Teorie spiskowe

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: Teoria spiskowa 9/11

Postprzez djcycu w 21 Maj 2011, 16:09

To jest tak jak z polską demokracją a może niemą komuną... W dalszym ciągu tu dobrze nie jest ale większość zaślepionych i głuchych twierdzi inaczej i cieszy japę nie wiadomo po co. Tak samo moim zdaniem jest w innych krajach gdzie niby starają się o pokój i o równość a pod maską widzimy wszystko w innym świetle.
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen

Za ten post djcycu otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive scigacz1975.
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Reklamy Google

Re: Teoria spiskowa 9/11

Postprzez scigacz1975 w 21 Maj 2011, 16:19

A tak wracając do tematu - ciekawi mnie na ile prawdziwa była informacja jakoby w WTC nie było prawie żydów (podobno zostali ostrzeżeni), zgodzić się również mogę z @Lucjuszem że raczej służby amerykańskie wiedziały, ale nic nie zrobiły. Bo tego prawie zawsze można się wyprzeć, a gdyby coś okazało się prawdą to "to przecież nie my".
Awatar użytkownika
scigacz1975
Monolit

Posty: 3243
Dołączenie: 29 Sty 2010, 00:26
Ostatnio był: 28 Gru 2022, 19:35
Miejscowość: Stalowa Wola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 926

Re: Teoria spiskowa 9/11

Postprzez Dżuz w 21 Maj 2011, 19:30

A propos nieobecności żydów w WTC i rzekomego ostrzeżenia ich przed atakiem. Też się nad tym zastanawiałem, szczególnie, że nie dalej jak dwa tygodnie temu (w czasie przyjęcia z okazji komunii siostrzeńca) szwagier mojego szwagra, w rezultacie dyskusji na temat wyeliminowania bin Ladena, w końcu doszedł i do tej kwestii. Uparcie twierdził, że za atakiem na WTC jak i za innymi okropnościami, jakie się dzieją na świecie, stoją właśnie żydzi. Jeszcze uparciej domagał się jakiejś odpowiedzi ze strony innych biesiadników, dlaczego to żaden żyd nie stawił się tamtego dnia w pracy. Jedyne co mogłem mu wtedy perfidnie odpowiedzieć to to, że żydzi mają Mossad, a amerykanie tylko CIA; powstrzymałem się jednak, bo typ tak się nakręcił, że bałem się, że skończę z widelcem w oku :P

Dzisiaj byłbym tego samego zdania, gdyby ktoś mi zadał jeszcze raz tak idiotyczne pytanie. I dodałbym jeszcze, że gówno mnie obchodzi, kto za tym stał i czy w ogóle, i czy rzeczywiście żydów nie było tego dnia w pracy. Zażądałbym też jakichś na to dowodów, w które i tak bym pewnie nie uwierzył, bo takie już mam podejście do różnej maści teorii spiskowych. I jeszcze raz zacytowałbym sędziego Holdena z Krwawego południka: 'Your heart's desire is to be told some mystery [...]' Reszta znajduje się w moim podpisie.

A jak ktoś jednak chce się bawić w te conspiracy theories, to polecam np. film "Zeitgeist".
W10 x64 / i5-4670 / MSI GeForce GTX 1070 Ti GAMING 8GB / 8 GB DDR 3 / SSD Samsung 850 Pro 256GB Image
atikabubu Dżuz to morrofag z 10 letnim stażem Image
Awatar użytkownika
Dżuz
Przewodnik

Posty: 968
Dołączenie: 11 Lut 2011, 19:08
Ostatnio był: 22 Gru 2023, 13:24
Miejscowość: Frogville
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 254

Re: Teoria spiskowa 9/11

Postprzez scigacz1975 w 21 Maj 2011, 20:29

@Dżuz - "ciekawi mnie na ile prawdziwa była informacja jakoby w WTC nie było prawie żydów" - to tylko pogłoska a ja jak napisałem - jestem ciekaw na ile prawdziwa ot tak z ludzkiej ciekawości :) . Nie nakręcaj się tak bo teraz Ty się robisz podobny do tego szwagra szwagra. :D
Luzik :wink:
Awatar użytkownika
scigacz1975
Monolit

Posty: 3243
Dołączenie: 29 Sty 2010, 00:26
Ostatnio był: 28 Gru 2022, 19:35
Miejscowość: Stalowa Wola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 926

Re: Teoria spiskowa 9/11

Postprzez Dżuz w 21 Maj 2011, 20:56

@scigacz
Nie no, ja się absolutnie nie nakręcam :E Jak na wstępie napisałem, mnie (podobnie jak Ciebie) też to po prostu tylko i wyłącznie ciekawi, napisałem również dlaczego. A później dodałem co o tym myślę - rzeczywiście, może i w sposób sugerujący, że ma to dla mnie jakieś wielkie znaczenie, ale w rzeczywistości tak nie jest :wink: Żydzi i WTC to akurat sprawy, o które nie mam zamiaru toczyć jakichkolwiek dyskusji :D
W10 x64 / i5-4670 / MSI GeForce GTX 1070 Ti GAMING 8GB / 8 GB DDR 3 / SSD Samsung 850 Pro 256GB Image
atikabubu Dżuz to morrofag z 10 letnim stażem Image
Awatar użytkownika
Dżuz
Przewodnik

Posty: 968
Dołączenie: 11 Lut 2011, 19:08
Ostatnio był: 22 Gru 2023, 13:24
Miejscowość: Frogville
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 254

Re: Teoria spiskowa 9/11

Postprzez scigacz1975 w 21 Maj 2011, 22:10

A tak apropo - trochę offtopowo - CIEKAW JESTEM BARDZO czy kiedykolwiek się dowiemy kto nam załatwił Sikorskiego w Gibraltarze. A już niedługo można by odtajnić akta. Chociaż znając dotychczasową obłudę, dwulicowość i hipokryzję naszych byłych i znów obecnych zachodnich "przyjaciół" i pseudo-sojuszników to chyba się nie dowiemy.
Czy tylko ja to zauważyłem że na wschodzie jakoś szybciej się do gaf przyznają, a zachód dopiero jak im na dupę pismaki wejdą?? Czy to tylko takie moje subiektywne odczucie?
Awatar użytkownika
scigacz1975
Monolit

Posty: 3243
Dołączenie: 29 Sty 2010, 00:26
Ostatnio był: 28 Gru 2022, 19:35
Miejscowość: Stalowa Wola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 926

Re: Teoria spiskowa 9/11

Postprzez szm w 22 Maj 2011, 14:00

CIEKAW JESTEM BARDZO czy kiedykolwiek się dowiemy kto nam załatwił Sikorskiego w Gibraltarze.


Ale my to już wiemy :P. Harold Adrian Russell vel "Kim" Philby. Był on wtedy kierownikiem podsekcji iberyjskiej MI6. Z tym, że nie zrobił tego na brytyjski rozkaz (moim zdaniem). Russell był podwójnym agentem. Zgadnijcie komu jeszcze służył? Zresztą to było rodzinne, jego ojciec też był zdrajcą i szpiegiem :E.
NA KOWNO!
Awatar użytkownika
szm
Ekspert

Posty: 896
Dołączenie: 16 Wrz 2008, 18:39
Ostatnio był: 30 Mar 2024, 14:42
Miejscowość: Ciemnogród k. Moherowa Wielkiego.
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 163

Re: Teoria spiskowa 9/11

Postprzez kis104 w 01 Paź 2011, 10:59

To, że w WTC nie było żydów to jedno. Jak myślicie dlaczego lotem 11 (m.in.) nie leciała żadna ważna osobistość? Bo wszystkich wydano POLECENIE, nie zalecenie, polecenie, że tego dnia mają, uwaga, nawet z domu nie wychodzić. Osobnym tematem mogłoby być "robicie" się zamolotu o Pentagon. Tego samego dnia oczywiście. Wybaczcie, ale jak miałem 8 lat to już wtedy skumałem, że coś jest nie tak.
1. Dziura przez którą niby uderzył samolot jest tak mała, że nie ma szans żeby nawet dziób w nią wleciał.
2. Samolot Boeing 767 jest zrobiony z niektórych materiałów, które nawet przy ogromnych temperaturach nie ulegną stopieniu. A w Pentagonie nie znaleziono, żadnych elementów samolotu (WŁĄCZNIE Z CZARNĄ SKRZYNKĄ!) ... Muszę mówić dalej ? ;P
3. Na kamerach z parkingu widać tylko wybuch, jaki by powstał po eksplozji 3 ładunków C4 ...
Prawdziwy Stalker powinien zrobić w życiu trzy rzeczy:
1.Zabić chimerę.
2.Przetrwać emisję.
3.Wypić 5 kozaków czasie krótszym niż 3 minuty.
Awatar użytkownika
kis104
Łowca

Posty: 425
Dołączenie: 31 Maj 2010, 18:56
Ostatnio był: 12 Paź 2020, 11:22
Miejscowość: Prypeć
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 43

Re: Teoria spiskowa 9/11

Postprzez Glaeken w 01 Paź 2011, 11:11

kis104 napisał(a): 1. Dziura przez którą niby uderzył samolot jest tak mała, że nie ma szans żeby nawet dziób w nią wleciał.

Pentagon to gigantyczny i masywny budynek z grodziami, które po uderzeniu zaczęły się zamykać i dlatego to ograniczyło zniszczenia. Choć przyznaję, że dziwne jest to, że film z kamer które otaczały pentagon z niewiadomych przyczyn zostały utajnione.

Mnie najbardziej zastanawia teoria, która głosi, że budynki WTC zostały wysadzone. Wielu świadków którzy wydostali się z budynki twierdziło, że tuż przed zawaleniem się wież słychać było wybuch z dołu. A sposób w jaki zawaliły się wieże też budzi pewne podejrzenia - wręcz idealnie zapadły się, niemal nie uszkadzając pobliskich budynków i to obie wieże. Na jednym ze "spiskowych" filmików jeden z projektantów wież twierdzi, że konstrukcja była specjalnie wzmocniona na wypadek właśnie uderzenia samolotu, a nośne metalowe bale zostały niemal idealnie ścięte, widać to na filmie. Zastanawiające.
Awatar użytkownika
Glaeken
Administrator

Posty: 1034
Dołączenie: 16 Lip 2011, 17:53
Ostatnio był: 09 Mar 2024, 18:58
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 371

Re: Teoria spiskowa 9/11

Postprzez xionc w 01 Paź 2011, 13:22

Czyli co? Żydzi wysadzili WTC? Chyba dzisiaj nie lałeś. Miałeś 8 lat i gówno skumałeś, teraz też nic nie ogarniasz jak rozpowiadasz takie bzdety.
Te wszystkie teorie maja jedna wspólna ceche: brak dowodów. Ktośtam zobaczył diabła w dymie z wtc i już mamy teorie. Ktoś słyszał wybuch z dołu, kto? Imie i nazwisko. Od razu mam skojarzenia z helową mgła, bombowcem przerobionym na samolot liniowy i "patykiem" który urwał skrzydło.
Image
Awatar użytkownika
xionc
Przewodnik

Posty: 906
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:33
Ostatnio był: 19 Lip 2022, 20:36
Miejscowość: Zg-c
Kozaki: 171

Re: Teoria spiskowa 9/11

Postprzez Glaeken w 01 Paź 2011, 15:04

Co innego matka Boska na szybie czy kominie, sztuczna mgła, sekcja zwłok ufoka etc. a co innego padający jak muchy świadkowie w sprawie Olewnika, pobici lub zamordowani dziennikarze w Rosji, więzienia CIA w PL lub na Litwie etc.. Nie należy wkładać wszystkiego do jednego gara, tak samo jak nie należy popadać w totalną skrajność i wierzyć w każdą bzdurę.
Strefa 51 nadal istnieje i funkcjonuje, teorii jest cała masa - od ufo zaczynając na super nowoczesnej technologii i broni masowego rażenia kończąc. Zdjęć brak, świadków brak a przestrzeń powietrzna jak i okolica pod ścisłym nadzorem. Dlaczego?
Awatar użytkownika
Glaeken
Administrator

Posty: 1034
Dołączenie: 16 Lip 2011, 17:53
Ostatnio był: 09 Mar 2024, 18:58
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 371

Re: Teoria spiskowa 9/11

Postprzez meJKu w 01 Paź 2011, 16:02

xionc napisał(a):Te wszystkie teorie maja jedna wspólna ceche: brak dowodów..

A tylko głupi nie zauważy, że to wygląda na perfekcyjne wyburzanie.
@Glaeken: Belki były przycięte po zawaleniu się wież, co potwierdza pomarańczowa substancja na nich. I to jest najgłupsza część. Dlaczego rząd USA od razu, bez zastanowienia zaczął to wszystko sprzątać? Rozumiem, że centrum NY ale i tak powinni zostawić ten materiał ekspertom do analizy. Oni woleli to wszystko sprzątnąć i już tydzień później mieć teorie, że to samoloty (i tylko one) spowodowały tą katastrofę. I nie, nie jestem fanatykiem teorii spiskowej ale chodzi bardziej o to, że póki co ich rząd nie przekonał mnie do ich, oficjalnej wersji : )
Awatar użytkownika
meJKu
Weteran

Posty: 681
Dołączenie: 04 Gru 2007, 22:21
Ostatnio był: 29 Cze 2024, 08:56
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 111

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości