Wasza ulubiona lokacja w Clear Sky

Na trzeźwo to możemy dyskutować tylko o ogólnych sprawach, rzekł Naznaczony, wychodząc z baru.

Ulubiona lokacja w Czystym Niebie

Kordon
41
8%
Jantar
14
3%
Czerwony Las
130
26%
Magazyny Wojskowe
20
4%
Lima
46
9%
Bagna
97
20%
Instytut Agroprom
58
12%
Szpital
14
3%
Wysypisko
30
6%
Dolina Mroku
41
8%
 
Razem głosów : 491

Re: Wasza ulubiona lokacja w Clear Sky

Postprzez Striełok215 w 27 Lip 2010, 13:09

Czerwony las. Lubię tam polowac i odwiedzac leśnika oraz postrzelac do powinności.
Jeśli nie jesteś kretyNEM to tego nie czytaj:
:

Ha ha Kretyn :D !!!
Awatar użytkownika
Striełok215
Stalker

Posty: 104
Dołączenie: 19 Maj 2010, 20:18
Ostatnio był: 21 Lis 2010, 17:59
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: PMm
Kozaki: 2

Reklamy Google

Re: Wasza ulubiona lokacja w Clear Sky

Postprzez Iłja w 30 Lip 2010, 22:00

Czerwony Las :D
Ciekawie wyglądające drzewa... (w przeciwieństwie do Czerwonego Lasu z Cienia Czarnobyla, są nareszcie czerwone). Sporo mutantów, ta wieeelka anomalia przy Diabelskim Obozowisku, bandyci przy moście do Limańska (z moim maksymalnie ulepszonym AKm-em z celownikiem optycznym wykosiłem ich wszystkich bez najmniejszego problemu :D)
jaskinia renegatów.. (Ale się zdziwiłem gdy nagle jeden z porzuconych karabinów mnie walnął...)no i bezpieczna ostoja - Leśnik i jego chata.
Drzewa się czerwienią, ptaszki wesoło podszczekują... wiosna w Czarnobylu wita :D

http://forum.stalker.pl/viewtopic.php?p=247117#p247117 -> Moja cud-miód frakcja :D

http://forum.stalker.pl/viewtopic.php?f=97&t=6947&p=324670#p324670 -> Moje cud-miód potworki :D
Awatar użytkownika
Iłja
Stalker

Posty: 134
Dołączenie: 30 Lip 2010, 16:56
Ostatnio był: 02 Wrz 2015, 23:40
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 24

Re: Wasza ulubiona lokacja w Clear Sky

Postprzez per-kac w 30 Lip 2010, 22:08

Jaskinia renegatów w Czerwonym Lesie. Gdyby nie renegaci, Snorki i Politegreisty to bym tam zamieszkał
Oni wszyscy są śmieszni, to Grzech jest jedyną słuszną drogą którą będe podążać aż do śmierci...
Awatar użytkownika
per-kac
Tropiciel

Posty: 215
Dołączenie: 30 Lis 2009, 17:50
Ostatnio był: 27 Cze 2011, 15:06
Miejscowość: Gdzieś w Zonie...
Frakcja: Grzech
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 56

Re: Wasza ulubiona lokacja w Clear Sky

Postprzez Sniper_TomSon w 30 Lip 2010, 23:49

Pierwsze miejsce: Czerwony Las. Za genialny klimat i "trudność rozgrywki". Człowiek wchodzi do Czerwonego Lasu, przedziera się przez pola anomalii, rozwala setki mutków, które atakują jak szalone, zbiera cenne artefakty i wychodzi z niego tak zmęczony życiem, że chce się tylko potem spać przez 24h, albo powiesić na najbliższej latarni (lub w ogóle nie wychodzi). A ile razy jakaś pijawa lub czarnobylski nibypies (taki nibypiesek na sterydach) mnie wystraszył, tak że z nerwów podskoczyłem razem z krzesłem, to już nawet sam nie wiem (oprócz 2 posterunków koło Leśnika i dwóch strażników z Czystego Nieba koło mostu, wszystko należy do mutków, także jest tam dużo do straszenia).

Drugie miejsce: Magazyny Wojskowe. Przepychanki na Barierze, bezpieczny azyl w magazynach, stada mutantów na zachodzie. Upiorny klimat porzuconych wiosek, tak, to jest to. Deczko brak anomalii i większych zagrożeń, dlatego 2. miejsce.

Trzecie miejsce: Bagna. Klimatyczne, nieco łatwiej niż w Czerwonym Lesie, dużo łatwych łupów. Więc dlaczego dopiero trzecie miejsce? Za jedną rzecz: mianowicie wyżymaczkę. To cholerstwo kilka razy mnie tak zaskoczyło, że zastało mnie z opuszczoną spluwą lub detektorem w dłoni. Zabija jednym ciosem, a na PDA często ich nie widać. Wiem, jestem niekonsekwentny, ale wyżymka tak mi uprzykrza życie, że 3. miejsce dla Bagien.

Reszta wg mnie po równo, ale Limańsk wyraźnie jest u mnie na samym dole listy razem z elektrownią. Za zmarnowany potencjał mapki w Limańsku i za krótką sekwencję w elektrowni.
Z dystansu można wszystko.
Awatar użytkownika
Sniper_TomSon
Stalker

Posty: 78
Dołączenie: 16 Mar 2010, 19:52
Ostatnio był: 19 Paź 2013, 22:09
Miejscowość: Świnoujście
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 10

Re: Wasza ulubiona lokacja w Clear Sky

Postprzez tk21211 w 24 Sie 2010, 16:31

Dla mnie Jantar za sam klimat, dr. Sacharowa, jego ciekawy bunkier, prześwietną, ale i trochę denerwującą fabrykę. Może zostanę naukowcem? :D

2 miejsce to Dolina Mroku. Co z tego, że spokojna, ale można sobie tam odpocząć od reszty Zony, od czasu do czasu zapolować na dzika, posiedzieć z Gandzią przy gadaniu :)

3 miejsce to Magazyny z powodów takich, jak u przedmówcy.


EDIT

Już nim jestem, na razie wprowadziłem się do bunkra, poprzynosiłem sprzęt. Niedługo pierwsza ekspedycja :D
Awatar użytkownika
tk21211
Stalker

Posty: 94
Dołączenie: 21 Mar 2010, 19:30
Ostatnio był: 03 Paź 2010, 17:44
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 1

Re: Wasza ulubiona lokacja w Clear Sky

Postprzez itachi123 w 24 Sie 2010, 23:37

Ahh ten limańsk lubię tą lokację bo są tam bandyci ,czyste niebo ,monoliciarze i zwłoki wolności i to że to jest miasto.
Awatar użytkownika
itachi123
Kot

Posty: 35
Dołączenie: 12 Sie 2010, 21:00
Ostatnio był: 25 Mar 2017, 02:38
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 1

Re: Wasza ulubiona lokacja w Clear Sky

Postprzez Sniper_TomSon w 26 Sie 2010, 17:50

Nie no, gz. Brawo za gust. Monolicarzy można lać na Barierze, Czyste Niebo - Bagna, Bandyci - wysypisko, zwłoki Wolności (Powinności tyle samo tam jest), wedle uznania Wysypisko - Dolina Mroku. Pzdr. dla ciebie, bo widzę, że masz jakiś dziwny gust. Tu się klimat liczy, a nie zwłoki -,-. :facepalm:
Z dystansu można wszystko.
Awatar użytkownika
Sniper_TomSon
Stalker

Posty: 78
Dołączenie: 16 Mar 2010, 19:52
Ostatnio był: 19 Paź 2013, 22:09
Miejscowość: Świnoujście
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 10

Re: Wasza ulubiona lokacja w Clear Sky

Postprzez yaccozi w 27 Sie 2010, 21:17

A mi najbardziej podoba się Czerwony Las. W Czystym Niebie wygląda on zdecydowanie tak, jak wyglądać powinnien (w przeciwieństwie do lasu z Cienia Czarnobyla).
I'll use my mistakes against my enemies!
Awatar użytkownika
yaccozi
Kot

Posty: 14
Dołączenie: 22 Lip 2010, 15:34
Ostatnio był: 22 Gru 2010, 18:32
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 0

Re: Wasza ulubiona lokacja w Clear Sky

Postprzez itachi123 w 29 Sie 2010, 22:24

Sniper_TomSon napisał(a):Nie no, gz. Brawo za gust. Monolicarzy można lać na Barierze, Czyste Niebo - Bagna, Bandyci - wysypisko, zwłoki Wolności (Powinności tyle samo tam jest), wedle uznania Wysypisko - Dolina Mroku. Pzdr. dla ciebie, bo widzę, że masz jakiś dziwny gust. Tu się klimat liczy, a nie zwłoki -,-. :facepalm:

zwłoki wolnosci zawsze mnie ucieszą bo mnie denerwuje ich styl gadania itp...klimat wazniejszy ale czymbylby klimat bez wojny frakcji
Awatar użytkownika
itachi123
Kot

Posty: 35
Dołączenie: 12 Sie 2010, 21:00
Ostatnio był: 25 Mar 2017, 02:38
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 1

Re: Wasza ulubiona lokacja w Clear Sky

Postprzez itachi123 w 29 Sie 2010, 22:25

Sniper_TomSon napisał(a):Nie no, gz. Brawo za gust. Monolicarzy można lać na Barierze, Czyste Niebo - Bagna, Bandyci - wysypisko, zwłoki Wolności (Powinności tyle samo tam jest), wedle uznania Wysypisko - Dolina Mroku. Pzdr. dla ciebie, bo widzę, że masz jakiś dziwny gust. Tu się klimat liczy, a nie zwłoki -,-. :facepalm:

a na monolicarzy trzeba czekac a mi sie tyle nie chcę a w limansku są wolni do lania
Awatar użytkownika
itachi123
Kot

Posty: 35
Dołączenie: 12 Sie 2010, 21:00
Ostatnio był: 25 Mar 2017, 02:38
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 1

Re: Wasza ulubiona lokacja w Clear Sky

Postprzez Sniper_TomSon w 31 Sie 2010, 21:12

Po co 2 posty? Wojna frakcji jest Agro - Wysypisko - Dolina Mroku. Tam masz zwłok do bólu, a jak ci nie pasuje klimat Wolności (co wg mnie jest dziwne), to rzeczywiście masz jakiś dziwaczny gust. W Wolności wszyscy są kumplami, posiedzą z tobą zajarają, wypiją (nawet Czechow), a w Powinności musisz być na każdy rozkaz i jesteś tłamszony przez innych członków frakcji. Nie trzeba czekać przy Barierze, na patchu 1.5.08 atakują sami i to prawie non stop. Na wyższych patchach możesz ich zachęcić do ataku poprzez zabicie jednego z nich np. ze snajperki (jak nie masz, bo jesteś only szturmowiec, który ciśnie jak rambo pod kule i ubijasz kolesi z 4-7 metrów, to masz pecha). Równie dobra, a nawet lepsza jest wojna frakcji po stronie Wolności (na początku jest nieco łatwiej niż w P., ale później trzeba się nieźle napocić).
Z dystansu można wszystko.

Za ten post Sniper_TomSon otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive BigChees.
Awatar użytkownika
Sniper_TomSon
Stalker

Posty: 78
Dołączenie: 16 Mar 2010, 19:52
Ostatnio był: 19 Paź 2013, 22:09
Miejscowość: Świnoujście
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 10

Re: Wasza ulubiona lokacja w Clear Sky

Postprzez BigChees w 02 Wrz 2010, 19:28

Moją ulubioną lokacją jest Dolina Mroku dlatego że można znalezć kilka ciekawych artefaktów i za możliwość walki z najemnikami przy pierwszym wejściu do doliny mroku, no i za najlepszą frakcje w Zonie czyli WOLNOŚĆ.
Co do wolności zgadzam się z Sniper_TomSon masz :wódka: :D

Za ten post BigChees otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Sniper_TomSon.
Awatar użytkownika
BigChees
Kot

Posty: 14
Dołączenie: 06 Cze 2010, 09:24
Ostatnio był: 13 Sty 2012, 23:09
Miejscowość: Kaznów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 1

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt07 oraz 0 gości