Kiedy oczarowała was Zona, czyli gdzie poznaliście STALKERa

Tutaj dyskutujemy w tematach, które nie pasują do żadnej części S.T.A.L.K.E.R.'a.
Regulamin forum
Chcesz zadać pytanie lub masz problem? Napisz w tym dziale, a Twój temat na pewno zostanie usunięty.

Re: Kiedy oczarowała was Zona, czyli gdzie poznaliście STALK

Postprzez Sabas w 10 Sty 2011, 15:39

Ja od dawna interesowałem się promieniowaniem Czarnobylem itd. Więc gdy obejrzałem na Hyperze o Shadow of Chernobyl postanowiłem kupić i tak to się zaczęło
Aks-74u (w grze Akm-74/2U)-broń która jest mała i waży prawie tyle co długi kałach, ogromny rozrzut, na 100 metrów nie trafisz nie ma bata, odrzut jak ze śrutówki ogólnie prawie same wady ale i tak kocham tą broń
Awatar użytkownika
Sabas
Stalker

Posty: 61
Dołączenie: 02 Sty 2011, 11:36
Ostatnio był: 24 Mar 2015, 17:36
Miejscowość: Taki domek w Kordonie
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 4

Reklamy Google

Re: Kiedy oczarowała was Zona, czyli gdzie poznaliście STALK

Postprzez M.R.O.K. w 16 Sty 2011, 14:58

Kiedy oczarowała mnie "ZONA" ? Po prostu szukałem miodnego i nie linowego FPS'a , no i trafiłem na Stalker i chyba się uzależniłem. :E :wódka:
Awatar użytkownika
M.R.O.K.
Redaktor

Posty: 166
Dołączenie: 20 Kwi 2009, 14:28
Ostatnio był: 19 Wrz 2016, 19:45
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: --
Kozaki: 4

Re: Kiedy oczarowała was Zona, czyli gdzie poznaliście STALK

Postprzez matig19900 w 16 Sty 2011, 18:09

kiedyś sporadycznie kupowałem CDA i w kwietniowym numerze z 2004roku byl arytkuł właśnie o S.T.A.L.K.E.R.ze i go przeczytałem jako pierwszy. bardzo mi się spodobał klimat ukazany w CDA i zacząłem się interesować tą grą i tym kiedy wyjdzie. niestety jak każdy z nas musieliśmy jeszcze ponad 3 lata czekać na SoC ale opłacało się :)
...vim vi repellere licet...

matig19900
Wygnany z Zony

Posty: 136
Dołączenie: 19 Gru 2010, 12:42
Ostatnio był: 03 Kwi 2013, 21:21
Miejscowość: ostrowiec św.
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 20

Re: Kiedy oczarowała was Zona, czyli gdzie poznaliście STALK

Postprzez SVDstriker w 16 Sty 2011, 19:02

Pamiętam że gdzieś kiedyś na internecie był trailer ShoC'a. Obejrzałem i od razu mi się ta gra spodobała(Czarnobyl , mutanty). Potem postanowiłem że ją kupię i tak się zaczęła przygoda. W późniejszym czasie widziałem jeszcze jakieś info o ShoCu w jakiejś gazetce. I potem CS , Zew... I teraz się czeka na S2 :E
Image
Awatar użytkownika
SVDstriker
Tropiciel

Posty: 255
Dołączenie: 15 Lis 2010, 11:37
Ostatnio był: 15 Cze 2012, 20:18
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 52

Re: Kiedy oczarowała was Zona, czyli gdzie poznaliście STALK

Postprzez szlumer102 w 17 Sty 2011, 22:48

Moja historia rozpoczeła się od gry left 4 dead (mutanty/infekcja itp.)następnie szukałem innych gier tego klimatu i trafiłem na S.T.A.L.K.E.R.a .Na początku zagrałem w zew prypeci a następnie w cień czarnobylai.Te gry wymiatają i z niecierpliwością czekam na stalkera 2 :E

szlumer102
Wygnany z Zony

Posty: 13
Dołączenie: 15 Sty 2011, 12:36
Ostatnio był: 22 Sty 2011, 15:50
Miejscowość: Zabrze
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 1

Re: Kiedy oczarowała was Zona, czyli gdzie poznaliście STALK

Postprzez Monoliciarz w 17 Sty 2011, 23:14

Mnie S.T.A.L.K.E.R. zainteresował kiedy udałem się do Empiku, szukałem jakiegoś fps'a w mrocznym klimacie.
Zobaczyłem Fallout'a 3 i ShoC'a po obejrzeniu pudełka kupiłem S.T.A.L.K.E.R'a (tak spontanicznie :E ).
Zagrałem i dalej była Zona :wink: i tak właśnie od tej chwili seria gier S.T.A.L.K.E.R jest moją ulubioną serią gier.
Image

Za ten post Monoliciarz otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive STALKER98.
Awatar użytkownika
Monoliciarz
Kot

Posty: 16
Dołączenie: 25 Sie 2010, 19:51
Ostatnio był: 31 Sty 2011, 21:43
Miejscowość: Magazyny Wojskowe
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 2

Re: Kiedy oczarowała was Zona, czyli gdzie poznaliście STALK

Postprzez satan696 w 18 Sty 2011, 23:05

no to ja od zawsze chciałem wyjechac do czarnobyla . Potem po kilka latach spokojnie ogladam sobie Hyper i leci zapowiedz Stalkera . Dopiero nie dawno kupiłem swojego stalkera i jestem zadowolony i kupie sobie pozostałe częsci
Awatar użytkownika
satan696
Stalker

Posty: 63
Dołączenie: 26 Gru 2010, 23:25
Ostatnio był: 23 Cze 2013, 17:37
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 2

Re: Kiedy oczarowała was Zona, czyli gdzie poznaliście STALK

Postprzez Shirako66 w 23 Sty 2011, 15:00

Mię zona oczarowała w CD-Action potem oglądnąłem film i już wiedziałem ze jak wyjdzie gra to muszę ją mieć.
Awatar użytkownika
Shirako66
Kot

Posty: 26
Dołączenie: 24 Wrz 2010, 16:37
Ostatnio był: 01 Mar 2011, 23:11
Miejscowość: Kraków
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: -2

Re: Kiedy oczarowała was Zona, czyli gdzie poznaliście STALK

Postprzez snork32 w 23 Sty 2011, 21:39

Mój pierwszy kontakt z Stalkerem był pewnego dnia gdy w sklepie usłyszałem coś o Czarnobylu. Więc gdy wróciłem z tego sklepu wrzuciłem w Google hasło:" Czarnobyl". Zaciekawiłem się tymm tak że postanowiłem poszukać w empiku gry związanej z Zoną i znalazłem tą gierkę: Stalker Czyste Niebo, miód. I od tego czasu "uzależniłem " się od Stalkera. Oto moja historia. :E
Jestem aby walczyć, jestem aby zginąć, jestem aby wygrać!!!
Awatar użytkownika
snork32
Kot

Posty: 6
Dołączenie: 13 Sty 2011, 19:09
Ostatnio był: 16 Lut 2011, 22:39
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: 0

Re: Kiedy oczarowała was Zona, czyli gdzie poznaliście STALK

Postprzez Andrzeju w 23 Sty 2011, 21:55

Ja byłem na wakacjach w Olsztynie. Tam z kuzynami zaczytywaliśmy się o nowych grach, pykaliśmy w COD 2, nagraliśmy jakiś filmik "wojenny" z użyciem rekwizytów w postaci munduru, hełmu z II WŚ , noża i piły motorowej :D Gdy w Clicku przeczytałem recenzję SoC doznałem zauroczenia. Postanowiłem że będę miał ta gre!! I faktycznie, napływ gotówki się przydarzył i w drodze powrotnej na podkarpacie wstąpiliśmy do Media Marktu w Warszawie. Tam zapłaciłem 90 polskich złotych za nowy egzemplarz gry. Całą drogę oglądałem pudełko i czytałem dołączony pamiętnik świadka katastrofy. Pierwszą rzeczą po powrocie było instalowanie. A tu ZONK! Podczas włączania wyskoczył błąd o niemieckiej treści. Wynikał z za małej ilości pamięci wirtualnej. Gdy się z tym uporałem, wreszcie odpaliłem grę. I... znowu ZONK. Muzyka leci, menu nie ma, ekran czarny. Oznaczało to że karta graficzna nie wyrabia : ( Grę sprzedałem kumplowi. Wtedy w Zonę wsiąkł on. A gdy ja go odwiedziłem i zagrałem, wpadłem po uszy w ten klimat :) Nie mam własnej kopii gry ale zakupię sobie SoC na wyprzedaży a CoP pożycze od wspomnianego kumpla :D Bo CS już mam za sobą, tez od niego xd Skomplikowane, nie?
| AMD Athlon II X2 240 2.8 >> 3.03 |
| MOBO Gigabyte M61PME-S2P |
| Gigabyte HD 4650 1GB DDR2 128 bit ATI OC //
| HDD Samsung 500GB |
| Realtek HD Audio Device |
| 3GB RAM DDR2 667MHz |
Andrzeju
Kot

Posty: 35
Dołączenie: 21 Sty 2011, 01:26
Ostatnio był: 03 Kwi 2011, 21:05
Miejscowość: Anomalia
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 4

Re: Kiedy oczarowała was Zona, czyli gdzie poznaliście STALK

Postprzez Wardun w 24 Sty 2011, 14:06

Ja na początku miałem pecha, pożyczyłem S.T.A.L.K.E.R.a cień czarnobyla ale kiedy go zainstalowałem nie działał w żaden sposób. W 2010 chyba w grudniu zamówiłem książkę braci strugackich ''Piknik na skraju drogi", myślałem, że skoro jest ostra zima to przeczytam ją w 2011. A tu prosze, już po dwóch dniaach od zamówienia przywieźli, a po trzech dniach była już przeczytana.
...trzeba tworzyć dobro ze zła,
bo nie ma nic innego,
z czego by można je tworzyć
Wardun
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 24 Sty 2011, 13:36
Ostatnio był: 16 Paź 2011, 17:29
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Re: Kiedy oczarowała was Zona, czyli gdzie poznaliście STALK

Postprzez Revom w 24 Sty 2011, 15:55

Hmmm... zaczęło się od tego, jak koleżanka poleciła mi tą grę, właśnie grała w Cień Czarnobyla. Gra od razu mi się spodobała, książki chcę szukać w bibliotece, bo się dowiedziałem, że takowa jest ;] No i oczywiście tym bardziej ją polubiłem po przeczytaniu Metro 2033 i 2034, ponieważ oczarował mnie widok świata po wojnie nuklearnej, Czarnobyla itp. Czytałem wiadomości o tym miejscu i oglądałem filmiki. To wystarczyło. Teraz gram w STALKERA Cień Czarnobyla i jak go przejdę, sięgnę po następne :P
Awatar użytkownika
Revom
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 24 Sty 2011, 15:41
Ostatnio był: 04 Lut 2011, 22:01
Miejscowość: Wszędzie tam gdzie dojdzie Stalker
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości