[L.U.R.K.]

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [L.U.R.K.]

Postprzez KoweK w 20 Cze 2010, 22:22

Na poprzedniej stronie w poście caleba jest instrukcja, co trzeba zrobić... Jak nadal nie wiesz, co zrobić, to zapraszam do tematu o AMK modzie i tam zobaczyć, jak się instaluje obcojęzyczne modyfikacje. ;)
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5662
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: Wczoraj, 13:58
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Reklamy Google

Re: [L.U.R.K.]

Postprzez MOS w 20 Cze 2010, 23:29

Ten mod to dla ludzi którzy szukają SoC ale w nowym udziwnionym wydaniu.
Akurat mnie takie fetysze nie bawią.
Awatar użytkownika
MOS
Stalker

Posty: 120
Dołączenie: 15 Paź 2009, 10:54
Ostatnio był: 15 Mar 2020, 20:45
Frakcja: Grzech
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 4

Re: [L.U.R.K.]

Postprzez Bambosz107 w 21 Cze 2010, 00:00

Coraz bardziej lubię tego moda - kilku bandytów z PM wytłukło doszczętnie cały posterunek wojskowych z AK pod mostem. Strzelali z jakichś 150 m.
Go Go Power Rangers!!
Awatar użytkownika
Bambosz107
Legenda

Posty: 1280
Dołączenie: 10 Maj 2009, 21:50
Ostatnio był: 15 Cze 2022, 20:42
Miejscowość: Tarnów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 87

Re: [L.U.R.K.]

Postprzez Kingpinwolf w 21 Cze 2010, 09:56

Bambosz107 napisał(a):Co ma jedno do drugiego? Wolisz dostać kombinezon za darmo czy tracić 30k ru?

OMFG. Po prostu mówię, że tam można wskoczyć, i jeden kombinezon opylamy Sidowi.
white trash hardcore r`n`r fuck u
"mógłbym zamieszkać z nią w przyczepie nosząc przepocony podkoszulek sięgający do pępka."

Kingpinwolf
Wygnany z Zony

Posty: 71
Dołączenie: 24 Gru 2009, 17:08
Ostatnio był: 06 Paź 2010, 21:20
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: -5

Re: [L.U.R.K.]

Postprzez caleb59 w 21 Cze 2010, 11:25

Odnośnie systemu pogodowego na statycznym oświetleniu + szarej broni i rękach (skupili się tylko na dynamicznym stąd takie bugi na statycznym):

Image

Poza tym odinstalowuje i usuwam moda - powód znalazłem kolejny - masakrycznie niski fps na Arenie - nie da się grać tak bardzo się mod ścina (5-10 fps) tylko w tej lokacji nie wiem dlaczego - na innych modach Arena śmigała bardzo płynnie... @Holden you fail x3!
Ostateczna ocena moda - 4/10 + znak jakości: :facepalm: - jeśli miałbym bawić się w skale ocen...
                        Image
| Ryzen 7 5800X3D | 32GB DDR4 RAM | RTX 4070 SUPER 12GB GDDR6X RAM | Windows 11 Pro x64 |
Awatar użytkownika
caleb59
Administrator

Posty: 2694
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:59
Ostatnio był: Wczoraj, 23:15
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 672

Re: [L.U.R.K.]

Postprzez Bambosz107 w 21 Cze 2010, 16:11

Kingpinwolf napisał(a):OMFG. Po prostu mówię, że tam można wskoczyć, i jeden kombinezon opylamy Sidowi.


Tam nie można wskoczyć. Poza tym, ja znalazłem drugi kombinezon i sprzedałem ten za 30k.
Go Go Power Rangers!!
Awatar użytkownika
Bambosz107
Legenda

Posty: 1280
Dołączenie: 10 Maj 2009, 21:50
Ostatnio był: 15 Cze 2022, 20:42
Miejscowość: Tarnów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 87

Re: [L.U.R.K.]

Postprzez Pitomafia w 21 Cze 2010, 17:00

Koledzy. Da się tam wskoczyć, bo osobiście mi się udało. Trzeba skakać ze środka dachu tzn. z najwyższej części i jak najbliżej końca. :)
Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie jak go wskrzesić.

— Albert Einstein
Awatar użytkownika
Pitomafia
Stalker

Posty: 82
Dołączenie: 05 Cze 2010, 14:27
Ostatnio był: 06 Sie 2014, 13:44
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 4

Re: [L.U.R.K.]

Postprzez Kingpinwolf w 21 Cze 2010, 20:56

Bambosz107 napisał(a):
Kingpinwolf napisał(a):OMFG. Po prostu mówię, że tam można wskoczyć, i jeden kombinezon opylamy Sidowi.


Tam nie można wskoczyć. Poza tym, ja znalazłem drugi kombinezon i sprzedałem ten za 30k.


Filmik:

http://www.youtube.com/watch?v=ocG6H-ejXwE

@

Myślałem, że mod będzie lepszy. Później wypiszę "plusy dodatnie i plusy ujemne".
white trash hardcore r`n`r fuck u
"mógłbym zamieszkać z nią w przyczepie nosząc przepocony podkoszulek sięgający do pępka."

Kingpinwolf
Wygnany z Zony

Posty: 71
Dołączenie: 24 Gru 2009, 17:08
Ostatnio był: 06 Paź 2010, 21:20
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: -5

Re: [L.U.R.K.] Patch #1

Postprzez Adi007 w 22 Cze 2010, 07:49

Kod: Zaznacz wszystko
Patch #1 addresses the following issues/bugs:

- HDR effects completely redone. Everything from bloom levels to sky brightness and such.

- Early NPC detection fixed, issues including the first Bandit Raid mission at the car park no longer results in engaging from a distance before you continue the mission.

- Fixed Medkit Healing Bug. Please note that this bug may not be completely fixed, due to how rare and unpredictable the bug was before, we're not entirely confident that it's gone for good.

- Overbearing HDR effects underground alleviated but not fixed entirely.

- Grass Texture Bump Maps Restored. This fixes the grass looking too bland when not covered with sprites. It also fixes the issue where the grass wouldn't react to the wet effects.

- AI Light Detection issues alleviated, but not fixed entirely as of yet.

- Fixed Crash from Missing Ammo with a workaround. I have no idea why people are getting that crash but I fixed it one way or another.

- Fixed not recovering from Controller Mind Screwy Lewey thing. Pretty stupid oversight that I can't believe got through testing. I guess they all killed the Controller before they could do that or something.

- Fixed Nightvision Loop Audio Still Being There.

- Fixed Crosshair. You really shouldn't be using that but we fixed it for those who do.

- Fixed Trader's buying Suits for too Much. Pretty self explanatory, you could really exploit that before but not anymore.

- Fixed Description Falsely Indicating the PPSH41 being Compatible with a Suppressor. That would look pretty fucking funny but srs.

- Fixed Trader's not selling ammunition for the Mosin Nagant when it was supplied.

- And probably a few more things I can't remember.

Download
http://www.mediafire.com/?fnzmwxkbbj2
Adi007
Stalker

Posty: 73
Dołączenie: 11 Sie 2009, 01:07
Ostatnio był: 26 Cze 2011, 03:19
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: [L.U.R.K.]

Postprzez Nerus w 22 Cze 2010, 13:22

Witam.
Chciałbym się dowiedzieć czy istnieje spolszczenie do tego moda ?
Kombinowałem z plikami polskimi z gry ale niestety nie są kompatybilne.
Pozdrawiam.
Intel Core2Duo [email protected]|Patriot 8GB 800 Cl4 4-4-4-12@1066CL5|Sapphire HD6870|Asus P5Q-Pro|Windows 7 Professional PL MSDN x64
Nerus
Kot

Posty: 11
Dołączenie: 12 Lut 2008, 13:50
Ostatnio był: 21 Cze 2013, 22:52
Kozaki: 0

Re: [L.U.R.K.]

Postprzez KoweK w 22 Cze 2010, 16:09

Nie, nie istnieje.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5662
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: Wczoraj, 13:58
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: [L.U.R.K.]

Postprzez Kingpinwolf w 22 Cze 2010, 16:59

Adi, można prosić źródło tego patcha?

EDIT:

Cholera, ja patrzałem w download a patch był w news... Dzięki.
Ostatnio edytowany przez Kingpinwolf 22 Cze 2010, 18:00, edytowano w sumie 2 razy
white trash hardcore r`n`r fuck u
"mógłbym zamieszkać z nią w przyczepie nosząc przepocony podkoszulek sięgający do pępka."

Kingpinwolf
Wygnany z Zony

Posty: 71
Dołączenie: 24 Gru 2009, 17:08
Ostatnio był: 06 Paź 2010, 21:20
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: -5

PoprzedniaNastępna

Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości