[Tajne Ścieżki 2]

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez ViS w 28 Maj 2011, 21:39

Gdzie znajdę czołgistę??
Wolno mi być dumnym z tego co w narodzie jest wielkie
i choć na wschodzie pozostały tylko kamienne orły, chłodne płyty nagrobne polskich bohaterów, rodacy którym udało się przeżyć prześladowania i nie skapitulować,
wolno mi żywić nadzieję, że czasy Wielkiej Polski jeszcze powrócą...

LEOPOLIS
SEMPER FIDELIS TIBI POLONIAE
Awatar użytkownika
ViS
Tropiciel

Posty: 302
Dołączenie: 15 Lut 2010, 20:19
Ostatnio był: 31 Maj 2017, 22:43
Miejscowość: Dzikie Pola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 22

Reklamy Google

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez .D.u.c.h. - M.K w 28 Maj 2011, 22:35

Nie spodziewałem się, że tam mogą być te dokumenty.jalkavaki dzięki za podpowiedź :D
Awatar użytkownika
.D.u.c.h. - M.K
Stalker

Posty: 186
Dołączenie: 26 Maj 2009, 19:23
Ostatnio był: 17 Maj 2016, 23:13
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 1

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez jalkavaki w 29 Maj 2011, 04:33

Czołgistę znajdziesz zaraz jak na lewo podążysz od wejścia na wysypisko z Kordonu
Wojna jest zła. Ale gorsze są sukinsyny które nie mają nic za co byliby gotowi walczyć i umierać.
"Może nas wiedzie szalbierz chciwy paru groszy
Lecz lepsze to niż śmierć na wapniejących szańcach" - J. Kaczmarski, Stalker.
Awatar użytkownika
jalkavaki
Legenda

Posty: 1379
Dołączenie: 02 Kwi 2010, 11:20
Ostatnio był: 20 Lip 2022, 06:45
Miejscowość: Stetinum
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 193

zew monolitu ukryte ścieżki 2

Postprzez Kingcs w 29 Maj 2011, 12:26

Siemka. Mam mały problem a mianowicie kiedy jestem w Jantarze i chcę wyjść aby dać lekarstwa Leśnikowi to na mapie nie ma żadnej ścieżki. Czy możecie mi pomóc ?
Kingcs
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 29 Maj 2011, 12:21
Ostatnio był: 30 Maj 2011, 20:34
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Big Ben
Kozaki: 0

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez moso362 w 29 Maj 2011, 13:05

Jak jesteś na drodze do X16,to na prawo jest dolinka z rozbitym autobusem,szukaj wokół niego.Na mapie nie będziesz miał żadnego oznaczenia.
moso362
Stalker

Posty: 62
Dołączenie: 18 Gru 2009, 19:26
Ostatnio był: 29 Lis 2015, 11:07
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 11

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez jalkavaki w 29 Maj 2011, 13:16

:facepalm:
Ludzie. Czytajcie to co wam NPC mówią. Tam jest na prawdę wszystko powiedziane.
Wojna jest zła. Ale gorsze są sukinsyny które nie mają nic za co byliby gotowi walczyć i umierać.
"Może nas wiedzie szalbierz chciwy paru groszy
Lecz lepsze to niż śmierć na wapniejących szańcach" - J. Kaczmarski, Stalker.
Awatar użytkownika
jalkavaki
Legenda

Posty: 1379
Dołączenie: 02 Kwi 2010, 11:20
Ostatnio był: 20 Lip 2022, 06:45
Miejscowość: Stetinum
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 193

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez scigacz1975 w 29 Maj 2011, 13:47

Ilustrowany przewodnik - wystarczy poczytać :D :wink:
Awatar użytkownika
scigacz1975
Monolit

Posty: 3243
Dołączenie: 29 Sty 2010, 00:26
Ostatnio był: 12 Wrz 2024, 15:31
Miejscowość: Stalowa Wola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 926

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez ViS w 29 Maj 2011, 18:27

Kod: Zaznacz wszystko
FATAL ERROR
 
[error]Expression    : vertex || show_restrictions(m_object)
[error]Function      : CPatrolPathManager::select_point
[error]File          : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrGame\patrol_path_manager.cpp
[error]Line          : 155
[error]Description   : any vertex in patrol path [flame_mono2_walk] in inaccessible for object [flame_mono214177]

Za każdym razem w tym samym miejscu wywala mi ten błąd gdy wydostaję się z Czarnobyl 2
:

Wtedy jak mam 15 min na odnalezienie drogi do Prypeci w jednym z teleportów
Wolno mi być dumnym z tego co w narodzie jest wielkie
i choć na wschodzie pozostały tylko kamienne orły, chłodne płyty nagrobne polskich bohaterów, rodacy którym udało się przeżyć prześladowania i nie skapitulować,
wolno mi żywić nadzieję, że czasy Wielkiej Polski jeszcze powrócą...

LEOPOLIS
SEMPER FIDELIS TIBI POLONIAE
Awatar użytkownika
ViS
Tropiciel

Posty: 302
Dołączenie: 15 Lut 2010, 20:19
Ostatnio był: 31 Maj 2017, 22:43
Miejscowość: Dzikie Pola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 22

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez .D.u.c.h. - M.K w 30 Maj 2011, 17:23

Witam. I znowu piszę z problem :E A problem zaistniał w Dolinie Mroku. Przeszedłem sobie z Wysypiska do doliny i idę w stronę Powinności, po 15 sekundach z nie wiadomych przyczyn (brak logo) witam pulpit. A jestem w trakcie robienia misji dla Biesa z bronią i Dzika z zaginionym kurierem. Dodam że na wysypisku rozwaliłem najemników, a żaden z nich nie miał fragmentu mapy Siemieckiego. (może tak ma być)
Wczytywałem wcześniejsze lokację, raz z Wysypiska a raz z Agropromu I nic to nie zmienia.
Macie jakieś pomysły co z tym zrobić :?: :?: :?:
Awatar użytkownika
.D.u.c.h. - M.K
Stalker

Posty: 186
Dołączenie: 26 Maj 2009, 19:23
Ostatnio był: 17 Maj 2016, 23:13
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 1

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez vandr w 30 Maj 2011, 17:44

Próbowałeś wczytywać poprzednie lokacje, tak? Ja ostatnio będąc w Prypeci, musiałem wczytać save'a aż ze Sarkofagu, bo NON STOP lądowałem na pulpicie.
TAJAG JUDYN
HAZBAZ
SEKODYN!
vandr
Modder

Posty: 3876
Dołączenie: 21 Lut 2011, 14:18
Ostatnio był: 12 Sie 2024, 20:47
Kozaki: 1747

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez ViS w 30 Maj 2011, 19:43

No i w końcu ukończyłem Tajne Ścieżki 2 UFF :E . Jak dla mnie jest to najlepszy mod jak powstał do Stalkera (pomimo kilku niedociągnięć).
Poniżej przedstawię plusy i minusy tego moda. Uwaga czytasz na własną odpowiedzialność, gdyż są podane fragmenty fabuły:
:

1. Fabuła- jak dla mnie jest świetna. O wiele lepsza niż w każdej z trzech części oryginalnego Stalkera. Nieoczekiwane zwroty akcji, ciekawe misje główne i poboczne, to dla tego moda codzienność. Jedyne do czego można się przyczepić to ta część fabuły, gdzie jesteś monolitowcem. Ciągłe bieganie w trójkącie: Prypeć-Czernobyl 1 - Czernobyl 2 tylko po to, żeby zamienić parę słów z jakąś postacią i powrót z powrotem. No i misje wtedy nie są zbyt wyszukane. Na szczęście po tym krótkim epizodzie jest już tylko lepiej;
2. Tłumaczenie - mistrzostwo świata, ciekawe dialogi, zero literówek czy błędów dialogowych. Po prostu przyjemnie się czyta wszystkie dialogi;
3. Muzyka - bardzo dobrze dobrana i współpracująca z modem w celu budowania emocji :E Szczególnie zapadły mi w pamięć kawałki podczas misji z Kariną, niszczenia poltergeistów, które broniły dostępu do chaty z PDA dzika, zadania odnalezienia PDA Salomona.
4. Lokacje - w końcu mamy coś więcej niż standardowe mapki, które zapewne prawie każdemu się przejadły. Najmniej mi przypadł do gustu Las. Jest jak dla mnie trochę za monotonny. Natomiast korpus Pokoju pomimo swojej głupawej nazwy jest zdecydowanie najlepszą nową lokacją. A już pełen uśmiech wylądował na mojej twarzy, gdy zobaczyłem starą fabrykę i opuszczoną wioskę :E ;
5. Mutanty - praktycznie żaden nowy mutant nie wywołał we mnie pełnego entuzjazmu (nie mówię o tych przywróconych z wcześniejszych wersji) Natomiast ilość mutantów w czasie wykonywania niektórych misji woła o pomstę do nieba. Stada połamańców w Prypeci, rodentów podczas misji z szalonym Doktorem w bunkrze radaru, czy pająków w Sarkofagu to gruba przesada. Raz, że spowalniają grę (przynajmniej u mnie), to jeszcze minigun ledwo daje sobie z nimi radę;
6. Nowe bronie - w tym wypadku spodobały mi się tylko snajperki, oraz minigun (warto dla niego znaleźć te instrukcje montażu :E Natomiast bronie, które sprzedaje Antykwariusz to już przesada - to nie Medal of Honor :facepalm:


I to by było na tyle, więcej mi się nie chce pisać, idę na piwo :E :E

Ps.
Dodam że na wysypisku rozwaliłem najemników, a żaden z nich nie miał fragmentu mapy Siemieckiego. (może tak ma być)

Tak ma być :E
Wolno mi być dumnym z tego co w narodzie jest wielkie
i choć na wschodzie pozostały tylko kamienne orły, chłodne płyty nagrobne polskich bohaterów, rodacy którym udało się przeżyć prześladowania i nie skapitulować,
wolno mi żywić nadzieję, że czasy Wielkiej Polski jeszcze powrócą...

LEOPOLIS
SEMPER FIDELIS TIBI POLONIAE

Za ten post ViS otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive djcycu.
Awatar użytkownika
ViS
Tropiciel

Posty: 302
Dołączenie: 15 Lut 2010, 20:19
Ostatnio był: 31 Maj 2017, 22:43
Miejscowość: Dzikie Pola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 22

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez .D.u.c.h. - M.K w 30 Maj 2011, 20:09

Ok spróbuję cofnąć o 4 lokację może to pomoże :-/
Awatar użytkownika
.D.u.c.h. - M.K
Stalker

Posty: 186
Dołączenie: 26 Maj 2009, 19:23
Ostatnio był: 17 Maj 2016, 23:13
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 1

PoprzedniaNastępna

Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości