Ewakuacja - utknąłem w pralni - spojlery

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Ewakuacja - utknąłem w pralni - spojlery

Postprzez Mattyah w 01 Mar 2011, 03:27

Świetnie mi się grało w Zew Prypeci - w porównaniu do dwóch poprzednich części wszystko działało jak marzenie, aż do ostatniej misji... Otóż, nie mogę wyjść z pralni! Emisja dobiegła końca, zagadałem z Kowalskim, ten ruszył do wyjścia, wyciągnął spluwę, schował ją i... nic! Stoi pacan jak słup soli! Drzwi do pralni są zamknięte i nic nie dzieje się nawet po 20 min. (czasu rzeczywistego). Kowalski już wcześniej mi nawalał, w jednej z misji nie chciała zastartować z nim cutscenka, ale udało się to obejść przez odczekanie/wgranie wcześniejszego sejwa, a teraz klops!

Próbowałem już co następuje:

- przeładować savegame
- załadować save parę godzinek wcześniej, udać się w podróż po Zonie, wrócić do Prypeci
- wywalić mody (atmosfear, lepsze teksturki, udźwig 75kg), ustawić najniższe opcje graficzne
- zdjąć egzoszkieletora (ponoć powodować może błędy w przerywnikach)
- przeinstalować grę wywalając ustawienia i czyszcząc rejestr

Gra spaczowana, oryginalna (na życzenie mogę załączyć zdjątko z nickiem)

Sprzęt:
Intel E6500 2,93 GHz
GTS 250 1GB VRAM
2GB RAM
Windows XP SP3
Sterowniki tak aktualne jak to tylko możliwe, w logu nic ciekawego nie ma, bo i errory nie wyskakują.

Zdarzył się komuś taki feler? Jakieś pomysły? Samiutka końcówka - zakończenie mogę sobie obejrzeć na TyTubo, ale bardzo zależy mi na AKCJI, utrzymaniu moich chłopków przy życiu i w ogóle pokoju na świecie...

Może ktoś ma save z tych okolic? Albo folder scripts (może tam sie coś kiełbasi)? Jeśli komuś bardzo by się chciało, to może mógłby też sprawdzić, czy mój załączony poniżej save nie jest "skorumpowany"?

Ewakuacja Save

Z góry dziękuję za pomoc.
Mattyah
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 01 Mar 2011, 03:02
Ostatnio był: 01 Mar 2011, 03:35
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Ewakuacja - utknąłem w pralni - spojlery

Postprzez Cienias w 01 Mar 2011, 17:00

U mnie jest to samo - to z pewnością wina save'a. Niestety nie mam pojęcia co poradzić. Osobiście nigdy nie doświadczyłem tego błędu, ale na forum jest kilka osób z podobnym problemem.
Awatar użytkownika
Cienias
Stalker

Posty: 137
Dołączenie: 31 Gru 2010, 21:18
Ostatnio był: 18 Cze 2020, 17:38
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: IL 86
Kozaki: 25


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 20 gości