Dziewczyny na forum. Odezwijcie się!

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Dziewczyny na forum. Odezwijcie się!

Postprzez Realkriss w 13 Cze 2011, 15:28

Postanowiłam założyć temat, w którym zwracam się do płci żeńskiej, zalogowanej, zwartej i gotowej, aby wymienić się wrażeniami o Stalkerze. Nie mam koleżanek, które grają w cokolwiek, więc chętnie sobie pogadam z wirtualnymi.
Nie wątpię, że i panowie zajrzą, zobaczyć, co też te kobity mogą sobie myśleć.
Albo nawet pół Dziewczyny się nie odezwie i zamkniemy temat, a ja wrócę skruszona do dyskusji z Kolegami na forum.

Dziewczyny: w co gracie, jakie gry lubicie najbardziej i dlaczego jest to Stalker :E

Zaczynam jako pierwsza odważna. Gram w cokolwiek od mniej więcej trzech lat , preferuję strzelanki z elementami RPG, albo RPG z elementami strzelanki, najlepiej z pierwszej osoby. Lubię się ponapierniczać z przeciwnikami, przeszłam całego F.E.A.R.a dwójkę na najwyższym stopniu trudności. Lubię łazić i szukać fantów, rozwiązywać zagadki. Moje ulubione gry to Half Life 2, Fallout New Vegas, obydwa Mass Effecty, obydwa F.E.A.R.-y, Bioshock.
Staker jest moim ukochanym uniwersum i najukochańszą grą ever. Najbardziej lubię Cień Czarnobyla. A w Zewie Prypeci są najładniejsze chłopaki.

Widziałam, że są dziewczyny na forum, a skoro są, to grają, bo po co by tu były? Chyba nie na podryw :P Chociaż gracze (moim zdaniem) to najfajniejsze chłopaki pod słońcem (wiem to z autopsji, mam jednego w domu).
Pokażcie się, a jak nie, to zamykamy i niech sromota spadnie na moją głowę.

Awatar użytkownika
Realkriss
Moderator

Posty: 1664
Dołączenie: 08 Lut 2011, 14:58
Ostatnio była: 16 Lip 2024, 10:30
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 881

Reklamy Google

Re: Dziewczyny na forum. Odezwijcie się!

Postprzez AlexStalker w 14 Cze 2011, 22:12

No więc tak.
Cześć.
Gram chyba tylko w Stalkera, to przez kumpli, którzy są maniakami tej gry i jakoś mnie zarazili :) Poza tym... klimat ta gra ma fajny, taki akurat jak lubię. :) I to by na tyle było :D
Эх, предатель, ты не страшен.
Да ты мой любимый враг!


- KYPCK, Предатель
Awatar użytkownika
AlexStalker
Stalker

Posty: 147
Dołączenie: 08 Maj 2011, 13:25
Ostatnio była: 09 Lut 2016, 21:53
Miejscowość: Szczecin // Chabarowsk
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 82

Re: Dziewczyny na forum. Odezwijcie się!

Postprzez Realkriss w 14 Cze 2011, 22:34

A którą część Stalkera najbardziej lubisz?
I jakie jeszcze lubisz gry? W temacie chodziło mi o pogadanie sobie, w co dziewczyny grają, jakie gry lubią, itd...

Za ten post Realkriss otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive dorian.
Awatar użytkownika
Realkriss
Moderator

Posty: 1664
Dołączenie: 08 Lut 2011, 14:58
Ostatnio była: 16 Lip 2024, 10:30
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 881

Re: Dziewczyny na forum. Odezwijcie się!

Postprzez AlexStalker w 15 Cze 2011, 13:56

Hmmm, mi się osobiście najbardziej podoba Cień Czernobyla, chociaż stwierdzam to raczej po obserwacjach, bo w inne części gry nie grałam jeszcze, acz widziałam jak zajęci tym byli moi kumple i obserwowałam rozgrywkę ;) Więcej do powiedzenia będę miała pewnie jak dostanę nowy komputer, który zniesie wymagania sprzętowe Stalkerowych gier (mój to niestety biurowy szmelc... )
Chociaż przypomniało mi się że z gier komputerowych zabierałam się też kiedyś za Diablo i Vampire: The Masquerade – Bloodlines (to ostatnie muszę w końcu rozegrać, ledwo zaczęłam a jakoś mi się odechciało i od długiego czasu nie wróciła mi ochota na tę grę... )
Kusi mnie ogólnie wiele gier, niestety posiadanie takiego a nie innego komputera skutecznie ogranicza moje możliwości, niestety...
Эх, предатель, ты не страшен.
Да ты мой любимый враг!


- KYPCK, Предатель

Za ten post AlexStalker otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive vandr.
Awatar użytkownika
AlexStalker
Stalker

Posty: 147
Dołączenie: 08 Maj 2011, 13:25
Ostatnio była: 09 Lut 2016, 21:53
Miejscowość: Szczecin // Chabarowsk
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 82

Re: Dziewczyny na forum. Odezwijcie się!

Postprzez Wayathin w 15 Cze 2011, 18:35

No ja to grałam w parę gierek...i mam zamiar w wakacje jeszcze pograć. Um...Dla mnie gra musi mieć dobrze dopracowaną fabułę bo zwykłe bieganie i strzelanie szybko mnie nudzi. Wolę gdy akcja gry toczy się w niedalekiej przyszłości, w klimatach postapo. Moimi ulubionymi gierkami są: Cień Czarnobyla, Crysis 2, Fallout 3, Thief 3, Metro 2033, Kroniki Riddicka. Dlaczego? Wszystkie gry spodobały mi się względem fabuły i klimatu. No i we wszystkich wymienionych możliwa była gra przez skradanie-nie we wszystkich momentach-ale dało się.
Um...dziabnęłam jeszcze Prototyp'a(chyba tak to się odmienia) pomysł na gierkę był fajny, ale niewiele rozumiałam z fabuły bo nigdzie nie było spolszczenia, a z języków jestem noga(ścisłowiec ze mnie).
Tylko słabi i komuniści się uśmiechają.

Za ten post Wayathin otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Kontroler, PeterHD.
Awatar użytkownika
Wayathin
Tropiciel

Posty: 240
Dołączenie: 13 Kwi 2011, 12:05
Ostatnio była: 15 Gru 2020, 08:01
Miejscowość: Tu i tam.
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 115

Re: Dziewczyny na forum. Odezwijcie się!

Postprzez Realkriss w 16 Cze 2011, 08:58

Cześć Wayathin, ziomalko, dobrze Cię widzieć.
No i jak ten Crysis 2, bo ja grałam tylko w jedynkę, i oprócz ładnej grafiki, to fabułka taka sobie.
Fallouta 3 też bardzo lubię ,ale dużo bardziej mi się podobał New Vegas, ogólna fabuła jest duuużo ciekawsza, a Legion Cezara - jedna z frakcji jest niepowtarzalny.
Metro chyba sobie pójdę kupić na wekend, bo grałam w demo i bardzo mi się podobało.
Jeśli lubisz gry z dobra fabułą i klimatem, koniecznie zagraj w Bioshocka. Gra jest genialna.

Alex, no to sobie za bardzo nie pogadamy, szkoda.

Za ten post Realkriss otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive k4r00.
Awatar użytkownika
Realkriss
Moderator

Posty: 1664
Dołączenie: 08 Lut 2011, 14:58
Ostatnio była: 16 Lip 2024, 10:30
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 881

Re: Dziewczyny na forum. Odezwijcie się!

Postprzez Wayathin w 17 Cze 2011, 18:35

New Vegas nie próbowałam, ale w Fallout'cie 3 podobały mi się zadania poboczne i krypty, zwłaszcza krypta 108 i 106. No a jeśli chodzi o Bioschock'a to zerknęłam na wiki o co chodzi w tym i koleżanka mniej więcej coś wspominała jednak jakoś mnie nie ciągnie do tego.
A Crysis 2 jest dla mnie świetny. Przyznam rację, że jedynka była trochę nudnawa. Ale dwójka jest ekstra! Grafika świetna, muzyka też dobra. Crysis 2 różni się mniej więcej tym, że ma więcej tych filmików wkręcających w fabułę, Alcatraz wgl. nic nie mówi (nie pokazali nawet jego twarzy) i wydaje mi się, że ten nanoskafander jest lepszy. Sterowanie też się nieco różni. Bo inaczej się wybierało tryb np. maskowania. Yyy, no i gierka mi się bardzo spodobała, więcej gadać nie będę żeby nie psuć zabawy.
Tylko słabi i komuniści się uśmiechają.

Za ten post Wayathin otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Krzysu_Pl, Greyeeh.
Awatar użytkownika
Wayathin
Tropiciel

Posty: 240
Dołączenie: 13 Kwi 2011, 12:05
Ostatnio była: 15 Gru 2020, 08:01
Miejscowość: Tu i tam.
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 115

Re: Dziewczyny na forum. Odezwijcie się!

Postprzez Realkriss w 18 Cze 2011, 23:30

Oj tak, krypty były moim zdaniem najfajniejszymi lokacjami w obu Falloutach, w New Vegas jedna jest po prostu zbijająca z nóg, jak zagrasz, to się zgadamy, czy Tobie też się podobała.
Podobają mi się w Falluotach kobiece postacie, twarde baby, w mało której są tak fajne .
A w Hal Life 2 grałaś?
Awatar użytkownika
Realkriss
Moderator

Posty: 1664
Dołączenie: 08 Lut 2011, 14:58
Ostatnio była: 16 Lip 2024, 10:30
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 881

Re: Dziewczyny na forum. Odezwijcie się!

Postprzez Wayathin w 19 Cze 2011, 00:02

Nie, w Half Life'a 2 nie grałam, w pierwszą część też raczej nie. Powiem, że te headcrab'y(czy co to było) mnie z deka przerażają jednak gierka kusi...
Tylko słabi i komuniści się uśmiechają.
Awatar użytkownika
Wayathin
Tropiciel

Posty: 240
Dołączenie: 13 Kwi 2011, 12:05
Ostatnio była: 15 Gru 2020, 08:01
Miejscowość: Tu i tam.
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 115

Re: Dziewczyny na forum. Odezwijcie się!

Postprzez Realkriss w 20 Cze 2011, 15:00

Headcraby są fantastyczne, w Ameryce można sobie kupić czapeczkę z headcraba, zobacz sobie:
http://www.geekologie.com/2008/05/now_t ... fe_2_h.php
Czy to nie słodziak jest? Sama gra ma świetną fabułę, a, że lubisz rozbudowane fabuły, to spróbuj, można kupić już za grosze.
Ja mam już Metro 2033, jak gdzieś utknę, to będę wołać o pomoc :E
Awatar użytkownika
Realkriss
Moderator

Posty: 1664
Dołączenie: 08 Lut 2011, 14:58
Ostatnio była: 16 Lip 2024, 10:30
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 881

Re: Dziewczyny na forum. Odezwijcie się!

Postprzez Wayathin w 20 Cze 2011, 15:43

Tia. Taką czapkę zarzucić na głowę, pół-maska gazowa na twarz, sińce pod oczami, sztuczna krew na łapach i sru! Do szkoły ludzi straszyć...heh.
Um, no słyszałam, że gierka świetna i, że jest świetna między innymi dlatego, że ma ta fabułę rozbudowaną. Tam jakiś motyw z gwiezdnych wojen był, czy jak? Nie wiem, spróbuję w wakacje, ale na razie chcę sobie powtórzyć parę gierek dla odświeżenia pamięci.
Dałabym parę wskazówek do tego metra, ale to był by spoiler, powiem tylko, że trzeba oszczędzać amunicję, bo twórcy jej nam poskąpili.
Tylko słabi i komuniści się uśmiechają.
Awatar użytkownika
Wayathin
Tropiciel

Posty: 240
Dołączenie: 13 Kwi 2011, 12:05
Ostatnio była: 15 Gru 2020, 08:01
Miejscowość: Tu i tam.
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 115

Re: Dziewczyny na forum. Odezwijcie się!

Postprzez Nyguz w 20 Cze 2011, 17:15

Wayathin, Skarbie ja dopiero teraz się skapnąłem, że jesteś kobietą :E Ale FAIL !~ :facepalm: Może to przez Awatar...

Masz rację, pomarańczę strasznie chu*owo się obiera zębami :-/

Uwagi moderatora:

Jeszcze raz któryś osobnik płci męskiej w tym temacie napisze, to dostanie warna. Umiecie czytać, że jest to temat dla kobiet? To wara od niego i dajcie dziewczynom pogadać. - xKoweKx
CPU: i7 7700 GPU: Gigabyte RTX2060 Super RAM: 16GB DDR4 PSU: Be-Quiet 750W
Ludzie wierzą w to, że system zmieni sytuację w miastach... kiedyś wierzyli, że Ziemia jest płaska.
Awatar użytkownika
Nyguz
Weteran

Posty: 646
Dołączenie: 26 Mar 2010, 13:52
Ostatnio był: 25 Cze 2021, 00:49
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 112

Następna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt07 oraz 5 gości