Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Tutaj dyskutujemy w tematach, które nie pasują do żadnej części S.T.A.L.K.E.R.'a.
Regulamin forum
Chcesz zadać pytanie lub masz problem? Napisz w tym dziale, a Twój temat na pewno zostanie usunięty.

Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Powinność
150
19%
Wolność
76
10%
Bandyci
285
37%
Monolit
113
15%
Wojsko
77
10%
Czyste Niebo
10
1%
Naukowcy
17
2%
Najemnicy
43
6%
 
Razem głosów : 771

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez Alchemik w 21 Lip 2011, 19:34

Nie cierpię Powiności z jednego powodu. Zona tworzy anomalie prawda? A anomalie tworzą artefakty. Wyobraźcie sobie teraz, że Dusza może pomóc choremu na raka dziecku. Kulebiak (socowy) może pomóc przy pracy z niebezpiecznymi zwierzątkami. Bąbel wysysa promieniowanie. Artefakty są zbierane przez naukowców, którzy chcą pomóc w rozwoju ludzkości. Oczy Mięsacza mogą być użyte przecież w medycynie. A teraz na scenę wchodzi Powinność. Dajmy na to, że udało im się przywrócić w neosferze trochę łądu. Zona zniknęła...A kto trzepie kasę z Zony? Wszyscy! Rząd ma dotacje naukowe, stalkerzy mają kasę, handlarze mają kasę, Monolitowcy mają swój teren...Nawet wojskowym było by nie na rękę, gdyby zona zniknęła. W końcu kto trzepie kasę przy posterunkach?
Dobra, a teraz najlepsze...Powinność idzie uradowana, uchachani, myślą, że dostaną medale za odwagę...Tylko powiedzcie mi, na kogo rzucą się wszyscy, jak interes zostanie tak brutalnie ubity :E ?
Alchemik
Weteran

Posty: 656
Dołączenie: 17 Lut 2010, 12:59
Ostatnio był: 09 Sie 2017, 22:09
Ulubiona broń: --
Kozaki: 207

Reklamy Google

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez Werewolver w 21 Lip 2011, 19:39

Nie zgodzę się z powyższym postem. Zona jest naprawdę niebezpiecznym miejscem, więc nikt bez doświadczeniem nie powinien się tam zapuszczać, a jeśli chodzi o medycynę: przecież powinność współpracuje z naukowcami, więc co za problem?
Ja osobiście najbardziej nie lubię bandytów: sami są zbyt leniwi by coś zrobić, więc okradają innych, poza tym są najgorszymi wrogami samotników, których lubię najbardziej :wink:
Image
Awatar użytkownika
Werewolver
Tropiciel

Posty: 216
Dołączenie: 06 Lut 2011, 13:53
Ostatnio był: 03 Kwi 2014, 20:53
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Storming Obokan
Kozaki: 37

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez Woland w 21 Lip 2011, 19:43

A ja nie mam takiej frakcji. Każda tworzy klimat zony i bez niej zona to nie to. Każda ma postacie robiące ogromne wrażenie. Na przykład z Powinności polubiłem Czachę. Jakoś lubię takie postacie. Z Wolności trudno powiedzieć, mam sympatię do całej frakcji. Najemnicy? Także. Czemu? Samotnicy mają różne cele ale trafili bo nie mieli innego wyjścia. Inni skuszeni kasą tułają się bez grosza przy duszy. Wolność i Powinność zabija się nawzajem w imię kto ma rację. A najemnicy robią biznes i kto da więcej :E
Lubię Wilcarza.
Nie chce mi się dalej rozpisywać. Każdą frakcję w jakiś sposób lubię.
Woland
Legenda

Posty: 1772
Dołączenie: 26 Sie 2010, 11:18
Ostatnio był: 28 Mar 2019, 00:05
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 10

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez Alchemik w 21 Lip 2011, 20:33

Ależ ja nie twierdzę, że po Zonie każdy może chasać jak konik polny. Stalkerzy mimo wszystko łamią prawo, skoro wchodzą na ten teren. Zona powinna być wyłącznie domeną wojskowych na granicy i Naukowców, mających tam żyłę artefaktów i mutantów. A co do Powinności, to dlatego pracują z jajogłowymi, by poznać i zniszczyć Zonę. Poza tym część Najemników, samotnicy, Wolność też współpracują z Labolatorium polowym.
Alchemik
Weteran

Posty: 656
Dołączenie: 17 Lut 2010, 12:59
Ostatnio był: 09 Sie 2017, 22:09
Ulubiona broń: --
Kozaki: 207

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez Woland w 21 Lip 2011, 20:40

Co? Wolność?
W Cieniu Czarnobyla w opisie pisz że atakują oni naukowców ale Wolność to Magazyny, Czerwony Las i Prypeć a naukowcy Jantar więc starć nie ma. Podobno ten opis to stąd że Wilcarz miał być początkowo w Wolności (ktoś tak tu na forum pisał).
W Zew Prypeci mogą ochraniać bunkier. MOGĄ. Mogą to być także samotnicy i Powinność. Chyba że o to Ci chodzi.

A stalkerzy w zonie są potrzebni.To oni otworzyli drogi dalej, zaprowadzają porządek z mutantami. Oni wiele rzeczy odnaleźli czy odkryli. A wielka wyprawa z czołgami, wozami pancernymi i śmigłowcami rządu nie dała sobie coś rady...
Woland
Legenda

Posty: 1772
Dołączenie: 26 Sie 2010, 11:18
Ostatnio był: 28 Mar 2019, 00:05
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 10

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez Alchemik w 21 Lip 2011, 20:49

To był głupi pomysł twórców, z którego się wycofali. W rozmowie z Czechowem(Cs) i Lokim (Cop) wynika, że są chętni by zbadać Zonę, podejmą też pracę z naukowcami.
Alchemik
Weteran

Posty: 656
Dołączenie: 17 Lut 2010, 12:59
Ostatnio był: 09 Sie 2017, 22:09
Ulubiona broń: --
Kozaki: 207

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez CONAN w 21 Lip 2011, 22:21

Ja nie lubię Wojskowych , strzelają do gracza bez powodu , sami zaczynają potem dostają baty albo My (gracze) jeśli mamy mały zapas amunicji w plecaku ;/
"Jeśli nie możesz znaleźć czegoś dlaczego
chciałbyś żyć, postaraj się znaleźć coś,
za co chciałbyś umrzeć"
Tupac Amaru Shakur
Image
Awatar użytkownika
CONAN
Weteran

Posty: 639
Dołączenie: 13 Lip 2011, 16:29
Ostatnio był: 16 Sty 2024, 21:27
Miejscowość: Amsterdam
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 101

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez Zombie w 27 Lip 2011, 10:49

Nie nawidze Wolności. Powód: jestem z Powinności.
Powinność to rzecz którą każdy stalker ma w sobie.

Za ten post Zombie otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive kubekpop.

Zombie
Wygnany z Zony

Posty: 2
Dołączenie: 27 Lip 2011, 09:51
Ostatnio był: 10 Sty 2012, 21:48
Miejscowość: Zabrze
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 1

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez Dodox w 27 Lip 2011, 12:43

Nienawidzę Wolności czemu :
-to anarchiści
-wolę Powinność
-Wolność jest słaba
-Wolność ma cienki sprzęt
Naszą powinnością jest roznieść w pył całe plugastwo Zony i ją samą
Image
Awatar użytkownika
Dodox
Stalker

Posty: 80
Dołączenie: 11 Cze 2010, 21:21
Ostatnio był: 06 Mar 2013, 19:57
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 4

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez Zombie w 27 Lip 2011, 13:42

Nie nie masz tak rozumieć. Powinność jest wrogiem wojska a sprzęt dostają od starych ZNAJOMYCH z koszar gdzie te bronie idą do śmietnika.(ja tak mówie że to śmietnik :E )
Powinność to rzecz którą każdy stalker ma w sobie.

Zombie
Wygnany z Zony

Posty: 2
Dołączenie: 27 Lip 2011, 09:51
Ostatnio był: 10 Sty 2012, 21:48
Miejscowość: Zabrze
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 1

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez KoweK w 27 Lip 2011, 13:58

Dodox napisał(a):Nienawidzę Wolności czemu :
-to anarchiści

Znowu będę wałkował ten temat. :E Wolność to nie anarchiści, tylko nihiliści bardziej. Poza tym sam fakt posiadania przywódcy u nich, skreśla anarchizm w jakiejkolwiek postaci.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5662
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 20 Wrz 2024, 13:41
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez blacho w 27 Lip 2011, 14:29

Ja najbardziej nie lubię w grze to frakcja MONOLIT otóż ze zawsze mają wypasione uzbrojenie po dobre kombinezony , snajpy i ciężki karabiny a na RPG kończąc i zawsze ich nie ubywa bo jak się zabije kilku na posterunku to posiłki wracają jest tez tak z wojskowymi na posterunku w kordonie.
Uważaj bo życiowy parkiet bywa śliski
blacho
Stalker

Posty: 65
Dołączenie: 22 Lip 2010, 15:16
Ostatnio był: 09 Gru 2016, 00:02
Miejscowość: Radom
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: -19

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości