GSC ZAMKNIĘTE?!

Tutaj dyskutujemy w tematach, które nie pasują do żadnej części S.T.A.L.K.E.R.'a.
Regulamin forum
Chcesz zadać pytanie lub masz problem? Napisz w tym dziale, a Twój temat na pewno zostanie usunięty.

Re: GSC ZAMKNIĘTE?!

Postprzez pasztetmen w 10 Gru 2011, 17:35

Ja dla odmiany, po tym jak pojawiły się pogłoski o zwykłym przeniesieniu do nowej siedziby, od nowa zacząłem wierzyć w szczęśliwe zakończenie :)
Podobnie było przecież z serwisem GOG i w sumie chyba to podziałało.
Jeżeli jednak naprawdę GSC zostało zamknięte...no to...hm. Hm.
W sumie to wolę o tym na wszelki wypadek nawet nie myśleć ;p
pasztetmen
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 06 Mar 2010, 23:06
Ostatnio był: 10 Gru 2011, 18:27
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: PMm
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: GSC ZAMKNIĘTE?!

Postprzez Glaeken w 10 Gru 2011, 19:14

Kolejna niedobra informacja z wiarygodnego źrodła bowiem jest to wpis Aleksieja Sytjanowa - Lead Game Designera gry Stalker 2, klika godzin temu na swoim profilu na stronie vkontakte Sytjanow napisał:

"Stalker 2 zamknięto, zespół rozproszony, powody tego są zagadką również dla mnie, wydaje mi się jednak, że sprawa nie jest związana z tworzeniem czy wydaniem gry (popularne wersje), ponieważ zamknięto także projekt książkowy i linię ubrań. Dla wielu ludzi z zespołu to tragedia"

Źródło: http://vk.com/wall7554386_1054#/wall7554386_1054

Nadal jest to jednak informacja o charakterze NIEOFICJALNYM !
Awatar użytkownika
Glaeken
Administrator

Posty: 1034
Dołączenie: 16 Lip 2011, 17:53
Ostatnio był: 09 Mar 2024, 18:58
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 371

Re: GSC ZAMKNIĘTE?!

Postprzez Szpagin w 10 Gru 2011, 19:35

Teraz przestałem cokolwiek rozumieć. Stalker już teraz jest kultową marką na Wschodzie, po przeczytaniu komentarzy na wielu stronach internetowych zauważyłem, że i na Zachodzie kojarzą serię. Jak już wcześniej pisano, gra przyniosła spory zysk. I tak zwyczajnie zamknąć? Nie, to nie ma sensu. Choć...

News na Ukranews.com był zwykłym faktoidem, efektem głuchego telefonu ("Podobno w Moskwie na Placu Czerwonym rozdają samochody..." - znacie ten kawał). Fani od razu rozpaczają. Gorzkie żale miłośników Stalkera dochodzą do GSC. I co robią Ukraińcy? Wykorzystuje w celach marketingowych! "Wrzućmy grafiki, dodajmy trochę fikcyjnych informacji i już mamy reklamę tanim kosztem". Mam nadzieję, że tak właśnie było...
Image
Awatar użytkownika
Szpagin
Legenda

Posty: 1187
Dołączenie: 26 Wrz 2009, 11:39
Ostatnio był: 15 Gru 2021, 23:24
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 238

Re: GSC ZAMKNIĘTE?!

Postprzez Lucjusz w 10 Gru 2011, 19:44

Ja to mam w doopie, nie ma sensu siedzieć i się wczuwać jak baby w "na wspólnej". Pożyjemy zobaczymy, w poniedziałek się wyjaśni a na razie jest weekend i są ważniejsze sprawy niż zgadywanie czy GSC zamknęli czy nie. Gdyby ciotka wąsy miała to by wujka wy*ebała to tyle w temacie gdybania :wink:
...picie wódki to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości...

Za ten post Lucjusz otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Gizbarus, MatrixSTR, vandr.
Awatar użytkownika
Lucjusz
Ekspert

Posty: 705
Dołączenie: 04 Lis 2010, 20:08
Ostatnio był: 16 Kwi 2015, 16:33
Miejscowość: Bałuty
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 261

Re: GSC ZAMKNIĘTE?!

Postprzez Eleventh w 10 Gru 2011, 21:49

Czas mija, a GSC przemija...

Nie będe owijać w bawełnę, portal internetowy http://www.pc.ign.com podaje informacje dotyczące z S.T.A.L.K.E.R'a.
http://pc.ign.com/articles/121/1214389p ... id=ign1392

Poniżej umieszczam w spoilerze filmik z informacjami na temat S.T.A.L.K.E.R'a
:

[YouTube][http://www.youtube.com/watch?v=9ciQeRHn20w&feature=g-all/YouTube]



Czas na żałobę ?
Awatar użytkownika
Eleventh
Tropiciel

Posty: 202
Dołączenie: 15 Cze 2011, 16:07
Ostatnio był: 18 Lis 2020, 12:05
Miejscowość: Opalenica
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 77

Re: GSC ZAMKNIĘTE?!

Postprzez Piterxd w 10 Gru 2011, 22:12

Wszystko tak przeżywacie? :P Czekajcie na sprawdzoną informację a nie snujecie domysły...
Image
Awatar użytkownika
Piterxd
Przewodnik

Posty: 947
Dołączenie: 20 Sty 2008, 18:15
Ostatnio był: 06 Maj 2014, 22:05
Miejscowość: Braniewo
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 182

Re: GSC ZAMKNIĘTE?!

Postprzez kis104 w 10 Gru 2011, 22:47

W poniedziałek ukraińscy fani mają zamiar wyrazić swój manifest w sprawie zamknięcia GSC, przed biurem tegoż studia. Link do oryginału: http://gsc-fan.com/index.php?option=com ... Itemid=132
Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
Prawdziwy Stalker powinien zrobić w życiu trzy rzeczy:
1.Zabić chimerę.
2.Przetrwać emisję.
3.Wypić 5 kozaków czasie krótszym niż 3 minuty.
Awatar użytkownika
kis104
Łowca

Posty: 425
Dołączenie: 31 Maj 2010, 18:56
Ostatnio był: 17 Lip 2024, 18:33
Miejscowość: Prypeć
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 43

Re: GSC ZAMKNIĘTE?!

Postprzez włocho94 w 10 Gru 2011, 22:53

Nie ma co siać paniki zobaczymy może rzeczywiście nie zamkną. A jeśli te informację się potwierdzą że zamkną to może inne studio z tymi samymi pracownikami wezmą się za Stalkera 2
Awatar użytkownika
włocho94
Stalker

Posty: 72
Dołączenie: 13 Lis 2009, 15:56
Ostatnio był: 01 Paź 2023, 16:28
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 5

Re: GSC ZAMKNIĘTE?!

Postprzez Szpagin w 10 Gru 2011, 23:05

@Eleventh: informacje, na które się powołujesz, to wciąż te same plotki, o których mówi się od wczoraj. Powołują się tam na Siergieja Galenkina (jak się okazało - eks-pracownika 1C), który wiarygodnym źródłem nie jest. Dopóki Siergiej Grigorowicz lub Oleg Jaworski niczego nie potwierdzą, to wszystkie newsy są zwykłymi spekulacjami.

BTW: Wiedziałem, że będzie protest. Nie uważam, by GSC nie było świadome, że zamknięcie studia spotka się z (delikatnie mówiąc) negatywnym przyjęciem.
Image
Awatar użytkownika
Szpagin
Legenda

Posty: 1187
Dołączenie: 26 Wrz 2009, 11:39
Ostatnio był: 15 Gru 2021, 23:24
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 238

Re: GSC ZAMKNIĘTE?!

Postprzez Gnuśny Wasyl w 10 Gru 2011, 23:07

No. To teraz chłopaki założą nowe studio i zaczną robić gry na komórki, bo to się bardziej opłaca. W końcu ile można robić jedną grę, kiedy cały świat podąża do przodu - z kasą? To tylko gra i nie ma co się załamywać, ku.rwa. Super.
A tak poza tym - jeśli nie mieli by studia zamknąć to po co to odkładanie do "monday"? Bo lipą zawiało i jakoś trza se ułożyć scenario na występ. Cienki koniec jak już pisałem. Takie zagrania to do amerykanini, nie do mnie, słowianina. Przygotowanie gruntu pod mający nadejść kataklizm, hę? Wszystko lubię, ale nie lubię jak wąż tupie.
I sorry za wynurzenia, ale to chyba ten dział? :-/
:wódka:

Za ten post Gnuśny Wasyl otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive vandr.
Awatar użytkownika
Gnuśny Wasyl
Stalker

Posty: 155
Dołączenie: 21 Cze 2010, 23:18
Ostatnio był: 04 Maj 2015, 22:58
Miejscowość: Prypeć, ul. Radosna 6/66
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 30

Re: GSC ZAMKNIĘTE?!

Postprzez RevaN[TM] w 10 Gru 2011, 23:15

Kurde, zamiast podać dzisiaj informacje czy będzie zamknięte czy nie, to tak przekładają co im to da? GÓ***
Chyba że jeszcze się zastanawiają nad tym "zamknięciem" firmy. ;0
No nic rano wstanę to może jakiś news nt."zamknięcia" zobaczę :)
:wódka:
Awatar użytkownika
RevaN[TM]
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 10 Gru 2011, 21:49
Ostatnio był: 12 Gru 2011, 17:40
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: GSC ZAMKNIĘTE?!

Postprzez zourv w 11 Gru 2011, 16:22

Powody mogą być różne,

-Moze wystapil jakis konflikt w firmie.

-Moze ktoś zaproponowal przejęcie studia, ale pod pewnymi warunkami np. redukcja oryginalnego zespolu i obsadzenie stanowisk swoimi ludzmi. Wlasciciele zamykaja więć GSC zwalaniaja wszystkich, pozniej zkladaja GSC2 już należące do jakiejs wiekszej growej wytwórni i kontyynuja prace.

-Moze wlasciciele (mając swiadomosc ze produkcja STALKERA2 nie idzie tak jak powinna) dostali obietnice grubej kasy za prawa do marki stalker. Zamykaja studio, zwijają interes, sprzedają prawa do gry.

-Może poprostu skonczyly sie fundusze wydane na zbyt wiele projektów, z których zyski bedzie dopiero po pewnym czasie (wersje konsolowe, ubrania, film).

-Moze dowiemy sie ze GSC laczy sie z innym studiem na Ukrainie i poprostu bedzie to nowy lepszy większy producent. ( nowa nazwa wiekszy zespół, nowe pomysły ;)

To takie moje spekulacje, dziwne i najbardziej niepokojące jest to, że powiązane projekty też zostały przerwane czyli nie chodzi o samego STALKERA 2. Wszystko wyjasni sie w poniedzialek.
zourv
Kot

Posty: 8
Dołączenie: 15 Paź 2011, 11:08
Ostatnio był: 25 Cze 2012, 15:39
Frakcja: Bandyci
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości