"Top gier" - żenujący program o grach na Filmwebie

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

"Top gier" - żenujący program o grach na Filmwebie

Postprzez Realkriss w 12 Lip 2012, 22:01

Muszę założyć nowy temat, bo normalnie mnie krew zalała.
Na Filmwebie od jakiegoś czasu pojawił się cykl filmików "Top gier", w których wieprzkowaty brudas z tłustymi włosami w zapoconej koszulinie wystękuje swoje elaboraty na tematy growe.
Smutne jest to, że chłopak wiedzę ma, ale nie potrafi jej przekazać, ma bardzo ograniczony zasób słownictwa i nadużywa słowa "zaje*iste".
Wczorajszy odcinek traktował o temacie, który wszyscy kochamy - dubbingu w grach.

http://www.filmweb.pl/video/top_gier/Gwiazdy+polskiego+dubbingu+growego-28465

Skomentowałam ten filmik i napisałam o prowadzącym kilka "serdecznych, ciepłych" słów.
Np. "Prowadzący Top gier jest żenujący!!!! Kto tam wpuścił tego chłopaka z ulicy, bez dykcji, z bardzo ograniczonym zasobem słownictwa?! O aparycji nie wspominam, bo to sprawa względna, ale czy on musi wyglądać jak zasiedziały przed kompem gruby brudas? Znam bardzo wielu facetów, grających w gry i nie są to standardowe niechluje, wręcz przeciwnie."

Ktoś tam się zgodził ze mną, inny przeciwnie. ale najlepsze jest to, że kiedy chciałam ponownie zabrać głos, każdy mój komentarz jest odrzucany, jako "niezgodny z regulaminem Filmwebu"...
Rozumiem, że nie wolno mi już więcej komentować, podniosłam rękę na redaktora Filmwebu i mi tę rękę teraz Filmweb odrąbie...

Proszę, obejrzyjcie, obczajcie temat, ciekawa jestem, co sądzicie o tym programiku i jego prowadzącym.
Awatar użytkownika
Realkriss
Moderator

Posty: 1664
Dołączenie: 08 Lut 2011, 14:58
Ostatnio była: 26 Wrz 2024, 11:46
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 881

Reklamy Google

Re: "Top gier" - żenujący program o grach na Filmwebie

Postprzez Soviet w 12 Lip 2012, 22:04

No cośtam opowiada. Śmiesznie się przy tym gibie. Dykcja nie jest zła. Nigdy więcej tego nie obejrzę.

Po co to oglądasz jeśli tak ci się to nie podoba?
r u avin a giggle m8? LA nie będzie.
Image
Awatar użytkownika
Soviet
Very Important Stalker

Posty: 2736
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:41
Ostatnio był: 19 Cze 2024, 22:59
Miejscowość: Wow
Kozaki: 787

Re: "Top gier" - żenujący program o grach na Filmwebie

Postprzez Realkriss w 12 Lip 2012, 22:06

Oglądałam (czas przeszły), bo to był mój ostatni odcinek. Z ciekawości, co ta sierota jeszcze wymyśli.
A dykcję ma fatalną, zjada końcówki wyrazów, bełkocze i mówiąc potocznie "fafluni się".

I do szału mnie doprowadza stereotyp, że właśnie tak wygląda "przeciętny gracz", że tak się postrzega fizyczność graczy, jak ten cieć i ten, co "bedzie grał w gre".
A gówno prawda, chociażby na naszym forum mamy stronę z fotkami userów i nie widziałam tam takiej nierogacizny :E
Natomiast nie sam programik mnie rozsierdził, ale fakt, że zabroniono mi się pod nim wypowiadać.
Awatar użytkownika
Realkriss
Moderator

Posty: 1664
Dołączenie: 08 Lut 2011, 14:58
Ostatnio była: 26 Wrz 2024, 11:46
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 881

Re: "Top gier" - żenujący program o grach na Filmwebie

Postprzez KOSHI w 12 Lip 2012, 22:36

Do autora tematu:

Filmweb to je*ane dno. Po co się spinać nad wypocinami jakiegoś idioty i oszołoma. Olej to, bo to najprostsze. Ja dawno zrozumiałem, że na ty forum nie warto cokolwiek pisać, bo większość użytkowników to kretyni. Po co się użerać z imbecylami i udowadniać im, że są jełopami ...

Uwagi moderatora:

Mniej bluzgów poproszę. - Soviet
Image

Za ten post KOSHI otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive The Witcher.
Awatar użytkownika
KOSHI
Opowiadacz

Posty: 1325
Dołączenie: 16 Paź 2010, 13:13
Ostatnio był: 11 Wrz 2024, 19:35
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 649

Re: "Top gier" - żenujący program o grach na Filmwebie

Postprzez Agusia w 12 Lip 2012, 22:40

Jeśli chodzi o ucinanie końcówek, to nie zwróciłam na to aż tak bardzo uwagi, moim zdaniem nie jest aż tragicznie.
Nie mam pojęcia dlaczego tak często używa słowa "zaje*iście", może jego grono odbiorców oczekuje tego zwrotu, ale mnie wybitnie to drażni.
Nie wiem czy to ja jestem tak głupia, że tego nie zauważyłam, ale nie znalazłam żadnego przycisku, który pozwoliłby mi odtwarzać ten filmik na pełnym ekranie. Ciekawe czy pracownicy Filmwebu chcieliby oglądać filmy w kinach w małym okienku w rogu ekranu.
Poza tym nawet fajnie mi się oglądało ten odcinek. Niektóre żarty są nawet śmieszne. :)
Awatar użytkownika
Agusia
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 29 Lis 2011, 23:35
Ostatnio była: 25 Lip 2012, 13:21
Miejscowość: Polska :P
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Sawn-off Double-barrel
Kozaki: 2

Re: "Top gier" - żenujący program o grach na Filmwebie

Postprzez Realkriss w 12 Lip 2012, 22:50

Agusia, przycisk do oglądania na pełnym ekranie jest w tym samym miejscu, co na jutubie, czyli w dolnym, prawym rogu.

Koshi, wiem, że masz rację, ale ciągle szkoda mi tego Filmweba, że tak się skaszanił. Zresztą, gadaliśmy już o tym.
Awatar użytkownika
Realkriss
Moderator

Posty: 1664
Dołączenie: 08 Lut 2011, 14:58
Ostatnio była: 26 Wrz 2024, 11:46
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 881

Re: "Top gier" - żenujący program o grach na Filmwebie

Postprzez adin w 12 Lip 2012, 22:53

Realkriss, nikt nie jest tak idealny jak ty. Powiedz mi, czy została urażona twoje duma w jakiś sposób że podnosisz takie larum? Nie rozumiem kompletnie sensu tego tematu.

Na sam temat który poruszyłaś, podzielam zdanie kolegi nickiem KOSHI - nie oglądam, nie interesuje się. Konto na filmwebie służy mi jedynie w calach własnych jako biblioteczka obejrzanych filmów.
Image

Za ten post adin otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive KOSHI.
Awatar użytkownika
adin
Ekspert

Posty: 711
Dołączenie: 14 Sty 2007, 01:58
Ostatnio był: 08 Mar 2024, 22:43
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Kozaki: 28

Re: "Top gier" - żenujący program o grach na Filmwebie

Postprzez Realkriss w 13 Lip 2012, 08:17

Adin, widzę, że szukasz okazji, żeby się do mnie przyczepić, więc nie sprawię Ci tej satysfakcji i nie wdam się z Tobą w żadną polemikę w żadnym temacie. Działam Ci na nerwy, ok, lata mi to koło dupy i nie chce mi się kłócić z Tobą dla zasady.

Wypowiedziałeś swoja opinię, dzięki, o to prosiłam współforumowiczów, bo byłam ciekawa, jakie będą mieć refleksje. I fajnie, pomimo tego, że masz inne zdanie od mojego. Uwierz mi, liczyłam się z tym, że ktoś może mieć inne zdanie niż ja :E
I może tyle wystarczy, a osobiste wycieczki możesz sobie darować.
Awatar użytkownika
Realkriss
Moderator

Posty: 1664
Dołączenie: 08 Lut 2011, 14:58
Ostatnio była: 26 Wrz 2024, 11:46
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 881

Re: "Top gier" - żenujący program o grach na Filmwebie

Postprzez runa w 14 Lip 2012, 17:53

podciągnęłabym temat pod "co was wpienia", ale masz racje Kriss koleś jest bardzo irytujący.
Logic can take you from A to B, but imagination can take you anywhere.
Awatar użytkownika
runa
Stalker

Posty: 113
Dołączenie: 12 Lut 2012, 13:21
Ostatnio była: 22 Lis 2015, 18:56
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 67

Re: "Top gier" - żenujący program o grach na Filmwebie

Postprzez klawisz w 14 Lip 2012, 18:11

Takie programy zazwyczaj są słabe. Ostatni dobry pamiętam kilka lat temu nadawany na 4fun.tv, prowadzony przez Krugera i jakiegoś chudego kolesia. Bardzo merytorycznie i z jajem.

A to.. przynajmniej prowadzący (podobny do Mann-a) ma dystans do siebie.
Awatar użytkownika
klawisz
Retired

Posty: 684
Dołączenie: 16 Lis 2004, 14:27
Ostatnio był: 01 Sie 2024, 16:50
Miejscowość: Sopot
Kozaki: 87

Re: "Top gier" - żenujący program o grach na Filmwebie

Postprzez tomasz4815 w 14 Lip 2012, 18:36

Oj tam facet musi z czegoś żyć.
Jeśli kogoś ta seria nie denerwuje może se to oglądać, nie licząc na solidną jakość tego wszystkiego. Pooglądałem, zobaczyłem, stwierdziłem, że szkoda czasu.
Fakt chłopaczyna mógłby popracować troszkę nad swoją wymową i nie szastać słowem "zaje" z różnymi końcówkami.
Jedna rzecz tylko mnie martwi, moja droga Realkriss...Owszem koleś ma nadwagę, żeby odrazu go z gnojem mieszać?!
:facepalm: Gdy założyłaś ten temat postanowiłem obejrzeć kilka odcinków. Jakoś zawsze był "czysty" :E , więc wnioskuję, że tego "brudasa" wyciągnęłaś z jego wagi, a to nie dobrze. Nie żebym jakoś specjalnie go bronił ale nobody is perfect jak to ktoś powiedział...
Ja osobiście, mieszkając w małej wiosce dbam o swoją kondycję fizyczną, gdyż nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę ale na wsi sprawność fizyczna jest bardzo ważna. Tak więc (niechwaląc się) jestem troszeczkę "przytyrany" ale mam tolerancję dla takich osób jak on.
Nie chcę tylko abyś mojego posta odebrała jako "hejt", bo nie oto mi chodziło.
Awatar użytkownika
tomasz4815
Łowca

Posty: 403
Dołączenie: 17 Lut 2011, 12:46
Ostatnio był: 29 Wrz 2024, 21:30
Miejscowość: Tam, gdzie atik czołgiem jeździ.
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 96

Re: "Top gier" - żenujący program o grach na Filmwebie

Postprzez Glaeken w 14 Lip 2012, 23:32

Kriss, nie bardzo wiem czego ty się spodziewałaś po filmwebie? Oni nawet w swojej dziedzinie nie są zbyt mocni a co dopiero gry, temat który najwyraźniej jest jedynie kaprysem jednego z redaktorów.

Za ten post Glaeken otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive jalkavaki.
Awatar użytkownika
Glaeken
Administrator

Posty: 1034
Dołączenie: 16 Lip 2011, 17:53
Ostatnio był: 09 Mar 2024, 18:58
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 371

Następna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 28 gości