Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Tutaj dyskutujemy w tematach, które nie pasują do żadnej części S.T.A.L.K.E.R.'a.
Regulamin forum
Chcesz zadać pytanie lub masz problem? Napisz w tym dziale, a Twój temat na pewno zostanie usunięty.

Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Powinność
150
19%
Wolność
76
10%
Bandyci
285
37%
Monolit
113
15%
Wojsko
77
10%
Czyste Niebo
10
1%
Naukowcy
17
2%
Najemnicy
43
6%
 
Razem głosów : 771

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez Spyrok w 23 Paź 2011, 11:55

Najbardziej nie lubię bandytów (nie mylić oczywiście z tym, że chciałbym grać w stalkera gdzie nie ma bandytów).
Nie lubię ich frakcji, ponieważ rzadko kiedy zdarza się, by chcieli współpracować. Właściwie działają spowodowani motywami egoistycznymi i zależy im wyłącznie na okradaniu uczciwych ludzi. Dodatkowo są dosyć ograniczeni (bardziej konkretną frakcją jest frakcja najemników). No, ale w końcu w każdej grze muszą być frakcję, które są "nielubiane" i to czyni grę lepszą.
Jak wie ktoś w jaki sposób zmodyfikować program acdc.pl tak aby otwierał all.spawn z "czystej gry" (to znaczy bez żadnych patchów) to niech napisze mi na pw. Opcjonalnie może być też podanie innej wersji acdc.pl, która mi otworzy ten spawn. Próbuję zespawnować mutanty, ale mam zamiar nie instalować patchów.
Spyrok
Stalker

Posty: 72
Dołączenie: 11 Wrz 2011, 16:38
Ostatnio był: 29 Paź 2012, 19:36
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: F1 Grenade
Kozaki: -2

Reklamy Google

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez Stalker Rambo w 23 Paź 2011, 12:54

Dobry bandyta, to martwy bandyta. Najfajniejsze co jest w bandytach to sposób w jaki przyjmują śrut z chaser'a :D . Ale bardziej nienawidzę Monolitu, przypominają mi nawciąganych białym technomłotów.

Za ten post Stalker Rambo otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Dżuz.
Awatar użytkownika
Stalker Rambo
Weteran

Posty: 595
Dołączenie: 21 Paź 2011, 00:15
Ostatnio był: 27 Lis 2023, 17:36
Miejscowość: Starogard Gdański
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 142

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez tmatrix7 w 28 Paź 2011, 20:42

Najbardziej to mnie wojsko wnerwia.Strzelają do ciebie jak do kaczki i są to po prostu zwykłe ,,CZOPKI".
Dali mi się we znaki w SoC bo były z nimi zryte i trudne misje.Jak grałem w CoP to aż się gotowałem gdy im pomagałem w Prypeci :mad:
Awatar użytkownika
tmatrix7
Stalker

Posty: 60
Dołączenie: 06 Mar 2011, 16:48
Ostatnio był: 11 Mar 2022, 11:06
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 19

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez CIERŃ w 29 Paź 2011, 11:09

Mógł bym powiedzieć że najbardziej nie cierpie renegatów,ale przynajmniej są słabo uzbrojeni i można se do nich postrzelać bez zmartwień że zginiesz,jednak najbardziej nie cierpie bandytów,tych śmieci i wyżutków,gdy poraz pierwszy poszedłem na Wysypisko nie spodziewałem się że zabiorą mi wszystko :-(,NIENAWIDZE ICH.Co do Monolitu to przynajmniej walka z nimi daje jakąś satysfakcję a nie to co bandyci którzy chowają sie wszędzie i atakują w najmniej oczekiwanym momanicie.
Awatar użytkownika
CIERŃ
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 29 Paź 2011, 10:44
Ostatnio był: 29 Paź 2011, 11:19
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez zooltaar w 22 Sty 2012, 22:24

Najbardziej nienawidze powiności są oni rodzeni rodem z najgorszego bydła. chamscy, wredni zdradliwi
Daj Kozaka, nic Cię to nie kosztuje.

zooltaar
Wygnany z Zony

Posty: 12
Dołączenie: 13 Lis 2011, 00:04
Ostatnio był: 16 Cze 2012, 15:20
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 1

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez Kareks w 23 Sty 2012, 09:45

Jak tak czytam te posty to dochode do wniosku że głosy są podzielone ja osobiście nie lubie bandytów ciągle okradają :-/ A co do innych to po równo jest . Ważne żeby nie przeszkadzali w grze :wink:
Daj kozaka nie bądź pijawka

Za ten post Kareks otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Pijawol.
Awatar użytkownika
Kareks
Kot

Posty: 17
Dołączenie: 22 Sty 2012, 09:48
Ostatnio był: 22 Lip 2013, 14:15
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 2

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez weteran XD w 23 Sty 2012, 14:54

Ja nie lubię monolitu za to że są fanatykami, mają bardzo dobry sprzęt w jednym miejscu jest ich tyle co w bazie powinności i wysyłają po jednym lub dwóch członkach co ich bardzo osłabia :facepalm:
:wódka:
Awatar użytkownika
weteran XD
Stalker

Posty: 120
Dołączenie: 19 Sty 2012, 23:08
Ostatnio był: 31 Gru 2014, 22:20
Miejscowość: gdzieś tam w czarnobylu
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: -26

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez margarita w 23 Sty 2012, 15:27

Zdziwi was to, jeśli powiem, że bandyci? Nie? Trudno. A więc: nie lubię bandytów, za, jak to ładnie ujął Gizbarus parę postów wcześniej, dresiarskie podejście do życia. "Patrz, jestem z pięcioma kumplami, nic nam nie podskoczy, oooo, jaki ja jestem fajny!". :)

No i nie lubię jeszcze Monolitu. Pod koniec SoC-a już naprawdę załazili mi za skórę, wkurzała mnie ich ta obecność na każdym kroku. Ale odpłaciłam im (tak jakby) pięknym za nadobne - wywalając parę magazynków w Monolit z okrzykiem bojowym "KIJ CI W OKO, MONOLICIE!"
To że Monolitu to jakby nie ruszyło to inna sprawa... ;)
– Tato, dlaczego nie możemy jechać z tobą?
– (do siebie) Bo jesteś mortalem, synku, a ja nie lubię paradoksu.
Awatar użytkownika
margarita
Stalker

Posty: 191
Dołączenie: 14 Gru 2011, 19:17
Ostatnio była: 21 Lis 2015, 21:28
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 129

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez Daniłła w 26 Lut 2012, 17:47

Jeśli o mnie chodzi to najbardziej nie cierpie "Powinności"
Ponieważ jest to banda głupich trepów, którzy denerwują mnie swoimi poglądami i fanatyzmem, a do tego zamierzają zniszczyć Zonę która stanowi źródło dochodów wielu naszych braci Stalkerów.
Awatar użytkownika
Daniłła
Kot

Posty: 6
Dołączenie: 26 Lut 2012, 16:44
Ostatnio był: 10 Mar 2012, 18:46
Miejscowość: Dolina Mroku
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 0

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez ŁowcaChimery w 26 Lut 2012, 17:58

Bandyci-oskubią z wszystkiego każdego Stalkera ,nie ważne żywy czy nie :mad: :mad:

ŁowcaChimery
Wygnany z Zony

Posty: 10
Dołączenie: 23 Sty 2012, 18:28
Ostatnio był: 04 Mar 2012, 11:01
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: -7

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez Oliver w 26 Lut 2012, 20:40

Nie rozumiem jak nie można lubić wojska jest to najlepiej wyposażona niby frakcja. Co do powinności też są fajni bo próbują ogarnąć ten syf w zonie .Najemnicy nie dużo o nich wiemy ale są PRO. Bandyci Najgorsi patologia i wgl. z jakimiś cienkimi pukawkami na takich śmieci tylko amunicje marnować, popisują się że im się drzwi do hangaru zamykają i nie można im zrobić wjazdu na chate
Awatar użytkownika
Oliver
Kot

Posty: 27
Dołączenie: 13 Lut 2012, 12:57
Ostatnio był: 08 Lut 2013, 16:25
Miejscowość: Sosnowiec
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 1

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez Allistdead w 26 Lut 2012, 20:44

ŁowcaChimery napisał(a):Bandyci-oskubią z wszystkiego każdego Stalkera ,nie ważne żywy czy nie :mad: :mad:

Oskubanie trupa to w grach standard. Bohaterowi to wolno a bandycie nie?
Niemniej sam najbardziej bandytów właśnie nie lubię. Jak dla mnie są ucieleśnieniem powiedzenia: Człowiek człowiekowi wilkiem jest. Pasożyty z nich i tyle.
Nie lubię jeszcze wojskowych. Nie za to że do mnie strzelają ale za upierdliwy zwyczaj pojawiania się w najmniej odpowiednim momencie. Wracam sobie z laboratorium a tu się pojawia "komitet powitalny".
A najemnicy jakoś tak ładnie dawali się zabić :) Za to monoliciarze może i strzelają ale przynajmniej w jakimś celu (nie dopuścić nikogo do sarkofagu). Stuknięci są ale przynajmniej nie łażą się po całej Zonie. Powinność i Wolność? Nic nie mam do obu. Naukowcy? Poznałem aż dwóch więc ciężko powiedzieć (choć za jaja bym powiesił tych od eksperymentów, co doprowadziły do powstania Zony).
Awatar użytkownika
Allistdead
Stalker

Posty: 103
Dołączenie: 05 Sty 2012, 02:05
Ostatnio był: 19 Lis 2013, 07:31
Miejscowość: Wrocław
Kozaki: 15

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości