Ulubiona lokacja, miejscówa

Miał już dość tego bezowocnego jazgotu i przepitych mord. Wyłączył transmisję z obrad sejmu.

Re: Ulubiona lokacja, miejscówa

Postprzez Wasilij w 10 Kwi 2011, 01:05

Ja lubię miejsce w Dziczy gdzie jest rozbity śmigłowiec Krugłowa oraz hangar i przystanek na wysypisku,bo tam zawsze znajdzie się chętny na kozaka:).
Wolnym bowiem jest człowiek tylko wtedy, gdy jest samotny.
Awatar użytkownika
Wasilij
Kot

Posty: 45
Dołączenie: 28 Lut 2011, 10:38
Ostatnio był: 28 Sty 2014, 21:32
Miejscowość: Skadowsk
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: 4

Reklamy Google

Re: Ulubiona lokacja, miejscówa

Postprzez Protektor w 02 Maj 2011, 15:51

Czerwony las przed wyłączeniem anten. Ja jedynie z 200 pociskami śrutowymi i strzelbą SPASA 14 na Monolit. W dodatku co 10 fanatyk miał jedynie bandaż i po 10 sztuk różnej amunicji o apteczkach nie wspominając. A w dodatku, nie da się nigdzie ukryć bo promieniowanie czy takie "duchy" mutantów, które ciągle atakują. Miazga
Powinność i Wojsko jest zepsuta! Dołącz do Wielkiego Królestwa Bandytów i zdobądź swój cel!
Image

Protektor
Wygnany z Zony

Posty: 36
Dołączenie: 02 Maj 2011, 12:46
Ostatnio był: 17 Maj 2011, 19:42
Miejscowość: Rostok
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Threaded SPSA-14
Kozaki: 4

Re: Ulubiona lokacja, miejscówa

Postprzez Lucjusz w 02 Maj 2011, 16:01

Ja najbardziej lubię kryjówkę Strieloka w podziemiach Agropromu. Taka oaza spokoju w niebezpiecznych tunelach, aż się nie chce wychodzić :wink: Oprócz tego lubię Bar bo jest tam dużo stalkerów.
Ostatnio edytowany przez Lucjusz, 15 Maj 2011, 11:35, edytowano w sumie 1 raz
...picie wódki to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości...
Awatar użytkownika
Lucjusz
Ekspert

Posty: 705
Dołączenie: 04 Lis 2010, 20:08
Ostatnio był: 16 Kwi 2015, 16:33
Miejscowość: Bałuty
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 261

Re: Ulubiona lokacja, miejscówa

Postprzez kapucha w 02 Maj 2011, 19:44

Ja identycznie jak kolega wyżej :P .

Ale do tego podoba mi się obóz bandytów na Wysypisku (za parkingiem, ratując Biesa wyłażą z tamtąd bandziory). Później siedzą tam stalkerzy przy ognichu i czuć klimat :wink: . Leży obok pełno "dusz" ale ciężko je powybierać z tych anomalii.
Do tego w fabryce w Jantarze można wejść na dach najwyższego budynku i ładować zombiakom heady ze snajperki :wink: . Snorki mogą sobie beztrosko skakać ale czuję się tam bezpiecznie i jednocześnie czuć klimat.

Ale uważam, że nic nie pobije klimatu pewnego miejsca w Czerwonym Lesie. W północno-wschodniej jego części jest droga i posterunek dość silnie broniony przez Monoliciarzy. Coś na kształt posterunku Najemników w Magazynach Wojskowych. Świetne miejsce: siatka, dziwne wejście do jakiegoś bunkra, długi tunel i na końcu tajemnicze, zamknięte drzwi (jak w LOST-Zagubieni normalnie :E ) klimat się dosłownie wylewa przez monitor. Cały Czerwony Las jest bardzo klimatyczny, ale ten tunel to już czysta esencja S.T.A.L.K.E.R.-a.

Nie wiecie może, czy to miejsce miało po prostu być taką zagadką, czy to przejście do jakiejś wyciętej lokacji lub laboratorium? Mi się wydaje, że to chyba przejście, ale pewności nie mam :-/ .

Pozdrawiam.
kapucha
Łowca

Posty: 400
Dołączenie: 09 Kwi 2011, 13:53
Ostatnio był: 01 Lut 2015, 22:11
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: F1 Grenade
Kozaki: 94

Re: Ulubiona lokacja, miejscówa

Postprzez vandr w 02 Maj 2011, 21:08

Lucjusz napisał(a):Ja najbardziej lubię kryjówkę Strieloka w podziemiach Agropromu. Taka oaza spokoju w niebezpiecznych tunelach, aż się nie chce wychodzić


O to to...zaje*iste miejsce - taka kanciapka. Ja bym nieco jeszcze wejście zamaskował, i voila!
TAJAG JUDYN
HAZBAZ
SEKODYN!
vandr
Modder

Posty: 3876
Dołączenie: 21 Lut 2011, 14:18
Ostatnio był: 12 Sie 2024, 20:47
Kozaki: 1747

Re: Ulubiona lokacja, miejscówa

Postprzez Dovchenko w 03 Maj 2011, 14:05

Moja ulubiona miejscówa to Bar 100 Radów. Zawsze śmieszy mnie tekst jednego stalkera "Czarny Kruk...Czarny Kruk krąży...nad grobem...szlag...chyba za dużo wypiłem". A i jeszcze Żorik przy wejściu. Bez względu na to, czy wchodzisz, czy wychodzisz, on zawsze "Powiedziałem wejdź, nie stój tam.".
Kogóż to z nas tonący nie wiózł wrak, któż z nas zaprzeczyć może - że ułomny?
Kogóż nie łudził oślepiony ptak, kogóż w bezludzie nie wiódł pies bezdomny?

A przecież wciąż przyciąga strefa ogrodzona, i ogrodzona nie bez celu chcemy wierzyć;
To nie my w Zonie - to nam odebrana Zona,nam ją niepewnym, ale własnym krokiem mierzyć
Póki nadziei gorycz wreszcie nie pokona.

Dovchenko
Wygnany z Zony

Posty: 113
Dołączenie: 16 Kwi 2011, 21:15
Ostatnio był: 16 Kwi 2012, 17:25
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 6

Re: Ulubiona lokacja, miejscówa

Postprzez Realkriss w 09 Cze 2011, 08:23

Najbardziej klimatyczny jest Jantar, nienawidzę snorków i zawsze tam chodzę z duszą na ramieniu (i nie chodzi mi o artefakt Dusza :wink: ) Lubię się bać i dlatego lubię się tam szwendać, te klimatyczne stękanie i ryki zombiaków też robią swoje. Żałuję, że nie jest większa ta lokacja, ale to już inna sprawa.
A miejsce, które jest najbardziej przyjazne to Magazyny wojskowe, bo tam są moi druzja i mogę posłuchać "wot tiepier anegdot" albo "muzikalnaja pauza". Wioska pijawek też jest super.
Awatar użytkownika
Realkriss
Moderator

Posty: 1664
Dołączenie: 08 Lut 2011, 14:58
Ostatnio była: 16 Lip 2024, 10:30
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 881

Re: Ulubiona lokacja, miejscówa

Postprzez Woland w 09 Cze 2011, 17:05

A ja pełnię zony czuję w... Kordonie :o
To najbardziej klimatyczna miejscówka.
Z rzadka karabiny, jak są to braki amunicji. Wszystkiego skąpo- w miarę potworów i anomalii. Wioska kotów, parkink czy ta farma z misją od Wilka po drugiej stronie mostu. Posterunek wojskowy, wojsko przy wiadukcie biorące łapówki za przejście i okradające innych stalkerów. Wysypisko, Agroprom, Dolina Mroku jeszcze ale potem jakoś zatraca się ta zona, nie wiem, jakieś takie za dużo broni, stalkerów, amunicji, dzicz fajna ale mało klimatyczna.

Jantar akurat dla mnie nie za bardzo. Fajny do multi gdy mapa z fabryką jest :P
Ale tak poza tym to takie jakieś nijakie. A te pomiary to jakaś parodia. Pobiegamy, polatamy i luzik. Ja myślałem że będzie jakieś jeziorko, w jego pobliżu badania, jakieś drzewa, taki niby-lasek. Że zombie będą jakoś mroczniej atakować, a tu takie coś...
Woland
Legenda

Posty: 1772
Dołączenie: 26 Sie 2010, 11:18
Ostatnio był: 28 Mar 2019, 00:05
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 10

Re: Ulubiona lokacja, miejscówa

Postprzez ArcGOne w 10 Cze 2011, 12:02

Jeśli chodzi o Cień Czarnobyla, zdecydowanie i bezsprzecznie jak u wielu tutaj osób Czerwony Las rządzi. Moim zdaniem najbardziej klimatyczne miejsce, komplentnie inne od wszystkich. Jako jedyna lokacja w takim stopniu łaczy ze sobą obszar kamienisty, gesty las, kontenery pojazdy i inne pozostałości po ludziach, boczne ścieżki i przejścia oraz bazę, do której jak nigdzie trzeba wdrapać się pod górkę. A w Bazie co wiele mówić, anteny. Największe wrażenie robi oczywiście jak któryś z przedmówców wspomniał przed wyłączeniem anten (bardzo ubolewam kiedy wszelkie nadprzyrodzone i tajemnicze zjawiska zostają unicestwione). Ale lokacja szczególnie w samym lesie zapiera dech i to w pełnym słońcu, deszczu, jak i burzach itd.

bardzo podoba mi się też "dzicz" głownie dlatego, ze to istny park do paintballa;p. Z kolei wracając do do Stalkera, ta lokacja to istna hmm "wylęgarnia" do zbierania i ulepszania atrefaktów. Znajduje się tu chyba każda anomalnia dlatego teren ten również uwazam za bardzo ciekawy.

poza tym no cóż nalezy wspomniec o Barze i samej elektrowni jako ikonach tej części:).
__________Nie liczy się siła rażenia, a siła wywieranego wrażenia
Image
Awatar użytkownika
ArcGOne
Kot

Posty: 20
Dołączenie: 20 Kwi 2011, 09:15
Ostatnio był: 11 Lis 2011, 13:35
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 16

Re: Ulubiona lokacja, miejscówa

Postprzez kakashi212 w 14 Cze 2011, 11:50

Ja tam lubie bar i wysepisko

Uwagi moderatora:

Nie spamuj. No i usuwam ci ten kradziony avatar. - Soviet
kakashi212
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 07 Cze 2011, 13:11
Ostatnio był: 28 Kwi 2012, 10:41
Miejscowość: Zona
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 0

Re: Ulubiona lokacja, miejscówa

Postprzez cep_bojowy w 18 Lip 2011, 16:45

Na pierwszym miejscu stawiam Jantar. Poza dwoma doktorkami żadnej przyjaznej duszy, tylko hordy zombiaków i snorki. Do tego wszechobecna szarość oraz porozrzucane ciała stalkerów i wojska w okolicach X16 i w samym laboratorium dodają ponurego klimatu. Bardzo lubię też Czerwony Las przed wyłączeniem Mózgozwęglacza. Już na samym początku "witają" nas głowy wbite na pale i posterunek Monoliciarzy :D. Na dodatek jeszcze halucynacje, duże promieniowanie i ta muzyka... Z przyjemniejszych miejscówek podobają mi się Bar i wioska kotów w Kordonie. Można tam odetchnąć, posiedzieć przy ognisku ze stalkerami, wypić kozaka i posłuchać gry na gitarze :).
Awatar użytkownika
cep_bojowy
Stalker

Posty: 99
Dołączenie: 18 Lip 2011, 12:52
Ostatnio był: 14 Lip 2014, 23:08
Miejscowość: R'lyeh
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 25

Re: Ulubiona lokacja, miejscówa

Postprzez Dodox w 19 Lip 2011, 12:58

Super lokacje to oba laboratoria X bo można poczuć w nich dreszczyk emocji i są fajnie wykonane .
Bar bo jest tam Powinność :wink: ale też Samotnicy i jest zajefajna arena .
Wioska gdzie przebywa oddział specjalny Powinności dowodzony przez Czachę , ogólnie okolice Magazynów Wojskowych.
I Jantar bo fajnie strzela się do zombiaków :E
Naszą powinnością jest roznieść w pył całe plugastwo Zony i ją samą
Image
Awatar użytkownika
Dodox
Stalker

Posty: 80
Dołączenie: 11 Cze 2010, 21:21
Ostatnio był: 06 Mar 2013, 19:57
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 4

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości