W Cieniu Czarnobyla pod Czystym Niebem słychać Zew Prypeci

Kontynuowane na bieżąco.

Moderator: Realkriss

Re: W Cieniu Czarnobyla pod Czystym Niebem słychać Zew Prype

Postprzez Pyr0 w 17 Lis 2010, 19:17

Największy absurd jaki w życiu czytałem! :E . Oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu :) .
Śmieszne i dla luzu. I chyba na luzie pisane :D .

Heh 5/5 .
"We believe in power of music to change lives" - Tim Mcllrath
Image
Windows 7 Home Premium 64bit
Intel Core i5 760/ 2.80 Ghz
Gigabyte Radeon HD5770 1024MB
Goodram 2x2GB
Awatar użytkownika
Pyr0
Stalker

Posty: 134
Dołączenie: 29 Kwi 2009, 14:48
Ostatnio był: 25 Gru 2016, 16:07
Miejscowość: Piekary Śląskie
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 10

Reklamy Google

Re: W Cieniu Czarnobyla pod Czystym Niebem słychać Zew Prype

Postprzez PRO TOMORDEN pl w 31 Maj 2011, 17:38

Jesli sie komuś nie spodoba to sorry nie wypijaj kozaka juz dośc mi wypito :( nie sa one dlugie ani krótkie mam nadzieje że sie spodobają sorry jeszcze za błędy ortograficzne
Historia o stalkerach cz1
Było ciemno jak w d***e mużyna i wtedy nasza 5 weszla do zony.
Weszliśmy przez Limańsk i poszliśmy nieświadomi do czerwonego lasu szukać tak zwanych[artefaktów].
Kiedy poszliśmy spać w starej kopalni policzyliśmy artefakty i opatrywaliśmy sobie rany i opowiadaliśmy śmieszne historyjki.
Okazało sie że w pierwszy dzień wszytko było łatwe anomalie miały małą moc i dlatego zebraliśmy aż 14artewaktów razem to jakies 56000rupii,byliśmy tak podmieceni że 1dnia zarobiliśmy tyle co nigdy w normalnym życiu.
Ale w każdej dobrej rzeczy musi być coś złego i zaatakowali nasz reneganci frakcja która jest jak pomocnicy bandytów oczywiście ponieważ to 1dzień musieliśmy im to oddać oni mieli ak74/2 a my Mikołaj-hpss,ja-kora,Paweł i Łukasz-pmm.
No cóż powiedział Mix* -musieliśmy im oddac mieli o 2 przewage liczebną a o broni to nie mówie.
A Łukasz na to -k***a czemu a mógłbym mieć wille z basenem itp. jakieś ferrari.
Paweł dobił Łukasza -w polsce ferrari idoto Tusk dróg nie robi koła by ci odpadły i byś sie tak do końca życia wypłacał.
Ja powiedziałem -zamknąć się słyszycie.Odpowiedzieli -Tak ktoś tu idzie.
-CHOWAĆ SIĘ!-krzyknął szeptem Mix.
Po schowaniu sie patrzył sie na przejście Paweł.
Łukasz powiedział -Shyl łeb idioto bo nas zobaczą.
Paweł odpowiedział -To STALKERZY.
Mix krzyknął stalkerzy chodzcie jesteśmy nowi możecie nam pomóc?!
Co było ciekawe i na nasze szczęście byli to ruscy stalkerzy jak wszyscy prawie ale mieli tłumacza on był ruskiem ale mówił też po polsku i anielsku.
Mix powtórzył pytanie.A oni po przetłumaczeniu przez ich tłumacza kiwneli głową na tak uzbrojeni oni byli w 3trs i 1 z spsa14.
*MIX-mikolaj pozdrawiam nastepna czesc wkrótce
Wale to forum

Za ten post PRO TOMORDEN pl otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive kubekpop.

PRO TOMORDEN pl
Wygnany z Zony

Posty: 25
Dołączenie: 17 Kwi 2011, 20:10
Ostatnio był: 10 Cze 2011, 15:15
Ulubiona broń: --
Kozaki: -3

Re: W Cieniu Czarnobyla pod Czystym Niebem słychać Zew Prype

Postprzez meweq w 31 Maj 2011, 20:16

Ciekawy pomysł :D ... tylko czytałeś komuś to opowiadanie przed wysłaniem go tutaj? Najlepiej sprawdzić czy się historyjka podoba wśród najbliższych, bo jeśli nie to mniej zaboli jak oni Cię spsikają. Popracuj nad wyglądem opowiadania (w dialogu myślnik od nowej linii i takie tam), bo się trochę ciężko czyta. W której jesteś klasie tak w ogóle?
Ale tak to bardzo fajnie! Nie martw się moim gadaniem tylko pisz dalej jak Ci to sprawia prszyjemność :E
pzdro
METAL UP YOUR ASS!!!

OAZA
:

http://forum.stalker.pl/viewtopic.php?f=85&t=17331&p=209245#p209245
Awatar użytkownika
meweq
Stalker

Posty: 51
Dołączenie: 03 Lip 2010, 16:15
Ostatnio był: 02 Lis 2014, 13:29
Miejscowość: Przelazłem przez płot.
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 13

Re: W Cieniu Czarnobyla pod Czystym Niebem słychać Zew Prype

Postprzez PRO TOMORDEN pl w 02 Cze 2011, 19:51

Ok jak będe miał czas to napisze a jak nie to fani poczekaja :wink: a i dzieki za :wódka: i za komenta że sie zgadzasz meweq :E

----------------

Historia o stalkerach cz.2 miłego czytania :D



Kiedy poszli ci stalkerzy w kombinezonach stalkera[wshcód/zachód/świt.różnie je nazywaja]i pnb,my w skórzanych kurtkach poszliśmy również dalej w strone JANTARU.
Po wejściu szybko sp****iśmy przed zombie z mp5 i karabinami ak różnych wersji.
-Dotarlismy do bunkra ohh uhhh...Krzyknął Łukasz zdyszany bo zarypał skrzynke z czymś cennym która troche ważyła i musiał z nią biec,a w skrzyni bylo mnustwo apteczek wojskowych[te można powiedzieć średnio dobre apteczki albo po prostu powiem niebieskie :] ]
Ucieszyliśmy sie bo w naszej sytuacji to było przydatne.
I dopiero po chwili -ehm -mruknął naukowiec Sacharov*.
-Dzień dobry mam na dzieje. -powiedział Sacharov.
Eee prosze doktora Saaachaaarovvva,Sacharova tak dobrze mówie? -powiedział Mix
-Tak wy jesteście polakami zgadłem ponieważ jestem naukowcem znam angieslki,polski,niemiecki i swój ojczysty rosyjski.-powiedział Sacharov
-Ehh co za szczęście możemy uwas pomieszkać przez 1-3dni?-zapytalem sie Sacharova.
-Ależ tak proszę tu są łóżka pietrowe nie zajęte.-rzekł Sacharov
-Dziękujemy doktorze. -odpowiedziałem
Mix spał na dole a ja na górze z kolei Łukasz na dole a Paweł na górze drugiego łóżka.
Ale nie spaliśmy myśleliśmy co sie stało z Remkiem* naszym 5 kompanem w czerwonym lesie rozdzieliliśmy sie szukać artewaktów on wlazł w jakąś anomalie i znikł,tak po prostu.
Następnego dnia kiedy wstaliśmy Sacharov powiedział -Wezcie je są w złym stanie będą sie zacinać ale może wam pomogą.-O panie Sacharovie nie wiesz jak bardzo. -powiedział Paweł.
Byly to karabinki ak74/2u[najmniejszy rodzaj ak w stalkerze]dostaliśmy też po 100 pocisków na głowę i ruszyliśmy dalej szukać informacji o tej anomalii do której Remek wlazł.Po drodze zabijaliśmy troche zombie i sprawdzaliśmy karabinki
Sacharov-koleś z bunkru w 100% spotkacie go w stalkerze:czyste niebo. Remek-kumpel co wpadl do tej anomalii.

Uwagi moderatora:

Double post...
Wale to forum

PRO TOMORDEN pl
Wygnany z Zony

Posty: 25
Dołączenie: 17 Kwi 2011, 20:10
Ostatnio był: 10 Cze 2011, 15:15
Ulubiona broń: --
Kozaki: -3

Re: W Cieniu Czarnobyla pod Czystym Niebem słychać Zew Prype

Postprzez meweq w 02 Cze 2011, 22:46

Jest dużo lepiej :) (co oczywiście nie znaczy, że poprzednie było kiepskie ;) )
Zaczyna być ciekawie.
Wiesz, nie musisz kurczowo trzymać się realiów gry.:D Jeśli zmienisz to i owo (troszkę) to poczujesz się luźniej i pewniej, bo to ty będziesz tworzył świat. Kuj żelazo póki gorące i jeśli utrzymasz tempo w jakim poprawiają się twoje prace (nie obraź się, że je tak nazywam ;) ) to będzie fajnie. Ja bym wplótł trochę przemyśleń głównego bohatera, bo tak to wygląda jak raport :)
Good luck :o
pzdro
METAL UP YOUR ASS!!!

OAZA
:

http://forum.stalker.pl/viewtopic.php?f=85&t=17331&p=209245#p209245
Awatar użytkownika
meweq
Stalker

Posty: 51
Dołączenie: 03 Lip 2010, 16:15
Ostatnio był: 02 Lis 2014, 13:29
Miejscowość: Przelazłem przez płot.
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 13

Re: W Cieniu Czarnobyla pod Czystym Niebem słychać Zew Prype

Postprzez PRO TOMORDEN pl w 03 Cze 2011, 21:51

Dziękuje meweq za porady itp. pare częśći już jest zrobione na dziś :E ale reszte będe pisał według dobrej porady :idea:

Historia o stalkerach cz.3

Po dotarciu do bazy frakcji Powinność bardzo dobrze nas przyjeli barman dał nam za darmo zapasy na 3dni a handlarz ammunicji po 30pocisków do ak i pistoletów na głowę.
Ich szef był tak miły i wie kto może nam coś powiedzieć o tej anomalii cytuje jego słowa ''O takiej anomalii słyszałem tylko od 2 osób Strieloka ale umarł nie dawno na chorobę i od Lebiediewa na bagnach ehh Bagna są całkiem daleko no ale skoro już idziecie od Limańska to musi wam na nim zależeć''
Więc po tym jak sie dowiedzieliśmy to poszliśmy dalej ale napotkaliśmy sie na renegantów,tak to ci co nas okradli byli na jakiejś górce dowiedzieliśmy sie o tym że sniper powinności z wieży ich zobaczył.
Gnoje handlowały nasze artefakty na górce z najemnikami poprosiliśmy o wsparcie *Kryłowa i z jego ludzmi poszliśmy odbić nasze skarby.
[Po chwili]
Łapy do góry d**y wołowe!!!-krzyknąl *Sascha.Kraść sie gnojom zachciało!!! -krzyknął Paweł.No lenie oddawać nasze skarby! -krzyknołem do nich.
Oddali artefakty i nawet ani 1 nie zabrakło najemnicy byli uzbrojeni w swoje tradycyjne kombinezony czyli najemnika a ich broń to ciężkie il86 czyli karabin szturmowy ważacy aż 5kg,a reneganci w kurtki bandyów i skórzane,karabiny już mówiłem wcześniej.
Potem poszliśmy z Agropromu do wysypiska ale najpierw kupilismy sobie po kozaku wypiliśmy za zdrowie i życie Remka i poszliśmy po drodze zabijając 3snurki i 1pijawkę.
[Po 1godz.]
Oto i przejście na wysypisko-powiedziałem
Wale to forum

Za ten post PRO TOMORDEN pl otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive kubekpop.

PRO TOMORDEN pl
Wygnany z Zony

Posty: 25
Dołączenie: 17 Kwi 2011, 20:10
Ostatnio był: 10 Cze 2011, 15:15
Ulubiona broń: --
Kozaki: -3

Re: W Cieniu Czarnobyla pod Czystym Niebem słychać Zew Prype

Postprzez meweq w 03 Cze 2011, 22:42

No no, to się porobiło... ;) heh, nie chce mi się poprawiać ortografii, przecinków, kropek, składni itp. więc zacznij uważać na polskim jeśli chcesz dobrze pisać (tak, tak szkoła uczy :D). Jeśli chcesz pisać w częściach to musisz dobrze zaznaczyć, że w danym miejscu się kończy.
przykładowo :
"- Oto i przejście na wysypisko - powiedziałem
Ulica przed nami przestała być tak "gładka" jak do tej pory, a dalej majaczyła już wielka góra śmieci: wysypisko.
Ruszyliśmy po chwili milczenia."
czy jakoś tak ;) Popróbuj i pamiętaj, że pierwsza wersja, którą napiszesz nie zawsze jest dobra. Czytaj to co napisałeś tak długo dopóki coś wyłapiesz (jakiś błąd czy coś). Jeśli wszystko ci się spodoba to znaczy, że czytałeś niedokładnie :).

no to tyle
pzdro
METAL UP YOUR ASS!!!

OAZA
:

http://forum.stalker.pl/viewtopic.php?f=85&t=17331&p=209245#p209245
Awatar użytkownika
meweq
Stalker

Posty: 51
Dołączenie: 03 Lip 2010, 16:15
Ostatnio był: 02 Lis 2014, 13:29
Miejscowość: Przelazłem przez płot.
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 13

Re: W Cieniu Czarnobyla pod Czystym Niebem słychać Zew Prype

Postprzez PRO TOMORDEN pl w 03 Cze 2011, 23:35

Dzięks za rady może czasem skorzystam podczas pisania a moze nie :D.nie jestem dobry z poslkiego :( ale pisze żeby sie czasem nie nudzić

Historia o stalkerach cz.4



Przenocowaliśmy ze stalkerami w Pchlim targu bo było to najbliższe miejsce bez bandytów, co ciekawe było tam przyjemnie miła atmosfera do tego czuliśmy sie bezpieczniejsi gdyż byli to zawodowcy i doświadczeni.
Ich uzbrojenie było takie doświadczeni:trs,spsa,*armor naukowca.zawodowcy:tundery,svumk2,beryl,stalkera.
Jeszcze był 1 weteran w egzoszkielecie i z *vla a na plecach targał plecak pełen artefaktów,środków medycznych :+: i ammunicji,opowiadał też historie o 1stalkerach''legendarnych''.
Mówił że rozmiawiał i to nie żart z pierwszym stalkerem w zonie nazywał sie on Stalker śmialiśmy sie z tego trochę chociaż zrozumieliśmy skąd wzieło sie to przezwisko o ludziach w zonie, był on legendą i jest do dziś to on sprowadził tu naukowców i powiedział im żeby byli pokojowi ze stalkerami on zrobił mape zony on opisał książke o artefaktach i to on znalazł spełniacz życzeń,oaze i opisał każdą informacje o anomaliach on jest 1 światowym stalkerem i ten weteran wie gdzie on jest.
Według informacji Lebiediew jest na bagnach a Stalker w kordonie kordon jest bliżej ale powiedział że muśimy tam za****alać bo jutro idzie do *Leśnika.
Spakowaliśmy sie a nie było teo dużo i zaczeliśmy zapie*dalać jak struś pendziwiatr.
[Po chwili]
Doszedliśmy do posterunku odbiorczego tam pogadaliśmy ze stalkerami którzy wskazali nam droge i powiedzieli nam że jesteśmy farciarzami że bandyci nas nie dorwali,no cóż byliśmy tak zabiegani aż nas nie zauważono heh :wink: .
Idąc do neutralnej bazy stalkerów każdy z nas myślał jak legendarny stalker wygląda,jaki ma sprzęt,jaką wiedze o zonie i też czy by nam coś dał.
[Po godzinie]
Dotarliśmy szczęśliwi do bazy,odrazu można było rozpoznać 1ego i legendarnego stalkera miał on maske przeciw gazową z rurką a inni mieli takie bez rurki do tego on miał tak pordzewiały i stary karabin że zamiast być zielony był brązowy miał też pistolet black kite,mnóstwo artefaktów itp.
-Cześć czy to ty jesteś legendarnym pierwszym stalkerem?-Zapytał sie Mix.
A on odpowiedział -Tak to ja bracie stalkerze,w czym moge pomóc szukasz artefaktów,porady czy chciałeś mnie po prostu poznać i wypytywać o to co działo sie w zonie?
Ja powiedziałem. -Prosze legenarne...[przerwał mi] -Johny jestem Johny Stalker to odemnie wzieła sie nazwa stalker z mojego nazwiska.
Powtórzyłem to co powiedziałem. -Johny czy wiesz jaka anomalia może zrobić tak że po wejściu człowiek znika?
-Tak wiem to anomalia teleport,portal nazwij jak chcesz teleportuje czlowieka w jakieś miejsce naprzyklad do innej takiej anomali,pare metrów dalej lub nawet z czarnobyla do bagien ale to już musi być niebieska a jakiego koloru wlaśnie była?
-Wyglądała jak przezroczysta kula. powiedział Paweł.
A Johny odpowiedział -Haha macie szczęście to nie jest grozny teleport to max 30km może przenieść ta anomalia to taka nie grozna pomogę wam go znaleść bo w sumie i tak będe za 3 dni do czerwonego lasu iść od teraz jesteście moimi bracmi oczywiście to teraz też was pokuj w bazie a jutro idziemy na bagna ale tera spać bo trzeba mieć dużo siły.
Dobrze Johny ale w zonie dręczą nas koszmary straszne słyszeliśmy od doktora i profesora z jantaru że to przez energię psioniczną w zonie.-Powiedział Łukasz.
Ahh tak załużcie to te słuchawki nie dopuszczają fal psionicznych do uszu wiec nie dojdą do mózgu i nie będziecie mieć koszmarów.
nastepna część wkrótce prosze o koment meweq :wink: i fanów o :wódka: :E
Wale to forum

Za ten post PRO TOMORDEN pl otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Junx.

PRO TOMORDEN pl
Wygnany z Zony

Posty: 25
Dołączenie: 17 Kwi 2011, 20:10
Ostatnio był: 10 Cze 2011, 15:15
Ulubiona broń: --
Kozaki: -3

Re: W Cieniu Czarnobyla pod Czystym Niebem słychać Zew Prype

Postprzez Junx w 03 Cze 2011, 23:41

Ciekawe, ale mam drobną radę nie wymieniaj po sobie broni oraz nie dawaj uśmieszków do nie pasuje :wink:
A tak poza tym jest ok masz za to :wódka:

PS. Sam zaczynam pisać i nie rób tych błędów co ja viewtopic.php?f=85&t=14327
PPS. Kozaka wyślę jak będę mógł bo nie dawno postawiłem :wink:
Ryzen 5600x || 32gb DDR4 || RTX 2080 Super
Awatar użytkownika
Junx
Modder

Posty: 2341
Dołączenie: 15 Kwi 2008, 09:39
Ostatnio był: 20 Wrz 2024, 22:08
Miejscowość: Na co Ci to :)
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 358

Re: W Cieniu Czarnobyla pod Czystym Niebem słychać Zew Prype

Postprzez PRO TOMORDEN pl w 04 Cze 2011, 10:09

Dzięks za rady ale ja pisze jak pisze :wink: komuś sie spodoba a komuś nie ale zaczynamy.


Historia o stalkerach cz.5


Kiedy już nadszedł ranek uznaliśmy że z tymi hełmami do spania to prawda,spaliśmy jak przedszkolaki 0koszmarów !!
A John zapytał -Jak się spało?
-Eeee dobrze bez koszmarów i Łukasz nie posikał sie w gacie.odpowiedziałem
-Czemu mu powiedziałeś,a opowiadałem ci ten koszmar ty też byś posikał.powiedział wkurzony Łukasz
-Dobra dobra i tak nikt nie będzie się z ciebie śmiał Łukaszu.powiedział John
-Nie gadać idziemy!krzyknął Mix
-Chodzcie za mną.powiedział John
Poszedliśmy w stronę małego lasku za bazą gdzie okazało się że jest przejście na bagna.

[Po 2godzinach]

Weszliśmy na bagna droga była 100razy dłuższa od tej przez bazę wojskową,ale też i bezpieczniejsza chociaż trzeba zabić pare mutantów i renegantów z naszych kałaszy.

[Po kolejnych 2godzinach]

Dotarliśmy do ''Placu maszynowego" gdzie była frakcja czyste niebo do których chcieliśmy się dostać,bo w ich bazie był Lebiediew.
-Kurde lukaj na to!krzyknął Paweł
-Oooo no proszę nie myślałem że to znajdę w zonie!powiedział Mix
Był to szalik z napisem :polska: leżał w starym samochodzie wpitym w budynek.
-Dobra bierzcie i idziemy z ich przewodnikami do bazy.powiedział John

[Po dojściu do bazy czystego nieba]

-O witaj John co u ciebie,jak się czujesz?zapytał go Lebiediew
-To są moi nowi koledzy muszę im pomóc w odnalezieniu kumpla zaginoł w anomali teleport,przezroczystej.powiedział John
Zapoznaliśmy się z Lebiediewem a on z nami,pogadaliśmy przy ognisku pochandlowaliśmy z Docentem Susłowem i jego kolegą Daniłem Kamarov,kupiliśmy ammunicje, :+: , :wódka: i dużo humoru.
Dowiedzieliśmy się też nieco o innych artefaktach i anomaliach itp.
-No to chyba pora spać bo już północ,możemy się gdzieś przespać Lebiediew?zapytał John
-Tak mamy wolne łóżka o to i one.odpowiedział Lebiediew
-Ok to śpimy bo jutro trzeba rano iśc dalej.powiedział John
cdn.
Wale to forum

PRO TOMORDEN pl
Wygnany z Zony

Posty: 25
Dołączenie: 17 Kwi 2011, 20:10
Ostatnio był: 10 Cze 2011, 15:15
Ulubiona broń: --
Kozaki: -3

Re: W Cieniu Czarnobyla pod Czystym Niebem słychać Zew Prype

Postprzez meweq w 04 Cze 2011, 19:53

Będę musiał cię uświadomić: nie możesz pisać jak piszesz, innym się spodoba a innym nie :( ja też tak bym chciał ale niestety. Musisz napisać tak, żeby polonistka nie miała do czego się przyczepić z punktu widzenia składni itp.
Ale nie chcę cię stresować ;) musisz zadać sobię pytanie czy piszesz na serio czy z nudów i nie chce ci się przykładać. Jeśli jesteś aż takim leniem w szkole to pisz najpierw w Wordzie, on ci podkreśli wszystkie błędy itp. a potem wklej tutaj. Jak kolega przede mną nie wklejaj żadnych znaczków, nie musisz też dokładnie pisać co kto miał, gdzie spał, ile tego było itp. bo nie jest to ciekawe. A i najważniejsze: CZYTAJ KSIĄŻKI. Sapka, Strugackich, cokolwiek byle byś czytał i próbował się zbliżyć do ich stylu itp.

to tyle?
pzdro

---------------------------------------

Przepraszam, że się tak wymądrzam, dawno nie pisałem i gdy przed chwilą spróbowałem coś wymyslić przypomniałem sobię jakie to trudne :D chwała Ci, że tak regularnie piszesz :)

Trailer następnego odcinka:

"6
Na ulicy im. Lenina można było usłyszeć huk eksplozji. Pośród metalowych części wraku BTR-a Żulew szukał swojej cegły..."

Uwagi moderatora:

Double post
METAL UP YOUR ASS!!!

OAZA
:

http://forum.stalker.pl/viewtopic.php?f=85&t=17331&p=209245#p209245
Awatar użytkownika
meweq
Stalker

Posty: 51
Dołączenie: 03 Lip 2010, 16:15
Ostatnio był: 02 Lis 2014, 13:29
Miejscowość: Przelazłem przez płot.
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 13

Re: W Cieniu Czarnobyla pod Czystym Niebem słychać Zew Prype

Postprzez PRO TOMORDEN pl w 05 Cze 2011, 18:29

Heh no dobra meweq spróbuje.

Historia o stalkerach cz.6

Za te artefakty kupiliśmy sobie dobry sprzęt.
Mixowi spodobał się egzoszkielet i Obokan z celownikiem,granatnikiem i tłumikiem.
Łukasz dostał od Johna kombinezon psz9 ale kupił sobie Vla
Paweł wytargował o połowę taniej kombinezon Seva i SVDM2
Ja kupiłem tylko sgi pełen dodatków np.granatnik,tłumik,celownik itp. i na to wszystko i świeży kombinezon 'strażnik wolności' jak mówi nazwa to frakcja wolność go wynalazła,bardzo dobry lekki i ma miejsce na artefakt.
Po przygotowaniach wyruszyliśmy jakiś Bogdan Hak mówił.-Pozdrówcie mojego kuzyna w agropromie!
-Dobra pozdrowie!powiedziałem
John powiedział żeby Mix przestał się wyglupiać bo ciągle dokuczał Pawłowi że gorszy sprzęt itp.

[Po 1godz.chodzeniu po bagnach]

-Kto tam leży?zapytał się Mix
-Zara zobaczę przez lunetę.odpowiedział Paweł
To stalker ale chwila widzę lufę karabinu?!powiedział Paweł niewiedzący co znaczy ta lufa karabinu
-Daj zobaczyć ale zza tamtej ciężarówki obok.powiedziałem
Obok stała przewrócona ciężarówka zza niej było pięknie widać całe miejsce konającego rannego stalkera.
-Ku***a to lufa żołnierza!krzyknął Paweł
-Zasrańce jak mogą coś takiego robić ktoś podejdzie mu pomóc i trach ołów w dupsku!poweidzał wkurzony na maksa Mix
-Dobra Mix widzisz te krzaki?Przejdz przez nie do żołnierza przy ścianie wieży,Łukasz ty za nim ale zdejmiesz tego na wieży,ty Paweł ubij każdego żołnierza który będzie przez nas nie zauważony,ty John osłaniaj Pawła ,a ja idę zabrać stalkera ok?
Wszyscy się zgodzili i wykonaliśmy plan.
Niestety nie wypalił bo 12żołnierzy siedziało w krzakach otoczyli nas i złapali.
Zawieziono nas jakąś ciężarówką do bazy w kordonie gdzie przesłuchiwał nas Oficer Podajksi.
Nic nie powiedzieliśmy a Mix nawet napluł mu w twarz ale zle zrobił bo Oficer się wkurzył i nas pobito.
-Musiałeś mu w gębe napluć idioto.pwoeidział wkurzony Paweł
-Spokojnie jak te debile pójdą spać to wymyślimy coś.powiedział John
-Dobra a wy się nie kłucić!odpowiedziałem

[Nocą]

-Wkurzacie mnie bardzo wy dwa szajbusy!powiedizał lekko głośnym tonem Paweł.
-Przestańcie myślcie jak się wydostać,a nie się kłucicię.odpowiedziałem
Nie byliśmy pilnowani bo żołnierze to tacy debile że się tak upili że poprostu padli na ziemię przed dzwiami do pokoju w którym byliśmy.
-Słyszałeś?zapytał się mnie John
-Taa chyba się upili kretyny.
-No to co spie*****y?zapytał się Mix
-Nie wiesz będziemy na drutach robić!wkurzył Mix'sa Łukasz
-Ryj cwele!!-wkurw****ł się Paweł i przywalił Łukaszowi w twarz a Mix'sowi w jaja.
-To idziemy!
Było tych żołnierzy dwóch ja wziołem jego obokana,a John akm/2 drugiego,ale nie starczyło wszystkim naprzykład Łukasz nie miał broni nawet pistoletu bo zabrali te pmm' y Mix i Paweł.
-Chyba z 12 :wódka: tu leży wypitych.powiedział Mix
Wzieliśmy parę nie otwartych,ale Mix odrazu zobaczył coś i z niewiadomych przyczyn oddał pmm Łukaszowi.
-Dzieki za giwere Mix.podziękował Łukasz
-Heh patrz co znalazłem!krzyknął szczęśliwie Mix
To była tania rosyjska wyrzutnia rakiet zwana rpg.
-Ile masz do tego pocisków?zapytałem
-Pięć.odpowiedział
-A ja znalazłem coś lepszego.powiedział Paweł cały szczęśliwy
-Paweł tym uciekniemy!powiedziałem
-Tak wkońcu to kluczyki do BTR'u takiego pancernika.
cdn.
Wale to forum

PRO TOMORDEN pl
Wygnany z Zony

Posty: 25
Dołączenie: 17 Kwi 2011, 20:10
Ostatnio był: 10 Cze 2011, 15:15
Ulubiona broń: --
Kozaki: -3

PoprzedniaNastępna

Powróć do O-powieści w odcinkach

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości