Piwa, jabole, wódka, spiryt, herbata - czyli co lubicie pić

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: Piwa, jabole, wódka, spiryt, herbata-Czyli co lubicie pi

Postprzez noro monolit w 06 Cze 2010, 19:23

Cóż ja aż tak bardzo nie pije..Służe w wojsku..No ale czasami z kolegami na przepustke wyjdziemy to pije albo piwko perła albo wodke zubrowke :D
Dopóki walczysz jestes zwycięzcą ...
Awatar użytkownika
noro monolit
Kot

Posty: 22
Dołączenie: 18 Maj 2010, 21:52
Ostatnio był: 03 Sie 2015, 14:35
Miejscowość: prypeć , sarkofag , czerwony las
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Piwa, jabole, wódka, spiryt, herbata-Czyli co lubicie pi

Postprzez StalkerCiastek w 06 Cze 2010, 19:28

Dziwne:
Większość osób wypowiadających się w tym wątku nie skończyła 18 lat (domyślam się).
Większość osób pisze o alkoholach.
Jedno wyklucza drugie :D. Ale spoko, nie czepiam się. No więc ja generalnie pije napoje niskoprocentowe (w przedziale od 0 do 0 % alkoholu). Zwykle jakieś soczki, ale najczęściej wodę niegazowaną Żywiec Zdrój. Codziennie wypijam około jeden dużej butelki. Oczywiście do tego jeszcze Pepsi. Ta Pepsi trochę dziwna jest. Pijąc ją czuje się jak palacz (narkoman?) wracający do nałogu. Na koniec jeszcze Nestea. Genialny napój. Szczególnie ostatnia wersja z domieszką Truskawki. :wódka: nie piję i pić nie zamierzam. Chyba, że okazyjnie.
LOL
Awatar użytkownika
StalkerCiastek
Redaktor

Posty: 357
Dołączenie: 27 Cze 2008, 21:17
Ostatnio był: 26 Cze 2014, 17:46
Miejscowość: Gdzieś
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 58

Re: Piwa, jabole, wódka, spiryt, herbata-Czyli co lubicie pi

Postprzez saku w 06 Cze 2010, 23:00

noro monolit napisał(a):Cóż ja aż tak bardzo nie pije..Służe w wojsku..No ale czasami z kolegami na przepustke wyjdziemy to pije albo piwko perła albo wodke zubrowke :D


Sry za offtop.
Trudno teraz się dostać do woja? Pytam bo mam wybór- służba w British Army lub w Wojsku Polskim. Jeśli nie ma zbyt dużych problemów z dostaniem się do WP, to chętnie bym służył w służbie ojczyźnie.

A Żubrówka to poezja dla kubków smakowych.;)
Człowiek pozbawiony wyboru między dobrem a złem staje się maszyną...
Awatar użytkownika
saku
Stalker

Posty: 58
Dołączenie: 07 Kwi 2009, 13:54
Ostatnio był: 09 Paź 2016, 12:04
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 5

Re: Piwa, jabole, wódka, spiryt, herbata-Czyli co lubicie pi

Postprzez xionc w 07 Cze 2010, 10:19

Image
Awatar użytkownika
xionc
Przewodnik

Posty: 906
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:33
Ostatnio był: 19 Lip 2022, 20:36
Miejscowość: Zg-c
Kozaki: 171

Re: Piwa, jabole, wódka, spiryt, herbata-Czyli co lubicie pi

Postprzez saku w 07 Cze 2010, 14:33

xionc napisał(a):http://www.lizbona.polemb.net/index.php?document=35


Jeśli będę miał obywatelstwo brytyjskie (a bez niego nie mogę służyć w BA) to nie potrzebuję zgody. Co za tym idzie wolę się wstrzymać z obywatelstwem, gdyż jeśli będę miał inne niż polskie to nie będę mógł służyć w WP.
Człowiek pozbawiony wyboru między dobrem a złem staje się maszyną...
Awatar użytkownika
saku
Stalker

Posty: 58
Dołączenie: 07 Kwi 2009, 13:54
Ostatnio był: 09 Paź 2016, 12:04
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 5

Re: Piwa, jabole, wódka, spiryt, herbata-Czyli co lubicie pi

Postprzez El Diablo w 07 Cze 2010, 21:19

Ja mimo hmm... dopiero 26 lat w swoim życiu poza dynksem (denaturacik) i paliwem rakietowym to popijałem już chyba wszystko :P Ale kiedyś trzeba trochę dojrzeć i odstawić na bok buntowniczy tryb życia ;) Wcześniej to było coś, metalowy tryb życia, melanże, koncerty itp. i picie do upadłego, wszelkiej maści jabole, nalewki, spirole z różnymi dodatkami, wóda różnych marek, generalnie nie musiało smakować, miało sponiewierać :P A teraz od czasu do czasu tak dla przyjemności browarek, a okazyjnie Żubróweczka. The best polish vodka :P :wódka: No i oczywiście poza wyskokowcami to... uwielbiam herbatę miętową, serio, no i zimny Sprite:D
Image
Awatar użytkownika
El Diablo
Tropiciel

Posty: 314
Dołączenie: 09 Gru 2008, 22:17
Ostatnio był: 05 Paź 2021, 14:47
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 53

Re: Piwa, jabole, wódka, spiryt, herbata-Czyli co lubicie pi

Postprzez Kuballa44 w 10 Cze 2010, 17:00

Spirytus-Dziękuję, postoję. Fakt, kopie nieziemsko szybko, ale wolę coś o smaku delikatniejszym.
Bimber-Również postoję. Sama mętność mnie odrzuca, aczkolwiek da się pić... Jednak jedynie z braku laku...
Wódka-Ostatnio próbowałem Żubrówki, i cóz.. Wiem co jest moją ulubioną wódką. :E Potem Bols, i Żołądkowa.
Winko-Cóż, z tańszych to ino Pokusa, i Wisienka nieśmiertelna... Nie wiem co im ludzie zarzucają. I miło trzepią, i smak mają dobry. Bynajmniej mi smakuje, co wszystkich na ogół dziwi. ;) No, i winko samorobione, jednak odpada porzeczka-na sam zapach mnie wykręca.
Piwo-Lech! Warka! Nie trawię Desperadosów itd... Reed'sa czasem jednak można strzelić jako soczek. :)
Kawy i herbaty nie pijam.
Woda kranowa rządzi, tak samo jak Hoop cola. :E
Słowa były niegdyś czarami i do dziś słowo zachowało coś ze swej siły czarodziejskiej. Słowami może człowiek uszczęśliwić lub doprowadzić do rozpaczy, słowami nauczyciel przenosi na uczniów swą wiedzę, słowami mówca porywa słuchaczy, decyduje o ich sądach i rozstrzygnięciach. -Freud.
Awatar użytkownika
Kuballa44
Beta Tester

Posty: 452
Dołączenie: 12 Wrz 2009, 08:21
Ostatnio był: 27 Lut 2022, 17:22
Miejscowość: Prawie że Koszalin.
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 297

Re: Piwa, jabole, wódka, spiryt, herbata-Czyli co lubicie pi

Postprzez djcycu w 10 Cze 2010, 17:21

Pije nałogowo... Ale nie alkohol tylko kawę :D Pół litra kawy za jednym zamachem i tak średnio osiem razy na dzień... Po herbacie mam zgage i wgl... Do tego podchodzi kakao bo naprawdę recepturę znam niezłą :D . W sensie alkoholu to wódki niet, po ostatnim melanżu cycek ma dość tego świństwa... Winko robione wypiję bo mi smakuje, piwko? Tylko i wyłącznie Tyskie, Leżajsk i Żywiec. Gingers też nieźle smakuje ale to tylko na smak. Co jeszcze? Cóż... Koktajl z truskawek lub bananów, coś wspaniałego! :D
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Piwa, jabole, wódka, spiryt, herbata-Czyli co lubicie pi

Postprzez Kavashinkox w 10 Cze 2010, 17:27

Ja lubię pić soczek pomarańczowy. :E
Image

"Jeden, by wszystkimi rządzić, jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać"
Awatar użytkownika
Kavashinkox
Kot

Posty: 7
Dołączenie: 28 Kwi 2010, 12:55
Ostatnio był: 22 Wrz 2011, 18:03
Miejscowość: Prypyat
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 0

Re: Piwa, jabole, wódka, spiryt, herbata-Czyli co lubicie pi

Postprzez Gelal w 10 Cze 2010, 18:38

Piękny temat! Bimber!Bimber!Bimber! Ale robiony z pasją przez znawców tematu, a nie mętne półprodukty... Nie ma jak obalić flaszeczkę własnego samogonu w doborowym towarzystwie.
Wódka czysta, najlepiej z Ukrainy lub Rosji, ożywia ciało i ducha. Pita z umiarem nie szkodzi nawet w dużych ilościach...
Jeśli piwo to najlepiej z małych, regionalnych browarów, niewiele droższe od zwykłych puszkowych sikaczy a bijące je na głowę smakiem.
Miody pitne - jeśli ma być na słodko, to tylko to. Ambrozja ...
14!
Awatar użytkownika
Gelal
Stalker

Posty: 113
Dołączenie: 17 Sty 2010, 23:39
Ostatnio był: 14 Kwi 2024, 23:26
Miejscowość: terra incognita
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 10

Re: Piwa, jabole, wódka, spiryt, herbata-Czyli co lubicie pi

Postprzez Imbefalasion w 10 Cze 2010, 20:24

saku napisał(a):mam wybór- służba w British Army lub w Wojsku Polskim.


Pff... Toż to nie jest wybór - do Wojska Polskiego i już! :D
Swoją drogą, też chciałbym pójść w kamasze, ale niestety - zdrowie nie pozwala :/.

No, ale żeby nie robić OT:
Ja was zaskoczę - mam 17 lat i w życiu nie wypiłem NICZEGO zawierającego %. Szok, co nie? ;)

Ogólnie to lubię zwykłą, czarną herbatę Saga (ale tylko dłużej parzona, z mlekiem i 2 łyżeczkami cukru - trochę jak karmelki :D) oraz mocno słodzoną kawę. To zabawne, bo jeszcze rok temu nie rozumiałem w ogóle, jak można pić kawę - gorzkie to i nieprzyjemne. Ale wystarczył miesiąc w technikum żebym zrozumiał, że bez niej nie dam rady zbyt długo pociągnąć. :D
http://www.stalkerpbf.jun.pl
"A prawda jest jedna - Polska wiecznie będzie trwać!
I nigdy nie zginie, póki żyjesz Ty i ja
To sprawa honoru, to sprawa życia każdego z nas
I nie ma odwrotu - jesteś z nami lub przeciwko nam!"
Awatar użytkownika
Imbefalasion
Stalker

Posty: 141
Dołączenie: 14 Paź 2007, 19:58
Ostatnio był: 17 Cze 2017, 19:50
Miejscowość: Gdańsk
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 2

Re: Piwa, jabole, wódka, spiryt, herbata-Czyli co lubicie pi

Postprzez saku w 10 Cze 2010, 21:52

Imbefalasion napisał(a):Pff... Toż to nie jest wybór - do Wojska Polskiego i już! :D
Swoją drogą, też chciałbym pójść w kamasze, ale niestety - zdrowie nie pozwala :/.

No cóż, po tym co się ostatnio dzieje w WP jednak wybór jest;) Patriotyzm patriotyzmem a rodzinę z czegoś utrzymać trzeba, najlepiej w godziwych warunkach.

Imbefalasion napisał(a):Ja was zaskoczę - mam 17 lat i w życiu nie wypiłem NICZEGO zawierającego %.

Mój podziw i uszanowanie. Mało takich osób jest, a nie-picie napojów wyskokowych jest godne aplauzu.

Ja zapomniałem napisać o piwach. A dla mnie faworytami są:
Specjal- naprawdę dobry. Świetny smak, w sumie nie ma czego temu piwu zarzucić. Z tego co wiem nie produkują go na całą Polskę.
Tyskie- tego pana chyba nie trzeba przedstawiać.
Beck's- taki trochę Heineken, moim zdaniem jednak lepsze.
Guinness- chyba najbardziej znane piwo na świecie. Choć trudno to nazwać piwem. Mi się jednak podoba ten oryginalny smak.
Człowiek pozbawiony wyboru między dobrem a złem staje się maszyną...
Awatar użytkownika
saku
Stalker

Posty: 58
Dołączenie: 07 Kwi 2009, 13:54
Ostatnio był: 09 Paź 2016, 12:04
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 5

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości