Nacjonalizm

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: Homoseksualizm

Postprzez Terminus w 19 Sie 2010, 15:19

Jakieś pierdoły:

ViS napisał(a):Z tego co kojarzę Terminus to zarówno we Włoszech i w III Rzeszy nie było rządów autorytarnych tylko faszyzm i nazizm.
Władza totalitarna nie jest autorytarna? Potrafisz wskazać ostrą granicę między jednym a drugim? Przez Europę okresu międzywojennego przetoczyła się fala zamachów i rządów autorytarnych. Faszyzm i nazizm to ich dwie narodowe odmiany. Niejaki Adolf Hitler miał wielki szacunek dla Józefa Piłsudskiego. Po wygranej w 39r. odwiedził go w krypcie i wystawił warty honorowe...

A według mnie II Rzeczpospolita poniosła w II wojnie światowej klęskę nie ze względu na rządy autorytarne, tylko ze względu na cios w plecy od czerwonych pająków, oraz bierności zachodu w czasie gdy Stalin kładł łapę na Polsce.
Mylisz skutki z przyczynami. ZSRR napadło na nas dopiero wtedy gdy Stalin był pewien, że wojna jest przez nas przegrana.
Skutkiem autorytarnych rządów Piłsudskiego i jego następcy Rydza-Śmigłego-w-ucieczce-do-Rumunii było wymordowanie lub zupełne odsunięcie od wojska najwybitniejszych przedstawicieli naszej generalicji, którym zawdzięczaliśmy zwycięstwo w 1920r. i którzy byli rzecznikami nowych strategii użycia wojska, manewrowości i wojsk zmechanizowanych: Rozwadowskiego, Sikorskiego, Andersa, Hallerów... Wojskiem dowodzili pajace pokroju Rydza czy Wieniawy-Długoszewskiego. W efekcie nie potrafili stworzyć żadnej sensownej strategii obronnej przed 39r. Przyjęcie bitwy granicznej było samobójstwem z wojskowego punktu widzenia. Na skróconych liniach obronnych opartych o naturalne przeszkody można było się długo i skutecznie bronić. Poza tym o naszej dyplomacji można powiedzieć wiele tyle, że nic dobrego. Ze wszystkimi sąsiadami byliśmy skłóceni a nasz sojusz z Francją niepewny. Zresztą co się dziwić? Nasi generałowie i politycy związani z Francją i mający przyjaciół w tamtejszym sztabie i władzach [Haller, Sikorski] jak wspomniałem byli odsunięci od spraw państwowych. Dyplomacja Becka była jak nie przymierzając Kaczyńskich: krzyki, wymachiwanie szabelką, zapowiedzi nie oddawania guzików i żadnych konkretnych skutków. Np. źle wynegocjowany tajny protokół do paktu z Wielką Brytanią, przez co, nie można było zmusić Anglii do wojny przeciwko ZSRR. Liczenie na pomoc sojuszników pokroju Francji było skrajną naiwnością - przekonała się o tym Rosja w 1914r gdy Francja nie chciała wypowiedzieć wojny Cesarstwu Niemieckiemu.
Do tego jeszcze doszło zwykłe tchórzostwo i nieudolność sanacyjnych dowódców uciekających z pól bitew, porzucających swoich żołnierzy np.: gen.M. Boruta-Spiechowicz, gen.S.Dąb-Biernacki, gen.K.Fabrycy, gen.J.Rómmel , gen.W.Bończa-Uzdowski. Do tego błędy taktyczne, niezapewnienie logistyki oddziałom pancernym i można by wyliczać bez końca. Ale łatwiej zrzucić na miażdżącą przewagę, ruskich, sojuszników...

Niemcy swoją klęskę w 1918r. też przypisywali nieudanej komunistycznej rewolcie za plecami, zapominając, że ona byłą skutkiem przegranej wojny a nie przyczyną...
Ostatnio edytowany przez Terminus 19 Sie 2010, 15:39, edytowano w sumie 3 razy
CREDO [łac. Wierzę]
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

Reklamy Google

Re: Homoseksualizm

Postprzez von Carstein w 19 Sie 2010, 15:24

Nie, żebym narzekał... albo coś w tym guście... sami wiecie... ale to nie wątek o polityce bla bla bla tylko o słodkich homosiach/...onych pedrylach (zależy kto pisze). Więc jeżeli będziecie tacy dobrzy i założycie nowy temat (a ktoś przeniesie tam te ostatnie posty) to ja będę szczęśliwy.

Paszczak:
A co do homosiowych ślubów: Mówię im nie... aż mi się nie chce pisać dlaczego... chociaż powiem tyle - państwo (nie kościół, wiara itd) nie ma z nich żadnych korzyści... w porównaniu do małżeństw hetero.
Awatar użytkownika
von Carstein
Weteran

Posty: 690
Dołączenie: 28 Lut 2009, 15:00
Ostatnio był: 05 Kwi 2018, 12:01
Kozaki: 43

Re: Homoseksualizm

Postprzez RT_NR w 19 Sie 2010, 18:24

Jakieś pierdoły:

xKoweKx napisał(a):Na tym filmiku najbardziej mnie śmieszy, to że "homo" po prostu się uśmiechają, a nacjonaliści wystawiają fuckery. :E No widać wielką inteligencję u nich, nie ma co - "zabić" "*%&@#" "z warszawy nie wyjedziecie".


Oj rany naprawdę straszne, przypomne Ci ze twoja kochana "antifa" pokazała swoją inteligencję w Lublinie, Łodzi, Warszawie, min. rzucając odchodami, czy narzekając jak to policja bije, bądź uciekając przed NOP-em na komisariat - "antypolicyjni wojownicy" :E .


Teksty może i nie były całkowicie odpowiednie, ale gdybym tam był i widział jak przez stolicę Polski przechodzą zboczeńcy z całej Europy to krzyczałbym to samo :P.
RT_NR
Stalker

Posty: 54
Dołączenie: 02 Sie 2010, 11:51
Ostatnio był: 21 Gru 2011, 22:46
Miejscowość: Bielsko-Biała
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 5

Re: Homoseksualizm

Postprzez xionc w 19 Sie 2010, 20:15

Jakieś pierdoły:

Tybetańczycy chyba nie podzielają twoich poglądów na temat modularnej struktury władzy w CHRL :D Hong Kong swoje bogactwo zawdzięcza Brytyjczykom a nie chińskim komunistom. Niska korupcja, ale z ciebie żartowniś. Drakońskie kary? Mam coś lepszego: Korea Północna, tam to dopiero mają kary - ostatni minister finansów został rozstrzelany a jego rodzina wylądowała w jakimś łagrze bo reforma monetarna nie wypaliła. Ale z tych skośnookich porządnisie. Wracając do twojego państwa marzeń to informuje że tam obowiązuje cenzura a internet jest ściśle kontrolowany. Prawda szybko sie rozwijają ale jakim kosztem, całe połacie kraju zamieniają sie w pustynie, ekologia? nikt tam o czymś takim nie słyszał. Nie wspominając że konsumują gigantyczne ilości surowców, w tym rope. Ale to państwo marzeń gdzie ludzie pracują jak niewolnicy.
Image
Awatar użytkownika
xionc
Przewodnik

Posty: 906
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:33
Ostatnio był: 19 Lip 2022, 20:36
Miejscowość: Zg-c
Kozaki: 171

Re: Homoseksualizm

Postprzez KoweK w 19 Sie 2010, 23:02

RT_NR napisał(a):Oj rany naprawdę straszne, przypomne Ci ze twoja kochana "antifa" pokazała swoją inteligencję w Lublinie, Łodzi, Warszawie, min. rzucając odchodami, czy narzekając jak to policja bije, bądź uciekając przed NOP-em na komisariat - "antypolicyjni wojownicy" :E .

Mogę wiedzieć, o czym mówisz? Bo chyba bajki pomyliłeś. ;)
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5664
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 02 Paź 2024, 00:00
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: Homoseksualizm

Postprzez RT_NR w 19 Sie 2010, 23:20

Jakieś pierdoły:

xKoweKx napisał(a):
RT_NR napisał(a):Oj rany naprawdę straszne, przypomne Ci ze twoja kochana "antifa" pokazała swoją inteligencję w Lublinie, Łodzi, Warszawie, min. rzucając odchodami, czy narzekając jak to policja bije, bądź uciekając przed NOP-em na komisariat - "antypolicyjni wojownicy" :E .

Mogę wiedzieć, o czym mówisz? Bo chyba bajki pomyliłeś. ;)



Przecież tym wybrykiem z odchodami sama Antifa się chwaliła na swoich stronach...

No chyba że chodzi o to : http://www.nop.org.pl/?artykul_id=396 (masz jeszcze wątek o inteligencji ;))
Nie będziesz się chyba tłumaczył z tego że "ci faszystowscy kłamcy jak zwykle chcą ośmieszyć ruch anarchistyczny" ? :D


"Jak oni moga mowic o jakiejs walce z systemem,
jednocześnie chowajac sie za plecami policji ?
Jak moga mowic o obaleniu rządu,
składając zeznania, podajac rysopisy ?"
RT_NR
Stalker

Posty: 54
Dołączenie: 02 Sie 2010, 11:51
Ostatnio był: 21 Gru 2011, 22:46
Miejscowość: Bielsko-Biała
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 5

Re: Homoseksualizm

Postprzez xionc w 19 Sie 2010, 23:31

Jakieś pierdoły:

No taaaak, NOP, wszystko jasne. btw chwdp, nie sprzedawaj dzieciak, jedz skręta, je*ać społeczniaków!!!!1111jeden

Uwagi moderatora:

xionc, daj se na luz...
Image
Awatar użytkownika
xionc
Przewodnik

Posty: 906
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:33
Ostatnio był: 19 Lip 2022, 20:36
Miejscowość: Zg-c
Kozaki: 171

Re: Homoseksualizm

Postprzez KoweK w 20 Sie 2010, 00:24

RT_NR, dziecko, nie chodzi mi o Twoją prawdomówność, tylko o to, dlaczego nagle zacząłeś gadać o "mojej kochanej" Antifie, skoro nie mam z nią nic wspólnego?

Swoją drogą to Antifa to troszkę mniej głupsze bydło od NOPu sropu i innego gówna.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5664
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 02 Paź 2024, 00:00
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: Homoseksualizm

Postprzez RT_NR w 21 Sie 2010, 12:21

xKoweKx napisał(a):RT_NR, dziecko, nie chodzi mi o Twoją prawdomówność, tylko o to, dlaczego nagle zacząłeś gadać o "mojej kochanej" Antifie, skoro nie mam z nią nic wspólnego?

Swoją drogą to Antifa to troszkę mniej głupsze bydło od NOPu sropu i innego gówna.



Bo jesteś anarchistą ? http://www.cia.bzzz.net - tam widzę same ochy i achy na temat antifki która pomimo tego że nigdy nie odnosi sukcesów jest uważana za nie wiadomo jaką grupę...
RT_NR
Stalker

Posty: 54
Dołączenie: 02 Sie 2010, 11:51
Ostatnio był: 21 Gru 2011, 22:46
Miejscowość: Bielsko-Biała
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 5

Re: Homoseksualizm

Postprzez KoweK w 21 Sie 2010, 16:35

A skąd ty możesz wiedzieć kim ja jestem? Nie afiszuję się jak Ty ze swoimi poglądami na lewo i prawo wystawiając jakieś idiotyczne sygnaturki i avatary, nie propaguje tego na każdym kroku i w każdym miejscu w necie. Oczywiście, że nim nie jestem. :facepalm:
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5664
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 02 Paź 2024, 00:00
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: Homoseksualizm

Postprzez SaS TrooP w 21 Sie 2010, 17:27

A jakie ONR odniósł sukcesy poza obrzydzeniem ze strony społeczeństwa np. waszymi łysymi glacami? :P
SaS TrooP
Ekspert

Posty: 862
Dołączenie: 22 Gru 2007, 21:43
Ostatnio był: 07 Cze 2019, 01:47
Miejscowość: Wodzisław, Silesia
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 14

Re: Homoseksualizm

Postprzez RT_NR w 21 Sie 2010, 20:58

SaS TrooP napisał(a):
Jakieś pierdoły:

A jakie ONR odniósł sukcesy poza obrzydzeniem ze strony społeczeństwa np. waszymi łysymi glacami? :P



Koleżko skończ proszę. Oczywiście dla ciebie ONR-owiec równa się łysy, tępy idiota. Zmartwię cię, bo sam np łysy nie jestem, a poza tym w ONR jest wielu studentów, licealistów itp. Nawet jeśli w ONR czy innych organizacjach narodowych są skini czy ogólnie "łysi" czy to coś złego , bo nie wydaje mi się by było to jakkolwiek karane przez polskie czy inne prawo, bądź żeby było to jakieś niemoralne.



Myślę że tutaj się ta jałowa dyskusja skończyć powinna, odpowiedziałem na to co napisałeś, jak masz jakiś problem czy w inny sposób chcesz przedłużyć tą gadkę, masz pm.
RT_NR
Stalker

Posty: 54
Dołączenie: 02 Sie 2010, 11:51
Ostatnio był: 21 Gru 2011, 22:46
Miejscowość: Bielsko-Biała
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 5

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości