GSC ZAMKNIĘTE?!

Tutaj dyskutujemy w tematach, które nie pasują do żadnej części S.T.A.L.K.E.R.'a.
Regulamin forum
Chcesz zadać pytanie lub masz problem? Napisz w tym dziale, a Twój temat na pewno zostanie usunięty.

Re: GSC ZAMKNIĘTE?!

Postprzez Gnuśny Wasyl w 09 Gru 2011, 22:46

Czipi napisał(a):internetowy sklep GSC z akcesoriami stalkera wciąż działa

No, bez względu na to, co się stało, to by było akurat dziwne. Sklep to sklep: kasa leci.
Ale pewnie marudzę a jutro się okaże, że za 5 lat będzie nasz ukochany S2.
:wódka:
Edit: swoją drogą to a dziw bierze, że nikt jeszcze nie wymyślił jakiegoś figurkowego Stalkera.
Ostatnio edytowany przez Gnuśny Wasyl, 09 Gru 2011, 22:48, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
Gnuśny Wasyl
Stalker

Posty: 155
Dołączenie: 21 Cze 2010, 23:18
Ostatnio był: 04 Maj 2015, 22:58
Miejscowość: Prypeć, ul. Radosna 6/66
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 30

Reklamy Google

Re: GSC ZAMKNIĘTE?!

Postprzez Czipi w 09 Gru 2011, 22:47

Każdy stara się teraz chwytać jakieś fakty z internetu, żeby podsycać ogień nadzieji na kiepski sucharek GSC...

EDIT:

Gnuśny Wasyl napisał(a):Edit: swoją drogą to a dziw bierze, że nikt jeszcze nie wymyślił jakiegoś figurkowego Stalkera.


Spoczo stary, w środę mam spotkanie z autorem projektu gry planszowej stalkera "Strefa Emisji" i mam zamiar zaangażować się w ten projekt, jeśli zostanę poproszony o współpracę, ale to troche odbiega od wątku, więc póki co ucinam temat. :P
Najlepsza gra przygodowa, nie ściemniam ->Image
Awatar użytkownika
Czipi
Tropiciel

Posty: 355
Dołączenie: 27 Paź 2009, 20:57
Ostatnio był: 25 Sie 2024, 10:24
Miejscowość: Gdańsk
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 51

Re: GSC ZAMKNIĘTE?!

Postprzez Glaeken w 09 Gru 2011, 23:04

Źródłem zamieszania jest ten artykuł: http://ukranews.com/ru/news/ukraine/2011/12/09/59663

Pod nim w komentarzach PONOĆ sam Jaworski (PR dyrektor GSC) i Grigorowicz (szef GSC) piszą aby nie wierzyć w te brednie, bo sytuacja nadal jest bez zmian i że rzekomo screenshoty które wypłynęły są fakem.

POCZEKAJCIE NA OFICJALNY KOMENTARZ STUDIA GSC !
Ostatnio edytowany przez Glaeken, 09 Gru 2011, 23:14, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
Glaeken
Administrator

Posty: 1034
Dołączenie: 16 Lip 2011, 17:53
Ostatnio był: 09 Mar 2024, 18:58
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 371

Re: GSC ZAMKNIĘTE?!

Postprzez Gnuśny Wasyl w 09 Gru 2011, 23:13

Czipi napisał(a):"Strefa Emisji"

No. Swego czasu kochałem figurki - akcja w realu na 2 minuty, a grało się całą nockę. Powodzonka życzę. Podeślij jakieś foty, albo co.
Spadam gierczyć - nic tu po nas, Panowie. I tak zrobią, co zechcą. Szkoda ino, że to wszystko tak jakoś głupawo wyszło - nic porządnego, żadnej zapory na "kłamliwe" texty, tylko dopiero po jakimś czasie usuwanie, niepewność, ino komentarze... Nawet CDA zdążyło o tym nabazgrać. Żadnego sprostowania z prawdziwego zdarzenia... Żadnej chęci do pokazania się, że jednak mamy cuś i będzie git. Tak się nie robi.
Jeśli to koniec GSC to w wyjątkowo marnym stylu. A jak nie to widać mają ważniejsze sprawy, niż chęć zadbania o swój image, który jakby nie patrzeć jest ważny w takim biznesie, inaczej niż poprzez: "nie".
W obu przypadkach zjechali u mnie strasznie. Ale kogo to, kur.wa, obchodzi co ja myślę. Ich chyba nie.
:wódka:

Uwagi moderatora:

Nie omijaj cenzury przez wstawianie kropek, bo nie nadążam zamykać raportów. - Soviet
Awatar użytkownika
Gnuśny Wasyl
Stalker

Posty: 155
Dołączenie: 21 Cze 2010, 23:18
Ostatnio był: 04 Maj 2015, 22:58
Miejscowość: Prypeć, ul. Radosna 6/66
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 30

Re: GSC ZAMKNIĘTE?!

Postprzez Bambosz107 w 09 Gru 2011, 23:23

Jak ja kocham być na bieżąco, wchodzę tu od święta w sumie, ale jak wejdę, to już musi być jakieś wydarzenie, wchodzę dzisiaj i co widzę? GSC zamknięte. Ja mam po prostu skromną nadzieję że to jakiś nietrafiony trolling, poczekajmy na jakiś oficjalny komentarz, albo co.
Go Go Power Rangers!!
Awatar użytkownika
Bambosz107
Legenda

Posty: 1280
Dołączenie: 10 Maj 2009, 21:50
Ostatnio był: 15 Cze 2022, 20:42
Miejscowość: Tarnów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 87

Re: GSC ZAMKNIĘTE?!

Postprzez Afrose w 09 Gru 2011, 23:26

Taa takie gadanie tak czy nie. Co wam to da. Poczekamy zobaczymy.
Chociaż wolałbym wiedzieć odrazu czy to prawda czy nie :\
Awatar użytkownika
Afrose
Tropiciel

Posty: 229
Dołączenie: 04 Lis 2010, 16:10
Ostatnio był: 16 Lip 2019, 18:35
Miejscowość: Stacja "PROSPEKT MIRA"
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 54

Re: GSC ZAMKNIĘTE?!

Postprzez wobes w 09 Gru 2011, 23:32

For about a few months, this was just a rumour. But it seems like, it became the sad truth: GSC Game World will shut down due to serious financial problems. That also means, the development of S.T.A.L.K.E.R. 2 is cancelled. It isn't clear so far if GSC will sell their rights on the 'S.T.A.L.K.E.R.' brand to an other studio, though. We will of course, keep up this page and keep you informed about any updates.


http://www.facebook.com/stalkercommunity

Choć to też nie jest oficjalne źródło...
wobes
Tropiciel

Posty: 219
Dołączenie: 22 Sie 2010, 20:20
Ostatnio był: 31 Mar 2015, 00:50
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 38

Re: GSC ZAMKNIĘTE?!

Postprzez impulse_101 w 09 Gru 2011, 23:36

Ci co czekali na SoC powinni być już zahartowani i wiedzieć ze do S2 poprowadzi nas kreta droga :E
Tak na marginesie te arty są genialne, bez względu czy to fanowski czy od GSC chociaż sadza po profesjonalizmie raczej tych drugich.
Image
Awatar użytkownika
impulse_101
Legenda

Posty: 1305
Dołączenie: 20 Sty 2009, 16:47
Ostatnio był: 08 Lut 2020, 16:44
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Viper 5
Kozaki: 275

Re: GSC ZAMKNIĘTE?!

Postprzez KoweK w 09 Gru 2011, 23:52

Junx napisał(a):Potwierdziło się najgorze @ fasolaks ze stalkerteam.pl znalazł tą złą wiadomość :| :-/ :mad:

Dziękuję, dalej nie czytam. Poczekam na info od samego GSC.

Wg mnie to trolling i nic więcej. Początek kampanii reklamowej i zrobienie szumu wokół S2. Przecież serial i film w produkcji, no i oczywiście sama gra! Nie wierzę, że nikt S.T.A.L.K.E.R.'a wydać nie chce na konsole.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5662
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 20 Wrz 2024, 13:41
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: GSC ZAMKNIĘTE?!

Postprzez djcycu w 10 Gru 2011, 00:10

Ale guffffno. Nie uwierzę póki nie zobaczę od GSC oficjalnego posta, wiadomości i innych pierdół. Dla mnie Twitter to kolejny plotkotwórca niczym facebook i inne ścierwa. Nie robili by sobie jaj z nas graczy bo naprawdę jak się cycek w****i to źle będzie :D Concept Arty świetne... Ale poznając kilka szczegółów m.in kombajn Niva SK5M oraz coś co nawet nie przypomniało Białorusi 82 zaczynam polemizować że to mogą być tylko wizje graczy... Laboratoria coś też za czyste no i te ghillie suity coś mnie irytują :) Egzo robi wrażenie tak samo jak inne kombinezony lecz wydaje mi się że to tylko fanarty :)
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: GSC ZAMKNIĘTE?!

Postprzez KoweK w 10 Gru 2011, 00:13

Mi też się wydaje, że mogą to być fan-art, przynajmniej niektóre. Ostatni concept-art już dawno krążył po sieci. Widziałem nawet jego część w sygnaturze któregoś z użytkowników.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5662
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 20 Wrz 2024, 13:41
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: GSC ZAMKNIĘTE?!

Postprzez Wheeljack w 10 Gru 2011, 00:20

Nie wiem po co sracie ogniem o jakieś newsy z dupy wzięte, GSC potwierdziło oficjalnie? Jak potwierdzi to dopiero wtedy srajcie.
Awatar użytkownika
Wheeljack
Administrator

Posty: 1919
Dołączenie: 13 Kwi 2009, 18:52
Ostatnio był: 11 Wrz 2024, 15:46
Miejscowość: Fraktal
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 725

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości