Ulubiony Mutant

Tutaj dyskutujemy w tematach, które nie pasują do żadnej części S.T.A.L.K.E.R.'a.
Regulamin forum
Chcesz zadać pytanie lub masz problem? Napisz w tym dziale, a Twój temat na pewno zostanie usunięty.

Który mutant jest twoim ulubieńcem.

Pijawka
177
35%
Nibyolbrzym
26
5%
Nibypies
18
4%
Mięsacz
24
5%
Dzik
10
2%
Poltergeist
10
2%
Chimera
43
9%
Burer
23
5%
Snork
109
22%
Kontroler
62
12%
 
Razem głosów : 502

Re: Ulubiony mutant

Postprzez Janko1314 w 27 Maj 2011, 20:52

Snork :) Fajny wygląd , zwinność , dobrze walczy i świetnie wygląda w 'słoniku' ;P
Jeśli chcesz pokoju, szykuj się na wojnę!
Awatar użytkownika
Janko1314
Kot

Posty: 39
Dołączenie: 24 Gru 2009, 01:23
Ostatnio był: 14 Sie 2011, 22:02
Miejscowość: Stargard Szczeciński
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 1

Reklamy Google

Re: Ulubiony mutant

Postprzez Bochen96 w 29 Maj 2011, 17:37

Snorki, pijawy i Kontrolerzy.
Najbardziej boję się snorków, bo idziesz a tu na ciebie nagle skacze taki gość w "słoniku". Kontrolerów się nie wiem czemu nie boje, ale pierwsze spotkanie z pijawą dobrze zapamiętam ;d
Image
Awatar użytkownika
Bochen96
Kot

Posty: 12
Dołączenie: 29 Maj 2011, 17:19
Ostatnio był: 13 Cze 2012, 16:59
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 2

Re: Ulubiony mutant

Postprzez kapucha w 29 Maj 2011, 18:19

Ja jako Stalker nie lubię mutantów. Ale lubię je zabijać :E.

Najlepszy dla mnie jest kontroler, bo fajnie zrobiony i nie tyle groźny co upierdliwy. W wiosce w magazynach wojskowych nigdy nie mogłem go znaleźć i giąłem, lub ubijałem go dosłownie w ostatniej chwili. Jego największym plusem (a minusem dla mnie) jest duży "zasięg". Jak się wie gdzie jest to rozwalenie go to bułka z masłem, a nie wiedząc trzeba się trochę nagimnastykować. W jantarze, stoi obok transportera opancerzonego, przed wejściem do lab x16, a zaczyna oddziaływać już przy wejściu na teren kompleksu. A między mną a nim jest ok. 100 metrów i kilkadziesiąt zombiaków. Wiadomo, że zombiaki rozwala jeden celny strzał w banie, a na klatę wezmą ze dwa magi. Obraz się maże i co chwila zatacza jak po :wódka: i weź tu skutecznie ściągaj zombiaki :mad:. Zużycie apteczek drastycznie rośnie.

Ale jak się podejdzie do niego i zacznie ładować mu z bliska, to wydaje z siebie dziwne jęki :wink:. Jak by srał drutem kolczastym. Bardziej to śmieszne niż straszne, ale zanim się do niego podejdzie, to trzyma w niepokoju.

Za ten post kapucha otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Skowoo.
kapucha
Łowca

Posty: 400
Dołączenie: 09 Kwi 2011, 13:53
Ostatnio był: 01 Lut 2015, 22:11
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: F1 Grenade
Kozaki: 94

Re: Ulubiony mutant

Postprzez stalker417 w 06 Cze 2011, 21:23

Ja najbardziej lubię pijawe dlaczego? Po nie waż (dam przykład z CoP) idę sobie w nocy przechodzę przez bagna a tu nagle słup widzę że coś mnie a atakuje i śmierć(tak samo było w magazynach)
Awatar użytkownika
stalker417
Stalker

Posty: 74
Dołączenie: 17 Maj 2011, 21:04
Ostatnio był: 22 Cze 2015, 11:52
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 8

Re: Ulubiony mutant

Postprzez cep_bojowy w 19 Lip 2011, 20:53

Moim ulubionym mutantem jest pijawka bo ile razy bym nie grał w Stalka to zawsze mnie skurczybyk wystraszy. Czuje się napięcie kiedy słyszy się ten charakterystyczny oddech potwora zbliżającego się do nas.
Awatar użytkownika
cep_bojowy
Stalker

Posty: 99
Dołączenie: 18 Lip 2011, 12:52
Ostatnio był: 14 Lip 2014, 23:08
Miejscowość: R'lyeh
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 25

Re: Ulubiony mutant

Postprzez Upiór w 07 Sie 2011, 01:58

Pijawka. Pięknie zrobiona, najbardziej klimatyczny mutant Zony. Nigdy nie wiesz, skąd może zaatakować. Przy Pijawkach trzeba reagować szybko i zdecydowanie. Jak tylko usłyszy się to ich dyszenie... Dlatego je uwielbiam. Polecam wybrać się nocą do jakiegoś legowiska, mając na sobie kombinezon klasy średniej lub niskiej(dla hardkorów - bez pancerza. Wtedy to naprawdę trzeba pokazać umiejętności, jeden-dwa ciosy i Cię nie ma :D), bez noktowizora(latarka jest bardziej 'tró'), a za broń służyć powinien Wam tylko nóż. Pokonasz min. na weteranie Pijawkę w środku nocy, bez pancerza, z samą latarką latarką i nożem - to już jesteś prawdziwym Stalkerem i "Kozaki" to do schowka podrzucać Ci powinni. Szczególnie, jak będzie więcej niż jedna sztuka.
I coś cudownego: spróbujcie dokonać skrytobójstwa na pijawce(Np. na tej w Dziczy, bo ona lubi sobie pochodzić i wtedy fajniej jest). Przyczajcie się, obserwujcie ją, a potem przykucnięci skradajcie się, nie dajcie się zauważyć.. a potem wbijcie nóż w plecy albo już nawet odstrzelcie jej łeb z odległości metra...
Tak, kocham Pijawki.
Poza tym, lubię też Kontrolerów :D Fajnie zrobieni, niebezpieczni, klimatyczni. Na duże odległości sieją grozę, ale w zwarciu są praktycznie bezbronni, nóż jest na nich najskuteczniejszy ;D
Nibyolbrzymy też lubię. Choć zabawne ogółem, to w ograniczonej zaciemnionej przestrzeni, widziane dopiero jak blisko podejdą, w świetle osobistej latarki - potrafią napędzić konkretnego stracha:D ale z nożem to nie ma co się bawić. Zdecydowanie nie :D
"Dlatego - mimo druty, wieże i strażnice
Tam chcemy dotrzeć, gdzie nam dotrzeć zabroniono" - Jacek Kaczmarski, "Stalker"
Awatar użytkownika
Upiór
Kot

Posty: 39
Dołączenie: 02 Sie 2011, 23:40
Ostatnio był: 22 Lut 2013, 13:46
Miejscowość: Ghost Town
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 14

Re: Ulubiony mutant

Postprzez StrielokW w 07 Sie 2011, 02:22

Ulubiony mutant ? Hmm raczej najczęstszy zestaw podam . Pijawa , Poltregist i Grubasek :D Pijawka ponieważ to z pozorów głupi stwór , ale w raz z postępem gry zmienia się nastawienie. Pierwszy raz w podziemiach agropomu , trepy nadal nie wyłażą , więc muszę sam go załatwić . Wychodzę , widzę tylko jakąś smugę , strzelam do niej , i nagle wyskakuje taka obrzydliwa morda , i aż się poszczać można. Ale wyciągłem ulubioną broń : nóż. Dwa wbicia i padł. kamień mi spadł z serca. Myślę - I po kłopocie!-ale trepy wychodzą i dedam :facepalm: Poltregist bo jest niebezpieczny i jak ktoś nie widział jego wszystkich form to fajni się bawi. Nibyolbrzym to po prostu słodziutkie stworzenie :E A i mam pytanie : Czemu poltregist ma jakieś dziwne zdjęcie? Ja jestem lajkiem i wszystkich nie widziałem ale ten? W ogóle nie podobny do tego z X18 i z Magazynów.
Który z was jest Kolionem?
:

kolion ubezpiecza tyły :D
Awatar użytkownika
StrielokW
Kot

Posty: 7
Dołączenie: 05 Sie 2011, 23:03
Ostatnio był: 12 Sie 2011, 23:19
Miejscowość: Jantar
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 0

Re: Ulubiony mutant

Postprzez Gabriel w 07 Sie 2011, 12:19

Ja najbardziej to lubię pijawki i kontrolera. Chociaż są wkurzający to i tak zabawni...na swoje sposoby umierania, podczas których często przyjmują fajne pozy. Kontroler ma brzydki ryj i wygląda jak ciężarna matka a pijawka jak rozjechana przez autobus małpa z kalmarem na mordzie ale ja ich lubię.
ss_1_01-13-11_17-07-21_(l07_military).jpg
Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
Pamiętaj, by śmiać się z innych wpierw naucz śmiać się z własnych niedoróbek i nieczystości. Jeśli ktoś postrzega Cię jako idiotę, nie liczy się zdanie innych, bo dla innych będziesz zawsze zajebistszą osobą niż osoba wyzywająca Cię - ona z kolei będzie owym idiotą. Liczy się to za kogo ty się uważasz. Ciesz się wolnością i nie żyj pod mocą innych - poczuj smak zerwania kajdan.
Awatar użytkownika
Gabriel
Tropiciel

Posty: 234
Dołączenie: 02 Sie 2011, 10:00
Ostatnio był: 14 Gru 2011, 17:11
Miejscowość: dlzkcmsfj afgva rwet 9a/7
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 23

Re: Ulubiony mutant

Postprzez Rumcajs93 w 07 Sie 2011, 23:29

ja tam bardzo lubie Chimery - mądre to zwierzaki, a i jakie sprytne...
Ja Tu Tylko Sprzątam
:

Swierzbią Paluszki. Co ??
Awatar użytkownika
Rumcajs93
Łowca

Posty: 514
Dołączenie: 22 Lip 2011, 19:32
Ostatnio był: 19 Lut 2023, 12:57
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 86

Re: Ulubiony mutant

Postprzez Pijawol w 08 Sie 2011, 12:37

Taa, tylko, że w Cieniu nie ma Chimer...

Aj, przepraszam. Nie przeczytałem, że mutki z modów też dajemy. Ale tak na marginesie... Jak przedstawiacie potwory z modów, to dobrze by było napisać z jakiego. :wink:
Awatar użytkownika
Pijawol
Legenda

Posty: 1278
Dołączenie: 15 Wrz 2010, 16:52
Ostatnio był: Wczoraj, 13:19
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 313

Re: Ulubiony mutant

Postprzez ipp00 w 15 Sie 2011, 22:49

Ja najbardziej lubię pijawki. Nie wiem czemu ale są fajne :D
Awatar użytkownika
ipp00
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 15 Sie 2011, 22:31
Ostatnio był: 27 Sie 2011, 21:37
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 0

Re: Ulubiony mutant

Postprzez Wojas21 w 15 Sie 2011, 22:52

Rodent- Lubię gryzonie :) Kiedyś miałem z Bratem szczura domowego Magdę i Ogryzka :P Niestety Magda miała raka oka i zdechła :( Dobra ale dość offtopu... Od tamtej pory lubie chomiczki :)
Awatar użytkownika
Wojas21
Tropiciel

Posty: 245
Dołączenie: 25 Cze 2010, 22:54
Ostatnio był: 01 Sty 2018, 22:59
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 63

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości