardziej interesujące ujęcia tego zamachu.
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: SOPA/PIPA/ACTA

Postprzez Terminus w 28 Sty 2012, 22:13

djcycu: Fantastycznie. Dzięki Macierewiczowi dowiedzieliśmy się, że:
1. Samolot wybuchł.
Nie ma śladów użycia materiałów wybuchowych, no to:
2. Samolot został obezwładniony tuż nad ziemią,
Tu nas znowu wyśmiali, więc:
3. Ruskie z Iła rozpyliły ciekły hel,
Kurcze hel jest lżejszy od powietrza; co tu wymyślić?
4. Brzoza nie mogła ściąć skrzydła
Znowu nas wszyscy eksperci wyśmiali, spróbujmy czegoś innego:
5. Błasika nie było w kokpicie, bo jedna z 3 ekspertyz go nie zidentyfikowała,
Kurcze okazało się że było tam co najmniej 2 generałów, a Błasika znaleźli obok pilotów, Coś trzeba wymyślić...

I ty się dziwisz, że ja się z tych w co takie i podobne głupoty wierzą?

Ale nie poddawajcie się. Przecież Elvis żyje!


O WTC nawet nie chce mi się pisać, bo Ci co kwestionują zamach nawet nie mają podstawowej wiedzy o fizyce budowli o fizyce materiałów itp.
CREDO [łac. Wierzę]
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

Re: SOPA/PIPA/ACTA

Postprzez Werewolver w 28 Sty 2012, 22:18

Terminus napisał(a):O WTC nawet nie chce mi się pisać, bo Ci co kwestionują zamach nawet nie mają podstawowej wiedzy o fizyce budowli o fizyce materiałów itp.

Nie wiem czy ktoś kwestionuje zamach, ale tutaj wątpliwości podlega czy za to nie Hamerykanie wysłużyli się Al-Khaidą. Co do Macierewicza... To debil.
Image
Awatar użytkownika
Werewolver
Tropiciel

Posty: 216
Dołączenie: 06 Lut 2011, 13:53
Ostatnio był: 03 Kwi 2014, 20:53
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Storming Obokan
Kozaki: 37

Re: SOPA/PIPA/ACTA

Postprzez Terminus w 28 Sty 2012, 22:21

Logika> Po co używać astrolabium do rozbijania orzecha?
Do rozpoczęcia wojny w Wietnamie wystarczył byle pretekst - omyłkowy atak na USS "Maddox". Nie trzeba było wysadzać Empire State Building...
CREDO [łac. Wierzę]
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

Re: SOPA/PIPA/ACTA

Postprzez Werewolver w 28 Sty 2012, 22:24

Terminus napisał(a):Nie trzeba było wysadzać Empire State Building...
World Trade Center :facepalm:
Image
Awatar użytkownika
Werewolver
Tropiciel

Posty: 216
Dołączenie: 06 Lut 2011, 13:53
Ostatnio był: 03 Kwi 2014, 20:53
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Storming Obokan
Kozaki: 37

Re: SOPA/PIPA/ACTA

Postprzez Terminus w 28 Sty 2012, 22:25

W czasach Wojny w Wietnamie WTC jeszcze nie istniało, dlatego przykład z ESB ;-)
Widocznie się nie zrozumieliśmy.
CREDO [łac. Wierzę]
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

Re: SOPA/PIPA/ACTA

Postprzez Soviet w 28 Sty 2012, 22:26

r u avin a giggle m8? LA nie będzie.
Image
Awatar użytkownika
Soviet
Very Important Stalker

Posty: 2736
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:41
Ostatnio był: 19 Cze 2024, 22:59
Miejscowość: Wow
Kozaki: 787

Re: SOPA/PIPA/ACTA

Postprzez Lucjusz w 03 Lut 2012, 16:59

http://wiadomosci.onet.pl/raporty/protest-przeciw-umowie-acta/decyzja-tuska-proces-ratyfikacji-acta-zawieszony,1,5016940,wiadomosc.html

Wiedziałem, że tak będzie ACTA podpisana czyli plusik u jułesej a teraz nie będzie ratyfikowane, żeby był plusik u społeczeństwa. Tusk pokazał, że w sporze trzyma obie strony jest jednocześnie za i przeciw. Wszystko to nic innego jak je*bana polityka. Nie chciał podpaść ani Obamie ani swoim więc najpierw podpisał a później olał sikiem parabolicznym.
...picie wódki to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości...

Za ten post Lucjusz otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive scigacz1975.
Awatar użytkownika
Lucjusz
Ekspert

Posty: 705
Dołączenie: 04 Lis 2010, 20:08
Ostatnio był: 16 Kwi 2015, 16:33
Miejscowość: Bałuty
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 261

Re: SOPA/PIPA/ACTA

Postprzez Isza w 03 Lut 2012, 23:24

Tutaj więcej mówią o zawieszeniu ratyfikacji ACTA.

http://www.tvn24.pl/0,1733644,0,1,ratyf ... omosc.html

Znajomi się śmieją ,że Tusk dostał telefon z Brukseli lub z innego istotnego w stosunkach międzynarodowych państwa i jak na razie zawiesił ratyfikacje … Choć to niestety nie koniec.
" Nie wiem czemu żołnierz idzie do ataku ... ale idzie"
Awatar użytkownika
Isza
Stalker

Posty: 112
Dołączenie: 17 Wrz 2011, 01:53
Ostatnio była: 06 Maj 2015, 12:42
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 35

Re: SOPA/PIPA/ACTA

Postprzez meJKu w 03 Lut 2012, 23:32

To może dam relację z dzisiejszej manifestacji w Katowiacach (via mój wykop):

"Witajcie, właśnie wróciłem z manifestacji przeciwko ACTA w Katowicach. Zacznę może od jednego prostego słowa: ZIMNO. Było cholernie zimno, w miejscu nie można było stać, bo momentalnie mróz stawał się nie do wytrzymania. Tutaj brawa dla Solidarności, która ponownie pomogła nam w akcji, tym razem rozdając za darmo kawę i herbatę, brawa! Generalnie było nas około 300-400 osób (dla porównania poprzednim razem około 2000). Niestety, różnice polityczne dały się we znaki. Na proteście pojawili się nacjonaliści, kibice i inni. Czasami mam wrażenie, że to rząd zatrudnia specjalnych ludzi do takich manifestacji i specjalnie starają się przeszkadzać organizatorom. Nie mam teraz pojęcia, które to ugrupowanie starało się przekrzyczeć organizatorów za wszelką cenę ale nastroje widocznie opadły w szeregach po takich akcjach. Panowie, tak się nie robi. Nie pozwólcie się dzielić, nie w takich chwilach. Mimo iż sam mam poglądy w kierunku nacjonalistycznym było mi wstyd przez takie przekrzykiwania, ale trudno, było minęło (tak poza tym, ustawiliście się po lewej stronie placu, wy jedne skryto-lewaki ; )). Nacjonaliści pięknie zorganizowali ich przemówienie, po przemówieniu nastąpiło... spalenie flagi Unii Europejskiej, tak, całkiem ciekawy akcent ; ) W jednym momencie zapaliły się flary w różnych punktach manifestacji i ogólnie fajny klimat przez to powstał.

Po przemówieniach ruszyliśmy w marsz z Placu Marszałkowskiego na mały (bodajże) rynek, a z niego na Plac Wolności. Po drodze daliśmy się we znaki mieszkańcom miasta głośno krzycząc różnego rodzaju hasła (Donald matole, nie dla acta, wolność, sierpem i młotem... itp.) mimo małej liczebności. Uśmiech na mojej twarzy pojawił się gdy zobaczyłem ~50 letnią Panią idącą w naszych szeregach, razem z nami krzycząc różnorodne hasła. Po Placu Wolności mieliśmy mało, tak więc ruszyliśmy w kierunku Spodka Katowickiego (tak, ta część przemarszu już chyba nie była zgłoszona). Na Spodku parę minut poskakaliśmy, pośpiewaliśmy. Był też nawet hymn i rozeszliśmy się w spokoju do domów. Tak to wyglądało z mojej perspektywy.

Chciałbym jeszcze wspomnieć o policji. Panowie, było wzorowo, zachowaliście się pięknie. Od początku do końca mieliśmy eskortę w postaci kilku radiowozów, luźnych jednostek na chodnikach+jeden pojazd straży miejskiej. Mimo niezapowiedzianego etapu marszu nie przeszkodziliście nam, tylko dalej nas eskortowaliście, aż po sam plac pod Spodkiem. Brawa, wielkie brawa. To już kolejny raz gdy tolerujecie nasze wybryki : )

No i to tyle, było fajnie. Za tydzień wybieram się chyba na manifestacje do Krakowa, zobaczymy jak z funduszami będzie.

Ps. Niestety żadnych fotek nie robiłem, mój aparat w telefonie się do tego niestety nie nadaje. Były TVS, TVP Info i TVN 24 (które zostało oczywiście zbluzgane), więc myślę, że jakieś relacje się niedługo pojawią."
Awatar użytkownika
meJKu
Weteran

Posty: 681
Dołączenie: 04 Gru 2007, 22:21
Ostatnio był: 30 Wrz 2024, 05:36
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 111

Re: SOPA/PIPA/ACTA

Postprzez Ilja w 06 Lut 2012, 23:42

Skoro o Acta - W ramach protestu Każdy z nas może dołączyć do Operacji Czarny Marzec. O co chodzi ? Już wyjaśniam - Przez cały przyszły miesiąc Wstrzymujemy Się od kupowania gazet, filmów, gier, chodzenia do kina na największe produkcje. Celem jest zaniżenie marcowych raportów ekonomicznych wielkich koncernów medialnych. To właśnie one są największymi orędownikami ACTA/SOPA/PIPA. Jeśli ktoś nie da rady bez porannej gazetki, albo oryginalnego filmu na dvd, to nich stara się kupować mniej. I tyle :) .

Podsumowując

Wszystko w formie plakatu [pl] - Image

Film [eng] -
:



A ich przede wszystkim nie kupujemy -
:

Walt Disney Studios
Paramount Pictures
Sony Pictures
20th Century Fox
Universal City Studios
Warner Bros. Entertaiment


Co o tym sądzicie? Kto jeszcze powinien być zbojkotowany? Dołączycie się do akcji?
Ostatnio edytowany przez Ilja, 06 Lut 2012, 23:51, edytowano w sumie 1 raz
IT'S OVER
Awatar użytkownika
Ilja
Survarium.pl

Posty: 159
Dołączenie: 02 Kwi 2011, 00:52
Ostatnio był: 16 Lis 2014, 21:25
Miejscowość: Deska zabita dziurami
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Bulldog 6
Kozaki: 25

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości