Legalizacja narkotyków

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Jesteś za legalizacją?

Tak, wszystkich narkotyków
16
8%
Tak, ale tylko tych miękkich
85
44%
Nie jestem
93
48%
 
Razem głosów : 194

Re: Legalizacja narkotyków

Postprzez kapucha w 10 Paź 2011, 21:52

Od razu mówię że offtop, a nawet daje w spojlerze żeby nie było widać i żeby nikomu nie przeszkadzało :wink:

:

Tak na serio, to o ch*j wam chodzi z tym ziołem? Jak dla mnie wygląda to na jakieś ułomne kozaczenie i szukanie dziury w całym. Jak już tak się przy tym upierasz, to nie chwal się tym na lewo i prawo, pokazując tym swoją domniemaną za**bistość. Po co wam to, macie alkohol, nie wystarczy? Jak już było wspomniane, państwo ma w dupie całą tą legalizację, są ważniejsze sprawy do naprawienia. Bo ostatnio coś się to zrobiło to modne i coraz bardziej wkur*ia! Ludzie, dyskusja dyskusją, ale tutaj wyszło jakieś gó*no! Każdy ma swoją rację i niech się jej trzyma, a nie wmawia ją innym.


Przepraszam, musiałem to z siebie wyrzucić, już się nie udzielam.

Za ten post kapucha otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Tajemniczy.
kapucha
Łowca

Posty: 400
Dołączenie: 09 Kwi 2011, 13:53
Ostatnio był: 01 Lut 2015, 22:11
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: F1 Grenade
Kozaki: 94

Reklamy Google

Re: Legalizacja narkotyków

Postprzez Method w 10 Paź 2011, 22:05

Kto będzie chciał brać narkotyki, zarówno miękkie jak i twarde to i tak będzie je brał, bo niekiedy dostęp do nich jest jak sam MS pisał łatwiejszy niż do alkoholu. Jeżeli siedzisz w domu i palisz zioło to nie ma różnicy czy jest legalne czy nie, najarasz się/ dasz sobie w żyłę, trochę Cię porzuca po pokojach i idziesz spać, nikomu nie przeszkadzasz. A jak się dajesz złapać bo niesiesz na imprezę prochy/ idziesz zjarany ulicą i wpada policja, to już jest głupota i na własne życzenie wpadasz.
Image
Awatar użytkownika
Method
Weteran

Posty: 561
Dołączenie: 16 Cze 2009, 21:32
Ostatnio był: 29 Mar 2022, 17:55
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 174

Re: Legalizacja narkotyków

Postprzez Tajemniczy w 11 Paź 2011, 20:48

Mnie zadziwia postawa wielu ludzi którzy uwierzyli że Palikot zalegalizuje marihuanę. Według mnie to nic innego jak kiełbasa wyborcza dla wyborców. Poza tym Palikot nie będzie koalicjantem z PO więc nawet nie warto o tym marzyć. Po wyborach będzie go jedynie interesowała władza a nie bajeczki które naobiecywał wyborcom podczas kampanii.
Awatar użytkownika
Tajemniczy
Monolit

Posty: 2188
Dołączenie: 13 Sie 2010, 20:48
Ostatnio był: 14 Cze 2021, 19:41
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 517

Re: Legalizacja narkotyków

Postprzez Terminus w 11 Paź 2011, 20:50

Dlaczego nie będzie koalicjantem? Pochodzi z PO, sponsorował PO, dzisiaj zapowiedział, że będzie popierał rząd Tuska...
CREDO [łac. Wierzę]
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

Re: Legalizacja narkotyków

Postprzez Wheeljack w 11 Paź 2011, 20:54

Odbiegacie od tematu milordowie, za 5 minut otworzę temat. :E
I żebym nie widział offtopu, bo bedom warny, karne jeże i przepisywanie zeszytów.

Uwagi moderatora:

Niech sobie gadają. Nie bądź jak atik, że nic nie czytasz całego tematu, a najchętniej byś wsio zamykał. // Skąd wiesz, że nie czytam? :E // I tak cie zbijom!
Awatar użytkownika
Wheeljack
Administrator

Posty: 1920
Dołączenie: 13 Kwi 2009, 18:52
Ostatnio był: 29 Wrz 2024, 20:51
Miejscowość: Fraktal
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 725

Re: Legalizacja narkotyków

Postprzez xionc w 11 Paź 2011, 22:39

Co to znaczy "Palikot zalegalizuje maryche"? Przyjdzie i powie: dobra od dzisiaj wszyscy moga jarać trawe a ja będe pierwszy i wyciągnie blety, materiał i ukręci w sejmie lolka? Widze że niektórych naprawde uwiera to że Palikot wjechał do sejmu na trzecim miejscu, zaśmierdziało mi konserwowymi fanatykami i frondą.
Image

Za ten post xionc otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Tajemniczy.
Awatar użytkownika
xionc
Przewodnik

Posty: 906
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:33
Ostatnio był: 19 Lip 2022, 20:36
Miejscowość: Zg-c
Kozaki: 171

Re: Legalizacja narkotyków

Postprzez Terminus w 11 Paź 2011, 23:39

Hmmm... Nie wiem xionc o kogo Ci chodzi z tą "frondą"? Oczywiście Palikot ani nikt inny nie mający większości parlamentarnej i woli politycznej nie przeprowadzi takich zmian w prawie odnośnie lekkich narkotyków.

A sam Palikot to tylko inteligentny pozer. Nie dostrzegam głębszej wizji w tym co robi. A jeżeli coś mnie w nim przeraża to ewidentnie lewicowe poglądy w zakresie gospodarki, jakie prezentował np. w trakcie internetowej debaty z Korwinem-Mikke. Dla mnie mimo tego, że wywodzi się z werbalnie liberalnego gospodarczo PO to prezentuje jednak poglądy na funkcjonowanie państwa zbieżne z socjaldemokratycznymi SLD i PiS...
CREDO [łac. Wierzę]
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

Re: Legalizacja narkotyków

Postprzez xionc w 11 Paź 2011, 23:54

Facet jest przedsiębiorcą i nie mam tu na myśli kiosku z gazetami i majtkami więc raczej trudno mi uwierzyć że jest świętym mikołajem co by rozdawał budżetową kase.
Image
Awatar użytkownika
xionc
Przewodnik

Posty: 906
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:33
Ostatnio był: 19 Lip 2022, 20:36
Miejscowość: Zg-c
Kozaki: 171

Re: Legalizacja narkotyków

Postprzez Terminus w 12 Paź 2011, 00:03

xionc pochodzę z lubelszczyzny i co nieco znam historię jego działalności gospodarczej [np. postawienie na nogi lubelskiego Polmosu -obecnie własność byłej żony], więc nie musisz mi przedsiębiorcy tłumaczyć czego przedsiębiorca by nie robił.
Jednak Palikot mówił to co mówił o prywatyzacji o państwowych szpitalach itp. a co ja słuchałem z niejakim osłupieniem i od tego czasu zachowuję do niego dystans. Nie z przyczyn światopoglądowych, tylko gospodarczych.
CREDO [łac. Wierzę]
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

Re: Legalizacja narkotyków

Postprzez Megantereon w 13 Paź 2011, 16:06

Ja pozwolę sobie wrócić do tematu i napiszę tak, aktualnie mam serdecznie dość latających po ulicy nawalonych dzieci, nastolatków i dorosłych z gównem zamiast mózgu i dewastujących mienie publiczne takie jak przystanki, budki telefoniczne, ławki, kosze na śmieci i w sumie wszystko co się tym delikwentom nasunie pod ręce a raczej nogi. Nie wspomnę że już teraz na naszych ulicach nie jest za bezpiecznie dzięki w/w osobnikom. Ja osobiście już dwa razy w życiu naciąłem się na w/w problem i aktualnie zawsze jestem zaopatrzony w dobry gaz żelowy na wszelki wypadek, nigdy nie wiadomo kiedy się może przydać, i nie będę ukrywał ani zgrywał jakiegoś Rambo dzięki temu że mam go pod ręką czuję się bezpieczniej i pewniej na ulicy. Najgorsze są nawalone grupki, gdyż w tedy wszyscy standard bujanie na boki i wielkie kozaczenie oraz szukanie zaczepki. Oczywiście sytuacja diametralnie się zmienia gdy spotykamy jednego delikwenta z tej grupki parę dni później ale już bez obstawy kolegów :E

Reasumując jestem zdecydowanie przeciwny legalizacji jakichkolwiek narkotyków czy to tych lekkich czy tych ciężkich czy jeszcze jakichś tam. W zupełności wystarczy mi to co jest teraz, czyli to co opisałem powyżej i nie potrzebuję jeszcze do tego dodatkowo tego samego tylko w wydaniu "po narkotykach"......

Za ten post Megantereon otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive kapucha, Tajemniczy.
Awatar użytkownika
Megantereon
Kot

Posty: 21
Dołączenie: 06 Paź 2011, 00:08
Ostatnio był: 06 Mar 2012, 03:03
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 15

Re: Legalizacja narkotyków

Postprzez szczypiorofix w 13 Paź 2011, 17:23

Zdecydowanie nie. A czemu? Po prostu mnie to nie kręci ( a próbowałem parę razy, żeby nie było) i uważam, że nic dobrego z tej legalizacji nie będzie. Zrobią i tak co będą chcieli. Ci co teraz palą, ćpają itp. i tak dalej będą to robić, czy ktoś zalegalizuje narkotyki czy nie. Moim zdaniem, po legalizacji będzie jeszcze więcej naćpanych małolatów na ulicach, w szkołach itp. Jestem przeciwny, ale oczywiście każdy ma prawo mieć swoje zdanie na ten temat.
"Pewnego pięknego październikowego poranka Umierająca Ziemia połknęła własne bebechy i zmarła w konwulsjach" - Opowieść Poety: Pieśń Hyperiona.
Awatar użytkownika
szczypiorofix
Tropiciel

Posty: 267
Dołączenie: 20 Cze 2011, 20:50
Ostatnio był: 26 Sty 2017, 14:03
Miejscowość: Wawa
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 44

Re: Legalizacja narkotyków

Postprzez Universal w 13 Paź 2011, 17:58

A po co próbowałeś kilka razy? Mi raz nie smakował barszcz w przedszkolu, to go do dzisiaj nie jem.

Zakaz zażywania narkotyków jest jak hamerykańska prohibicja - i tak kto chce, ten będzie ćpać, palić, wąchać, kręcić i wstrzykiwać. Więc jeżeli nie macie problemów typu "czy mi starczy do pierwszego", a zajmujecie się legalizacją, to gratuluję wysokiego poziomu życiowego. No ale to łatwiejszy temat, zdecydowanie. Albo tak, albo nie, nie ma opcji "jak?".
Język kłamie głosowi, a głos myślom kłamie; myśl z duszy leci bystro, nim się w słowach złamie.
Awatar użytkownika
Universal
Monolit

Posty: 2614
Dołączenie: 21 Lip 2010, 17:54
Ostatnio był: 09 Cze 2024, 23:33
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1052

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości