Zamiana jednostek i przekształcanie wzorów.

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: Zamiana jednostek i przekształcanie wzorów.

Postprzez Woland w 28 Lis 2013, 20:27

Co to ma do rzeczy?
Woland
Legenda

Posty: 1772
Dołączenie: 26 Sie 2010, 11:18
Ostatnio był: 28 Mar 2019, 00:05
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 10

Reklamy Google

Re: Zamiana jednostek i przekształcanie wzorów.

Postprzez RadekNioch w 28 Lis 2013, 20:30

W ostatniej chwili prosiłeś o pomoc forumowiczów. Wieczorem. W ostatni dzień przed :facepalm:
Awatar użytkownika
RadekNioch
Łowca

Posty: 438
Dołączenie: 28 Lip 2013, 06:31
Ostatnio był: 12 Maj 2019, 01:59
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 55

Re: Zamiana jednostek i przekształcanie wzorów.

Postprzez Woland w 28 Lis 2013, 20:39

Oczywiście dwa dni wcześniej nie wyzywalibyście mnie tylko byście mi pomogli -.-

Za ten post Woland otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative Kpuc.
Woland
Legenda

Posty: 1772
Dołączenie: 26 Sie 2010, 11:18
Ostatnio był: 28 Mar 2019, 00:05
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 10

Re: Zamiana jednostek i przekształcanie wzorów.

Postprzez RadekNioch w 28 Lis 2013, 20:42

No.

Dokładnie. Przecież jesteśmy tacy uczynni :TM:
Awatar użytkownika
RadekNioch
Łowca

Posty: 438
Dołączenie: 28 Lip 2013, 06:31
Ostatnio był: 12 Maj 2019, 01:59
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 55

Re: Zamiana jednostek i przekształcanie wzorów.

Postprzez xionc w 28 Lis 2013, 20:43

Tego nie wiem ale miałbyś troche czasu żeby sie pouczyć, w ogóle to było sie zerwać z lekcji a nie iść jak ten cielak na rzeź
Image

Za ten post xionc otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Adam.
Awatar użytkownika
xionc
Przewodnik

Posty: 906
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:33
Ostatnio był: 19 Lip 2022, 20:36
Miejscowość: Zg-c
Kozaki: 171

Re: Zamiana jednostek i przekształcanie wzorów.

Postprzez The Witcher w 28 Lis 2013, 21:11

1. Zakładasz temat dzień przed sprawdzianem na forum o grze komputerowej prosząc o zadania, które można znaleźć w 2 sekundy w google.
2. Dostajesz linki do zadań.
3. Na drugi dzień płaczesz że dostałeś pałę i nie zdasz, bo nie nauczyłeś się prostej rzeczy.
4. Wyzywasz userów którzy chcieli ci pomóc.
5. Obwiniasz ludzi z forum zamiast siebie.

Nie no, chyba Kowke ma rację i rzeczywiście jesteś trollem bo ja po prostu nie potrafię sobie wyobrazić jak można być tak głupim.

Za ten post The Witcher otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Canthir, Kuballa44.
The Witcher
Legenda

Posty: 1175
Dołączenie: 31 Lip 2008, 09:03
Ostatnio był: 24 Cze 2024, 17:10
Ulubiona broń: --
Kozaki: 325

Re: Zamiana jednostek i przekształcanie wzorów.

Postprzez Domianos w 28 Lis 2013, 21:14

Jako mat-fiz mogę Ci polecić jutjuba. Filmiki często tłumaczą tam fizykę jakby rozmawiali z radzieckim kołchoźnikiem lub mongolskim chłopem pańszczyźnianym :) Poza tym możesz cofać i cofać, i cofać jak nie rozumiesz.

https://www.youtube.com/results?search_ ... 3%B3w&sm=3

PS. Skoro masz już problemy z przekształcaniem wzorów, to współczuję i życzę zapału do wytrwałej pracy ;)
Awatar użytkownika
Domianos
Łowca

Posty: 407
Dołączenie: 23 Lis 2009, 22:32
Ostatnio był: 14 Sie 2022, 13:00
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 28

Re: Zamiana jednostek i przekształcanie wzorów.

Postprzez Soviet w 28 Lis 2013, 21:15

Dobrze że nie miał akurat bana bo by jeszcze bardziej nie zdał :caleb:
r u avin a giggle m8? LA nie będzie.
Image
Awatar użytkownika
Soviet
Very Important Stalker

Posty: 2736
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:41
Ostatnio był: 19 Cze 2024, 22:59
Miejscowość: Wow
Kozaki: 787

Re: Zamiana jednostek i przekształcanie wzorów.

Postprzez Pangia w 28 Lis 2013, 21:18

RadekNioch napisał(a):Jak potrzebujesz pomocy w zrozumieniu to znajdź sobie korepetytora :P

Ta, korepetytora… Znajomek bierze korki z angielskiego, póki co najlepiej idą mu przekleństwa i „TITS!” na całe gardło (również podczas dzisiejszej próbnej matury), ale już „beach” od „bitch” nie odróżnia. Trza po prostu przysiąść na dupie przed książką i się pouczyć, w klasie jest koleś, co przez 3 lata zasuwał na ocenach 1/2, a teraz z matmy to jeden z lepszych w klasie jest i nawet nauczycielka mu mówiła, że normalnie jakieś objawienie z niego jest, bo w życiu by nie przypuszczała, że ktoś może tak mocno się podciągnąć w nauce. Zresztą nie tylko z matmy, w ogóle chłopak się mocno poprawił, aż miło patrzeć i wiedzieć, że nie ma się do czynienia w klasie wyłącznie z debilami :)
xionc napisał(a):w ogóle to było sie zerwać z lekcji a nie iść jak ten cielak na rzeź

O. Zwłaszcza przy tak spieprzonej sytuacji nie było sensu się pchać wiedząc, że nic się nie umie.
A poza tym przekształcanie wzorów? JAK MOŻNA KU♥WA TEGO NIE ZDAĆ? Przecież to jest takie samo liczenie jak na liczbach, tyle że masz litery, więc właściwie to nawet łatwiej, bo nic nie liczysz, tylko sobie przestawiasz zgodnie z matematycznymi zasadami.

v=s/t --> wyznacz t. Nie umieć czegoś takiego? To jakim cudem w ogóle taki ktoś dotarł do gimnazjum?
The Witcher napisał(a):ja po prostu nie potrafię sobie wyobrazić jak można być tak głupim

Level 666 w trollingu/głupocie, żaden śmiertelnik do niego dobije (chyba że tacy co otrzymali nagrodę Darwina).
Soviet napisał(a):Dobrze że nie miał akurat bana bo by jeszcze bardziej nie zdał :caleb:

Wtedy to już całkiem by się „zasiedział” przy Skyrimie :caleb: Tak jak ten koleś, co dla odstresowania przed maturą chciał dzień wcześniej pograć w WoW-a i przez to nie przyszedł na egzamin, bo nie patrzył na zegarek.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Zamiana jednostek i przekształcanie wzorów.

Postprzez Woland w 28 Lis 2013, 21:21

Pangia napisał(a):v=s/t


v=s:t
v=s:t /t
vt=s /:v
t=s:v
Woland
Legenda

Posty: 1772
Dołączenie: 26 Sie 2010, 11:18
Ostatnio był: 28 Mar 2019, 00:05
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 10

Re: Zamiana jednostek i przekształcanie wzorów.

Postprzez Pangia w 28 Lis 2013, 21:24

No to jak Ty tego kuźwa nie zdałeś?
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Zamiana jednostek i przekształcanie wzorów.

Postprzez Adam w 28 Lis 2013, 21:27

Ja w ostatniej klasie, w której uczyłem się fizy miałem trzy jedynki i dwie dwójki. Koleś mnie przepuścił, bo raczej chciał mnie mieć z głowy. Niestety, tu sytuacja nie wychodziła z mojego lenistwa, gdyż tylko gdy zapowiadał sprawdzian, kuliśmy się godzinami a i tak zawalaliśmy, gdyż za definicje mało punktów dawał, ale ich samych dawał od ch*ja. Humaniści :/
Image
Image
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości