Piwa, jabole, wódka, spiryt, herbata - czyli co lubicie pić

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: Piwa, jabole, wódka, spiryt, herbata-Czyli co lubicie pi

Postprzez 1920razor w 12 Lip 2010, 15:04

Yhkm... Jakaś tania Vodka+Red bull= Lepiej nie próbujcie :E
Image

1920razor
Wygnany z Zony

Posty: 197
Dołączenie: 14 Sty 2010, 20:58
Ostatnio był: 27 Cze 2015, 14:35
Miejscowość: Siemianowice Śląskie
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 12

Reklamy Google

Re: Piwa, jabole, wódka, spiryt, herbata-Czyli co lubicie pi

Postprzez djcycu w 12 Lip 2010, 17:52

I najlepiej pić to w zimie aby inni mieli lżej ciągnąć zwłoki :D
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Piwa, jabole, wódka, spiryt, herbata-Czyli co lubicie pi

Postprzez accerone w 12 Lip 2010, 21:38

wóda + redbull - przereklamowane, przynajmniej dla mnie. Działa na mnie dokładnie tak samo jak wóda z colą lub wóda z sokiem - czyli w akceptowalnych finansowo ilościach nie działa prawie wcale :D. Ogólnie wybredny nie jestem i piję wszystko co akurat mam (jeżeli mam ochotę na alkohol).
Nie pijam jedynie tanich win i wynalazków typu dynks itd. Najfajniejszy trunek jaki kiedykolwiek piłem to Kruszon - smakował jak landrynki rozpuszczone w wódce :D i siekał jak miecz samurajski :D
Nie upijam się, raz że nie lubię syndromu dnia następnego, dwa, że nie ekonomiczne to w moim wypadku zupełnie, los mnie obdarzył doskonałą tolerancją alkoholu. Ostatnio moim ulubionym drinkiem jest u-boot, czyli kielonek wódki (50ml) w kuflu piwka i wściekły pies wódka z Tobasco.
Jak mam ochotę na piwo - przede wszystkim rozglądam się za Coroną - bardzo się w niej rozsmakowałem.
Z winami lubię eksperymentować - wybiera je głównie moja żona - nie mam ulubionego typu - nie lubię słodkich.
wódka - tylko zmrożona, lub w drinkach - czysta ciepła ma chu*owy smak.
Whisky - Chivas Regal - tylko taką kupuję, choć pijam każdą jak zostanę poczęstowany, bez wody, bez lodu - tylko czysta.
Whiskey - jak wyżej.
Rum - raczej biały niż brązowy. I tylko z colą lodem i limonką.
Tequila - lubię zagryzać limonką zamiast cytryną.
Gin - pospolicie z tonicem.
Likiery różnych smaków - specjalność małżonki - pijam dla towarzystwa.
Koniak tylko V.S.O.P. lub X.O. - V.S. jakoś mi nie podchodzą -za młode.

Chyba wyczerpałem temat jeżeli chodzi o moje preferencje.
Grafika w grze jest równie ważna jak wszystkie inne jej składowe, niczego nie należy traktować po macoszemu. Tak uważam, w której grupie procentowej graczy jestem ? :D
accerone
Stalker

Posty: 88
Dołączenie: 09 Sty 2010, 07:23
Ostatnio był: 07 Sty 2011, 15:39
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 10

Re: Piwa, jabole, wódka, spiryt, herbata-Czyli co lubicie pi

Postprzez solarze1 w 13 Lip 2010, 02:10

Ja tam nie pijam za dużo bardziej wole delektować się liptonkową zieloną herbatką (lub białą /czerwoną) która jest w cenie i ilości złotego trunku a jest smaczniejsza.
Ludzie popełniają durzo błędów w rzyciu.
W pisaniu terz .
Awatar użytkownika
solarze1
Kot

Posty: 26
Dołączenie: 27 Paź 2008, 17:36
Ostatnio był: 18 Lis 2017, 21:27
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1

Re: Piwa, jabole, wódka, spiryt, herbata-Czyli co lubicie pi

Postprzez Maku w 13 Lip 2010, 02:44

Ja to generalnie piwko , w doborowym gronie(lech zielony, calsberg), jak nadarzy się okazja(sylwek, czyjeś urodziny) to szampanik(Ruski - Sowietskoje Igristoje) albo i dwa :) czasami również na imprezach pare kieliszków "zapoznawczych"
Rzadziej - jak się zbierze elita to jak na prawdziwego słowianina przystało - :wódka: bez popity pita po pół szklanki(oczywiście do pewnego stopnia, bo nikt nie lubi rzygać po ścianach, prawda? :))
"Nie masz co robić, nudzi się Ci? Kup sobie kij i po jajach się bij" - 52
Awatar użytkownika
Maku
Tropiciel

Posty: 219
Dołączenie: 31 Paź 2009, 21:01
Ostatnio był: 15 Cze 2014, 20:15
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 16

Re: Piwa, jabole, wódka, spiryt, herbata-Czyli co lubicie pi

Postprzez Mglisty w 26 Lip 2010, 17:18

Chodźcie, zrobimy piwo S.T.A.L.K.E.R . I nakręcimy od razu reklamę, wyobraźcie sobie - przemierzamy okolice Czerwonego Lasu, opuszczone domostwa, pora jesienno zimowa, odcienie sepii i butwiejącego brązu, liczniki Geigera w łapach, dobra praca kamery, anomalie, muzyka w tle z Menu Głównego, na koniec reklamy rozpalamy ogień w jakimś opuszczonym domu i tam przybijamy butelki z hasłem reklamowym - "Stalker - prawdziwa anomalia wśród piw" hehehe :)

ej to wcale nie jest takie głupie

Uwagi moderatora:

A może frytki do tego? - ati
"Świat jest piękny,gdy wokół nie ma ludzi"

Mglisty
Wygnany z Zony

Posty: 46
Dołączenie: 10 Cze 2010, 11:41
Ostatnio był: 20 Lut 2011, 11:04
Miejscowość: South
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Big Ben
Kozaki: 2

Re: Piwa, jabole, wódka, spiryt, herbata-Czyli co lubicie pi

Postprzez Striełok215 w 06 Sie 2010, 17:24

Ja piję Wodę i Cole no i czasami soczek a z alkocholi to tylko Zimnego LECHA. :wink:

A jeśli mamy zamiar się pożądnie "urżnąc" to polecam "Krwawą mery"czyli wódkę (co kto woli) z sokiem pomidorowym (najlepiej Tabasco) i tego z 5 szklanek i leżysz :E

UWAGI
-Do krwawej mery tylko wódkę broń Boże "Whiskacza" ewntualnie Spirytus
-Dzieciom alkochol wzbroniony
-Za utratę zdrowia nie ponosżę ODPOWIEDZIALNOŚCI
Jeśli nie jesteś kretyNEM to tego nie czytaj:
:

Ha ha Kretyn :D !!!
Awatar użytkownika
Striełok215
Stalker

Posty: 104
Dołączenie: 19 Maj 2010, 20:18
Ostatnio był: 21 Lis 2010, 17:59
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: PMm
Kozaki: 2

Re: Piwa, jabole, wódka, spiryt, herbata-Czyli co lubicie pi

Postprzez Mroczny w 07 Sie 2010, 11:15

Maku napisał(a):Ja to generalnie piwko , w doborowym gronie(lech zielony, calsberg), jak nadarzy się okazja(sylwek, czyjeś urodziny) to szampanik(Ruski - Sowietskoje Igristoje) albo i dwa :) czasami również na imprezach pare kieliszków "zapoznawczych"
Rzadziej - jak się zbierze elita to jak na prawdziwego słowianina przystało - :wódka: bez popity pita po pół szklanki(oczywiście do pewnego stopnia, bo nikt nie lubi rzygać po ścianach, prawda? :))


U mnie jest podobnie, może tylko piwka "inne" austriackie i te odmiany słodsze. A ten ruski szampan miażdży! Jak za taką cenę rządzi. Na ostatnim sylwku mieliśmy takich pare i chyba z 2 butelki takich po 100 zł. I co się okazało? Ruski smakował wszystkim bardziej :) Cena? U nas 12,99 :E
Image
Image
Image

Gdy odwrócisz się ujrzysz ich prawdziwą twarz, cios zadany w plecy to jest ich najlepsza broń.
Spójrz więc prawdzie w oczy nie akceptuj dziś ich słów,trzymaj swoja stronę nigdy nie daj im się zwieść.
Awatar użytkownika
Mroczny
Stalker

Posty: 118
Dołączenie: 24 Wrz 2008, 13:42
Ostatnio był: 11 Maj 2016, 09:36
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 1

Re: Piwa, jabole, wódka, spiryt, herbata-Czyli co lubicie pi

Postprzez Sarlinov w 25 Sie 2010, 11:51

Alkohol dobra rzecz tylko w rozsądnych granicach. Takiej śliwowicy to wystarczy powąchać i już starcza :E
Ja tam preferuję kawę - szczególnie tą włoską. Wieczorami, dla klimatu, albo jak mnie głowa boli to walę sobie filiżankę :P
I oczywiście MLEKO!!!! PIję to nałogowo, dziennie średnio półtorej litra, chociaż zdarza się ze 3 albo 4, jak się chce do miasta lecieć xD
Serio!
:E
Sarlinov
Stalker

Posty: 104
Dołączenie: 03 Lip 2010, 11:59
Ostatnio był: 25 Sie 2014, 23:31
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 6

Re: Piwa, jabole, wódka, spiryt, herbata-Czyli co lubicie pi

Postprzez Michu w 25 Sie 2010, 17:12

Mglisty napisał(a): "Stalker - prawdziwa anomalia wśród piw" hehehe :)


:E


Kawa - rano przed pracą/1września - szkołą MUSZĘ je*nąć sobie dobrej kawki z mlekiem i z cukrem. Po południu czasami też, ale po 18 nie piję bo miałem problemy ze spaniem przed tym jak pracowałem... chociaż to pewnie nie wina kawy a mojego spania do 15 :D


co do innych trunków to lubię piwo, ale tylko 1 max 2 puszki/butelki, nie lubię piwa w większych ilościach, po prostu mi nie wchodzi.. :kotek:

Wódka, rzadziej choć też nie pogardzę z popitą, bez już trochę gorzej po kilku głębszych.

Lubię być wypity ale nigdy nie nawalony, od ponad roku trzymam kontrolę i upijam się ale nie do takiego stopnia żeby nie ogarniać czy co gorsza rzygać ;P
Awatar użytkownika
Michu
Very Important Stalker

Posty: 1557
Dołączenie: 10 Lip 2007, 00:34
Ostatnio był: 30 Cze 2024, 22:02
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 131

Re: Piwa, jabole, wódka, spiryt, herbata-Czyli co lubicie pi

Postprzez Skipper w 26 Sie 2010, 13:37

Ja jako jeszcze młodzieniec alkoholu nie pije do 18 roku życia (tak ,jestem dziwny)
A po za tym szeroko pojęty asortyment napojów z Biedronki: Cola Orginal ,Ice Tea ,Sunfruit. Oczywiście nie pogardzę również oryginalnymi wersjami tych napojów. Oraz od czasu do czasu herbatka.
Gdy wkraczają na nasz teren najpierw strzelamy ,a potem zadajemy pytania.

PUNX NOT DEAD
Awatar użytkownika
Skipper
Kot

Posty: 32
Dołączenie: 24 Gru 2009, 15:52
Ostatnio był: 27 Wrz 2011, 20:50
Miejscowość: Piła
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 1

Re: Piwa, jabole, wódka, spiryt, herbata-Czyli co lubicie pi

Postprzez LvR w 26 Sie 2010, 17:36

Heh, punków to Ty chyba na obrazkach jedynie widziałeś...

Skandując ich slogany utożsamiasz się z tego typu grupą a co za tym idzie jesteś czarną owcą pisząc że nie pijesz do 18-ki :)

-----------------

Tyskie razy x dziennie.

Nie piłem prawie 11 miesięcy oszukując się puszkami Fanty, Coli itp...efekt jest taki że teraz mam 2 zęby do wyrwania i 6 do leczenia więc wniosek nasuwa się sam...
Awatar użytkownika
LvR
Kot

Posty: 6
Dołączenie: 24 Sie 2010, 13:47
Ostatnio był: 12 Sie 2013, 20:11
Miejscowość: k/Zielona Góra
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości