Ulubione frakcje

"Ogólnie rzecz biorąc, jest to niemożliwe." Odparł Profesor Wołodia, zapytany o możliwość obrony doktoratu w przypadku posiadania tytułu profesora.

Re: Ulubione frakcje

Postprzez zapiec365 w 02 Sie 2010, 05:30

Bandyci ? hahaha seryjka z km-a i uciekają jak szczury z tymi swoimi archaicznymi dwórurkami .
Moja ulubiona frakcja w grze , hmm zdecydowanie wolni stalkerzy , wolni , niezależni , zawsze pomogą , pogadają.
zapiec365
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 02 Sie 2010, 04:53
Ostatnio był: 06 Sie 2010, 04:41
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: RP-74
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Axideus w 02 Sie 2010, 11:18

Ja zdecydowanie stawiam na wolnych stalkerów.W miarę neutralni bo tylko z bandytami mają na pieńku.Do tego można na ich wojnie sporo zyskać.No poza tym wole samotność od życia we frakcji :) .
Image

Za ten post Axideus otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Ojciec Walerian.
Awatar użytkownika
Axideus
Tropiciel

Posty: 314
Dołączenie: 30 Lip 2010, 00:27
Ostatnio był: 21 Lis 2015, 17:08
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 46

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Ojciec Walerian w 03 Sie 2010, 21:36

ja jestem za samotnikami bo mozna dostac egzoszkielet na zamuwienie drogo ale to tylko 72000 rubli dlamnie to nie duzo jak koncze ogoncza5 to mam juaz egzoszkielet nigdy wczesniej ani puzniej (robie misje poboczne)i zawsze na kontlorela mam w zapasie 30 zpteczek :+: :+: tylko szkoda ze ulepszac mozna dwa razy pod zad i za :wódka: :( i ze trzeba miec nazedzia które cholernie cizko zdobyc:( :+: :wódka: :kotek:
Awatar użytkownika
Ojciec Walerian
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 31 Lip 2010, 11:40
Ostatnio był: 16 Sie 2010, 10:36
Miejscowość: Elektrownia atomowa w czarnobylu
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 0

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Darkon w 03 Sie 2010, 22:23

Ja zawsze stałem za Wolnością i w "Cieniu Czarnobyla" i w "Czystym Niebie" i nie inaczej jest w "Zewie Prypeci". Po prostu lubię tych gości za to że nie robią ci prania mózgu pod tytułem "Jaka ta Zona jest zła" (Powinność się kłania). W ogóle w Wolności są fajni ludzie, np Wujek Jar (szkoda że Gandzi z "Czystego Nieba" nie ma :wink: ), mają fajne pancerze i używają wypasionych giwer. I wbrew pozorom w Wolności nie ma anarchii. Oni również mają dyscyplinę ale nie w takim stopniu jak w Powinności - ci to nawet srają przepisowo...

Moją drugą ulubioną frakcją oczywiście samotnicy. Po prostu równi z nich goście. Zawsze pomogą, pogadają i nie strzelają bez powodu, no chyba że do bandytów.

Nie na widzę natomiast rzecz jasna Powinności i Bandytów. pierwszych dlatego że, jak cytując pewnego Wolnościowca w "Cieniu Czarnobyla" - "Poglądy ma ciasne jak wnętrze czołgu". A drugich po prostu fajnie się tępi :E .
WOLNOŚĆ GÓRĄ!
Uśmiechnij się! Jesteś w ukrytej snajperce!
"Bycie w Wolności to twoja Powinność" - Grave

Image
Awatar użytkownika
Darkon
Stalker

Posty: 84
Dołączenie: 25 Mar 2010, 22:45
Ostatnio był: 03 Mar 2015, 12:45
Miejscowość: To tu, to tam...
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 10

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Miszyn w 04 Sie 2010, 11:59

Monolit, bo za przeproszeniem rozpie*dalają wszystkie cioty.

Uwagi moderatora:

Regulamin pkt 1 - ati
Lost Alpha już wkrótce. Premiera pod koniec wakacji.
Awatar użytkownika
Miszyn
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 03 Sie 2010, 21:30
Ostatnio był: 04 Sie 2010, 12:34
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Noiseless Viper
Kozaki: -1

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Axideus w 04 Sie 2010, 13:26

Co za myśl taktyczna :) . Jaki inteligentny sposób wypowiedzi :) . Ja wole samotników właśnie ze względu na tego typu stalkerów :wink:
Image
Awatar użytkownika
Axideus
Tropiciel

Posty: 314
Dołączenie: 30 Lip 2010, 00:27
Ostatnio był: 21 Lis 2015, 17:08
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 46

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Buldog w 04 Sie 2010, 18:09

Ja jestem za monolitem lub powinnoscia.
Coprawda do ludzi emitera nieda się przyłączyc.
(przynajmniej bez moda xD)
Promieniowanie czai się wszędzie trzeba być czujnym!
Teściowa może być za każdym rogiem dlatego ja zawsze mam przy sobie kałacha!
Uważaj na komornika przygotowanie to podstawa sukcesu porada zawsze trzeba mieć plan b!
(Drzwi ryglowane od wewnątrz i spadochron)
Awatar użytkownika
Buldog
Kot

Posty: 7
Dołączenie: 01 Lip 2010, 16:08
Ostatnio był: 09 Gru 2010, 19:10
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Bulldog 6
Kozaki: 0

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Wentix w 07 Sie 2010, 19:01

Ja byłem, jestem i będę za Powinnością. Mają dyscyplinę, a ja lubię, gdy każdy zna swoje miejsce w szeregu :P Mają fajne pancerze i nie raz uratowali mi tyłek. Ja im też. Popieram ich działania w grze i pomagam z Wolnością. Jak mogę to pomagam leż Naukowcom. A o bandytach... :mad: nie lubię ich.
S.T.A.L.K.E.R. to nie gra, to styl życia
Awatar użytkownika
Wentix
Stalker

Posty: 117
Dołączenie: 04 Sie 2010, 20:34
Ostatnio był: 23 Cze 2015, 22:28
Miejscowość: Brwinów
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 11

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Snorky_89 w 09 Sie 2010, 15:58

Hmm... Moim zdaniem najbardziej optymalna frakcja to po prostu stalkerzy samotnicy. Są neutralni dla prawie każdych i spokojnie explorują zonę.
Image

Dylemat stalkera - Iść do zony czy do żony ?
Awatar użytkownika
Snorky_89
Kot

Posty: 28
Dołączenie: 25 Mar 2010, 19:57
Ostatnio był: 14 Sie 2010, 00:14
Miejscowość: Okolice Prypeci
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 0

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Ultra Killer w 15 Sie 2010, 13:55

Ja od zawsze jestem za Powinnością bo są zorganizowani, utrzymują dyscyplinę i chronią świat zewnętrzny przed Zoną. Stalkerów po prostu lubię :) , Wolność jest dla mnie neutralna, a nienawidzę bandytów bo w sumie to są bandyci :E , poza tym tłuką się ze wszystkimi innymi.
Ultra Killer
Kot

Posty: 27
Dołączenie: 26 Lis 2009, 19:29
Ostatnio był: 13 Mar 2012, 17:16
Miejscowość: Częstochowa
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Obłąkany w 17 Sie 2010, 15:01

Ja waham się pomiędzy Samotnikami i Powinnością. U Samotników występował taki przyjazny klimat, rozmowy przy ognisku z obecnością gitary i wyprawy w poszukiwaniu artefaktów. Natomiast Powinność to tak jak mówi nam nazwa, obowiązek ochrony ludzi przed zagrożeniem, które stanowi Zona. Uważam, że odpowiadają za utrzymanie równowagi w Zonie, likwidując mutanty i minimalizując ilość bandytów, oraz pilnując wścibskich stalkerów. Poza tym podoba mi się kombinezon PSZ-9Md i SEVA :E
Ostatnio edytowany przez Obłąkany, 17 Sie 2010, 18:30, edytowano w sumie 1 raz
Obłąkany
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 17 Sie 2010, 14:02
Ostatnio był: 12 Sty 2011, 19:04
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 0

Re: Ulubione frakcje

Postprzez StalkerCiastek w 17 Sie 2010, 15:15

Ja zwykle wybieram neutralność. Członkostwo we frakcji daje raczej nie wiele. Raz tylko dołączyłem się do Stalkerów. Żeby pognębić bandytów trochę :D . Zwalczam ich w każdej części gry, więc czemu miałbym teraz odmawiać sobie tej przyjemności? No i do Stalkerów czuję sympatię. A do bandytów nigdy. Nie lubię ich. Innym razem wstąpiłem na próbę do Wolności. Nie dlatego, że nie lubię Powinności. Obie frakcje są fajne. Ale jeśli już mam między nimi wybierać to wolę Wolność. Są tacy wyluzowani. Ale jak już wspomniałem wg. mnie lepiej wybrać neutralność. Wojny frakcji nie są tu tak rozbudowane jak w CN. Nie dostaje się ogromnych nagród za zniszczenie bazy przeciwnika. Właściwie to nic się nie dostaje. Oprócz questów w inny sposób nieosiągalnych.
LOL
Awatar użytkownika
StalkerCiastek
Redaktor

Posty: 357
Dołączenie: 27 Cze 2008, 21:17
Ostatnio był: 26 Cze 2014, 17:46
Miejscowość: Gdzieś
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 58

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość