Podejść? Nie podejść? Co powiedzieć?

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Postprzez Microtus w 01 Gru 2007, 03:24

Ja jak kogoś widzę na ulicy, że tak powiem "wyjątkowego", to w ogóle nie zagadam, ani nic (no chyba że będzie w skórze z logiem Crass'u :D). Za to na koncertach, to się zawsze do jakiejś panienki zagada ;)


No kochany na koncercie to na dopingu jest grane więc: dyskwalifikacja :)
War. War never changes...
Bury
zapraszam do lektury :)
Awatar użytkownika
Microtus
Legenda

Posty: 1028
Dołączenie: 18 Cze 2007, 14:31
Ostatnio był: 19 Sty 2019, 22:54
Miejscowość: łorsoł
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 106

Reklamy Google

Postprzez Quinn w 01 Gru 2007, 08:37

Swoją drogą Korn, mój ukochany zespół, ma koncert w moje urodziny w Spodku 13 Lutego 2008. ^^ Czyżby przypadek? :P
Awatar użytkownika
Quinn
Ekspert

Posty: 712
Dołączenie: 14 Cze 2007, 13:37
Ostatnio był: 10 Cze 2024, 19:44
Miejscowość: Seattle, budynek z elektryczną owcą na dachu...
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 4

Postprzez stalkerka w 10 Gru 2007, 01:25

:arrow: nagyatsu: Ciekawe, czy do tego czasu udało Ci się zagadać do tej "panienki". :) Powodzenia! Nawiasem mówiąc, określenie "panienka" kojarzy mi się z panienkami wiadomej profesji. :wink:

Fakt, kobieta ładna (i oczywiście z dużym biustem) niekoniecznie musi być mądra. To taki stereotyp, działający też w drugą stronę, ale który czasem się sprawdza.

Mnie z kolei takie standardowe pytania podczas poznawania kogoś zawsze przypominały tandeciarskie komedie romantyczne; wolę, jak facet pojedzie czymś bardziej oryginalnym albo jak rozmowa wynika z istniejącej sytuacji. Z drugiej strony to ja często pierwsza się odzywam, pewnie dlatego, że jestem silną babą i niektórzy faceci się mnie być może boją. :P

To tyle
I can't see my face. Maybe you will in room 302.
Awatar użytkownika
stalkerka
Kot

Posty: 38
Dołączenie: 12 Lis 2007, 17:41
Ostatnio była: 06 Sty 2015, 20:56
Miejscowość: X16
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 0

Postprzez Atomoffka w 10 Gru 2007, 20:52

@Stalkerka , zgadzam się z Tobą. Ale chyba tylko nam "panienka" się tak kojarzy, bo jak widać, męska płeć tego forum wypowiada się w sensie pozytywnym do tego określenia :D

Nie wiedziałam, że macie taki problemy z tym. :] RYZYKUJCIE! Mówię Wam, tylko wtedy sprawdzicie, czy się opłacało, bądź nie. Nie zastanawiajcie się zbytnio nad tematem (ale błagam, żadnych textów o pogodzie albo o tym, że ma ładne buty! xD ) no i nie będziecie się użalać, że nie podeszliście.
Aha, i nachalni nie bądźcie :> ale to wiadomo. Co ja tam będę Wam phierdzielić...^^
btw, *szloch* ale Wy jesteście wrażliwi... <tuli>


offtop: a co Wy macie na myśli, gdy mówicie, że ''dziewczyna okazała się kretynką'' ? To taka, która mało mówi? Gada jak najęta? Czy jeśli papla o swoich tipsach?
Awatar użytkownika
Atomoffka
Stalker

Posty: 65
Dołączenie: 18 Sie 2007, 22:29
Ostatnio była: 22 Cze 2014, 18:56
Miejscowość: się biorą dzieci?
Kozaki: 0

Postprzez Quinn w 10 Gru 2007, 21:07

Mamy na myśli klęskę intelektualną: tego się nie da sprecyzować - to trzeba zobaczyć. A działa to oczywiście w obu kierunkach.

Co do 'panienka' to ma to u nas znaczenie pozytywne.
Awatar użytkownika
Quinn
Ekspert

Posty: 712
Dołączenie: 14 Cze 2007, 13:37
Ostatnio był: 10 Cze 2024, 19:44
Miejscowość: Seattle, budynek z elektryczną owcą na dachu...
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 4

Postprzez ThaiWarrior w 11 Gru 2007, 01:22

stalkerka napisał(a): albo jak rozmowa wynika z istniejącej sytuacji.


Dokladnie, obecnie pewna dziewczyne z ktora znajomosc zmierza w strone jak najbardziej oczekiwana, poznalem na...strzelnicy. Byla z ojcem i akurat on rozmawial z instruktorem nt. szerszego udostepnienia broni obywatelom. Jako ze jestem zwolennikiem to sie przylaczylem. Okazalo sie, ze dziewczyna rowniez nie ma nic przeciwko temu i tak sie zawiazala nasza znajomosc.

Moze nastepnym razem jak bedziesz znow z nia jechal autobusem podsluchja o czym rozmawia. A noz(widelec) bedzie to temat ktory ci podpasuje, lub na ktory bedziesz mial swoje zdanie. Trzymam kciuki :D
Image
Awatar użytkownika
ThaiWarrior
Retired

Posty: 571
Dołączenie: 26 Lut 2006, 18:44
Ostatnio był: 11 Gru 2017, 22:00
Miejscowość: Zgorzelec/Żagań
Kozaki: 37

Postprzez Quinn w 15 Gru 2007, 16:31

A ja chyba w siebie nie wierzę. Nie potrafię znaleść sobie dziewczyny, chociaż wiem, że tego potrzebuję. Jestemw martwym punkcie. Ach, cholerna nieśmiałość w tej kwestii...
Awatar użytkownika
Quinn
Ekspert

Posty: 712
Dołączenie: 14 Cze 2007, 13:37
Ostatnio był: 10 Cze 2024, 19:44
Miejscowość: Seattle, budynek z elektryczną owcą na dachu...
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 4

Postprzez nagyatsu w 15 Gru 2007, 16:41

hej hej panowie... sorka że tak długo milczałem ale 2 tygodnie byłem pozbawiony interneta... :)
Widzę, że temat cieszy się coraz większym zainteresowaniem... I o to mi chodziło :) Dzięki za wiele porad i opisów swoich sytuacji :D

STALKERKA:

Jak już napisałem w pierwszym poście... "Wszystko spieprzyłem, nigdy jej nie spotkam"
Noi tak się stało... Więcej jej już nie widziałem xD

QUINN"

PS. Byłeś w Krakowie i mi nie powiedziałeś? No stary! Następnym razem daj cynk to sobie pogadamy.


Hah dobrze powiedziane.... "Byłeś"... :P Od 16 lat mieszkam w Krakowie i kocham to miasto xD A spotkać się możemy w każdej chwili... Skąd jesteś? Ja z Prokocimia :]
Image
Awatar użytkownika
nagyatsu
Łowca

Posty: 501
Dołączenie: 21 Cze 2007, 21:25
Ostatnio był: 24 Sie 2015, 18:02
Miejscowość: krk city
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 2

Postprzez ThaiWarrior w 15 Gru 2007, 16:48

Quinn napisał(a):A ja chyba w siebie nie wierzę. Nie potrafię znaleść sobie dziewczyny, chociaż wiem, że tego potrzebuję. Jestemw martwym punkcie. Ach, cholerna nieśmiałość w tej kwestii...



To wszystko kwestia przydaku, chwili, okolicznosci. Wedlug mnie najwazniejsza sprawa. NIGDY nie szukac drogiej polowki na sile, to przychodzi samo, naprawde. Sam dosiwadczylem pare razy tzw kosza, to powiedzalem sobie "pi*****e to". Teraz zaczyna sie dopiero ukladac. Jak to mowia"bo caly w tym ambaras, aby dwoje chcialo na raz" :D
Trzymam za wszystkich kciuki :)
Ostatnio edytowany przez ThaiWarrior, 15 Gru 2007, 16:51, edytowano w sumie 1 raz
Image
Awatar użytkownika
ThaiWarrior
Retired

Posty: 571
Dołączenie: 26 Lut 2006, 18:44
Ostatnio był: 11 Gru 2017, 22:00
Miejscowość: Zgorzelec/Żagań
Kozaki: 37

Postprzez nagyatsu w 15 Gru 2007, 16:51

Quinn no mamy ten sam problem.... Czuję od środka, że chciałbym mieć tą swoją "drugą połówkę", a jestem cholernie nieśmiały, żeby ją sobie znależć.... Thai nie mów, że samo przyjdzie bo jak my nie wykarzemy żadnej inicjatywy z naszej strony to nie ma szans znależć dziewczyny.... Choćby z tego przypadku.... Dziewczyna mi się cholernie podobała i aż mnie dreszcze przechodziły, a mimo wszystko do niej nie podeszłem bo brakło odwagi....
Image
Awatar użytkownika
nagyatsu
Łowca

Posty: 501
Dołączenie: 21 Cze 2007, 21:25
Ostatnio był: 24 Sie 2015, 18:02
Miejscowość: krk city
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 2

Postprzez Quinn w 15 Gru 2007, 17:01

Prawda jest taka, że nie ma co na siłę, ale gdy się czuje - trzeba działać. ;]

nagyatsu: Krowodrza. Jak coś, to się zmówimy. I dopiero teraz się chwalisz, żeś z Krk? :P
Awatar użytkownika
Quinn
Ekspert

Posty: 712
Dołączenie: 14 Cze 2007, 13:37
Ostatnio był: 10 Cze 2024, 19:44
Miejscowość: Seattle, budynek z elektryczną owcą na dachu...
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 4

Postprzez nagyatsu w 15 Gru 2007, 17:10

No już raz na ShoutBoxie zauważyłem że pisałeś ze jesteś z krk i sie nawet zapytałem.. No ale najwidoczniej przeoczyłeś :)
Image
Awatar użytkownika
nagyatsu
Łowca

Posty: 501
Dołączenie: 21 Cze 2007, 21:25
Ostatnio był: 24 Sie 2015, 18:02
Miejscowość: krk city
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 2

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 20 gości