Ulubiony Mutant

Tutaj dyskutujemy w tematach, które nie pasują do żadnej części S.T.A.L.K.E.R.'a.
Regulamin forum
Chcesz zadać pytanie lub masz problem? Napisz w tym dziale, a Twój temat na pewno zostanie usunięty.

Który mutant jest twoim ulubieńcem.

Pijawka
177
35%
Nibyolbrzym
26
5%
Nibypies
18
4%
Mięsacz
24
5%
Dzik
10
2%
Poltergeist
10
2%
Chimera
43
9%
Burer
23
5%
Snork
109
22%
Kontroler
62
12%
 
Razem głosów : 502

Re: Ulubiony mutant

Postprzez Morda w 16 Sie 2011, 21:09

Ja lubie poltergeist, ponieważ występuje rzadko,występuje w x18 i naparza w mnie przedmiotami.Czuć klimat.A pierwsze spotkanie:wywaliłem 2 magazynik,nie ubiłem go.Wziąłem shootgan'a z 6 pociskami w komorze (nie pamiętam nazwy broni) jeden strzał i ubity
Morda
Kot

Posty: 7
Dołączenie: 11 Sie 2011, 19:56
Ostatnio był: 13 Wrz 2011, 20:10
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Ulubiony mutant

Postprzez ławca snorków w 18 Sie 2011, 12:29

A moim ulubionym mutantem jest snork.Dlaczego?,nie wiem :D

ławca snorków
Wygnany z Zony

Posty: 19
Dołączenie: 17 Sie 2011, 13:28
Ostatnio był: 14 Sie 2012, 11:38
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: -11

Re: Ulubiony mutant

Postprzez Mrukler-myśliwy w 18 Sie 2011, 12:35

Ja nie lubię mutantów jako mutantów, ale jako adrenalinkę i wyzwanie :idea:
Jestem Najemnikiem. Tylko ten jest moim wrogiem, który przeszkadza mi w robocie.
Awatar użytkownika
Mrukler-myśliwy
Kot

Posty: 15
Dołączenie: 18 Cze 2011, 11:03
Ostatnio był: 08 Wrz 2011, 18:21
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 1

Re: Ulubiony mutant

Postprzez Piterxd w 19 Sie 2011, 18:41

O to te, które najbardziej mi przypadły do gustu - pijawka (za wyskakiwanie "znienacka"), chimera (za siłę i dalekie ataki), kontroler (klimatyczne jęki gdy jest w pobliżu), zombie (maziiii :E)
Image
Awatar użytkownika
Piterxd
Przewodnik

Posty: 947
Dołączenie: 20 Sty 2008, 18:15
Ostatnio był: 06 Maj 2014, 22:05
Miejscowość: Braniewo
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 182

Re: Ulubiony mutant

Postprzez Komendant w 21 Sie 2011, 00:06

Moim ulubionym mutantem jest pijawka.
To trudny przeciwnik, mogący zaskoczyć niejednego weterana. Niewidzialna, szybka, trudna do ubicia i mocna w ataku. Pijawka jest bardzo klimatycznym stworem, moim zdaniem wspaniale wpasowała się w klimaty stalkera.
Dodatkowym smaczkiem są efekty dźwiękowe obecne przy ataku "Drakuli Zony". Nic tylko usiąść, podłączyć słuchawki i o dwunastej w nocy zacząć grać :) .
Komendant
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 17 Sie 2011, 22:28
Ostatnio był: 05 Lip 2014, 17:32
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 4

Re: Ulubiony mutant

Postprzez Daro93 w 22 Sie 2011, 20:32

Mimo iż nie poznałem większości mutantów ponieważ dopiero jestem w trakcie przechodzenia gry to najbardziej przypadł mi do gustu Kontroler. Dlaczego? A dlatego że nie jest aż tak straszny jak inne mutanty :wink:
Image

Za ten post Daro93 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Nikodem.
Awatar użytkownika
Daro93
Kot

Posty: 10
Dołączenie: 20 Sie 2011, 17:30
Ostatnio był: 11 Cze 2012, 21:17
Miejscowość: Prypeć
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 2

Re: Ulubiony mutant

Postprzez Pietia Chudy w 26 Sie 2011, 14:19

Pijawka - za te oczekiwanie, gdzieś w Dziczy: "przyleziesz pokrako po zachęcającym strzale czy mam, k... po ciebie pójść?", żyłka myśliwska gra, bo zaraz z rykiem przylecą błyszczące oczka (a może z drugiej strony skradają się drugie?), wreszcie jest na co wywalić trochę amunicji z Vipera (padłata broń, nadaje się tylko do tłuczenia stad rodentów albo tak po magazynku na pijawę - taki OT)
A wszystko to dlatego, że 20-25% odstrzelonych jest pośmiertnymi dawcami macek, za które Sacharow bez szemrania płaci 3 tysie z groszami. Naprawdę opłacalny mutant :-D

Najbardziej zaś nie lubię nibypsów (b. agresywne ścierwa, zadają duże obrażenia, trudno te cholerne szopowate ubić i żadnych zwrotów za amunicję ;-/)
"W Zonie i bez ciebie cudów nie brak"
"Żeby zrozumieć, co tu jest napisane, trzeba być magistrem biologii"
"Podobno macki pojawki przynoszą szczęście. Pijawce jakoś nie przyniosły"
"Miałeś już do czynienia z pijawkami, prawda? Jeśli nie, chcemy żeby to nastąpiło. Niestety nie mogę zdradzić Ci sekretów dotyczących eksperymentu. Poza tym chyba i tak źle by to wpłynęło na Twoją psychikę".
Awatar użytkownika
Pietia Chudy
Stalker

Posty: 89
Dołączenie: 22 Lip 2011, 13:46
Ostatnio był: 24 Mar 2024, 17:26
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 27

Re: Ulubiony mutant

Postprzez Tajemniczy w 26 Sie 2011, 18:44

Pijawka- mutant idealny do Zony- szybki, prawie niewidzialny i bardzo klimatyczny. Nienawidzę natomiast snorków. Biegają jak opętane i trudno je trafić :E .
Awatar użytkownika
Tajemniczy
Monolit

Posty: 2188
Dołączenie: 13 Sie 2010, 20:48
Ostatnio był: 14 Cze 2021, 19:41
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 517

Re: Ulubiony mutant

Postprzez FluDarius w 11 Wrz 2011, 16:51

Oczywiście pijawka na początku przygody może nawet przerazić inteligentny no i oczywiście najbardziej wnerwiający mutant :E
FluDarius
Kot

Posty: 11
Dołączenie: 11 Wrz 2011, 15:39
Ostatnio był: 28 Wrz 2011, 19:00
Miejscowość: BP
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 0

Re: Ulubiony mutant

Postprzez Spyrok w 16 Paź 2011, 11:46

Według mnie najlepszym mutantem jest chimera (wycięta z gry). Mutant ten jest bardzo klimatyczny i idealnie pasuje do pierwszej części rozgrywki.

Również bardzo mi się podobają dziki, koty (wycięte z gry) i psy- są to po prostu najbardziej naturalne mutacje w Zonie, a zarazem bardzo fajnie zrobione.
Jak wie ktoś w jaki sposób zmodyfikować program acdc.pl tak aby otwierał all.spawn z "czystej gry" (to znaczy bez żadnych patchów) to niech napisze mi na pw. Opcjonalnie może być też podanie innej wersji acdc.pl, która mi otworzy ten spawn. Próbuję zespawnować mutanty, ale mam zamiar nie instalować patchów.
Spyrok
Stalker

Posty: 72
Dołączenie: 11 Wrz 2011, 16:38
Ostatnio był: 29 Paź 2012, 19:36
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: F1 Grenade
Kozaki: -2

Re: Ulubiony mutant

Postprzez kis104 w 16 Paź 2011, 22:39

Ogólnie to po pierwszym przejściu gry nie nawidziłem mutantów ;D ale z każdym kolejnym zacząłem coraz bardziej się zakochiwać w walce z nimi. Oczywiście moi ulubieńcy to:
1.Poltergeistr - głównie za swą tajemniczość i moce parapsychiczne. Nie jest też taki bardzo trudny do ubicia jeśli się czuje gdzie trzeba strzelać.
2.Snork - za to w jaki sposób programerom z GSC udało się przestawić zmutowanego, degenerata STALKERA. Jako zabłąkanego, nieradzącego sobie z samym sobą outsidera. Polecam obserwowanie z lornetki. A walkę w nocy ze stadem jeszcze bardziej ! Pikawa skacze za wysoko ... ;D
3.Pijawka- bo kocham z nimi walczyć. Ten dźwięk i świecące w ciemności oczy.. mmmmmm ;D
4.Kontroler - za... całokształt. Świetny mutant po prostu nie wiem za co dokładnie, ale go uwielbiam. Może za pewną akcję w CoPie: "Ka-ka-ka- kantralier ..." :D
5.Chimera - ech co tu dużo mówić, wielka piękność i zabójczo ciężka do ubicia, ale wspaniała ;D

A burera nienawidze za to, że wyrzuca bronie, a potem Bóg wie ile czasu minie zanim ją znajdę. Chlip... raz tak zgubiłem RPD...
Prawdziwy Stalker powinien zrobić w życiu trzy rzeczy:
1.Zabić chimerę.
2.Przetrwać emisję.
3.Wypić 5 kozaków czasie krótszym niż 3 minuty.
Awatar użytkownika
kis104
Łowca

Posty: 425
Dołączenie: 31 Maj 2010, 18:56
Ostatnio był: 17 Lip 2024, 18:33
Miejscowość: Prypeć
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 43

Re: Ulubiony mutant

Postprzez Spyrok w 21 Paź 2011, 20:58

Moim najbardziej ulubionym mutantem jest chimera, która według mnie jest bardzo klimatyczna, szybka, dopracowana, a momentami przerażająca. Dorównuje ona najlepszym mutantom i idealnie pasuje do pierwszej części gry.

Uwagi moderatora:

Pisałeś już o tym dwa posty wcześniej...
Jak wie ktoś w jaki sposób zmodyfikować program acdc.pl tak aby otwierał all.spawn z "czystej gry" (to znaczy bez żadnych patchów) to niech napisze mi na pw. Opcjonalnie może być też podanie innej wersji acdc.pl, która mi otworzy ten spawn. Próbuję zespawnować mutanty, ale mam zamiar nie instalować patchów.
Spyrok
Stalker

Posty: 72
Dołączenie: 11 Wrz 2011, 16:38
Ostatnio był: 29 Paź 2012, 19:36
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: F1 Grenade
Kozaki: -2

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość