Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Tutaj dyskutujemy w tematach, które nie pasują do żadnej części S.T.A.L.K.E.R.'a.
Regulamin forum
Chcesz zadać pytanie lub masz problem? Napisz w tym dziale, a Twój temat na pewno zostanie usunięty.

Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Powinność
150
19%
Wolność
76
10%
Bandyci
285
37%
Monolit
113
15%
Wojsko
77
10%
Czyste Niebo
10
1%
Naukowcy
17
2%
Najemnicy
43
6%
 
Razem głosów : 771

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez liwkid w 21 Lut 2011, 21:23

wolności.
| CORE i5-520m 2,4GHz @ 3,16GHz | 4GB DDR3 | NVIDIA GTS 360M 1GB DDR5 | Seagate Momentus 320 GB 7200 RPM SATA-II

Za ten post liwkid otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative StalkerCiastek.
Awatar użytkownika
liwkid
Stalker

Posty: 85
Dołączenie: 01 Mar 2008, 00:13
Ostatnio był: 02 Maj 2014, 12:12
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Big Ben
Kozaki: 8

Reklamy Google

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez djcycu w 21 Lut 2011, 21:40

Ach! Mistrzostwo proszę państwa w postowaniu! xD Jedno słowo a znaczy tak wiele! A wracając do tematu to wiesz Dżuz... W Cieniu Czarnobyla często się pojedyncze stalkerzyny szwędają :) Taki Wróbel na przykład ma Colta z tłumikiem a jeśli chcemy go posiadać w czystej grze to albo w dziczy albo w Jantarze ukręcamy dziadowi łeb i już :D No a co do mordowania neutrałów w Jantarze gdzie Łukasz zleca to też jest wytłumaczalne. Otóż po zabiciu jednego reszta często agresywnie odpowiada. Nie dziwię się że tak to rozwiązano bo mógł on z nimi pić wcześniej wódkę xD . Poza tą sprawą drodzy przyjaciele najwspanialszym i najdzielniejszym stalkerem samotnikiem jest Jurik w SoC! On tam przecież widać jak dobrze kończy kiedy nie uda się mu pomóc przy zasadzce :D Ja ogólnie nic nie mam do samotników ale faktycznie w CS wyglądają oni niczym jakaś frakcja... Tym bardziej że można do nich dołączyć... A może nazwa nie ma nic wspólnego o tym co my sobie myślimy? Może chodzi o samotność w sensie że żadna frakcja nie jest taka jak oni i każdy może robić co chce? Nie mam pojęcia :D
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez Dżuz w 21 Lut 2011, 21:49

djcycu napisał(a): A może nazwa nie ma nic wspólnego o tym co my sobie myślimy?


da liegt der Hund begraben :P
w tym jest chyba właśnie cały problem, że tłumaczenie słowa 'stalker' na polski jako 'samotnik' nie jest najszczęśliwszym posunięciem; tak mi się zdaję jako lingwiście - nie wiem jak inni to widzą, ale stąd chyba wynika mój, i chyba nie tylko mój, problem z tą frakcją i jej naturą :)
W10 x64 / i5-4670 / MSI GeForce GTX 1070 Ti GAMING 8GB / 8 GB DDR 3 / SSD Samsung 850 Pro 256GB Image
atikabubu Dżuz to morrofag z 10 letnim stażem Image
Awatar użytkownika
Dżuz
Przewodnik

Posty: 968
Dołączenie: 11 Lut 2011, 19:08
Ostatnio był: 25 Sie 2024, 17:37
Miejscowość: Frogville
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 254

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez DamianoPL w 22 Lut 2011, 17:34

Ja nie lubię bandytów
ponieważ kradną sprzęt i są idiotami.

DamianoPL
Wygnany z Zony

Posty: 31
Dołączenie: 05 Sty 2011, 18:21
Ostatnio był: 23 Mar 2011, 09:22
Miejscowość: Prypeć
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 1

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez lektors w 22 Lut 2011, 17:42

Bandyci - okradają wszystkich, każdy praktycznie dba o "swoją dupę" i nigdy nie możesz zaufać drugiemu "koledze"
Image
Awatar użytkownika
lektors
Tropiciel

Posty: 363
Dołączenie: 14 Cze 2009, 20:32
Ostatnio był: 03 Lut 2017, 05:22
Miejscowość: Toruń
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: F1 Grenade
Kozaki: 55

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez Advantage w 22 Lut 2011, 19:52

Najbardziej nie lubię bandytów - kręcą się jak przysłowiowy smród koło dupy... Monolit to przynajmniej opętani fanatycy, Wolnościowcy i Powinność mają po prostu odmienne poglądy, jestem za eksterminacją bandytów, najlepiej przeze mnie - to zbiorę sobie loot.
Ten, któremu starczy odwagi i wytrwałości, by przez całe życie wpatrywać się w mrok, pierwszy dojrzy w nim przebłysk światła.
Awatar użytkownika
Advantage
Kot

Posty: 21
Dołączenie: 05 Lut 2011, 19:57
Ostatnio był: 10 Lut 2014, 15:37
Miejscowość: Graudenz
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez tweety w 22 Lut 2011, 23:33

Bandyci... kradną a jak cie nie okradną to próbują zabić , ba "próbują" tyle że TOZ niewiele zdziała ... Fatalnie uzbrojeni? Padają jak muchy po jednym strzale w łeb z makarowa :) Tak - podejdziesz blisko i tak cie nie trafi (wyjątki to ci z ak ale ich jest mało) w gębie mocni , i mocno upierdliwi - "dokopaliśmy gnojkom" i ciekawe kto to mówi jak już dawno kwiatki od spodu wąchają...
Zombi też nie lubię jak dla mnie strzelają aż za dobrze w CS a i trzeba ze 3 kulki z dragunova wpakować żeby padł i jeszcze se na plecach poskacze , a jakie dźwięki wydaje? jakby ktoś mu dobrze robił ... :D Ale w sumie zombi to ja bym traktował jako mutanty nie frakcję
tweety
Stalker

Posty: 53
Dołączenie: 30 Sie 2010, 14:00
Ostatnio był: 02 Mar 2011, 20:31
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 2

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez Realkriss w 23 Lut 2011, 09:56

Bandyci, a zwłaszcza ten obrzydliwy Sułtan.
Awatar użytkownika
Realkriss
Moderator

Posty: 1664
Dołączenie: 08 Lut 2011, 14:58
Ostatnio była: 16 Lip 2024, 10:30
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 881

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez StalkerCiastek w 23 Lut 2011, 11:07

Najbardziej nie lubię Bandytów i chyba nie będę oryginalny. Ten uraz pozostał pewnie z pierwszej części. Wtedy jakakolwiek interakcja z członkami frakcji ograniczała się do wymiany ognia. I tak już się przyzwyczaiłem, że jak widzę bandytę to zamiast rozmowy ślę mu w prezencie kilka gramów ołowiu. Potem było Czyste Niebo i niezbyt już czyste kontakty Bandytów ze Stalkerami. Oszukali ich mianowicie. Kolejna wielka wojna Bandyci vs Stalkerzy. Nie mogłem się powstrzymać od tego starego przyzwyczajenia z ShoCa. W Zewie Prypeci starałem się pozostać neutralnym w konflikcie Stalkerzy - Bandyci. Jeśli jednak już musiałem wybrać którąś ze stron to wybierałem Stalkerów. Bo to w ogóle fajni goście są ;) .
LOL
Awatar użytkownika
StalkerCiastek
Redaktor

Posty: 357
Dołączenie: 27 Cze 2008, 21:17
Ostatnio był: 26 Cze 2014, 17:46
Miejscowość: Gdzieś
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 58

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez Pijawol w 23 Lut 2011, 22:02

Pora na moje kilka słów.
Jak dla mnie... nie ma żadnej najgorszej frakcji. Każda jest inna - ma swoje blaski i cienie. Tacy Stalkerzy, niby "samotnicy" a chodzą w grupkach. Bandyci - nie przepadam za nimi, lecz mają osobliwy, ciekawy klimat. Powinność - jak dla mnie bardzo fajna frakcja, lecz i tak wolę samotników. Wolność - klimat mają, ehmm... co tu dużo mówić - totalna impreza. Monolit - smutna frakcja. Jej członkowie nie dołączyli do niej z własnej, nieprzymuszonej woli, lecz zostali zgubieni przez Świadomość - Z. Hmm... Więc która jak dla mnie jest "be"? Wybór padł na Bandytów, ze względu na to, że lubią się bogacić okradaniem itp. Chociaż jak widzę jak ktokolwiek idzie z pistoletem dobić rannego członka wrogiej frakcji... najchętniej bym go posłał w diabły. ( strzelił oprawcy w łeb )

@DamianoPL - Sorki, ale nie wydaje mi się żeby Bandyci byli "idiotami". Dlaczego? To jak mi wytłumaczysz, że banda idiotów tak długo wytrwała, i trwa nadal?
Awatar użytkownika
Pijawol
Legenda

Posty: 1278
Dołączenie: 15 Wrz 2010, 16:52
Ostatnio był: Wczoraj, 19:02
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 313

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez Wania Jabol w 28 Lut 2011, 17:04

No cóż w sumie chyba nikt nie lubi bandytów, ale na dobrą sprawę nie sprawiają zwykle problemów. Są słabo uzbrojeni, najczęściej dwururki, albo stare ak (ew. viper) nie są zbytnim zagrożeniem. Inaczej Monolit- świetne kombinezony, wystarczająca broń, no i oczywiście przewaga liczebna(raczej rzadko potyka się dobrze zorganizowaną grupę w centrum Zony prócz Zewu Prypeci - wojska)
Awatar użytkownika
Wania Jabol
Kot

Posty: 6
Dołączenie: 23 Lut 2011, 15:20
Ostatnio był: 15 Sie 2011, 19:02
Miejscowość: Ciechanów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez BaMbOsZ w 28 Lut 2011, 17:16

Najbardziej nie lubię bandytów sami złodzieje mogący strzelić ci w plecy.
Awatar użytkownika
BaMbOsZ
Stalker

Posty: 93
Dołączenie: 25 Lut 2011, 22:16
Ostatnio był: 03 Lut 2014, 02:03
Miejscowość: Prypeć
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 5

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości