Slownie:D

W sklepie: Poproszę półlitra Coli. Albo lepiej Coli i pół litra.

Re: Slownie:D

Postprzez Stalker Rambo w 02 Lut 2013, 20:14

Rzecz się dzieje na budowie 100 piętrowego wieżowca. Przerwa śniadaniowa, na szczycie siadają Polak, Francuz i Niemiec, przygotowując sobie drugie śniadanie.

Niemiec bierze swoją kanapkę i mówi:
- Jeśli znowu jest to kanapka z salami to stąd skoczę.
Otworzył kanapkę, a tam salami. Niemiec wstał i skoczył z wieżowca.

Francuz bierze swoją kanapkę i mówi:
- Jeśli znowu jest to kanapka z serem to stąd skoczę.
Otworzył kanapkę, a tam ser. Francuz wstał i skoczył z wieżowca.

Polak bierze swoją kanapkę i mówi:
- Jeśli znowu jest to kanapka z pasztetową to stąd skoczę.
Otworzył kanapkę, a tam pasztetowa. Polak wstał i skoczył z wieżowca.

Dwa dni później odbył się pogrzeb. Nad trumnami stoją wdowy i lamentują:
- Mój Hans to taki dobry chłop był - mówi niemka -jakby powiedziałby mi, że tak nie lubi tego salami, to bym mu tej kanapki nie robiła...
- Mój Jean-Paul to też taki dobry chłop był - mówi francuska - jakby powiedziałby mi, że tak nie lubi tego sera, to też bym mu tej kanapki nie robiła...
- A mój Zdzisław to dobiero był dobry chłop - mówi polka - sam sobie kanapki do pracy robi...
Awatar użytkownika
Stalker Rambo
Weteran

Posty: 595
Dołączenie: 21 Paź 2011, 00:15
Ostatnio był: 27 Lis 2023, 17:36
Miejscowość: Starogard Gdański
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 142

Reklamy Google

Re: Slownie:D

Postprzez vandr w 04 Lut 2013, 10:13

Krystyna przegląda kobiecą prasę.
Nagle z przerażeniem zrywa się z fotela i biegnie do męża:
- Kochanie, czy Ty wiesz ile trzeba biegać, żeby spalić jednego pączka?
Stefan leniwie odrywa wzrok od telewizora, a gębę od piwa:
- A na ch*j palić pączki, ty stara ku*wo
TAJAG JUDYN
HAZBAZ
SEKODYN!
vandr
Modder

Posty: 3876
Dołączenie: 21 Lut 2011, 14:18
Ostatnio był: 12 Sie 2024, 20:47
Kozaki: 1747

Re: Slownie:D

Postprzez Kudkudak w 08 Lut 2013, 10:42

Mogłem coś spieprzyć:

Syn i teściowa siedzą na balkonie i oglądają nocne niebo. Pełno na nim gwiazd i nawet księżyc świeci. Nagle leci spadająca gwiazda. Syn pomyślał życzenie. Teściowa nie zdąrzyła.

:suchar:
Image
Image Image Image Image Image
Awatar użytkownika
Kudkudak
Legenda

Posty: 1462
Dołączenie: 02 Lis 2011, 18:55
Ostatnio był: 02 Maj 2020, 00:25
Miejscowość: atomizer
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: RPG-7u
Kozaki: 656

Re: Slownie:D

Postprzez GYVER w 12 Lut 2013, 14:39

Zdarzyło się pewnego razu, że uczeń Mistrza Kung-Fu przeszedł z powodzeniem nauki wstępne i przystąpił do Ostatecznej Próby. Rzekł mu wtedy Mistrz: - Stań na placu przed świątynią i przepołów gołymi rękami deskę, którą ujrzysz opartą o kamienie. Poszedł tedy uczeń i ujrzał ledwo ociosaną kłodę twardego drewna. Nie uląkł się jednak i gołą dłonią uderzył w nią tak mocno, że pękła i dwie połówki spadły na ziemię. - Dobrze wykonałeś zadanie - rzekł Mistrz - Teraz czeka cię drugi sprawdzian. Pójdziesz ze mną do gospody w mieście. Poszli tedy do gospody, gdzie ujrzeli dwóch złoczyńców bijących niewinnego kupca. - Czyń co trzeba - rozkazał Mistrz. Rzucił się tedy uczeń w wir walki i wnet wyleciał za drzwi z podbitym okiem i bez zębów. Wrócił też zaraz w niesławie do domu, a zgromadzonej rodzinie rzekł: - To samo co rok temu. Placyk poszedł dobrze, ale uwalił mnie jak zwykle na mieście.
STALKER ENTROPIA 17-19.04.2015 http://www.gyverasg.org/forum
Awatar użytkownika
GYVER
Kot

Posty: 16
Dołączenie: 05 Lip 2011, 16:48
Ostatnio był: 12 Lut 2015, 19:12
Miejscowość: Kielcowo
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: IL 86
Kozaki: 7

Re: Slownie:D

Postprzez vandr w 22 Lut 2013, 23:03

Walentynki. Apteka:
- Dzień dobry.
- Skończyły się.

Cały weekend wpie*dalania słodyczy i siedzenia przed kompem, aż w końcu sobie pomyślałem: nie, ku*wa, przecież jestem sportowcem.
Dobrze się wbija level pijąc Powerade'a.

Przychodzi kobieta do lekarza, cała w siniakach...
Lekarz: - Co się pani stało?
Kobieta: - Panie doktorze, już nie wiem co mam dalej robić... Za każdym razem, kiedy mój mąż przychodzi do domu pijany, bije mnie.
Lekarz: - Hmm znam jeden absolutnie pewny i efektywny środek! W przyszłości, kiedy pani mąż przyjdzie pijany do domu, weźmie pani filiżankę herbaty rumiankowej i niech pani płucze gardło i płucze i płucze....
Dwa tygodnie później przychodzi ta sama kobieta do tegoż lekarza. Wygląda kwitnąco.
Kobieta: - Panie doktorze, wspaniała rada! Za każdym razem, kiedy mój mąż wtacza się do mieszkania, ja płuczę gardło i on nic mi nie robi!
Lekarz: - Widzi pani - po prostu: trzymać pysk zamknięty.
TAJAG JUDYN
HAZBAZ
SEKODYN!
vandr
Modder

Posty: 3876
Dołączenie: 21 Lut 2011, 14:18
Ostatnio był: 12 Sie 2024, 20:47
Kozaki: 1747

Re: Slownie:D

Postprzez Terminus w 23 Lut 2013, 14:34

To trochę przypomina stary kawał o śp. Lepperze:

Jedzie Andrju L. służbową limuzyną z kierowcą przez wieś. Nagle pod koła wyskoczyła świnia i poległa na miejscu.
Lepper do kierowcy: Idź to załatw z gospodarzem, masz tu trochę kasy, zapłać mu za wieprza.
Szofer poszedł i nie wraca...
Lepper czeka, czeka, czeka...
Po 2 godzinach szofer wraca chwiejnym krokiem, wyraźnie zadowolony z flaszką w kieszeni.
Andrju mocno zdziwiony pyta kierowcę co się stało, czego go tyle nie było.
- Ano szefie gospodarze byli tak szczęśliwi, że mnie ugościli po pańsku, gospodarz wypił ze mną brudzię, córka gospodarza mi się oddała z radości a gospodyni jeszcze dała wałówkę na drogę...
- Coś Ty im powiedział? Pyta osłupiały Lepper.
-Ano, że jestem kierowcą Leppera i właśnie zabiłem świnię...
CREDO [łac. Wierzę]

Za ten post Terminus otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Paus.
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

Re: Slownie:D

Postprzez vandr w 01 Mar 2013, 11:53

Zdradzony mąż był ciekaw co zrobi jego żona, gdy on umrze. Któregoś dnia zaczął udawać... nieboszczyka. Gdy zobaczyła go żona, zaraz pobiegła po kochanka. Oboje zdjęli mu garnitur, a ubrali w dres, gdyż uznali że szkoda nieboszczyka grzebać w nowym ubraniu. Zdjęli mu też buty, założyli trampki i w takim ubiorze ułożyli w trumnie. Wieczorem nad trumną zebrała się rodzina, aby opłakiwać nieboszczyka.
Żona chcąc pokazać swój ból po utracie męża woła:
- Dokąd odchodzisz mój najmilszy?
Mąż podnosi się z trumny i mówi:
- Na olimpiadę dziwko jadę.
TAJAG JUDYN
HAZBAZ
SEKODYN!

Za ten post vandr otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Alchemik, Tajemniczy, BJ Blazkowicz, Kudkudak.
vandr
Modder

Posty: 3876
Dołączenie: 21 Lut 2011, 14:18
Ostatnio był: 12 Sie 2024, 20:47
Kozaki: 1747

Re: Slownie:D

Postprzez Stalker Rambo w 06 Mar 2013, 08:59

Po stworzeniu Adama, Bóg rzekł do niego:
- Dałem Ci dwa najwspanialsze organy jakie mogłem stworzyć. Mózg i Penis.
- Dziękuje Ci Boże.
- Nie dziękuj za wcześnie. Dałem Ci tylko tyle krwi, że będziesz mógł korzystać, albo z jednego, albo z drugiego...

Zawsze znajdzie się tekst pisany drobny druczkiem... :E


Przed bramą Św. Piotra spotyka się dwóch kumpli. Dochodzi do rozmowy:
- A ty skąd się tu wziąłeś?
- A zamarzłem...
- Jak to?
- A długa historia, a ty co tu robisz?
- No zmarłem ze zdziwienia.
- Jak to ze zdziwienia?
- No wyobraż sobie, że wchodzę do mieszkania, i od razu wyczułem męskie perfumy. Zaglądam do sypialnii, a tam moja naga żona leży, ale bez kochanka. No to zaglądam pod łóżko, a tam nic. Zaglądam do szafy i też nic. Pod prysznicem też czysto. No to się tak zdziwiłem, że zmarłem.
- Trzeba było zajrzeć do lodówki...
Awatar użytkownika
Stalker Rambo
Weteran

Posty: 595
Dołączenie: 21 Paź 2011, 00:15
Ostatnio był: 27 Lis 2023, 17:36
Miejscowość: Starogard Gdański
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 142

Re: Slownie:D

Postprzez jalkavaki w 06 Mar 2013, 09:34

Stefan pojechał w delegację. Hela, żona Stefka postanowiła zrobić mężowi niespodziankę i zamówiła do sypialni nową szafę.Przyjechała firma szafę złożyli, pojechali. W pewnej chwili na ulicy przejechał tramwaj i z nowej szafy drzwi odpadły. Hela dzwoni więc do wykonawców i mówi o problemie. Fachowcy przyjechali, drzwi naprawili, pojechali. A tu znowu za oknem tramwaj przejechał i drzwi odpadły. Hela za telefon. Przyjeżdża sam szef firmy wykonawczej i postanawiają, że on wejdzie do tej szafy i poczeka aż tramwaj przejedzie i zorientuje się co jest nie tak.
W między czasie Stefan wrócił z delegacji, wita się z żoną i idzie oglądać nowy nabytek. Otwiera drzwi szafy, a tam stoi wiadomo kto. Obaj zaskoczeni, aż w końcu szefu firmy:
- Panie, wal od razu w ryj, bo w to, że na tramwaj czekam nie uwierzysz
Wojna jest zła. Ale gorsze są sukinsyny które nie mają nic za co byliby gotowi walczyć i umierać.
"Może nas wiedzie szalbierz chciwy paru groszy
Lecz lepsze to niż śmierć na wapniejących szańcach" - J. Kaczmarski, Stalker.

Za ten post jalkavaki otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive vandr.
Awatar użytkownika
jalkavaki
Legenda

Posty: 1379
Dołączenie: 02 Kwi 2010, 11:20
Ostatnio był: 20 Lip 2022, 06:45
Miejscowość: Stetinum
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 193

Re: Slownie:D

Postprzez vandr w 17 Mar 2013, 22:10

:

Dzieci z amerykańskiej szkoły jadą na wycieczkę. Nauczyciel poucza dzieciaki, żeby w czasie wycieczki odnosiły się do siebie poprawnie.
- Nie chcę słyszeć żadnych rasistowskich dowcipów. Wszyscy są równi bez wzgledu na kolor skóry. Dlatego umówimy się, że wszyscy są niebiescy. A teraz proszę wsiadamy do autobusu. Jasnoniebiescy proszę do przodu, a ciemnoniebiescy do tyłu


Fachowcy z Ukrainy przyjechali na gospodarstwo do Irlandii wymalować facetowi dom. Jako że byli z Ukrainy mieli w zwyczaju przed robotą chlapnąć ze dwie sety, ale niestety nie mieli za co.
Sprzedali więc farbę, kupili flaszkę, drugą, trzecią. i w końcu przepili wszystko.
Po jakimś czasie fachowcy widząc że zbliża się właściciel domu, szybko resztką farby wysmarowali koniowi mordę.
Właściciel się pyta:
- dlaczego nic nie jest pomalowane
-bo koń wypił całą farbę!
Właściciel bez zastanowienia wyciąga strzelbę i strzela koniowi w łeb
-dlaczego od razu tak brutalnie? pytają fachowcy ze zdumieniem
- a na ch*j mi taki koń. Ostatnio jak byli tu murarze z Polski to 10 worków cementu wpie*dolił.
TAJAG JUDYN
HAZBAZ
SEKODYN!
vandr
Modder

Posty: 3876
Dołączenie: 21 Lut 2011, 14:18
Ostatnio był: 12 Sie 2024, 20:47
Kozaki: 1747

Re: Slownie:D

Postprzez Pangia w 17 Mar 2013, 23:10

Pewien zdenerwowany użytkownik Mistrzowie.org na temat zdjęć znajomych na "fejsbuku" [pisownia oryginalna]:
elemele5zl napisał(a):jeszcze jak jestem zbuntowany, banda pedałów i głupich picz wrzucają swoje krzywe ryje do internetu przecież jak cie mam w znajomych to wiem jak wygladasz na ch*j te zdjecia zebym mogl cie tez w domu podziwiac?

No cóż, trochę w tym prawdy jest ;)
Ale żeby nie było, że niezbyt na temat, to napiszę jeden dowcip, który pamiętam od lat i zawsze mnie bawi:
Leci sobie samolot pasażerski z 300 pasażerami na pokładzie, wśród nich jest m.in. Francuz, Amerykanin, Polak i Murzyn. Nagle samolotem zaczynają wstrząsać ogromne turbulencje. Rozlega się głos pilota mówiący, że samolot zaczyna spadać i żeby przeżyć, należy wyrzucić zbędny balast.
No to Francuz powiedział, że wyskoczy. Wypił całe wino na pokładzie, wydupczył wszystkie blondynki, krzyknął "Vive la France!" i wyskoczył. Nic to nie dało.
Zaoferował się Amerykanin. Wypił całe piwo, jakie było, wydupczył wszystkie brunetki, krzyknął "God bless America!" i wyskoczył. Nic to nie dało.
Zaoferował się więc Polak. Wypił wszystko, co było do wypicia, wydupczył wszystko, co się ruszało, krzyknął "Niech żyje Mozambik!", złapał Murzyna i wypieprzył go z samolotu.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Slownie:D

Postprzez Adam w 21 Mar 2013, 14:29

OSTRZEŻENIE!

Niżej wymienione żarty nie mają w założeniu obrażać uczuć religijnych lub szerzyć antysemityzmu lub rasizmu na naszym forum. Jeżeli komuś to przeszkadza, niech po prostu nie klika spoilera:

:

ŻART nr 1
Żyd wygrał na loterii. Dziennikarze pytają się go o plany, związane z wydaniem pieniędzy. Żyd na to:
- Aaa kupię mercedesa, zafunduję dzieciom wycieczkę i postawię pomnik Adolfowi Hitlerowi.
Dziennikarze zdziwieni:
- Ale jak to? Przecież jest Pan Żydem, a Hitler zrobił wiele złego Pańskiemu narodowi.
Żyd zdziwiony, odsłania rękaw:
- A kto mi te szczęśliwe numerki zapisał!?

ŻART nr 2
Murzyn po ostrej imprezie idzie na przystanek autobusowy. Siada na ławeczce i czeka na gruchota. Mija minuta, dwie, trzy, w końcu piętnaście, a Murzynowi zachciało się kupę. Rozgląda się, czy nikt nie idzie i bardzo szybko wydala kupę na ławkę, po czym odsuwa się. Po paru minutach podjeżdża autobus. Murzyn wsiada, ale kierowca nie rusza. Czeka minutę, dwie, trzy, zdenerwowany idzie do szoferki i pyta:
- Panie! Czemu Pan nie jedzie?
- A synek nie wchodzi?

:E :E być może :stare:
Image
Image
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

PoprzedniaNastępna

Powróć do Chómor :}

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość