Schowki - edycja plików

Regulamin forum
Dział "Tworzenie Modyfikacji" służy do zadawania pytań odnośnie tworzenia modyfikacji, edytowania plików gry, oraz pisania tzw. tutoriali, czyli poradników odnośnie modyfikowania gry.
Nie zadajemy tutaj pytań odnośnie modyfikacji gotowych (nie dyskutujemy o nich!), prócz prób ich połączenia etc.


Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Schowki - edycja plików

Postprzez lokujn w 14 Maj 2010, 08:33

Witam wszystkich na forum. Od kilku dni bawię się w modowanie Stalkera, a właściwie to próbuję stworzyć jeden mod (na bazie kilku mniejszych) pod patch 1.0004, który odpowiadałby mojemu pomysłowi na grę. Moje pytanie dotyczy tego, który(e) z plików muszę edytować i w jaki sposób, aby rzeczy znajdowane w skrytkach nie mnożyły się wraz z każdą nową informacją uzyskaną z przeszukania ciał. Przykładowo sprawdzając ciało bandyty dostaję cynk o schowku pod krzyżem np. w kordonie. Sprawdzam go ,znajduję i zabieram "meduzę", ale gdy ponownie trafię na wiadomość o tym schowku to pojawia się tam kolejna. Chciałbym się dowiedzieć co i gdzie zmienić, aby raz opróżniony schowek już do końca pozostawał pusty tak jak jest to w wersji stalkera z patchem 1.0005. Liczę na jakąś podpowiedź i z góry dziękuję.
lokujn
Kot

Posty: 11
Dołączenie: 14 Maj 2010, 08:00
Ostatnio był: 09 Mar 2011, 12:03
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 0

Reklamy Google

Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości