[PROBLEM]Ogończa 5

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

[PROBLEM]Ogończa 5

Postprzez KoManDoЯ w 02 Cze 2010, 15:13

Witam! :soviet:
Mam problem ze zbadaniem wraku ogończy 5. Podczas gdy klikam F (zbadaj helikopter) gra wywala mi się do pulpitu i różnie się to kończy; czasami jest bug-trap a innym razem po prostu gra się zamyka, bez żadnego komunikatu.
Podobnie mam gdy czasami przeszukuję jakieś trupy (nie zawsze).
Proszę moderatorów o nie usuwanie tego tematu, jestem nowy, nie wiedziałem gdzie wkleić ten temat.
(Gram na paru modach m.in. Władca Zony, Zwiększona inteligencja NPC-ów i paru innych).

LOGA BŁĘDU:

FATAL ERROR

[error]Expression : !m_error_code
[error]Function : raii_guard::~raii_guard
[error]File : D:\prog_repository\sources\trunk\xrServerEntities\script_storage.cpp
[error]Line : 748
[error]Description : ....e.r. - zew prypeci\gamedata\scripts\rx_knife.script:106: attempt to index field '?' (a nil value)


stack trace:


Z góry dziękuję za pomoc. :wódka:
Awatar użytkownika
KoManDoЯ
Kot

Posty: 13
Dołączenie: 24 Maj 2010, 10:26
Ostatnio był: 07 Lis 2010, 17:16
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: [PROBLEM]Ogończa 5

Postprzez Wheeljack w 02 Cze 2010, 15:27

Usuń plik "rx_knife" z folderu gamedata/scripts.
Awatar użytkownika
Wheeljack
Administrator

Posty: 1919
Dołączenie: 13 Kwi 2009, 18:52
Ostatnio był: 25 Wrz 2024, 15:54
Miejscowość: Fraktal
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 725

Re: [PROBLEM]Ogończa 5

Postprzez KoManDoЯ w 02 Cze 2010, 16:19

Dzięki wielkie. Jak zobaczyłem loga to chciałem to zrobić, ale wolałem spytać kogoś na forum :D
Awatar użytkownika
KoManDoЯ
Kot

Posty: 13
Dołączenie: 24 Maj 2010, 10:26
Ostatnio był: 07 Lis 2010, 17:16
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości