Wojna

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Wojna

Postprzez Top4Wanted w 16 Lut 2011, 20:29

Przechodzę Stalkera któryś raz z kolei i doświadczyłem dziwnej sytuacji - rozpętała się mała wojna. Wiem, że jak zabijesz kogoś koło Janowa, bądź Skadowska to obóz jest w stanie pogotowia, ale problem w tym, że ja tego nie zrobiłem. Janów został zamknięty, a wszyscy Stalkerzy chcieli wpakować mi kulę w głowę. Do tego wszędzie było Wolności i Powinności, która zwalczała się nawzajem. Chwilę później nastąpiła emisja i wszystko wróciło do normy, ale moje stosunki z innymi uległy pogorszeniu. Przyjaźniłem się z bandytami i Wolnością, a teraz są neutralni. Nie oczekuje o was rady w stylu "wczytaj poprzedni zapis" , ale ciekawi mnie co spowodowało taką nieprzyjemną sytuację, choć przyznam, że powstał chaos i Zona stała się jakby groźniejsza, ale niestety na skutek pogorszenia stosunków z innymi psuje mi się fabuła, bo np. Włóczęgi już do Prypeci nie wezmę.
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Top4Wanted
Stalker

Posty: 58
Dołączenie: 13 Sty 2011, 18:30
Ostatnio był: 24 Maj 2011, 20:48
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 2

Reklamy Google

Re: Wojna

Postprzez Adam w 16 Lut 2011, 20:35

Też mi się coś takiego zdarzyło, choć nie do końca. W wymianie ognia zginęło wielu samotników i powinnościowców różnej maści. Tyle, że po jakimś czasie Janów "otrzeźwiał" i miałem wszystkich neutralnych, ale nie nieprzyjacielsko nastawionych :D
Image
Image
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

Re: Wojna

Postprzez Xen w 16 Lut 2011, 22:35

To u mnie jest taka sytłacja że wyczyściłem savy (mam tylko quicksave,autoseva,emisja i te savy co przenoszą z lokacji) akurat wracałem z portu w prypeci (chciałem pokampić ze snipem :D) nastąpiła emisja jedyny schron był zajmowany przez chimere aczkolwiek gram na weteranie nie mam zamiaru pakować sięw tarapaty, a miałem przy sobie antybiotyk użyłem go. wróciłem do pralni a tu wtf?? tylko 2 osoby LMAO (tzn, wujek jar i garry) reszte ciał stalkerów znalazłem martwych, widocznie był bug z emisją albo poprostu jak to komputer zgupiał i się nieschronił :facepalm: nie wiem czy oni się zrespią tak czy siak od dzisiaj nie ma życia w prypeci :/
Awatar użytkownika
Xen
Ekspert

Posty: 780
Dołączenie: 13 Lut 2011, 12:34
Ostatnio był: 08 Sie 2024, 14:39
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 116

Re: Wojna

Postprzez Tylko Powinność w 19 Lut 2011, 14:32

Jeśli Tobie to nie przeszkadza, graj dalej. Jeśli przeszkadza wczytaj save z emisji no i zabij chimerę ;)
Pomogłem? Daj Kozaka.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
W Zonie nie wolno spacerować. Zona to nie jest miejsce do spacerów.

Zona żąda dla siebie szacunku. W innym przypadku karze - natychmiast i surowo.
Awatar użytkownika
Tylko Powinność
Kot

Posty: 31
Dołączenie: 04 Kwi 2010, 16:54
Ostatnio był: 03 Gru 2013, 10:33
Miejscowość: Prypeć
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 2

Re: Wojna

Postprzez Xen w 19 Lut 2011, 15:59

Nie jest ok, wróciłem do prypeci po 2 dniach stalkerskich i w normie jest (8 osób)
Awatar użytkownika
Xen
Ekspert

Posty: 780
Dołączenie: 13 Lut 2011, 12:34
Ostatnio był: 08 Sie 2024, 14:39
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 116


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości