Ulubiony Mutant

Tutaj dyskutujemy w tematach, które nie pasują do żadnej części S.T.A.L.K.E.R.'a.
Regulamin forum
Chcesz zadać pytanie lub masz problem? Napisz w tym dziale, a Twój temat na pewno zostanie usunięty.

Który mutant jest twoim ulubieńcem.

Pijawka
177
35%
Nibyolbrzym
26
5%
Nibypies
18
4%
Mięsacz
24
5%
Dzik
10
2%
Poltergeist
10
2%
Chimera
43
9%
Burer
23
5%
Snork
109
22%
Kontroler
62
12%
 
Razem głosów : 502

Re: Ulubiony Mutant

Postprzez Axideus w 04 Sie 2010, 15:32

OGSM albo random mod. Oba stabilne oba dodają wycięte mutanty :D . Ogsm jest większy i ma większy spawn, mnóstwo rzeczy, dodaje encyklopedie itd. Random jeste mniejszy i ma troche gorszy spawn. Ale mniej wprowadza :D .
Dla niektórych to plus.
Image
Awatar użytkownika
Axideus
Tropiciel

Posty: 314
Dołączenie: 30 Lip 2010, 00:27
Ostatnio był: 21 Lis 2015, 17:08
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 46

Reklamy Google

Re: Ulubiony Mutant

Postprzez Sniper_TomSon w 04 Sie 2010, 17:59

Dzięki kolego. Kozaczek leci :wódka: :E
Z dystansu można wszystko.
Awatar użytkownika
Sniper_TomSon
Stalker

Posty: 78
Dołączenie: 16 Mar 2010, 19:52
Ostatnio był: 19 Paź 2013, 22:09
Miejscowość: Świnoujście
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 10

Re: Ulubiony Mutant

Postprzez Axideus w 04 Sie 2010, 20:54

Tomson co z tym kozakiem? :E Załatwiłeś juz mody?
Image
Awatar użytkownika
Axideus
Tropiciel

Posty: 314
Dołączenie: 30 Lip 2010, 00:27
Ostatnio był: 21 Lis 2015, 17:08
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 46

Re: Ulubiony Mutant

Postprzez Wentix w 09 Sie 2010, 16:04

Mi najbardziej podobają się pijawki. Dość częste, więc można se postrzelać. Ciężko jest jak się ich nie zaskoczy. Ten ich ryk, jak są blisko i zaczynają atak jest niepokojący, szczególnie jak idziesz w nocy. Najbardziej wkurzający jest ten ich kamuflaż. Strzelasz - niema, reload - pojawiają się :E . A CoP jeszcze cię "obściskują"( bo w innych częściach to nie pamiętam). Jak spotykam pijawkę, to wiem, że mogę się trochę pobawić.
S.T.A.L.K.E.R. to nie gra, to styl życia
Awatar użytkownika
Wentix
Stalker

Posty: 117
Dołączenie: 04 Sie 2010, 20:34
Ostatnio był: 23 Cze 2015, 22:28
Miejscowość: Brwinów
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 11

Re: Ulubiony Mutant

Postprzez Axideus w 09 Sie 2010, 16:45

Wentix już wiesz dlaczego w Cop'ie lubiłem "stacje antenową krug" :P . Najlepsze były podziemia. Ile razy tam zwijałem się... ze śmiechu :P . Puszczałem Głuszcza do przodu i strzelałem w śpiącą pijawkę. Chyba nie muszę dalej mówić . Najlepsze jak strzelisz obok gonty w tym ciasnym korytarzu obok martwych stalkerów. Wtedy gonta sam je zaatakuje :E . To taka mała ciekawostka :P .
Image
Awatar użytkownika
Axideus
Tropiciel

Posty: 314
Dołączenie: 30 Lip 2010, 00:27
Ostatnio był: 21 Lis 2015, 17:08
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 46

Re: Ulubiony Mutant

Postprzez Misq675 w 24 Sie 2010, 09:57

Mi się najbardziej spodobała pijawka jest niewidzialna i trudno ją zabić jak zniknie tylko oczęta widać:)
"Memento Mori" - Pamiętaj o Śmierci
Awatar użytkownika
Misq675
Stalker

Posty: 160
Dołączenie: 10 Sie 2010, 16:08
Ostatnio był: 13 Lis 2016, 12:49
Miejscowość: Ryczów
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 5

Re: Ulubiony Mutant

Postprzez jalkavaki w 24 Sie 2010, 11:11

Skoro już jest taki temat a na urlopie nie ma co robić to również zabiorę głos.
Najbardziej pasujący w Zonie mutant to... ślepy pies i niby pies. Po prostu przedstawiciele miejscowej flory poddane pewnym hm... zabiegom mutacyjnym (nie wiem co mogło zmienić się w taką chimerę czy pijawkę).
Agresywne, bo głodne, ale nie samobójcy - można je odstraszyć, przepłoszyć. Działają przeważnie w stadzie i pilnują swojego terytorium. Po zabiciu ofiary pożerają ją (sic! byłem świadkiem jak stado ślepych psów wlokło gdzieś truchło jakiegoś stalkera - kota).
Szybkie, zwrotne, małych rozmiarów. Trudno się celuje, chyba, że biegną prosto na stalkera, ale wtedy mamy tylko sekundy aby ubić gadzinę. Pozwolić się osaczyć takiemu stadu nie jest trudno, a konsekwencje tego są opłakane. Ze względu na szybkość bestii ciężko zejść z linii skoku.
Ogólnie: bardzo wymagający przeciwnicy, zwłaszcza w początkowych etapach gry, kiedy to jedyny oręż jakim dysponujemy jest niecelny pistolet z małym magazynkiem i dwururka.
Pewnym sentymentem darzę też zombie. Raczej przez wzgląd na film Romero, oraz możliwość bezstresowego zabawienia się w "myśliwego" (SWD w łapkę, jakaś fajna górka z dobrym polem ostrzału, flaszeczka, zakąska i czekamy - prawie jak wędkarstwo).
Wojna jest zła. Ale gorsze są sukinsyny które nie mają nic za co byliby gotowi walczyć i umierać.
"Może nas wiedzie szalbierz chciwy paru groszy
Lecz lepsze to niż śmierć na wapniejących szańcach" - J. Kaczmarski, Stalker.
Awatar użytkownika
jalkavaki
Legenda

Posty: 1379
Dołączenie: 02 Kwi 2010, 11:20
Ostatnio był: 20 Lip 2022, 06:45
Miejscowość: Stetinum
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 193

Re: Ulubiony Mutant

Postprzez Sarlinov w 24 Sie 2010, 12:35

Pijawy są słabe. Bardziej wkurzają niż straszą. Kantralior Rulez! I te zombi, brrrr.....
Sarlinov
Stalker

Posty: 104
Dołączenie: 03 Lip 2010, 11:59
Ostatnio był: 25 Sie 2014, 23:31
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 6

Re: Ulubiony Mutant

Postprzez Skipper w 27 Sie 2010, 10:49

Dla mnie mutantem numer jeden jest oczywiście pijawka. Jest silna ,zmutowana i co najlepsze straszna czego chcieć wiecej od dobrego mutanta rodem z najgorszego koszmaru stalkera kota. Jak pierwszy raz spotkałem tą bestie przestraszyłem się ,ale potemm wygarnąłem jej z AK 74 :D ,i miałem lekkiego stracha oczyszczając to małe miasteczko w magazynach wojskowych opanowane przez pijawki ,Co za dużo to nie zdrowo.
Gdy wkraczają na nasz teren najpierw strzelamy ,a potem zadajemy pytania.

PUNX NOT DEAD
Awatar użytkownika
Skipper
Kot

Posty: 32
Dołączenie: 24 Gru 2009, 15:52
Ostatnio był: 27 Wrz 2011, 20:50
Miejscowość: Piła
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 1

Re: Ulubiony Mutant

Postprzez Dirklan w 27 Sie 2010, 13:09

Burer - jest moim ulubionym mutantem, pamiętam jak dostałem misję żeby zbadać opuszczony hangar w tedy pierwszy raz go zobaczyłem. Na początku nie wiedziałem co to jest bo było ciemno, a ja nie miałem noktowizora. Na szczęście się zapisałem przed tą walką,m bo pierwszym razem nawet nie wiedziałem kto mnie zabił. Za drugim razem udało mi się dostrzec Burera, ale co chwile moja broń lądowała na podłodze i znowu zdechłem. Gdy trzeci raz się z nim spróbowałem,m mutant nie miał szans i poległ. Po chwili zorientowałem się, że jest ich dwóch, ale na szczęście dałem mu rade. Za takie momenty właśnie lubię stalkera.
Image
Awatar użytkownika
Dirklan
Kot

Posty: 20
Dołączenie: 05 Kwi 2010, 13:51
Ostatnio był: 10 Sie 2014, 10:03
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Re: Ulubiony Mutant

Postprzez MichaluS w 19 Paź 2010, 20:15

Pijawka ona i tylko ona :D gdy gralem po raz 1 spotkanie w podziemiach Agropromu, po uslyszeniu ryku po raz pierwszy wygarnalem pol magazynka w ciemnosc :D ogolnie lubi zaskoczyc :D

Jesli sie licza mutanty z mobow to, o ile nazwy nie przekrecilem, polamaniec jest jednym z ciekawszych mutasow :D wyskakujacy z ciemnosci w swiatlo robi piorunujace wrazenie :D te jego konczyny ( czlonki )...
MichaluS
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 13 Paź 2010, 20:20
Ostatnio był: 21 Paź 2010, 20:51
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Obokan
Kozaki: 0

Re: Ulubiony Mutant

Postprzez Mroziak w 20 Paź 2010, 22:26

Ja lubię Pijawki i Snorki.

Pijawki i Snorki jako jedyne mnie przeraziły jak grałem pierwszy raz. Pijawki atakują plecy żadko od frontu a jak już to jest za późno. Snorki bo fajnie wyglądają :E :E :E
Zawsze możesz posiedzieć przy ognisku. Noc bywa zaskakująca...
Awatar użytkownika
Mroziak
Kot

Posty: 33
Dołączenie: 16 Paź 2010, 23:51
Ostatnio był: 05 Wrz 2011, 13:57
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 1

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości