[Sigerous Mod COP] SGM Mod

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [Sigerous Mod COP]

Postprzez lukass w 29 Cze 2010, 17:07

NIe piszcie już o błędach z "xr_logic", jak będzie do tego patch na wersję 1.6 na pewno was o tym poinformuję, ale podejrzewam, że wraz z nową wersją problem zniknie.

apg2312, nie pamiętam tej misji, ale jeśli nie masz dodatku od Braza (ja go nie mam) to daj sejwa, zerknę i spróbuje pomóc(napisz jakie masz inne dodatki).
Mam pirata!
Awatar użytkownika
lukass
Ekspert

Posty: 827
Dołączenie: 25 Paź 2009, 13:18
Ostatnio był: 07 Sie 2010, 12:16
Ulubiona broń: --
Kozaki: 45

Reklamy Google

Re: [Sigerous Mod COP]

Postprzez DanieloZ w 29 Cze 2010, 17:58

Modziwo całkiem fajne gdyby nie te bugi... :|. A i pytanie - próbował ktoś z was ujarzmić jakiegoś zwierzaczka za pomocą tego preparatu X8 :D ? Mnie niestety wywala do pulpitu po użyciu tego. A szkoda, fajnie by było mieć za pupilka nibyolbrzyma :E
Na razie nie przejdę tego moda bo gram na 1.6 i nie można dojść do tych najważniejszych lokalizacji - za każdym razem xr_logic.script:501 Itd. Czekam niecierpliwie na patcha :wink:
A tak w ogóle za co odpowiada xr_logic ? Bo ciemny w tych sprawach jestem.
Otwórz oczy i spójrz na świat z innej perspektywy, być może odkryjesz coś, co zmieni twoje życie.
Awatar użytkownika
DanieloZ
Stalker

Posty: 84
Dołączenie: 27 Lut 2010, 20:27
Ostatnio był: 07 Lut 2015, 16:55
Miejscowość: Siemianowice Śl.
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 6

Re: [Sigerous Mod COP]

Postprzez stalkero001 w 29 Cze 2010, 19:30

Mnie nie wywala jakoś :E A no da się jakoś zmienić wyposażenie na poczatku gry . ? Zanim dojde do Skadowska już mnie Alfa dojeżdża ; / Dwóch czy trzech odstrzele ale reszty z tym karabinkiem nie dam rady ; /
Awatar użytkownika
stalkero001
Stalker

Posty: 59
Dołączenie: 31 Sty 2010, 17:01
Ostatnio był: 04 Wrz 2011, 17:48
Miejscowość: Kędzierzyn-Koźle . !
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Re: [Sigerous Mod COP]

Postprzez putin555 w 29 Cze 2010, 20:00

Użyj śpiworka albo przeczekaj i atakuj w nocy mnie to uratowało jak się ustawili 20 metrów pod Janowem bo zanim mogłem coś zrobić już byłem trupem ale w nocy mnie nie wyczaili w miejscach ich spanu zostaw beczki i kanistry butle z gazem dynamit atakuj zza górek dobrze zostawić sobie markery będziesz wiedział gdzie na nich można wpaść. i na początku zanim zgarniesz jakąś snajperkę załatw sobie rpg7 (apropos ten karabin 12,7 wcale nie jest najlepszy bo alf potrafi wytrzymać 4 strzały na klatę lepiej niż hamer :E ) A i jak się zbytnio oddalisz od ich trupów to nastaw się na span kolejnego oddziału lepiej za daleko nie odbiegać załatwić wszystkich pozbierać zabawki.

A tak po za tym to hełm dowódcy alfy to śmierdzi na kilometr harym poterem :P


Małe pytanko gdzie jest do dostania miotacz ognia ???
putin555
Stalker

Posty: 72
Dołączenie: 19 Maj 2010, 17:49
Ostatnio był: 05 Lip 2016, 15:54
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1

Re: [Sigerous Mod COP]

Postprzez lukass w 30 Cze 2010, 23:01

OSTATNI FIX DLA 1.6 JUŻ DOSTĘPNY!!!

sgm_dialogs.script:387: attempt to index global 'outfit_out_slot' (a nil value) и там же еще один глюк.
sim_squad_scripted.script:284: attempt to index a nil value
Проблему с настройкой опций [parts_params].
Исправлен вылет по xr_logic со строками 336 и 500.
и другие мелочи.


ŁATAĆ i RAPORTOWAĆ.

ps. putin, miotacz ognia znajdziesz w skrytce w Jupiterze, oto współrzędne:
Kod: Zaznacz wszystko
create_rukzak_item("wpn_flamewerfer",1,-33.453,2.801,-24.773,664105,581,true)
Mam pirata!
Awatar użytkownika
lukass
Ekspert

Posty: 827
Dołączenie: 25 Paź 2009, 13:18
Ostatnio był: 07 Sie 2010, 12:16
Ulubiona broń: --
Kozaki: 45

Re: [Sigerous Mod COP]

Postprzez DanieloZ w 01 Lip 2010, 10:30

Po nałożeniu patcha mam inny bug, którego wcześniej nie miałem.
Pojawia się przy podejściu do skadowska.

Expression : 0
Function : ErrorLog
File : D:\prog_repository\sources\trunk\xrServerEntities\script_engine_script.cpp
Line : 49
Description : Couldnt find sounds fight\fire\fire_ with prefix characters_voice\human_01\bandit\

Wnioskuje z niego że nie ma jakiegoś dźwięku walki dla bandytów. To wcześniej był a teraz nie ma ? Dziwne.
Przoszę o pomoc. :+:

I co mają znaczyć jakieś dziwne piosenki w /sounds ? Np. coś podobnego do "różowej pantery" albo muzy z kiepskich :D W grze nie słyszałem czegoś takiego
Otwórz oczy i spójrz na świat z innej perspektywy, być może odkryjesz coś, co zmieni twoje życie.
Awatar użytkownika
DanieloZ
Stalker

Posty: 84
Dołączenie: 27 Lut 2010, 20:27
Ostatnio był: 07 Lut 2015, 16:55
Miejscowość: Siemianowice Śl.
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 6

Re: [Sigerous Mod COP]

Postprzez lukass w 01 Lip 2010, 12:33

ad.1. Braz radzi: zainstaluj ukraińskie dialogi! DZIAŁA!
http://dl2.playground.ru/DB2/1/1/Custom ... its%5d.exe

ad.2. A masz mp3 player? Jesli nie ma ich w podstawowym zestawie utworów, to zapewne są to bonusowe utwory dostępne po wykonaniu zadań.
Mam pirata!
Awatar użytkownika
lukass
Ekspert

Posty: 827
Dołączenie: 25 Paź 2009, 13:18
Ostatnio był: 07 Sie 2010, 12:16
Ulubiona broń: --
Kozaki: 45

Okresowe emisje psioniczne PROBLEm

Postprzez Sedoro w 01 Lip 2010, 13:02

Mam problem z misją [Okresowe emisje psioniczne] mianowicie nigdzie nie ma Topola, szukałem go wszędzie, przed bunkrem naukowców stoi tylko Buława i Wąż, tak samo niema go "na" bunkrze. Mam wersje gry 1.602 i Sigerous Mod. Czy to mam jakiś bug czy coś.
| Windows 7 64-bit | AMD Phenom x4 955 BlackEdition @ 3,8GHz | 8 GB RAM DDR3 1600mHz CL7 OCZ | nVidia GeForce GTX660Ti OC Gigabyte |
Awatar użytkownika
Sedoro
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 01 Lip 2010, 12:51
Ostatnio był: 10 Lut 2016, 19:45
Miejscowość: Prypeć
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: -1

Re: [Sigerous Mod COP]

Postprzez putin555 w 01 Lip 2010, 13:07

>Lukas a jak korzystać z tych współrzędnych (z ciekawości pytam bo dodałem hawajczykowi miotacz korzystając z pliku od Ciebie.)

> misja która chyba mnie ominęła to człowiek pijawka ponieważ z czego wyczytałem dawał ją jakiś profesorek domniemam że ten z portu u mnie jak dotarłem już nie żył czy dawał ją ktoś inny

> no i pytanko o schowki SGM trzeba odkryć jak pamiętam 90 tylko po prawie wszystkich questach plus z 10 przypadkowych mam koło 50 reszta to zabawa w ciepło zimno czy jak

>Jak wyczytałem z PDA trzeba użyć 12 teleportów żeby dostać jakiś taki na stałe (chyba)

Znalazłem 4 :
jupiter koło posterunku
barka w tym pomieszczeniu koło ogniska
jaskinia pośrodku zatonu koło kamieni w dużej grocie najlepiej widać po ciemku
i 4 gdzieś tam

Jak znaleźć resztę :(

> Na koniec pytanko o freeplay dostałem misje od garrego ponadto mam ze dwie do ukończenia po za tym po emisji psi pełno zombiaków i lepszy asortyment u sprzedawców no i manko na koncie czy po ukończeniu głównego scenariusza coś jeszcze mnie czeka poza odblokowywaniem osiągnięć SGM warto grać dalej ?!
putin555
Stalker

Posty: 72
Dołączenie: 19 Maj 2010, 17:49
Ostatnio był: 05 Lip 2016, 15:54
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1

Re: [Sigerous Mod COP]

Postprzez lukass w 01 Lip 2010, 13:20

sedoro, Sigerous nie wnosi nic nowego do tej misji. Ja nie miałem nigdy takiego problemu.
A po otrzymaniu misji nie masz zaznaczonego Topola na mapie?

putinie, ze współrzędnych raczej nijak nie idzie skorzystać w grze, podałem Ci całą linię zawierającą schowek z miotaczem płomieni. Współrzędne możesz sobie sprawdzić, korzystajac z opcji w menu głównym, ale te, które Ci podałem na niewiele Ci się zdadzą, ponieważ bonusowy plecak spawnuje sie dopiero po wykonaniu jakiejś tam misji.

Misji z człowiekiem pijawką nikt nie daje, ona jest i czeka(było o tym w wątku).
Schowki dostajesz w nagrodę za questy albo ze współrzędnych na zebranych pendrivach.
GPS przewodnik, który dostajesz w zamian za użycie 12 zwykłych nie różni się (chyba) od pozostałych. Spawnowałem je sobie i tak samo znikały po jednym użyciu.
Jak znaleźć resztę :(

Szukać, nie ma innej rady.
We freeplayu możesz ukończyć misję w podziemiach, oczyszczanie zony z zombiaków i te, które opuściłeś oraz odblokowywać bonusy, nie ma innych dodatkowych misji we freeplayu.
Mam pirata!
Awatar użytkownika
lukass
Ekspert

Posty: 827
Dołączenie: 25 Paź 2009, 13:18
Ostatnio był: 07 Sie 2010, 12:16
Ulubiona broń: --
Kozaki: 45

Re: [Sigerous Mod COP]

Postprzez Mitchel w 01 Lip 2010, 15:56

Mod super tylko jak dochodzę do Fabryki Jupiter do bazy najemników mam błąd gdy podszedłem 1-szym razem gościu w egzoszkielecie wychodził z bramy i błąd :( .2-gim razem jak podszedłem (po ponownym uruchomieniu gry i wczytaniu zapisu) wyskoczył błąd i BuG :facepalm: .Pomoże ktoś napiszcie na PW
Под угрозой. Излучения
Image

Mitchel
Wygnany z Zony

Posty: 63
Dołączenie: 13 Mar 2010, 12:03
Ostatnio był: 09 Lut 2013, 15:19
Miejscowość: Zona
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 3

Re: [Sigerous Mod COP]

Postprzez lukass w 01 Lip 2010, 16:19

Jeżeli błąd był związany z "xr_logic", zainstaluj patch do 1.6.
Aby sprawdzić treść błędu zerknij na pomarańczową ramkę nad postami.
Mam pirata!
Awatar użytkownika
lukass
Ekspert

Posty: 827
Dołączenie: 25 Paź 2009, 13:18
Ostatnio był: 07 Sie 2010, 12:16
Ulubiona broń: --
Kozaki: 45

PoprzedniaNastępna

Powróć do Zew Prypeci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości