Pytanie o aktywację przez internet...

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Pytanie o aktywację przez internet...

Postprzez DonStalkero w 18 Gru 2009, 10:06

Witam wszystkich.
Z góry przepraszam za głupie pytanie ale wolę się upewnić przed zakupem gry.
Może zacznę od początku.
Nie mam internetu na swoim komputerze domowym. Korzystam tylko w pracy.
A pytanie brzmi: Czy do instalacji "Stalkera:Zew Prypeci" jest konieczne połączenie z internetem?
Wiem, że pytanie jest banalne ale nie mam jak sprawdzić.
Bardzo proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam.
Image
Awatar użytkownika
DonStalkero
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 18 Gru 2009, 09:23
Ostatnio był: 13 Sty 2012, 14:22
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 3

Reklamy Google

Re: Pytanie o aktywację przez internet...

Postprzez mimciu w 18 Gru 2009, 13:44

Potrzebujesz internet do JEDNORAZOWEJ aktywacji gry. Bierzesz komputer do pracy aktywujesz zabierasz do domu i grasz. Przy każdej instalacji lub do dezaktywacji gry potrzebny jest internet.
mimciu
Kot

Posty: 11
Dołączenie: 02 Gru 2009, 09:24
Ostatnio był: 06 Lis 2011, 17:03
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Sniper Obokan
Kozaki: 0

Re: Pytanie o aktywację przez internet...

Postprzez DonStalkero w 18 Gru 2009, 14:50

Dziękuję za odpowiedź... będę musiał tak zrobić bo jakoś nie potrafię obojętnie przejść obok tytułu takiego jak STALKER. :D
Image
Awatar użytkownika
DonStalkero
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 18 Gru 2009, 09:23
Ostatnio był: 13 Sty 2012, 14:22
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 3

Re: Pytanie o aktywację przez internet...

Postprzez Ильич Брежнев w 19 Gru 2009, 01:03

Moi drodzy... otóż Mimciu nie ma do końca racji, bo sam nie miałem neta w domu a udało mi się grę zarejestrować. To żaden problem bo program do aktywacji w razie braku połączenia z internetem, wyraźnie tłumaczy co należy zrobić. Mianowicie system generuje kod identyfikacyjny kompa (ważny 1 dzień) należy wejść na stronkę, (przy użyciu dowolnego kompa) wpisać klucz gry i sprzętu a stronka wygeneruje nam klucz (ważny również 1 dzień) do wpisania na kompie z grą, a później pozostaje cieszyć się urokami zony :D (aha adresu stonki nie podałem bo nie pamiętam, a dezaktywować gry aby sobie przypomnieć mi się nie chce, za co z góry przepraszam) A tak przy okazji ja aktywowałem grę telefonicznie przy pomocy mojej lubej (trwało to jakieś 10 min) :D ach!!!
Awatar użytkownika
Ильич Брежнев
Kot

Posty: 6
Dołączenie: 13 Lis 2009, 14:53
Ostatnio był: 15 Kwi 2012, 23:14
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Re: Pytanie o aktywację przez internet...

Postprzez fanatyk88 w 05 Sty 2010, 20:05

Kupiłęm sobie stalkera, nóweczka, mmm, ale już się nim nie ciesze, bo jest duzy problem. a mianowicie, internet mi wczoraj padł i teraz jest nowy system. dodam ze dezaktywacji bez internetu nie mogłem zrobić, potem nawet kodu nie mogłem wygenerować, bo system ruszał do pulpitu, a dalej blink zawieszka i reset. napisałem do "cenegi" ale kurcze czytajac różne opinie, jakos boję się że to koniec grania, i moje 119,99 zł poszło w krzaki... moze komuś odpisali, albo coś? nie proszę aby "ktoś mnie przytulił, ale miło by było dowiedzieć się czy ktoś spotkał się z taką sytuacją i czy pisanie mejli do "cenegi" coś daje...

Z góry dziękuje
P.S. dziękuje za zdjęcie Bana =)
Bailando! Bailando!
Awatar użytkownika
fanatyk88
Stalker

Posty: 58
Dołączenie: 13 Gru 2009, 17:44
Ostatnio był: 26 Sty 2012, 23:46
Miejscowość: Łódź
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: Pytanie o aktywację przez internet...

Postprzez caleb59 w 05 Sty 2010, 23:12

fAtkOs napisał(a):W sprawie aktywowanie i deaktywowania gry:
- grę można mieć aktywowaną tylko na jednym komputerze jednocześnie - tzn jak chcemy grać w pracy i w domu to trzeba aktywować i deaktywować grę
- liczba aktywacji i deaktywacji jest nieograniczona
- gra po aktywacji działa bez płyty w napędzie
- Problem jest tylko jeśli nie mamy możliwości deaktywacji aktywowanej gry (np padnie nam system) - zalecamy po aktywacji gry wygenerowanie sobie kodu deaktywacyjnego, którego będziemy mogli użyć do deaktyowania gry przez stronę internetową.
- jeśli nie mamy możliwości deaktyowania aktywowanej gry to prosimy o kontakt z naszą pomocą techniczną (najlepiej mailowo - [email protected] )

Maciej Fatkowski
Specjalista ds. Obsługi Klienta
Cenega Poland Sp. z o.o.


A pozatym zobacz tutaj: viewtopic.php?f=73&t=6577
                        Image
| Ryzen 7 5800X3D | 32GB DDR4 RAM | RTX 4070 SUPER 12GB GDDR6X RAM | Windows 11 Pro x64 |
Awatar użytkownika
caleb59
Administrator

Posty: 2694
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:59
Ostatnio był: 24 Wrz 2024, 23:15
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 672

Re: Pytanie o aktywację przez internet...

Postprzez fanatyk88 w 06 Sty 2010, 18:04

Już jest git =) Znaczy się zadzwoniłem do nich, a konsultant poprosił mnie abym na ich adres e=mail wysłał swój kod aktywacji i krótki opis sytuacji z kompem. Pozostaje czekać (Niby 1 do 2 dni - pffff tere fere, pewnie ze dwa tygodnie...) Ale jest nadzieja =)



P.S. (11.01.10)
Dziś Cenega odblokowała mój kod Aktywacji, więc zapewniam że można to odblokować =)
Bailando! Bailando!
Awatar użytkownika
fanatyk88
Stalker

Posty: 58
Dołączenie: 13 Gru 2009, 17:44
Ostatnio był: 26 Sty 2012, 23:46
Miejscowość: Łódź
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

CD-KEY oryginał ...

Postprzez Black-Ghost w 12 Maj 2010, 19:35

Witam, otóż zainstalowałem sobie Zew Prypeci na laptopa. Wszystko mi posrpawdzało przez neta i piszę że podany serial został już wykorzystany. Tak, raz na innym kompie. Czytałem że idzie ominąć ten proces, ale mam do wyboru tylko dalej, lub wyjdź. Gra jest już zainstalowana oczywiście. Proszę o szybką odp bo w Prypeci dziwne rzecz się dzieją :D
Awatar użytkownika
Black-Ghost
Kot

Posty: 8
Dołączenie: 05 Wrz 2009, 11:27
Ostatnio był: 22 Maj 2010, 10:34
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: IL 86
Kozaki: 0

Re: CD-KEY oryginał ...

Postprzez atikabubu w 12 Maj 2010, 19:44

Ojapie*... WRÓĆ!

Pisz maila do Cenegi.
Temat był wałkowany pierdyliard razy.

Dodałem pytanie do FAQ bo już mnie szlag trafia...
Fiat justitia ruat caelum
W10 x64 / Ryzen 3600 4.2 GHz/ Gigabyte GTX 1070 / 16 GB DDR 4
Pierwszy opek/ LA Persona (Firefox) / Hińskie bajki obejrzane
Awatar użytkownika
atikabubu
Very Important Stalker

Posty: 1459
Dołączenie: 23 Lut 2008, 13:10
Ostatnio był: 27 Sie 2024, 19:15
Miejscowość: Zajebista
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: RP-74
Kozaki: 569

Re: Pytanie o aktywację przez internet...

Postprzez Głuszec w 13 Maj 2010, 21:16

Sam miałem problem z tymi kodami, ale musze przyznać że cenega sie wykazała - następnego dnia przysłali mi następny kod aktywacyjny, zupełnie za darmo :)
Głuszec
Stalker

Posty: 60
Dołączenie: 11 Gru 2009, 23:46
Ostatnio był: 02 Lut 2013, 13:18
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 2


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości