Assassin's Creed

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Re: Assassin's Creed Brotherood

Postprzez Szpagin w 01 Mar 2012, 13:29

Nowy Assassin's Creed w czasie amerykańskiej wojny o niepodległość?

Cieszę się, że nareszcie opuszczamy renesans, bo o ile "dwójka" była świetna, to Brotherhood nie ukończyłem, a do Revelations nawet nie podszedłem. Choć na taki skok jakościowy, jak między "jedynką" a "dwójką" nie liczę.
Image
Awatar użytkownika
Szpagin
Legenda

Posty: 1187
Dołączenie: 26 Wrz 2009, 11:39
Ostatnio był: 15 Gru 2021, 23:24
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 238

Reklamy Google

Re: Assassin's Creed Brotherood

Postprzez Glaeken w 01 Mar 2012, 14:10

Jestem już znużony tymi asasynami. Jedynka była przedsmakiem, dwójka pokazała pazury i była grą dobrą ale dopiero kolejną odsłonę - Brotherhood - uważam za optymalną, sporo wprowadzonych zmian w tym sojuszniczych asasynów których można było wyszkolić i wysyłać na misje do innych miast było pomysłem kapitalnym, mimo iż sama gra zaczynała nieco nużyć. W Revelations nawet nie chciało mi się zbytnio grać po opiniach znajomych którzy twierdzili jednogłośnie "no i znowu to samo".

Fajnie, że kolejny asasyn wkroczy w nową erę i opuści kontynent europejski, ale osadzenie gry w okresie rewolucji amerykańskiej dla mnie osobiście jest mało atrakcyjne. Widocznie twórcy zmęczyli się Europą i przenieśli fabułę na inny kontynent. Ponoć przedtem krążyły plotki o tym jakoby fabułę mieli zamiar osadzić w Rosji carskiej, taką grę kupiłbym bez wahania, orientalne klimaty też byłyby przeze mnie mile widziane... ale amerykance... iiii tam.
Awatar użytkownika
Glaeken
Administrator

Posty: 1034
Dołączenie: 16 Lip 2011, 17:53
Ostatnio był: 09 Mar 2024, 18:58
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 371

Re: Assassin's Creed Brotherood

Postprzez kis104 w 02 Mar 2012, 00:14

Chodzi o powiązanie fabularne zapewne. Przecież Desmond i cały współczesny zakon znajdowały się w Ameryce. Dowiadujesz sie wiecej wlasnie w revelations w misjach demonda. Więc, zrobili to zapewne po to, aby wytłumaczyć jakoś fakt właśnie współczesnego daleszego istnienia asasynów.
Prawdziwy Stalker powinien zrobić w życiu trzy rzeczy:
1.Zabić chimerę.
2.Przetrwać emisję.
3.Wypić 5 kozaków czasie krótszym niż 3 minuty.
Awatar użytkownika
kis104
Łowca

Posty: 425
Dołączenie: 31 Maj 2010, 18:56
Ostatnio był: 12 Paź 2020, 11:22
Miejscowość: Prypeć
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 43

Re: Assassin's Creed III

Postprzez Kontroler w 03 Mar 2012, 11:08

Awatar użytkownika
Kontroler
Ekspert

Posty: 780
Dołączenie: 11 Lis 2009, 21:29
Ostatnio był: 24 Paź 2022, 10:53
Miejscowość: Świebodzin
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 131

Re: Assassin's Creed Brotherood

Postprzez Adamus966 w 09 Mar 2012, 09:14

Pierwszy trailer Assassin's Creed 3
Awatar użytkownika
Adamus966
Kot

Posty: 40
Dołączenie: 19 Sty 2011, 22:10
Ostatnio był: 22 Lis 2012, 16:01
Miejscowość: Jejkowice
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Viper 5
Kozaki: -1

Re: Assassin's Creed Brotherood

Postprzez runa w 09 Mar 2012, 18:47

Podsumuję. Mam nadzieję, że nowa część odświeży trochę całą serię i że faktycznie będzie to coś nowego. Poprzednie części to był po prostu jeden oklepany i nudny schemat. Na trailerze widać że zamiast skakania po budynkach będziemy jak małpka skakać po drzewach...(przynajmniej to nowe). Mimo wszystko osobiście uważam że seria powinna skończyć się na Brotherhoodzie.
Logic can take you from A to B, but imagination can take you anywhere.
Awatar użytkownika
runa
Stalker

Posty: 113
Dołączenie: 12 Lut 2012, 13:21
Ostatnio była: 22 Lis 2015, 18:56
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 67

Re: Assassin's Creed Brotherood

Postprzez marcel w 04 Cze 2012, 17:01

Dziś w nocy przeszedłem dwójkę, a teraz zainstalowałem Brotherhood. Pierwsze wrażenia z Bractwa - jest trudniej, ale poza tym zmiany raczej kosmetyczne. No i to beznadziejne tłumaczenie, grałem może z osiemdziesiąt minut i już wyłapałem kilka kwiatków w dialogach. Nie wiem, czy wystarczy mi samozaparcia, by spędzić kolejne -naście czy -dziesiąt godzin z Eziem. Taki sprawny kochanek, a Katarzyny Sforzy jakoś rozebrać nie dał rady, poszła, biedaczka, do łóżka w bieliźnie. Altair, to był dopiero gość...

Jeśli chodzi o AC2, Matko Boska, CO ZA ZAKOŃCZENIE!
:

Ezio który nic sobie nie robi ze sztyletu w kałdunie. Później, papież który NAPIE*DALA BANIAKIEM W ŚCIANĘ. Następnie, sakramentalne "Rozwiążmy to jak mężczyźni" i... POJEDYNEK BOKSERSKI Z PAPIEŻEM. Wreszcie, cholerna MINERWA która pieprzy jak członkini Greenpeace'u. Na osłodę, cudowny komentarz Desmonda: "What the fuck?" Bójcie się Boga, jak można było tak spieprzyć ostatnią godzinę tej świetnej gry?


Zaś osadzenie akcji ostatniej (czy aby na pewno?) części w Ameryce to, jak dla mnie, pomysł wyjątkowo nietrafiony. Chu*owizna, za przeproszeniem. Jak słusznie zauważyła @runa: asasyni zamiast po domach i wieżach będą teraz skakać jak małpy, po drzewach. Indiańce cholerne. Porażka.
>>> Wenn ist das Nunstück git und Slotermeyer? Ja! ... Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput. <<< ~ Ernest Scribbler
marcel
Opowiadacz

Posty: 436
Dołączenie: 31 Lip 2007, 17:48
Ostatnio był: 29 Paź 2020, 15:47
Kozaki: 193

Re: Assassin's Creed

Postprzez stalker417 w 06 Cze 2012, 17:24

Grałem w wszystkie części assasasina w revelesions(15 grudnia 2011) od razu w dzień premiery kupiłem i muszę powiedzieć ze o ile powrót do czasów altaira i hookblade jest fajne to reszta to to samo co AC Brotherhood. Ale ciekawy jest nowy wątek z Ameryką i zamiast skakania po budynkach to po drzewach :E
Niestety główna bronią ma być tomhawk (mini toporek) ale ukryte ostrze też ma być .
Awatar użytkownika
stalker417
Stalker

Posty: 74
Dołączenie: 17 Maj 2011, 21:04
Ostatnio był: 22 Cze 2015, 11:52
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 8

Re: Assassin's Creed

Postprzez paintball_0 w 06 Cze 2012, 20:48

główna bronią ma być tomhawk (mini toporek) (...)

O cholera, a ja myślałem że chodzi ci o tę amerykańską rakietę... ;)

Jakiś czas temu kupiłem jedynkę na Steam. Wczoraj skończyłem samouczek. Fajna gierka. Grafika trochę się zestarzała, ale klimat bliskiego wschodu bardzo sugestywny.

Dwójka wymaga rejestrowania się w jakichś socjalistycznych idiotyzmach Ubisoftu? ;)
Awatar użytkownika
paintball_0
Legenda

Posty: 1285
Dołączenie: 18 Wrz 2008, 15:12
Ostatnio był: 30 Sty 2017, 23:03
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 184

Re: Assassin's Creed

Postprzez kis104 w 07 Cze 2012, 00:04

Nie jestem do konca pewien, czy aby przypadkiem nie zostaly "zniesione" te DRM'y na kompach. Ja akurat przechodzilem na PS3 wiec mnie te zabezpieczenia ominely :E
Prawdziwy Stalker powinien zrobić w życiu trzy rzeczy:
1.Zabić chimerę.
2.Przetrwać emisję.
3.Wypić 5 kozaków czasie krótszym niż 3 minuty.
Awatar użytkownika
kis104
Łowca

Posty: 425
Dołączenie: 31 Maj 2010, 18:56
Ostatnio był: 12 Paź 2020, 11:22
Miejscowość: Prypeć
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 43

Re: Assassin's Creed

Postprzez Szpagin w 07 Cze 2012, 18:33

@paintball_0: tak, "dwójka" ma dziwne zabezpieczenia (w stylu: nie pograsz, jak nie ma neta).
Image
Awatar użytkownika
Szpagin
Legenda

Posty: 1187
Dołączenie: 26 Wrz 2009, 11:39
Ostatnio był: 15 Gru 2021, 23:24
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 238

Re: Assassin's Creed

Postprzez Xen w 18 Cze 2012, 17:27

Ogólnie zainteresowała mnie ostatnio seria Assassin's Creed postanowiłem kupić którąś z części na xbox'a

Chcę dobrze wydać kasę i tak właśnie myślałem czy czekać do premiery AC III czy raczej kupić AC II, nigdy nie grałem w dwójkę nie wiem czy jest nudna, ciekawa itd. Może ktoś z was już w nią grał i wystawi opinie? :)

Ogólnie to przeszedłem jedynkę, gra nie była rozbudowana, lecz podobał mi się czas, w jakim ta gra leży oraz sam bohater. Taki arabski klimat coś w stylu Prince of Persia ;)

Dochodzi do tego także AC Revelations, które ukończyłem kilka dni temu.
Awatar użytkownika
Xen
Ekspert

Posty: 780
Dołączenie: 13 Lut 2011, 12:34
Ostatnio był: 23 Sty 2024, 23:34
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 116

PoprzedniaNastępna

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości